Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Closed Thread
 
Thread Tools Display Modes
Old 10.9.2006   #21
bloodymary.cz
Newbie
 
Join Date: 15.9.2004
Location: Praha
Posts: 68
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
prodej licenci jsem resil s chaosem, protoze to je pro me osoba pro jednani ohledne lfs. Nevim o zadne jine osobe, ktera by oficialne vystupovala za lfs. Podle me nebyt chaose, tak tu dneska nemame co resit, protoze by se lfs placalo na urovni lan zavodu. Po pravde, o tobe vim jen to, ze sponzorujes hosting webu a dostavas penize za licence, jinak jsem te jednou videl v moste a jinak po tobe neni ani vidu, ani slechu. Proste jeden z mnoha sponzoru. Proto porad nevidim zadny duvod, proc se ma za tebou behat s cimkoliv kolem lfs. Na strankach ablenetu uvadis hosting stranek lfs jako sponzoring, z toho mi take nijak nevychazi, ze mas rozhodovat o vecech ohledne lfs v cr.

Ohledne serveru vim jen o tom, ze to tam u vas nekdo rozbihal a neslo to. My proste mame vlastni servery, co je na tom spatneho? Ohledne rozbehani lfs na vasich serverech se na nas nikdo neobratil, tak nevim v cem neseme vinu, ze u vas nebezi.

Pokud ma nekdo pocit, ze se do vseho cpeme, tak je to asi tim, ze furt neco delame kolem lfs, tak jsme videt. Poradame kazdou stredu zavody, tvorime layouty, atd. Lidi muzou prijit, ale nemusi. Proste jen alternativa k dalsim ligam.

Ohledne prodeje licenci - sam pises, jakou mas cenu za licenci v nakupu, proc tedy museli lidi takovou dobu nakupovat za 1500, coz je vice nez tretinove navyseni? Vzdyt v tom je cele jadro problemu - kdyby jsi zlevnil driv, tak tahle situace vubec nenastala.
Ano byl sem pokazde v moste, byl jsem u predavani cen v praze. Nebyl sem akorat v brne. Ze ty jsi me nevidel, to neni duvod. Lfs jsme pomahali rozjet my. Nevim proc ti chaos tedy nerekl, ze se v moste dohodla komise lfs ktera rozhoduje o webu (ktery nakym zpusobem ridi lfs scenu). Meli jsme dohodu ze jakakoliv zmena se bude konzultovat se vsemi. V tuhle chvili mi nezbyva nez mit pocit ze je to cele za mymi zady. Vedet to rovnou, tak jsem se na prodej licenci vykaslal a neresil jsem veci kolem. Ted kdyz sem se tomu pomerne dlouhou dobu venoval (at uz system co sam odesila licence, nebo jinak), se na to rozhodne vykaslat nechci.
bloodymary.cz is offline  
Old 10.9.2006   #22
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

p?i?emž oficiálním partnerem v oblasti distribuce licencí je Actual Linux, s. r. o.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline  
Old 10.9.2006   #23
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

kdyz za mnou Tairo pred par tydny prisel, ze by chtel prodavat licence a ze mu to po konzultaci s uctarnou vychazelo, ze by licence mohla stat kolem 1000,- tak jsem samozrejme souhlasil. Bloody 02.06.2006, 12:59 navrhl ze by se licence mohla zlevnit na lehce nad 1000,- a na leto navic udelat akce. 05.06.2006, 11:58 bylo 5 lidi z 10ti PRO, aby se licence zlevnily, ostatni se nevyjadrili. Tech 5 lidi patri mezi ty aktivni, tak nevim proc Bloody rikas, ze se k tomu nikdo poradne nevyjardil, kdyz si v tom threadu sam souhlasil, ze to na leto zlevnis.

Leto ubihalo, nic se s cenou nedelo, a kdyz pak po pulce sprna prisel Tairo, abych se mu u vyvojaru poptal, co a jak ohledne licenci, souhlasil jsem. To ze je Actual Linux na lfs.net, to vzniklo kdyz jsem s Victorem probiral tyhle veci, zeptal se jak bude mozny platit a zda budou prodavat i CD / krabicku. Kdyz jsem mu rek jak a ze bude i CD/krabicka, tak on sam navrh, ze je teda prida na onu stranku.

To ze se licence budou prodavat i pres Actual Linux jsem v organizacnich zalezitostech napsal a jelikoz si myslim ze jedinej kdo by moh mit neco proti je Bloody, tak jsem necekal na potvrzeni od vsech. A Bloody na to reagoval> "me je to celkem fuk", takze jsem nevidel duvod, proc by nemohl byt dalsi prodejce, navic s dalsima sluzbama a metodama platby...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 10.9.2006 at 15:32.
Chaos is offline  
Old 10.9.2006   #24
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

Asi pred rokem jsem nekde pronesl ze jak tu zacnou byt penize, tak to pujde doprdele. A bohuzel se to vyplnilo.
Commander is offline  
Old 10.9.2006   #25
bloodymary.cz
Newbie
 
Join Date: 15.9.2004
Location: Praha
Posts: 68
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
kdyz za mnou Tairo pred par tydny prisel, ze by chtel prodavat licence a ze mu to po konzultaci s uctarnou vychazelo, ze by licence mohla stat kolem 1000,- tak jsem samozrejme souhlasil. Bloody 02.06.2006, 12:59 navrhl ze by se licence mohla zlevnit na lehce nad 1000,- a na leto navic udelat akce. 05.06.2006, 11:58 bylo 5 lidi z 10ti PRO, aby se licence zlevnily, ostatni se nevyjadrili. Tech 5 lidi patri mezi ty aktivni, tak nevim proc Bloody rikas, ze se k tomu nikdo poradne nevyjardil, kdyz si v tom threadu sam souhlasil, ze to na leto zlevnis.

Leto ubihalo, nic se s cenou nedelo, a kdyz pak po pulce sprna prisel Tairo, abych se mu u vyvojaru poptal, co a jak ohledne licenci, souhlasil jsem. To ze je Actual Linux na lfs.net, to vzniklo kdyz jsem s Victorem probiral tyhle veci, zeptal se jak bude mozny platit a zda budou prodavat i CD / krabicku. Kdyz jsem mu rek jak a ze bude i CD/krabicka, tak on sam navrh, ze je teda prida na onu stranku.

To ze se licence budou prodavat i pres Actual Linux jsem v organizacnich zalezitostech napsal a jelikoz si myslim ze jedinej kdo by moh mit neco proti je Bloody, tak jsem necekal na potvrzeni od vsech. A Bloody na to reagoval> "me je to celkem fuk", takze jsem nevidel duvod, proc by nemohl byt dalsi prodejce, navic s dalsima sluzbama a metodama platby...
Ano, ale cekal sem naky reseni, jak to bude a ne partyzanskou akci ze se to najednou takhle vsechno objevi. Kdybych se na to chtel vykaslat, tak sem nenvestoval cas do prodeje.

A pokud ja vim tak 5 z 10 neni ani vetsina. Proto jsem to neresil. Navic mi to nepripadalo ze by bylo 100% odsouhlaseny kolik... Vubec nebylo doresene kolik bude stat samotna s1 kuprikladu.
bloodymary.cz is offline  
Old 10.9.2006   #26
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Jednoducha otazka: Kolik se prodalo licenci pres lfs.cz? (prosim ne odpoved: nevim, nikdy jsem to nepocital, presny cisla nemam, ucetni nevedem...)
Kada is offline  
Old 10.9.2006   #27
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by bloodymary.cz
komise lfs ktera rozhoduje o webu (ktery nakym zpusobem ridi lfs scenu)
Kdo konkretne tuto "komisi" tvori?
Kada is offline  
Old 10.9.2006   #28
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Commander
Asi pred rokem jsem nekde pronesl ze jak tu zacnou byt penize, tak to pujde doprdele. A bohuzel se to vyplnilo.
to je to, co mi na tom stve nejvic - sli jsme do prodeje, protoze bloody nechtel zlevnit a ted to vypada, ze jdeme po penezich. Lidem nevysvetlime, ze pri cene tisic korun to neni o tom vydelat na tom. Nakonec nejaky anonym v shoutboxu otoci proti nam i to, ze jsme sponzorovali. Vim, ze bych se kvuli nekomu, kdo nema ani tolik odvahy, aby se predstavil, nemel nechat rozhodit, ale cloveka to zamrzi.

Asi zaroven lidi napada, proc tedy kdyz jsme dosahli zlevneni, tak zase nenechame prodavat bloodyho - protoze uz jsme se do toho vrhli, nakoupili do zasoby par desitek licenci, aby nikdo necekal na dodani, pripravili skatulky, potisky cdcek, udelali prodejni web, atd. A taky na webu vidim, ze zlevneni od ablenetu je akce platna do odvolani.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline  
Old 10.9.2006   #29
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
to je to, co mi na tom stve nejvic - sli jsme do prodeje, protoze bloody nechtel zlevnit a ted to vypada, ze jdeme po penezich. Lidem nevysvetlime, ze pri cene tisic korun to neni o tom vydelat na tom. Nakonec nejaky anonym v shoutboxu otoci proti nam i to, ze jsme sponzorovali. Vim, ze bych se kvuli nekomu, kdo nema ani tolik odvahy, aby se predstavil, nemel nechat rozhodit, ale cloveka to zamrzi.

Asi zaroven lidi napada, proc tedy kdyz jsme dosahli zlevneni, tak zase nenechame prodavat bloodyho - protoze uz jsme se do toho vrhli, nakoupili do zasoby par desitek licenci, aby nikdo necekal na dodani, pripravili skatulky, potisky cdcek, udelali prodejni web, atd. A taky na webu vidim, ze zlevneni od ablenetu je akce platna do odvolani.
netvrdim ze mate penize z licenci. Ale neverim ze nasazeni ktery do toho nyni venujes(te) delas(te) jenom pro to, aby ostatni "cizi" lidi usetrili.
Commander is offline  
Old 10.9.2006   #30
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Commander
netvrdim ze mate penize z licenci. Ale neverim ze nasazeni ktery do toho nyni venujes(te) delas(te) jenom pro to, aby ostatni "cizi" lidi usetrili.
ne, delam to proto, ze lfs je jedina hra, u ktere jsem vydrzel tak ,dlouho, opravdu mi to vzalo a cim vic lidi bude z cechu na trati, tim bude vic zabavy. Nerad bych, aby jednoho dne vsichni sli na rFactor, nebo jinam a jezdili jsme v par lidech. Z licenci penize nemame, z reklamy penize nemame. Vim ze hodne lidi, co nejsou ochotni svemu konicku neco obetovat, nebo zadny nemaji, tomu proste neuveri. Jestli me podezrivas z neceho konkretniho, tak to sem klidne napis, myslim, ze takovehle veci by se mely resit verejne, aby nevznikaly drby a pomluvy.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline  
Old 10.9.2006   #31
bloodymary.cz
Newbie
 
Join Date: 15.9.2004
Location: Praha
Posts: 68
Default

Quote:
Originally Posted by Kada
Jednoducha otazka: Kolik se prodalo licenci pres lfs.cz? (prosim ne odpoved: nevim, nikdy jsem to nepocital, presny cisla nemam, ucetni nevedem...)
Presny cisla ted opravdu hledat nebudu.

Vyfakturovano bylo celkem 270 licenci S1 (S2 = 2x S1) za 2,5 roku. Z toho bylo 120 fakturovano 666 a 150 za 750.

Zbylo co zbylo, zaplatilo se co se zaplatilo.
bloodymary.cz is offline  
Old 11.9.2006   #32
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Tairo: OK
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline  
Old 21.9.2006   #33
VitaCZ
Newbie

 
VitaCZ's Avatar
 
Join Date: 20.2.2006
Location: Praha
Posts: 7
Default

Nepripada vam Tairo a Bloody jako dva politicky rivalove (nebudu jmenovat Paroubek a Topolanek by se zlobili:-) )
Bloody se mi zda celkem obektivny. to co dela Actual Linux se mi zda jako vysmivani. Je to jako kosanda v hip-hap-hop kde modri uz vedi a Actual Linux se dostava do vedeni a proto cervenym to vadi a drzi se zuby nechty. Jenze velice nesportovni je se za kazdej kos druhemu posmivat. nap?. "p?i?emž oficiálním partnerem v oblasti distribuce licencí je Actual Linux, s. r. o. :-) "
To je to co dela Actual. A navic Actual linux kritizuje o Bloodym, ze nejezdi a tak. To neni pravda. Musim se bloodyho zastat. Proste se mi taky nezda to co Tairo dela.
Tairo: mel by jsi tam, kde te nechteji odejit a zachovat si svoji dustojnost. Tento server nesprvujes, nestaras se o nej, neudelal jsi pro nej vubec nic. Nebo aspon o nicem nevim. Prot by jsi mel odejit. Udelej svuj server a vyzkousej si jaky to je. Pak klidne s LFS.cz souper. Ale jako stenice, nebo jak Bloody vystizne rekl partizan by jsi se k LFS.CZ chovat nemel
Commander: Jak jsi rekl:
"Asi pred rokem jsem nekde pronesl ze jak tu zacnou byt penize, tak to pujde doprdele. A bohuzel se to vyplnilo"
Naprosto presny!!!

Tairo: Muzes si delat co chces, ale nediv se, ze Te pak nekdo nebude mit rad.
VitaCZ is offline  
Old 21.9.2006   #34
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Spor o licence _neni_ spor Ablenet vs. Actual Linux. Prodej licenci pres Ablenet byl az do zari velmi nepruhledny. Respektive bylo (a podle me jeste castecne je) velmi nepruhledne, co se deje s penezi za licence navic. Drtive vetsine lidi vadilo prave to, ze zaplatili za licenci cca o 500,- Kc vic, aniz by bylo zcela jasne, kam tyhle penize jdou. Na tohle castecne Bloody odpovedel ve svem emotivnim postu. I kdyz nektera vysvetleni jsou usmevna, je to lepsi nez dosavadni nulova vysvetleni.

Actual dela to, ze zacal take prodavat licence. Cela debata se (opet) rozhozhorela, protoze dohodnuty obsah sekce koupit (obshahovala jen "Ablenet a ACTUAL LINUX, s.r.o.") byl jendnostranne zmenen na stavajici. Procti si poradne tento thread.

P.S. Napsat jako svuj 2. (slovy druhy) prispevek na foru o nekom s vice nez 1000 prispevky, ze by mel odejit, "protoze ho nechteji" je ponekud, ehm......
Kada is offline  
Old 21.9.2006   #35
VitaCZ
Newbie

 
VitaCZ's Avatar
 
Join Date: 20.2.2006
Location: Praha
Posts: 7
Default

Myslim, ze neni rozhodujici kolik mam prispevku. 1000 prispevku muzu mit taky. Kdyz budu psat blbosti tak to mam hned. Tobychom se taky mohli dohadovat kdo jezdi lip....Nebo jak dlouho clovek sjizdi LFS. Silne mi pripominas deti ze skolky
Kvalita nazoru, nezali na poctu prispevku.
Nejednodusi bude, kdyz se oba rivalove sejdou a domluvej se. Jinak tohle nikdy neuhasne. A kdyz to nepomuze, tak by se meli poprat bud v zavode a nebo v hospode :-)
Thred jsem cetl dobre a mozna ze ne ty.
Bloody to vysvetlil jasne kam ty prachy sli. Tak pokud nejsi buran tak to pochopis.
Mozna to nevypada, ale o LFS vim vic nez si myslis.
__________________
MSI PT880 Neo, Intel Pentium 4 2.4GHz, 1GB RAM DDR 400MHz,350GB Seagate 16MB cashe+ 120GB, Radeon 1950Pro 512MB/256 Bit, SB X-Fi Fatality Champion 64MB RAM,Repro 5.1 Genius HT. DVD?RW LG GSA-4167B, 19" LCD BenQ FP73G . ADSLmodem+Router+FW ASUS4000/360kb/s , Switch 8 port Edimax,
microsoft sidewinder force feedback wheel (Gameport)
VitaCZ is offline  
Old 21.9.2006   #36
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Uz tomu asi rozumim. Prosim nereagujte. Prectete si radeji, co je to troll.
Kada is offline  
Old 21.9.2006   #37
VitaCZ
Newbie

 
VitaCZ's Avatar
 
Join Date: 20.2.2006
Location: Praha
Posts: 7
Default

Kada: Presne uz je to jen proud nesmyslnych narazek.
Mas pravdu. Kaslu uz na to. Musim se zde omluvit za sve drze vyroky, ale internetove davove silenctvi me zlomilo.
Snad mi udpustite
__________________
MSI PT880 Neo, Intel Pentium 4 2.4GHz, 1GB RAM DDR 400MHz,350GB Seagate 16MB cashe+ 120GB, Radeon 1950Pro 512MB/256 Bit, SB X-Fi Fatality Champion 64MB RAM,Repro 5.1 Genius HT. DVD?RW LG GSA-4167B, 19" LCD BenQ FP73G . ADSLmodem+Router+FW ASUS4000/360kb/s , Switch 8 port Edimax,
microsoft sidewinder force feedback wheel (Gameport)
VitaCZ is offline  
Old 21.9.2006   #38
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Nejlepší by bylo tenhle topic prost? zamknout, stejn? se tu už nic ne?eší a zbyte?n? tady vzniká Flame war...
__________________
Itar is offline  
Old 21.9.2006   #39
Nitemare
Regular Member

 
Nitemare's Avatar
 
Join Date: 4.1.2005
Location: Praha
Posts: 947
Default

taky si myslim...
Nitemare is offline  
Closed Thread


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:30.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.