Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ACTUAL LINUX závody

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 1.11.2006   #1
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default Tiskovka ALML, round3, div1

qual - nevyslo mi to, 8. miesto... :/
sprint - 3. miesto, accidents happen...
long - 7. miesto... prvych 40min som isiel uplne opatrne, aby som nerozbil tlmice, co sa negativne odrazilo na casoch... az ku koncu som zasiel 1.06, takze nic moc...

ospravedlnujem sa T.Wodeckemu za crash v T1 po dlhej, vyskocil na mna avast a uz som nestihol zareagovat... este stastie, ze sa mi nedekalibroval volant, to by bol masaker....

2 unnamed racer > btw, myslim, ze do div1 sa velmi nehodi LOLkovanie pocas zavodov a kvalifikicie...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile

Last edited by eraser007; 1.11.2006 at 23:28.
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2006   #2
Jarda(CZ)
Member

 
Jarda(CZ)'s Avatar
 
Join Date: 17.3.2005
Location: Litvínov
Posts: 144
Default

kvalda- docela spokojenost , i když to bylo na pb ,ale jako vždy , rozklepaly se mi ruce , tak 4

sprint- využívám toho , že R.Filo str?í Leoše a už jsem to 1 místo nepustil

long - no co ktomu ?íct, nejd?ív jsem dal ?umákem do Jardy82, pak už jsem jen dostával, jedny rána od Michala Mazance a dorazil m? PoSpa. pak už jen pit a risk, že to dojedu, super soubnoje s Rixxim, ale nakonec záv?s kaput, a byl jsem rád ,že jsem uhájil 12 flek
Jarda(CZ) is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2006   #3
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

kvalda: 9.
sprint: za t1 jsem dostal od nekoho lagem, letecka vlozka, LP tlumic kaput, pit, suverenne posledni 19.
long: start z prvniho, par prvnich kol me prohanel Don, tomu jsem pak ujel, klidna jizda az do cile...1.
Z vecera mam smiseny pocity, ale trochu prevladaj ty dobry z vitezstvi, byt z pole.
...nic to ale nemeni na mym nazoru, ze rally nesnasim.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2006   #4
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

qual: kupodivu se mi i povedla. 11 misto je v takove konkurenci pro me uspech.
sprint: po startu se to trosku mlelo, ale nijak zvlast jsem se nepropad ale ani nevysvih. V jedne zatacce me Slidergras vystouh mimo stopu, cimz jsem ztratil dve pozice (podle pravidel by mel Slidergras si myslim pockat, jeste zkouknu replay jak to bylo). Myslim ze jsem dojel na 12. nebo 13. miste.
long: Tak to se da popsat jednim slove, KATASTROFA. Hned po prvni zatacce, byt jsem se snazil plynout s davem a neprekazet, me nekdo na rovince otocil (jsem zvedavy na replay), samozrejme hloucek zamnou se do me taky parkrat oprel jak jsem jel nastorc pres celou sirku silnice, takze posledni misto. Drzel jsem se na chvostu a vsiml jsem si ze se mi prehrejva vnejsi cast zadni leve pneu. Jal jsem se proto nastavovani sklonurpo pripad, ze bych jel do pitu a pri tom nastavovani jsem parkart drc do svodidel a tlumic v tahu -> navsteva pitu. Pak uz jsem jen tak krouzil, dve kola jsem hnal pred sebou Kida, ktereho jsem pustil pred sebe jelikoz byl o kolo napred a cca v 45. minute se mi jizdou odrovnali pravy tlumice naraz. Takze znovu pit, vyjel jsem na predposlenim miste a za 5 minut timeout. Takze jsem nedojel, aspon ze body za posleni misto budou. Nej cas jsem mel 1.06:98, pro statistiky
Na tenhle zavod se budu snazit hodne rychle zapomenout :'(
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 1.11.2006   #5
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

qual - neznalost trati a nezvyk na rallye udelal svy > asi 12. misto...
sprint - par jezdcu se vpredu nepohodlo, takze jsem se dostal dost dopredu, pak az do konce zavodu odrazeni utoku SIRa... takze moc peknej zavod!
long - poladil jsem set, tak aby vydrzel celou hodinu a doufal ze tento napad melo co nejmene lidi. Zpocatku jsem jel opatrnejc, abych si nenicil tlumice, ale kdyz jsem videl ze celkem drzi, tak jsem to pomalu prestaval setrit... prvni cast zavodu zas pekne souboje, pak asi 20 min jizda osamote, pak jsem dojel Itara, asi 10 min se s nim postuchoval a snazil predjet, coz se mi nakonec povedlo, kdyz moje dotirani prineslo ovoce a on pri brzdeni do T1 vjel levymi koly do travy a ja mohl predjet... pak dotiral zas on takhle sme do posledniho kola dojeli DoNa, se kterym se rozloucily tlumice, ale drzel se pozice zuby nehty a nakonec ji i obhajil... dojeli jsme vsichni tri v 19ti setinach ja teda nakonec 4.
takze moc peknej zavodni vecer, uzil jsem si to, diky panove
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba

Last edited by Chaos; 2.11.2006 at 00:13.
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2006   #6
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

qval: predposledný, vôbec sa mi nedarilo, jeden medzi?as n pb, ale potom kontak s Itarom
sprint: po T1 a následnej šikane 8, v druhom kole som prebrzdil T1 - prepad o 2 miesta, v tre?om kole som dával pozor aby som nevystr?il jazdcov pred sebou ale Slidergasovi to nevadilo a veselo ma vystr?il mimo tra? (Díky), v 4 kole ma oto?il Rixxi v predposlednej zákrute - následne tam do m?a narazili viacerí jazdci ?o ma v zákrute zbadali na poslednu chvilu, Rixxi ma však po?kal a na cielovej rovinke pustil pred seba - velmi férové Rixxi. Skon?il som asi na 15 mieste.
long: startoval som z 5 miesta, ktoré som si po štarte aj dokázal udrža?, po pár kolách som už bol na 3mieste za DoNom, ktorý skvele bránil pozíciu tak som ho nechal nech si vychutáva nerovnosti terénu a jazdil za ním s odstupom, ale potom sa za?ali velmi približova? jazdci za mnou, pridal som a dúfal, že ked prinútim Dona is? rychlejšie skôr si zni?í podvozok a nakoniec som ho asi 3 kolá pred koncom predbehol, ?iže spokojnos? s 2 miestom.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2006   #7
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Pro m? vynikající závod, i když p?i mn? tentokrát stáli všichni svatí

QUAL: No cmment, tra? jsem nem?l natrénovanou, takže 13. místo

Sprint: V T1 se mi otev?ela velká mezera do pole, pak ješt? pár š?ouchanc? p?edemnou, takže v polovin? kola jsem ani nev?d?l jak, ale byl jsem 2. Do konce závodu jsem už jenm držel za sebou Erasera, což se nakonec povedlo.

Long:Nádherný závod. Ze za?átku jsem se dostal na 12. místo a od za?átku jsem jel s v?domím, že i když mám set z inferna, mám p?ední gumy p?ihušt?né a auto by m?lo hodinu vydržet (Jak se ukázalo, dokázali to hodn? dalších jezdc? ) Tak jsem pomalu postupoval až na 4. místo, kde m? nejd?ív pomalu dojížd?l SIR, ten poak zajel do box? a po chvíli už byl na m? nalepený Chaos. S tím op?t krásné souboje asi 10 kol, kdy jsem ješt? p?ed T1 škrtl o trávu vlevo u svodidel a tudíž jsem dobrzdil až na vn?jší ?ásti zatá?ky, kde se už místo udržet nedalo. Potom jsem zase dorážel ob?as ja na Chaose, až nakonec v posledním kole jsme se sjeli ješt? s DoNem. Po?kal jsem s modlou, aby ud?lali chybu v poslední zatá?ce. Nakonec perfektní finish, i když pro mn? dopadl špatn? ...Perfektní závod...
__________________

Last edited by Itar; 2.11.2006 at 17:16.
Itar is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2006   #8
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

vemu to zkratka:

kvali: odjel jsem asi jen prvni polovinu, pac jsem mel pole od prvniho odjetyho kola a uz jsem ho nikomu nepustil
sprint: start z pole, chtel sem vyhrat, mno ale moje snace skocili roztocenim hned v prvnim useku trati v prvnim kole, pak uz jen dorazeni na chaose ukoncene stejnym jezdce ve stejnym miste
long: chtel jsem jet bez pitu, ale po prvnim kole predemnou itar probrzdil t1 a pri navratu z trati do me zduchnul, nic velkyho, ale LZ kolo ohnuty, jel sem s tim pres pul hodiny, ale nejelo se me s tim dobre, takze pit a pul hodinova stihacka aspon to nej kolo sem mel
SIR is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2006   #9
RiXXi
Member

 
RiXXi's Avatar
 
Join Date: 26.2.2005
Location: Pardubice
Posts: 312
Default

qal: temer jsem netrenoval, tak jsem byl dost udiven, ze se me nakonec podarilo chytit 3.misto
sprint: vysledek z kval byl k nicemu, v T1 Lenny vyjel az na travu a pri navratu do me trochu najel(lag tomu trosku pomoh) a zacali jsme spolu mirit do svodidel. Nicmene bychom to oba vyrovnali nebyt Slid3rgase, ktery me zacal tlacit do zadku a suverene me a Lennyho otacel do protismeru.Docela me to nastvalo, nicmene ton pitvat nebudu a doufam, ze s tim neslo delat nic jineho delat... asi 14.misto
Atti to tuknuti byl smolnej lag - sorry

long:tentokrat jsem startoval ze 4.pozice a o5 jsem se obaval zacatku. Projel jsem ho a propadnul jsem se o jednu pricku, kterou jsem si vzapeti vzal z5. Jel jsem tedy docela na spici, ale po nekolika kolech jsem zjistil ze mam 90C na vnejsku LZ. Nejspis nekde na zacatku pri nakym kontaktu se me hnulo zaveseni. Jelo se s tim hodne spatne, tak jsem zvolil pit. Vyjel jsem hned za Jardou, ktereho jsem predejel, pak zase on me, pak zase ja jeho atd. proste jsme se naheneli temer celej zavod. Pak Jardovi kixnul tlumic(ja uz jsem ten sloupec mel celej oranzovej) a to uz jsem ho predjel na dobro. Potom jsem se snazil jet opatrne a tlumic setrit. Ale stejnak, nekolik kol pred konce tlumic odesel. Moc jsem se snazil, ale dohanejici Sir me nakonec predjel.
tusim 9.(8.) misto
__________________
Master Czech Team
Intel Pentium 4; 2,8 GHz; 512 MB RAM; NVIDIA 6600GT; DEXXA Steering Wheels(11 years old); S2 Licensed (MCz ®iXXi/BlackRich)
http://www.rixxi.ic.cz
My LFS movies


Last edited by RiXXi; 2.11.2006 at 17:14.
RiXXi is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2006   #10
Slid3rgas
Member

 
Slid3rgas's Avatar
 
Join Date: 30.4.2006
Location: Náchod
Posts: 108
Default

Sprint: hned v prvni zatacce se to semlelo a ja u toho byl taky jak jsem se z toho chtel rychle dostat vystrcil sem omylem rixxiho z trate. A z prednich pozic sem vyjizdel nekde az z 13 mista a hend nejak v tretim kole kdyz sem dojel trenglinse tak se jen tak nedal predjet a ja se na nej tak lepil az si pribrzdil driv nez sem cekal a ja do nej stouchl a on nedobrzdil do zatacky a vyjel zni. To seme se me podarilo i s Atti honyim.A skoncil sem na 10. miste. Kdybyste mel nekdo replay ze sprintu tak me ho sem prosim dejte ja si ho zapomnel ulozit a chtel bych videt jak to s tema kolizema bylo

Long: Hned v prvnim kole me sestrelil lukky ale jeste jsem auto bez problemu vyrovnal ale poskodil sem ho a v depu ta oprava pak trvala. V depu sme planoval tak 5 zastavek kdyz sem videl jak se me pneu zahrejvaly v kvalde.Nakonec sem to zvladl s jednou zastavkou,kterou sem musel udelat kuli PP tlumici. pak uz sem jel celkem pohodovou jizdu az asi na poslednich 12 kol kdy me dojel L. Exner a ja videl ze ejde o dost lip tak sem ho pustil a skousel sem se drzet za nim to mel pomohlo a jeste sem 2 jezdce dojel ale predjel jen jednoho. Skoncil sem i tady na 10. miste

PS: Chci se hrozne moc omluvit RIXXImu, TRENGLINSoj ATTI HONEYImiu zato jak sem do nich omylem stouchnul. nebylo to umyslne jen to byl muj 2. vetsi zavod ktery sem kdy jel a nemam tolik skusenosti si s ruznejma takovejma situacema poradit. Na pristi zavod uz mam ponauceni. a jeste jednom se moc omlouvam
__________________
http://www.mcz-team.ic.cz/
Slid3rgas is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2006   #11
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Slid3rgas View Post
Kdybyste mel nekdo replay ze sprintu tak me ho sem prosim dejte ja si ho zapomnel ulozit a chtel bych videt jak to s tema kolizema bylo
http://forum.czechlfs.net/showpost.p...94&postcount=5
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 2.11.2006   #12
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

Quote:
PS: Chci se hrozne moc omluvit RIXXImu, TRENGLINSoj ATTI HONEYImiu zato jak sem do nich omylem stouchnul. nebylo to umyslne jen to byl muj 2. vetsi zavod ktery sem kdy jel a nemam tolik skusenosti si s ruznejma takovejma situacema poradit. Na pristi zavod uz mam ponauceni. a jeste jednom se moc omlouvam
Puvodne jsem byl rozhodnutej na tebe podat protest, ale nakonec jsem od toho upustil, i trosku kvuli tomu incidentu z demo ligy na jare Jinak bohuzel na to ze jsi novacek se tu nehraje. Poznal jsem to hned pri prvnim zavode ALML, ktery pro me byl prvni vetsi zavod. Podobnym incidentem jako se stal ted tobe, jsem stouchnul do Novase. Byla to dle me bezna zavodni nehoda, ale nepockal jsem gentlemansky a po protestu mi bylo strhnuto 5 bodu.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 3.11.2006   #13
Slid3rgas
Member

 
Slid3rgas's Avatar
 
Join Date: 30.4.2006
Location: Náchod
Posts: 108
Default

Quote:
Originally Posted by Treglis View Post
Puvodne jsem byl rozhodnutej na tebe podat protest, ale nakonec jsem od toho upustil, i trosku kvuli tomu incidentu z demo ligy na jare Jinak bohuzel na to ze jsi novacek se tu nehraje. Poznal jsem to hned pri prvnim zavode ALML, ktery pro me byl prvni vetsi zavod. Podobnym incidentem jako se stal ted tobe, jsem stouchnul do Novase. Byla to dle me bezna zavodni nehoda, ale nepockal jsem gentlemansky a po protestu mi bylo strhnuto 5 bodu.
lml byl take muj prvni zavod a jelikoz sem druhej vynechal tak tohle byl muj druhej vetsi zavod a takhle to dopadlo ale v longu uz em byl hodne opatrnej. ale kdyz sem koukal na replay tak si se nepropadnul jen ja sem te po tom predjel a o 2 zatacky dal i wodecky ale to je ejdno nebudeme to resit urcite to byla moje chyba a omlouvam se za ni. Musime to brat tak ze o nic nejde tak proc ty protesty podavat me taky luki(nevim presne nick) v longu naboural a neresil sem to. stejne nikdy nedojedu tak abych byl na bedne tak prece nejde o to jestli sme 10 nebo 11
__________________
http://www.mcz-team.ic.cz/
Slid3rgas is offline   Reply With Quote
Old 3.11.2006   #14
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Slid3rgas View Post
lml byl take muj prvni zavod a jelikoz sem druhej vynechal tak tohle byl muj druhej vetsi zavod a takhle to dopadlo ale v longu uz em byl hodne opatrnej. ale kdyz sem koukal na replay tak si se nepropadnul jen ja sem te po tom predjel a o 2 zatacky dal i wodecky ale to je ejdno nebudeme to resit urcite to byla moje chyba a omlouvam se za ni. Musime to brat tak ze o nic nejde tak proc ty protesty podavat me taky luki(nevim presne nick) v longu naboural a neresil sem to. stejne nikdy nedojedu tak abych byl na bedne tak prece nejde o to jestli sme 10 nebo 11
Tak te? rozhodn? nesouhlasím. Je pravda, že n?kdy je lepší si toi vy?íka slovn?, ale protesty tu nejsou kv?li tomu, aby se jenom strhávali body. Mají t? ponau?it, aby jsi už pro p?íšt? jezdil opatrn?ji a vyvaroval se podobných incident?. Vím o ?em mluvím, já m?l podobný závod v HITS na FE Gold r. Tam jsme si to taky jenom vy?íkali, m? to pomohlo, pro p?íšt? jsem byl opatrn?jší. Myslím, že protesty tu jsou pro ty, kte?í si to ani po tom slovním vy?ešení neuv?domí a jedou dál velmi agresivn?.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 3.11.2006   #15
Slid3rgas
Member

 
Slid3rgas's Avatar
 
Join Date: 30.4.2006
Location: Náchod
Posts: 108
Default

Quote:
Originally Posted by Itar View Post
Tak te? rozhodn? nesouhlasím. Je pravda, že n?kdy je lepší si toi vy?íka slovn?, ale protesty tu nejsou kv?li tomu, aby se jenom strhávali body. Mají t? ponau?it, aby jsi už pro p?íšt? jezdil opatrn?ji a vyvaroval se podobných incident?. Vím o ?em mluvím, já m?l podobný závod v HITS na FE Gold r. Tam jsme si to taky jenom vy?íkali, m? to pomohlo, pro p?íšt? jsem byl opatrn?jší. Myslím, že protesty tu jsou pro ty, kte?í si to ani po tom slovním vy?ešení neuv?domí a jedou dál velmi agresivn?.
jo jasny ja to spatne rek myslel sem jako v mem pripade ze to byl muj druhy zavod a prvni takhle ten incident je jasny ze kdyz nekdo jezdi porad jak ***** tak protesty sou potreba
__________________
http://www.mcz-team.ic.cz/
Slid3rgas is offline   Reply With Quote
Old 3.11.2006   #16
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Ono jde i o to, že pro tebe to t?eba je rozdíl být 12. místo 11. v závod? a celkov? stejn? budeš n?kde okolo 15 (neber m? za slovo, to je p?íklad), ale m?žeš sejmout n?koho, kdo to má rozjetý na vít?zství v lize. Takový ?lov?k se jist? s n?jakým sorry t?žko smí?í. Když se h?íšník nepot?está, nebude mít liga za chvíli žádnou úrove?, bude se to mlet jak na b?žícím pásu, takže protesty neber jako mstu, ale jako nástroj jak udržet lidi na uzd?
A taky bych neargumentoval, že o nic nejde.. Je to organizovaný závod, navíc se jede o ceny a minimáln? v div1 se na nová?ky moc nehraje.
Neber to prosím že reju, jen vysv?tluju pro? t?eba n?kdo m?že být z takový boura?ky která je pro tebe nevýznamná docela dost rozlad?n.

(ale ob?as bouraj všichni, takže to je opravdu obecný ostavec, nic proti tob? konkrétn?)

Last edited by Pablo; 3.11.2006 at 14:06.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 3.11.2006   #17
Slid3rgas
Member

 
Slid3rgas's Avatar
 
Join Date: 30.4.2006
Location: Náchod
Posts: 108
Default

Jo jasny to chapu proste nebudeme to resit bylo by to na dlouho proste ty protesy sou dobra vec a dobry ponauceni...
PS: Nejsou uz nekde vysledky?
__________________
http://www.mcz-team.ic.cz/
Slid3rgas is offline   Reply With Quote
Old 4.11.2006   #18
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Slid3rgas View Post
Jo jasny to chapu proste nebudeme to resit bylo by to na dlouho proste ty protesy sou dobra vec a dobry ponauceni...
PS: Nejsou uz nekde vysledky?
Hlavne aby sis z toho vzal ponauceni ty. Kdyz jsem te predjizdel o kolo, tak mi chvilku (cca 2 kola) trvalo, nez jsem te predjel.
PS: nejsou, budou
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.11.2006   #19
revEn
Member

 
Join Date: 9.3.2005
Posts: 211
Default

quali: jel jsem s tylem nadrz na sprint - cigo - zbytek... v prvni casti 3. pak jsem se propadnul na 7. misto a uz jsem s tim nestihnul nic udelat.. budiz

sprint: hned po T1 jsme se nejak nevesli pres jump s Itarem, me to vylagovalo do protismeru a uz jsem se jenom nestihal divit co se kolem me deje... Treglis me nabral na predek ( chapu .. nemel kam uhnout a ani by to asi neslo ), obratil me napric trati a z boku me nabral M.Pavlik... dival jsem se na replay a celkem me to nastvalo ... vubec se neobtezoval sundat nohu z plynu ... dokonce si i podradil, aby me mohl dal tlacit za zadni kolo a tim me otocit zpatky do protismeru... Dekuji pekne

long: nepripravenost mluvi za vse a uz z toho ani nic nepamatuju...

2Eraser: v pohode.. se stane tohle .. a stejne jsem o zadnou pozici neprisel ani zadnou neziskal... a ani jsem neztratil sanci nejakou pozici ziskat nemam nabindovano "No Problem" a nechtel jsem se moc pri zavode rozepisovat...

P.S.: vzkazal bych matovi, aby se nad sebou trosku zamyslel... jenom co jsem se dival z jeho vozu prvni kolo, tak v t1 nabral treglise, potom tlacil moje auto i kdyz mohl pribrzdit a uhnout... aby nasledne treglise sundal v dalsi zatacce... ve tretim kole tam byla jeste nejaka kolize s attim.. a na zbytek uz jsem nemel silu koukat... takze Take it Easy man...
revEn is offline   Reply With Quote
Old 6.11.2006   #20
M.Pavlik
Newbie

 
M.Pavlik's Avatar
 
Join Date: 6.11.2006
Posts: 25
Default

P.S.: vzkazal bych matovi, aby se nad sebou trosku zamyslel... jenom co jsem se dival z jeho vozu prvni kolo, tak v t1 nabral treglise, potom tlacil moje auto i kdyz mohl pribrzdit a uhnout... aby nasledne treglise sundal v dalsi zatacce... ve tretim kole tam byla jeste nejaka kolize s attim.. a na zbytek uz jsem nemel silu koukat... takze Take it Easy man...[/quote]

Ahoj revEn, uz som sa zamyslel a zistil som ze to bolo dost hlupe a brutalne,ale s tym ze som nabral treglisa nesuhlasim, tukol som ho zozadu ale fakt ze len tukol..S attim kolizia? aka? Budem jamnejsi, sorry
M.Pavlik is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:44.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.