Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.12.2010   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default EGT GTR CUP 2010/2011 Tiskovka Fern Bay Green. 8. závod

---
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 19.12.2010   #2
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

q: celkem p?kny na 8 místo myslim asi snad

r1: zeza?átku dobry, usídlil sem se asi na sedmém míst?, ale pak m? p?edjel Lala, Kid, Ghost a Flame a hned to bylo 11 místo

r2: zkráceno p?ipojení
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline  
Old 19.12.2010   #3
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

Q:bouda.. no nic... 23.
R1:dalo se jet ale potom sem si prehral pneu a uz to slo raz na raz.. SPEC
R2:no comment snad jen to ze Ag Tom by se mohl naucit cumet do zrcatek a zvykat si z na trati neni sam
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|

Last edited by Puma; 19.12.2010 at 22:28.
Puma is offline  
Old 19.12.2010   #4
KLIMA Zdenek
Newbie

 
Join Date: 13.2.2010
Location: Smržov
Posts: 59
Default

kvalda: neda?ilo se, ale v posledním kole n?jakej 19-20 asi
první race: nic moc, za šikanou propad na poslední místo, pak jsem se naštval a ?ek si, že už o nic nejde tak jsem tomu naložil v rámci mých možností, ale pak v 15. kole za první šikanou gumy na štorc a rána od jardy a konec
druhý race: z 23. asi místa jsem se protla?il trošku dop?edu a následn? na poslední místo, pak chyba v poslední šikan? a zas out

další fail závod, holt více trénovat to bude chtít
KLIMA Zdenek is offline  
Old 19.12.2010   #5
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

zduhy zavod za poslednym split timerom v lavotocivej zakrute dvaja synchronny dvojkolesovy kaskaderi neviem ktore kolo ,ale stalo to zato
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline  
Old 19.12.2010   #6
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: jedno rychle kolo a pak bouda. 17. misto, ale netrapilo me to.
R1: jel jsem jak na nakupy, ale nejak se dalo dostavat dopredu a kdyz jsem byl 8. tak chyba (malem me to poslalo do boxu) a konec nadeji, ale co, 12 misto taky misto.
R2: Start, par konfliktu prede mnou a razem 5! Pak me nekdo predjel, ja nekoho predjel, az jsme si s Ghostem trosku neporozumeli a LFS me poslalo skrz barieru mimo trat. Skoda.
Ale pekne jsem si zas pozavodil, Lala super souboje (hlavne prvni zavod - co kolo to nekdo chybku a pekne jsme si menili pozice)
mufisto is offline  
Old 19.12.2010   #7
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Mno, tak som sa po?as Cupu utešoval pri poh?ade na tabu?ku že aspo? som dokon?il všetky preteky, a dnes oba koniec v poslednej zákrute, ktorá mi po?as tréningov žiaden extra problém nerobila. A to som mal skvelý setup a rady, nechce sa mi ani písa?, š?ak aby to trafil. WT_00Ja, ty si asi vyletel kvôli mne, tiež sorry a ak ešte niekto ?alší tak tiež. Ahoj o tri týždne.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline  
Old 19.12.2010   #8
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Kvali: super,ne?ekal jsem 4. místo,tak že spokojenost.

R1: po startu až na 2.místo,pak chyba a propad na 5. místo a dojezd do cíle,tak taky spokojenost.

R2: n?kolik kol po startu m? vyhodil obrubník v poslední šikan? a šel jsem do zdi,pak hromadná nehoda,omlouvám se všem,poškozený zadní kola a všechny zatá?ky driftem,tak jsem musel do box? na opravu.
Jezdil jsem na posledním míst? a za zády Roda,který m? bral o kolo,no cht?l jsem ho pustit za druhou šikanou,na rovince se mi v zrcátku nezdálo že je dost blízko na to abych ho pustil,no v šikan? m? dojel,trochu do m? drcnul,dojel ho Ghost a dle replaye Ghost šel p?es obrubník a trefil Roda.Možná jsem ho m?l pustit d?ív,možná se nem?l do tý zatá?ky tak hrnout,i já jedu sv?j závod i když jsem byl na posledním míst?.I tak se ti Rodo omlouvám,ale ten crash už nebyla má vina,to je prost? závod.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Old 19.12.2010   #9
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Kv?li v?tru jsem minimalizoval trénink, ale 12. v kvald? m? stejn? p?ekvapilo.

R1: V 1. kole ?ukanec od Radka a propad na 15., ale do 3 kol jsem byl zpátky, protože v šikan? byly letecký manévry. Díky dalším odpadnutím, twin piruetám APR a tun? další akce jsem dojel 8., polepos pro R2.

R2: Masterful se p?evalil, tomu jsem nebránil... ostatn? jako v?tšin?, co m? p?edjela, výkon nad o?ekávání, tak jsem radši poušt?l než špuntovat. Na konci jsem ješt? nechal jet Ghosta, a? shodím n?jaký kila, který jsem nechca nabral. Nakonec 9. Zajímavý, že Ghost m? v souboji p?edjel 3x, zato já jeho ani jednou.

Dneska super a bez problém?, aspo? pro m?, rozhodn? nad o?ekávání, i když kolem to lítalo šílen?.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline  
Old 19.12.2010   #10
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Roda,který m? bral o kolo,no cht?l jsem ho pustit za druhou šikanou,na rovince se mi v zrcátku nezdálo že je dost blízko na to abych ho pustil,no v šikan? m? dojel,trochu do m? drcnul,dojel ho Ghost a dle replaye Ghost šel p?es obrubník a trefil Roda.Možná jsem ho m?l pustit d?ív,možná se nem?l do tý zatá?ky tak hrnout,i já jedu sv?j závod i když jsem byl na posledním míst?.I tak se ti Rodo omlouvám,ale ten crash už nebyla má vina,to je prost? závod.
vim ze jedes svuj zavod, ale po sikane jeste vylitnes z trati, a stejne se vratis tesne prede me, to uz byla blbost, ja to mel fakt super rozjety a tohle me uplne zadelalo, sand budes priste obezretnejsi
Rodo is offline  
Old 19.12.2010   #11
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
vim ze jedes svuj zavod, ale po sikane jeste vylitnes z trati, a stejne se vratis tesne prede me, to uz byla blbost, ja to mel fakt super rozjety a tohle me uplne zadelalo, sand budes priste obezretnejsi
sorry,nevid?l jsem t? v bo?ním zrcátku tak jsem to st?ihl na pravou stranu,až pak jsem t? vid?l,tak jsem si ?ekl že t? pustím za šikanou no a to už bylo pozd?
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Old 19.12.2010   #12
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default

Uf jsem rád že to mám za sebou ten vitr byl masakr

Q: st?ed pole docela spokojenost, myslel jsem že pojedu z konce

R1: po t1 9. pak propad , nakonec 13. jezdil jsem spis na jistotu .. dojet nez to rozstrelit
R2: to taky slo start byl v klidu, hodne jsem brzo jsem bzdil a pak mne ostatni dojizdeli, nakonec 13. no jde to alespon nejaky body
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline  
Old 19.12.2010   #13
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
sorry,nevid?l jsem t? v bo?ním zrcátku tak jsem to st?ihl na pravou stranu,až pak jsem t? vid?l,tak jsem si ?ekl že t? pustím za šikanou no a to už bylo pozd?
njn neda se nic delat, protest davat nebudu, ale priste fakt trosku obezretnejs
Rodo is offline  
Old 19.12.2010   #14
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

CUMTE PLS NA JIGRA 4.KOLO 1R, v sikane, timto bych chtel poprvy podat prostest diky
Rodo is offline  
Old 19.12.2010   #15
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Q: jel jsem totalne na jistotu, ale stejne jsem to otocil na strechu jeste nez jsem zahral pneu. I presto jsem skoncil na 11. miste. Mel jsem rozhodne na vic a proto me to mrzelo.

R1: jsem vul Doufam, ze jak jsem nedobrzdil, nezneprijemnil jsem nikomu zivot- na replay se radsi divat nebudu, mohlo by se mi udelat nevolno...

R2: jel jsem rozvazne, sem tam naznak souboje na konci pole, ale par kol pred cilem to nekdo v posledni sikane oprel do svodidel, ja jsem v zatacce ubral plyn, coz stacilo k tomu, aby se auto dostalo do smyku a uz jsem byl mimo hru.

Celkove zklamani, na tuhle trat jsem se tesil, ale bojoval jsem spis s vetrem nez s autem.
Snad to priste bude lepsi.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline  
Old 19.12.2010   #16
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
njn neda se nic delat, protest davat nebudu, ale priste fakt trosku obezretnejs
tož to díky,však víš že se snažím jezdit hodn? bezpe?n?,fakt jsem ne?ekal že do ty šikany tak vletíš a zkusíš to tam,a s Ghostem to už byla jen sm?la že tak vylítl p?es obrubník
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Old 19.12.2010   #17
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
CUMTE PLS NA JIGRA 4.KOLO 1R, v sikane, timto bych chtel poprvy podat prostest diky
Takhle se ale protest nepodava. Prvne vychladni a pak napis mail ;-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline  
Old 19.12.2010   #18
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Lepší by bylo nekomentovat, ale..

Q: Netrefil jsem to co jsem cht?l.. 9. místo.

Race 1: Hr?za a d?s. Po všeljakých kontaktech a nehodám zap?í?in?ných mnou, nebo n?kým jiným 17. místo o kapotu p?ed Branislavem .

Race 2: P?edevším omluva Nicamovi. Odrazil se od Radka a já už nesta?il zareagovat. Snažil jsem se ješt? brzdit, ale už to moc k ni?emu nebylo . Jel jsem pak už na jistotu a dokroužil na 6. míst?.

Nevím, ten kdo toto vymyslel, co od tohoto závodu ?ekal. Byl to po?ádnej hardcore....

Statistiky
Q
Race 1
Race 2
Fast Jarda is offline  
Old 19.12.2010   #19
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Takhle se ale protest nepodava. Prvne vychladni a pak napis mail ;-)
ok, vis jak sem rozhorcen , pul kola se tam prevaluje primo za sikanou, ja to proste nepobiram
Rodo is offline  
Old 19.12.2010   #20
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Puma View Post
Q:bouda.. no nic... 23.
R1:dalo se jet ale potom sem si prehral pneu a uz to slo raz na raz.. SPEC
R2:no comment snad jen to ze Ag Tom by se mohl naucit cumet do zrcatek a zvykat si z na trati neni sam
nevím o ?em mluvíš
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline  
Closed Thread

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:50.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.