Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.2.2011   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default EGT GTR CUP 2010/2011 Tiskovka Kyoto National .11. závod

...
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 20.2.2011   #2
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Tak dneska super závody a to jsem skoro v?bec netrénoval. Ale pravda, že jsme tady se stejnýma autama jeli GT3 Touring Car Cup, takže jsem už n?co najeto m?l.

Kvalifikace: Jel jsem normálním tempem a bez draftu (myslim ) dal pole position, takže super.

Závod 1: Start-cíl skoro o 7 sekund, p?ekvapiv?...

Závod 2: To už bylo trochu horší, FXR m?li taky slušný rychlosti v draftu... nakonec 6. místo, taky dobrý.

A jelikož poslední závod nepojedu, tak bych cht?l všem pod?kovat za skv?lý závody, a to jaki organizátor?m, tak závodník?m, byl to dobrej cup
__________________
Flame
Flame is offline  
Old 20.2.2011   #3
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

q: kvalda nic moc, jestli 10. misto myslim.. omluva Nicamovi, sem myslel, že to stihnu

r1: dobrá letka, našt?stí 7. místo

r2: Ghost se mnou vy*ebal, v poslednim kole, no fuj 4. misto

k tomu mému incidentu, najel sem obrubnik a ten m? n?jak nesmysln? hodil na st?echu, takže velky dik K?émovi a Jardovi za pomoc, jinak bych do pitu nedojel
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 20.2.2011   #4
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q: akurat v najlepsom kole mi v poslednom sektore zafukal najsilnejsi vietor oproti
Zavody:
nemam slov...tu je polovica ludi slepych retardovanych alebo s reakciami dochodcu...
krizova situacia predo mnou...pribrzdim si aby som sa toho pred sebou ani nedotkol ...a okamzite dostanem taku ranu zo zadu(obcas aj dve). Sa clovek snazi jazdit trochu cisto ale to je jedna divebomb za druhou stale...potom sa po starte akurat prepadavam a ked sa to rozpusti tak stupam ale ked ma jeden clovek vydrbe dvakrat za zavod tak ze som ho potom ani nedokoncil... trochu na zamyslenie... XRR nema stabilitu FXR ze znesie hocijake narazy...a vobec...nema co znasat narazy

a dalsia vec...bumpdrafting pocas zavodu...trosku urovne by to chcelo nie?

po vcerajsom GTAL som si vobec nevylepsil lfs naladu... je to fakt tragedia...to nie je o tom ze ludia by neboli schopni jazdit cisto...to je o tom ze vo svojej sebeckosti nechcu a vidia len seba a len ja ja ja musim byt vpredu bez ohladu na bezpecnost ostatnych
bavorak is offline  
Old 20.2.2011   #5
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: s 50 kg na hov......,20.místo
R1: Start nic moc,v T2 strkanice,pak m? o?ukal ToFire,trochu pocuchaný ?ízení,ale férov? na m? po?kal a pustil m?,op?t p?kné souboje s Lalou,v cíli 15.místo :-(((
R2: Myslel jsem že se start povede,no pole bylo dost vyrovnaný,zase mi cuchal nervy ToFire,pak jsem mu poodjel,v posledním kole m? p?edjel Muf,dojezd na 13. míst?.
S 50 a 40 kg s v?trem závod nic moc,alespo? pár bod?,t?ším se na poslední závod.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Old 20.2.2011   #6
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Flame:škoda že nejedeš poslední závod,po?ítám že budeme mít stejn? bod?,mohl být boj :-)
Oprava: po?ítám,že Jarda bude mít taky stejn? bod?,tak boj bude :-)))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 20.2.2011 at 23:34.
Tomas Ag CZ is offline  
Old 20.2.2011   #7
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Na body to síce (opä?) nebolo, ale dnešný ve?er som si užil.

V kvalifikácii som pobavil publikum v ?ase 15m20s ke? sme si trošku neporozumeli s KxR Rodom a ja som predviedol že za volantom nezvládam ani najjednoduchšie situácie. ;-) Asi na to trochu doplatil Ag Pbond, sorá?.

Oba preteky potom celkom OK, užil som si pekné súboje, v prvom najmä s EGT ToFire, v druhom som prenasledoval Honzu NB, a v cieli o stotinu za ToFire. :-) Takže dík za spolo?nos?, z môjho poh?adu všetko OK.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline  
Old 20.2.2011   #8
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: Pole bylo blízko, ale stejn? by mi bylo k ni?emu. 2.

R1: Jsem to ?ekal horší, ale start se n?jak povedl a tady se prost? agresivn? jezdit pro úsp?ch musí, gtakže jsem se s tim nesral a udržel si 2. místo. Ze za?átku mi to moc nejelo, fzr pot?ebovalo v porovnání se zbytkem mnohem vyšší nálož paliva. Pak jsem si hrábnul kolem do písku a dojel m? Kid, jenže m? bumpdraftoval a tak jsem si to n?jak udržel. Od 10. kola se auto za?lo neskute?n? zrychlovat a dojel jsem si tedy v klidu 2.

R2: Na startu jsem se o jedno místo propadnul, v další zatá?ce jsem šel o 2 místa dop?edu, jenže pak m? n?kdo skoro oto?il. Ustál jsem to, ale stálo m? to kontakt se špi?kou. Držel jsem se p?ed KxR, ale zase nálož paliva, p?eh?átý gumy... Dop?edu to nešlo. Do cca 7. kola jsem se držel za Kidem, jenže pak to p?ede mnou zahustil Branislav. Sice jsem se dostal blíž, ale zárove? se p?iblížili KxR za mnou. Nicema p?ede mnou m? p?ibrzdil a p?edjel m? Rodo, jenže jsem chytil Flam?v slipstream a dostal jsem se zpátky... Super závody. Pak jsem se dostal p?ed Brana a to se už blížilo vytoužené 10. kolo. Od 10. kolo se mi to parádn? rozjelo, ujel jsme t?m vzadu a postupn? p?edjel Nicama, Bonda a Gepase. Super závody, škoda jen že jen limitujícího faktoru fzr. V cíli 3, asi nejvyd?en?jší body za celej cup.

Záv?rem - gt3 se zát?ží moc vyrovnaný neni. Fxr vp?edu, pak xr a fz nejslabší.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline  
Old 20.2.2011   #9
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Trénink: Nebylo moc co trénovat, tra? jsem znal dob?e z GT3 cupu a setup taky byl postavenej.

Q: Snažili jsme se jak jsme cht?li, ale na líp než 12. flek to nebylo.

Race 1: Snaha až za hrob nep?inesla nic. Záv?re?ná stíha?ka na Roda byla napínavá opravdu na 120´%, ale chyb?lo kolo., tuším že 12.

Race 2: Nezachytil jsem nástup ostatních - masterful m? ujel a Tom m? na spolupráci zase nedojel.... Ke konci jsem se nedokázal chytit ani Roda... 11. v cíli.

?ekal jsem, že se budu plantat n?kde na p?elomu 2. a 3. desítky, ale dopadlo to lépe než jsem ?ekal.

Do m?sta s 20 Kg.... Nevím co ?ekat, jen se t?šit .

Statistiky
Q
Race 1
Race 2
Fast Jarda is offline  
Old 20.2.2011   #10
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Dneska mi taktika "žádnej trénink, sebrat set a zneužít toho na max." vynesla celkem dost.

Q: Zjistil jsem si, jaký je dobrý ?as a n?jak jsem ho zajel. 4.

R1: Na roštu šoky, protože jsem zapomn?l doplnit š?ávu, takže rychle pit, naklikat to a zpátky. Uff. Pozici jsem po T1 udržel a ve 2. kole jsem p?edjel agenta 007. Až do konce jsem to n?jak držel.. Na Ghosta jsem to zkusil, ale bez úsp?chu, Nicam pak tvrd? dotíral, ale zvládl jsem to i za pomocí lag?, za ty ješt? jednou sorry, to asi rozhodlo. 3.

R2: Start skoro OK, ale pokazil jsem T3, p?edjelo m? pár lidí, kte?í se ale v T4 vzájemn? vybombili, takže jsem se vrátil tam, kde jsem byl. Postupn? jsem dal Nicama, kaskadéra Kocúra, Bonda i Gepase, tempo jsem m?l dobrý, ale na TeeDeeho to už nesta?ilo. Možná tak o 3-4 kola víc, ale i tak super, spokojenost. 2.

Nejlepší ve?er pro m?, kterej už p?íšt? ur?it? i kv?li váze nep?ekonám.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline  
Old 20.2.2011   #11
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: Povedlo se mi celkem solidni kolo a docela jsem se divil ze jsem az 18tej. Ale kolem me byli Rodo a Lubik, tak jsem byl nakonec spokojen. S tema kilama to proste lip neslo. Navic 0,25s a bylo by to sedme misto! Vyrovnanost tohoto cupu je potesujici
R1: Na startu mi sjel prst ze spojky a byla z toho penalizace a tim padem 28misto, nastesti nekdo udelal chyby a nekoho jsem dokazal preci jen predjet, V poslednim kole jeste souboj s ToFire, kterej me blokoval jak se dalo, ale stejne prohral rozdilem mensim nez 0,01 . V cili 22 a aspon nejakej posun do dalsiho zavodu
R2: Start opatrnej jako vzdy, nejaky mista jsem sice ztratil a i kontakt se souperema kvuli nehode prede mnou, ale pak jsem se pekne rozjel a koncilo to predjetim Tomase v poslednim kole. Chtel jsem ho jeste vyuzit bumperdraftem k dotazeni na Jardu, ale na nej uz to stejne nestacilo.

Od zavodu jsem cekal pohromu, coz teda nakonec kvuli Jump startu byla, ale uzil jsem si to moc a moc! Bez kil bych valcil o predni pozice, ale bohuzel vja jsem jich mel az az (50 a 40). Aspon jsem neco shodil pred mestem.
Jinak Jendan dnes zajel moc pekne. Mel jsem s nim co delat
mufisto is offline  
Old 21.2.2011   #12
K0Z3L_43V3R
Member

 
K0Z3L_43V3R's Avatar
 
Join Date: 1.8.2009
Posts: 150
Default

zase ten **** strk , ale druhy zavod celkom usiel, dobre suboje na konci pola, hlavne s jendanom skoda tej chyby v 12 kole, ale riadne si ma tam vystrasil zbadal som ta az v poslenej chvili
__________________
K0Z3L_43V3R is offline  
Old 21.2.2011   #13
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by johny View Post
s jendanom skoda tej chyby v 12 kole
Ja som si pri pozeraní záznamu uvedomil, že som ?a vlastne predbehol po?as žltých... (2. pretek, 12. kolo) ale tak nejak neviem ?o iné som mal spravi?, žeby po?ka? ?a?
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline  
Old 21.2.2011   #14
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Q : Docela to jelo. Když se povedlo, tak gumy v T1 a šel jsem na trávu a do betonu. Pak se povedlo ješt? jednou, ale zase se p?ede mnou objevila dvojice Kxr (Rodo a asi Hafik - absolutn? jsem nepochopil tu vaši spolupráci ), noooo a pak se povedlo úpln? poslední kolo a nakonec 3. místo. Spokojenost a nervy, zda se bude scéná? opakovat.
(Ale asi nebýt kil ostatních tak jsem byl ve druhé desítce)

R1 : T1 jsem p?ežil, super. Byl jsem neuv??iteln? vep?edu, tak jsem cht?l dojet. Takže do žádných souboj? jsem se rad?ji nepoušt?l, rychlejší m? v?tšinou p?edjeli na oválu, což jsem ?ekal a neblokoval. Nakonec 6. místo. Poprvé

R2 : Stejn? jako R1, v klidu dojet, snad do desítky. Povedlo se, i když v obou závodech jsem o jednu pozici p?išel vždy v posledním kole. 7. místo.

Spln?nooooooo.
Petersbond is offline  
Old 21.2.2011   #15
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Máte n?kdo replay ?
masterful is offline  
Old 21.2.2011   #16
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
V kvalifikácii som pobavil publikum v ?ase 15m20s ke? sme si trošku neporozumeli s KxR Rodom a ja som predviedol že za volantom nezvládam ani najjednoduchšie situácie. ;-) Asi na to trochu doplatil Ag Pbond, sorá?.

Tohle byla dobra show no , omlouvam se ze sem te vydesil, chtel sem ti uhnout doprava ale najednou si tam jela taky tak sem chtel doleva- doprava-doleva , a uz to bylo pak sem jenom cekal jestli to ustojis
Rodo is offline  
Old 21.2.2011   #17
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Pak se povedlo ješt? jednou, ale zase se p?ede mnou objevila dvojice Kxr (Rodo a asi Hafik - absolutn? jsem nepochopil tu vaši spolupráci )

jooo za to sorry, vzal ses tam jak blesk a v rychlosti sme nejak asi nevedeli jak te pustit nejlepe, ale byl to spis Krema nez Hafo, ale aspon vse dobre dopadlo
Rodo is offline  
Old 21.2.2011   #18
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Exclamation

jnak chyba ve vysledcich, NICAM mam urcite naky body (bohuzel)
Rodo is offline  
Old 21.2.2011   #19
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Pro m? celkov? p?kné pozávod?ní.
Moc se omlouvám n?komu, koho jsem v R1 v 2. nebo 3. kole surov? stouchnul do zadku. Opravdu to nebylo umyslné. Brzdil jsem jako normalne, ale tys brzdil o chvili driv a vic, protoze se p?ed tebou vytvo?il nebezpe?ný chumel, který jsem já nevid?l kv?li malé dohlednosti. Kdyby nasko?ily žluté, tak bych zvolnil.
Bud to byl mufisto nebo nekdo od egt. Jeste jednou moc promin.

V R2 jsem se dostal nekam az na 16 pozici. Pak me zacali dojížd?t ze zadu a ja to špuntoval jak to jen šlo. To že tenhle okruh je na nic jsem se dov?d?l z FOX ligy. Našt?stí te? byla výhoda na mojí stran?. Skv?le jsem si zazávodíl s Kingem. Myslim, že jsme oba ze sebe museli být už p?kn? na nervy. Byl evidentn? rychlejší, ale n?jak nedokázal nade mnou vyzrát. Dokonce jsme si vym?nili i pozice. King me dojel mezi prvníma, ale p?edjel mezi posledníma. Musel jsi z toho být fakt frustrovám. Trochu promi?, ale velké dík za pozávod?ní.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline  
Old 21.2.2011   #20
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Tohle byla dobra show no
Áno, ja som si to potom pozrel schválne aj z tvojho poh?adu. :-)

Inak replaye mám aj ja, ale doma, ?iže ak dovtedy nebudú tak až tak o siedmej ve?er.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.