Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 28.6.2007   #141
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Zajímavá diskuse. Moc se k ní vyjad?ovat nechci, nebyl jsem tam. Ale p?ecejen se p?ikláním k adminovi - jednodušše - když n?jaké chování není ošet?eno v pravidlech, platí slovo admina...

A te? mírn? OT pro Chaose (organizátory obecn?) - v každé divizi je jinak startování do závodu ve chvíli, kdy ?lov?k nedojede p?edchozí, pokud se startuje v opa?ném po?adí finishe. Jinými slovy, kdysi v mmhhc jsem v d1 startoval zep?edu, pokud jsem nedokon?il, v d2 pak zezadu. V této lize si na to taky kdosi afaik st?žoval. Cht?lo by to také dát do pravidel
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 29.6.2007   #142
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by zipper View Post
Zajímavá diskuse. Moc se k ní vyjad?ovat nechci, nebyl jsem tam. Ale p?ecejen se p?ikláním k adminovi - jednodušše - když n?jaké chování není ošet?eno v pravidlech, platí slovo admina...

A te? mírn? OT pro Chaose (organizátory obecn?) - v každé divizi je jinak startování do závodu ve chvíli, kdy ?lov?k nedojede p?edchozí, pokud se startuje v opa?ném po?adí finishe. Jinými slovy, kdysi v mmhhc jsem v d1 startoval zep?edu, pokud jsem nedokon?il, v d2 pak zezadu. V této lize si na to taky kdosi afaik st?žoval. Cht?lo by to také dát do pravidel
Pokud adminuju ja, tak si hraju na 75% poctu dokoncenych kol viteze. Sleduju kdy kdo odstoupil a pokud je to pred limitem tak pri prevracenym rostu startuje od konce az za vitezem predchoziho zavodu a pokud vypadne po limitu, tak jako prvni.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 29.6.2007   #143
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Pokud adminuju ja, tak si hraju na 75% poctu dokoncenych kol viteze. Sleduju kdy kdo odstoupil a pokud je to pred limitem tak pri prevracenym rostu startuje od konce az za vitezem predchoziho zavodu a pokud vypadne po limitu, tak jako prvni.
Práv? na to narážím - co admin, to jiný p?ístup. V zásad? nemám nic proti žádnému p?ístupu, každý má n?jaké logické opodstatn?ní. Ale m?lo by se to vymezit jednozna?n? v pravidlech, protože je divné, když je to pak jiné v jednotlivých divizích.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 29.6.2007   #144
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

ja vim, ze kdyz jsem se pri rozrazovani Kadi slusne zeptal jak to vlastne je (v predchozim zavode to totiz bylo jinak), tak mi bylo odseknuto at si prectu propozice. I kdyz jsem oduvodnil svuj dotaz a znovu se zeptal bylo mi odseknuto uplne stejne, tak uz se radsi na nic neptam...
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 30.6.2007   #145
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Tak nebylo to v tomto zavode, ale v minulem. Nepamatuju si presne na co ses ptal, ale pamatuju si presne svoji odpoved: "Precti si prosim propozice, dekuji". Nevim, co je na tom "odsekaveho" :-). Nenachazej tam emoce, kery tam nejsou . Rozrazovani do zavodu urcite neni nejlepsi misto k debate o pravidlech. Ze byla dalsi odpoved stejna je jasny, sipka nahoru najde posledni vlozeny text....

K odpadlikum, ja to delam tak, ze odpadlici startujou prvni.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 30.6.2007   #146
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

obavam se, ze tam nebylo to "prosim" a "dekuji", ale to je v celku jedno. Chapu, ze rozrazovani nebylo nejlepsi misto na dotazy, ale zase jsem nechtel, aby se nekdo resilo co kdo spatne udelal a podobne. Bylo to ve 3. zavode to mas pravdu.

EDIT: jo a propozice jsem cetl, ale rozrazovani jsem vynechal, protoze to ma byt starost adminu dane divize. A cist propozice pri rozrazovani, aby se mi dostalo odpovedi(dle tve rady), by bylo na povazenou

Last edited by FragHammer; 1.7.2007 at 00:32.
FragHammer is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2007   #147
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

btw propozice jsou fajn v?c, ale když se odkazuje na jejich ?tení, m?ly by být aktuální. Docela se totiž divím, že se žádný nová?ek nedožadoval superpole tak, jak je to uvedeno v pr?b?hu ve?era Op?t, berte to jako snahu o upozorn?ní na chybky, ne jako kritiku organizace.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2007   #148
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by FragHammer View Post
obavam se, ze tam nebylo to "prosim" a "dekuji", ale to je v celku jedno. Chapu, ze rozrazovani nebylo nejlepsi misto na dotazy, ale zase jsem nechtel, aby se nekdo resilo co kdo spatne udelal a podobne. Bylo to ve 3. zavode to mas pravdu.
Mas stesti, ze zaznamy kecani behem rozrazeni jsou bohuzel nenavratne v prachu dejin. Tak ci onak, debatu nad pravidlama nejde delat behem rozrazovani.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2007   #149
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Jeste chvili a bude to tu delsi nez vlakno "Vtipy pro zlepseni nalady"
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2007   #150
FragHammer
Member

 
Join Date: 25.1.2007
Posts: 257
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Mas stesti, ze zaznamy kecani behem rozrazeni jsou bohuzel nenavratne v prachu dejin. Tak ci onak, debatu nad pravidlama nejde delat behem rozrazovani.
pro upresneni dotaz jsem vznesl az kdyz bylo pole sestavene. Neptal jsem se v prubehu vyzev k zarazeni se
FragHammer is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.