Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > KxR Racing Days 2011/2012

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.1.2012   #1
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default RACE 3. tiskovka

Tak dnes som si vybral smolu až do vianoc. Hlavne sa chcem ospravedlni? Kremilkovy za to vytla?enie pred vracakom, chcel som ?a pusti? (aj tak to auto už nešlo) minul som brzdy a už sme šli, prepá?. Inak prvy zavod som si so Sisolakom zazávodil. Dik
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 22.1.2012   #2
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: Nic moc,v polovin? jsem p?id?el motor a bylo po dobrých ?asech.
R1: Jízda bez chyby,dojezd na 13. míst?.Mohlo být líp.
R2: Jezdil jsem na 12. míst?,pak jsem dostal na brzdách do vracáku ?ukanec ze zadu a op?t p?id?ený motor,o 1.5 vte?iny pomalejší ?asy,hr?za,na cílovce se mnou nem?li žádnou práci,maximálka o 7 km/h mé?e,dojezd 15,tak to ješt? jde.
Fe i m?sto za sebou,tak snad už bude líp.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2012   #3
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

q: cas byl nebyl spatnej. Vedel jsem ze umim lepsi, ale o moc to nebylo, takze spokojenost 10. misto.
S: Na startu zaspali Gepas s Mastrem, tak jsem v podstate hned dve mista ziskal. Podarilo se mi jeste predjet Tichyho M. a Kriz mi jedno misto daroval. Snazil jsem se udrzet Lubika, ale neslo to, tak jsem radsi zvolnil a dovezl auto na peknem sestem miste.
L: Start ze treti pozice byl nadejnej. Hned ve vracaku se to tam trosku neveslo a trosku jsem byl pristrcen. Koukal jsem se na replay a slo to nekde ze zadu. Doplatili jsme na to ja a Lubik. Vyuzili toho Klouczech, Rodo a Kriz. Klouczech mi pak lagnul u obchodaku. Ja se lekl ze stoji, tak jsem zastavil abych ho blbe nenebral a najednou byl o 20m prede mnou a ja tam stal. To me stalo kontakt s autama prede mnou. Navic me dojel Francek, tak jsem se musel branit a zase jsem ztracel. Kdyz se mi povedlo odpoutat, tak jsem se snazil sjet Krize, ale nez jsem se k nemu dostal, tak jsem se zase musel branit. A to poradne. Jsem se hodne zapotil, ale bavilo me to. Logical asi musel byt dost nervozni, ale snazil jsem se jet hodne definzivni stopu abych mu nedal sanci. Sanci nakonec dostal ale byl dlouhej, tak jsem toho zase vyuzil a do cile nakonec uhajil. Ale teda ufff, byla to makacka
Mesto me vzdycky bavilo, vzdycky si ho uzivam a i se mi tu dari. S Logicalem, Lalou, Franckem, Tichym a Lubikem to byly pekny souboje a doufam ze vsechno cisty, i kdyz tam obcas kontakt byl.
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2012   #4
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvali: 15. misto, nic moc. Umel jsem i lepsi casy, ale spis nahodou nez stabilne, takze vlastne vcelku spokojenost, protoze jsem to nerozbil a neotukal o svodidla

1. zavod: opet 15. misto. Sice jsem se dostal diky bouracce prede mnou o nejaky misto dopredu, ale pak me rychlejsi jezdci predjeli.

2. zavod: hned po startu me nekdo otocil u nakupaku, takze propad na posledni misto. Po nejakej dobe jsem dojel asi dost ponicenyho Jirku. Snazil jsem se ho nejak rozumne predjet, ale asi jsem uz mekkej. Kdyz me pak zacalo dotahovat auto za mnou, snazil jsem se byt trochu tvrdsi. Nutno dodat, ze Jirka celou dobu trochu lagoval a i proto jsem se k nemu moc nepriblizoval. Sance se naskytla v zatacce po cilovce, kdy se Jirka nechal vynest moc ven a u svodidla na vnitrku bylo misto. Jenze zas trochu zalagoval, najedou se zjevil primo ve me a ja skoncil na strese. Takze spectace....

Byl to prvni zavod po delsi dobe a bavilo me to, i kdyz konkurence je velika. Budu muset zapracovat na lepsich casech.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2012   #5
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Tak tímto závodem jsem si cht?l zpravit chut od minula a to se docela povedlo.

Q: hned v druhém kole jsem zajel 3. ?as ktery byl asi mym maximem s xfj. Spokojensot

S - pohoda, start, predjeti Charvata a pak snaha držet se za klouckem coz ze zacatku docela slo, ale pri pokusu o dojeti sem hned palil gumy, cili sem jel sve maximum aby vydrzelo auto a to na nej nestacilo, v cili 2. misto, spokojenost

R - start dobrej, pote se neco semlelo v levy ostry a ja s Krizem a Klouczkem jsme z toho vytezili, zavesil jsem se za Krize na 2. misto a snazil se za nim v klidu jezdit, hlidat si zada a setrit gumy, najednou se ale zjevil klouczek a predjel me, ja sem se dostal pred krize, ale opet to uz na klouczka nestacilo, jakmile jsem pridal gumy sli do hajzlu, tak sem radsi jel na jistotu a hlidal si charvata za zady, v cili opet 2. misto, opet spokojenost.
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2012   #6
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Q: M?l jsem št?stí, že jsem p?i mém nejlepším kole chytil na rovince HonzuNB a jeho slip stream. Díky, pole position.

R1: Start v pohod?, po tom se m? celý závod držel Rodo a já nemohl chytit to správný tempo. Jakmile jsem ud?lal chybku, hned se p?iblížil ale za chvíli zase kus vzdálil. 1.

R2: Cht?l jsem jet na jistotu pro body. Bohužel to ze za?átku laggovalo jako prase, ale tak že se auta v jednu chvíli objevily uplne jinde.
V levým vracáku v prvním kole se to zašpuntovalo a já byl za Logicalem, kterýho jsem cht?l bumpnout do zadního nárazníku, abychom se moc nezastavili. V jednu chvíli byl ke mn? zády a ve druhou zase bokem, takze jsem ho skoro p?eto?il => Omlouvám se.
Po tom jsem se hnal za 3ma XFJ. Jedno jsem ani nepost?ehl, že jsem p?edjel, ale musel to být v dalším mega laggu. Myslel, že už jdu ven ze serveru. Nakonec se vše uklidnilo a já p?edjel poslední XFJ a dojel do cíle.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2012   #7
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Vcera se mi moc nedarilo. V kvalde jsem nefungoval ja, v longu setup.

Q: Moch (a taky mel) jsem zajet lepsi cas. Ani jedno kolo poradny. Start z 5. mista nic moc vzhledem k vyhode UFJ.

S: Sprint OK. Hned na startu jsem urval misto, tempo celkem pekny, bez chyb. Dojel jsem v pohode 4.

L: Omlouvam se Lubikovi za postrceni pod kopcem. Dostal jsem taky jednu zezadu a to me rozhodilo. V zavode jsem myslel, ze to byla primo pricina, ze jsem ti pomoch to postavit napric, ale ze zaznamu je videt, ze jsem tomu moch zabranit.
Celou prvni 1/3 nebo snad i necelou 1/2 zavodu jsem pekne bojoval s Franckem a Logicalem. Kazily nam to ale lagy jednoho z aut pred nama. Chvilema to vypadalo, ze mi Francek dela pred autem sileny skopiciny a ja se bal jet vic natesno. Nevim, jestli tak lagoval Prd69, ale v 10. kole na lag doplatil. Pri brzdeni do nejpomalejsiho mista se primo prede mnou roztocil, aniz bysme se dotkli.
V dalsi casti zavodu jsme s Logicalem pozvolna dotahli Mufista a snazili se ho zdolat. Ja si s Logicalem 2x vymenil pozici, kdyz se mu nepoved utok a ja pak udelal chybu. Delal jsem jich dost, protoze uz tak studena PP postupne mrzla. At jsem delal co chtel, nenasel jsem zpusob, jak donutit auto poradne zatacet doleva a celkove vyvazeni se taky zhorsilo.

Celkove:
Jsem rad, ze mam neoblibeny mesto za sebou, a ze jsem nedal boudu.
K cemu je tu dobry, ze mame konecne navrch nad XFJ v casech, kdyz neni kde predjizdet. Tech par mist, kde by to jaks taks slo, je zrovna na konci rovinek. Ani z pytle jsem se zase nechytal na XFJ.
Priste jedem Kyoto Nat, coz hadam bude zase tezka nevyhoda pro ty nase prditka - hlavne ovalova cast.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2012   #8
Lubik
Newbie

 
Join Date: 22.9.2010
Posts: 84
Default

[quote=Lala;132562]Vcera se mi moc nedarilo. V kvalde jsem nefungoval ja, v longu setup.

L: Omlouvam se Lubikovi za postrceni pod kopcem. Dostal jsem taky jednu zezadu a to me rozhodilo. V zavode jsem myslel, ze to byla primo pricina, ze jsem ti pomoch to postavit napric, ale ze zaznamu je videt, ze jsem tomu moch zabranit.
quote]

NP.

Jinak jse chci omluvit Mufikovi.I kdyz tam byl mensi stouchanec na me zezadu tak jsem sel brzo po plynu a trosku jsem tomu aji pomohl a citim tam vinu..Takze jeste jednou promin.Skoda.Ztratil jsem tam 7 pozic a v zavode jse to spatne dohanel a jak bylo receno spatne se utocilo ale zato jsem si uzil super souboje z klukama Tichejma
Lubik is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2012   #9
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Q: Poda?ilo se mi zajet nejlepší ?as, na kterej jsem mohl dosáhnout. A 20. místo pro m? bylo milé p?ekvapení.

S: Díky kolizím p?ede mnou jsem získal 4 místa. Jinak jen kroužení.

L: Ze za?átku jsem jel dost defenzivn? a šet?il gumy. Pak jsem na to trochu šlápl a pár lidí i p?edjel a 13. místo v cíli jak se na nová?ka pat?í p?kn? oslavil.

Celkov? jsem rád, že se mi poda?ilo odjet všechny t?i ?ásti bez v?tších chyb a navíc si to i parádn? užil. Po Fern Bay naprostá spokojenost.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2012   #10
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

V?erejší závody pro mne byly plné p?ekvapení.

Q: P?íjem? mne p?ekvapil m?j PB v kvalifikaci. Bohužel sta?il jen na 19. pozici, protože konkurence je velká.

Tím skon?ila ta p?íjemná p?ekvapení.

R1: V prvním kole strkanice, takže jsem se propadl o pár míst. Ve ?tvrtém kole mne dost nep?íjemn? p?ekvapil P.Štengl svým obraným manévrem, po kterém jsem skon?il ve svodidlech (5:28 min závodu) a pak už jsem jen dohán?l chvost

R2: Start ze zadu. ?íkal jsem si, že se aspo? v pohod? vyhnu tla?enici, bohužel už v 18s p?išlo další p?ekvapení - kontakt M.Klíma, L.Leco a já. Klíma skon?il na st?eše, já po pár kotrmelcích naštestí na kolech, ale stejn? jsem musel do box? - nakonec ztráta jedno kolo a dvacáté místo jen díky odpadlík?m.

M?sto se mi líbí, ale v?erejšek to dost pokazil. P?íšt? to už snad bude lepší - aspo? budou o dost v?tší únikové zóny.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2012   #11
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

3. závod je ve spdo databázi.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 24.1.2012   #12
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Lubik View Post
Jinak jse chci omluvit Mufikovi.I kdyz tam byl mensi stouchanec na me zezadu tak jsem sel brzo po plynu a trosku jsem tomu aji pomohl a citim tam vinu.
úpln? f pohod?. Ztratil jsem v podstate jen jednu, max dve pozice. A vykompenzovali to souboje s Logicalem. Navic ty si tam ztratil mnohem vic nez ja
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 24.1.2012   #13
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Q: Nemel jsem nachystanej quali setup, vyjel jsem z boxu s race setem na r3 a bylo z toho po prvnim kole se stestim prvni misto (26.02, Kouczech 26.05). Bylo me jasny, ze casy pujdou dolu. Zkousel jsem r2, ale auto bylo silene pretacivy, prcek kroutil prdeli jak hawajska tanecnice Hula. Ke konci quali jsem zkousel znova r3, delal jsem chyby a cas se mi vylepsit nepodarilo. P2.

R1: Po startu jsem si nepohlidal pozici, Rodo toho vyuzil. Zkousel jsem na nej utocit, Rodo se ale branil uspesne. Ve tretim kole Krizovi asi selhaly brzdy a schytal jsem od nej velice stavnate torpedo. Podvozek nastesti prezil, predjel me ale Lala. Nalepil jsem se na nej a Lala dostal smyk, podle replaye zase nejakej ten bump-lag-drcanec. Doufam ze ma tohle Scawen na TODO listu . Klouczech s Rodem predemnou zajizdeli pekny casy, ja jsem se nejak nemohl dostat do tempa. P3.

R2: V doliku billiardova partie, Lala se chudak odrazel jak pingpongovej micek. Klouczek za mnou mel pravou nohu tezsi nez bylo potreba (znam ten pocit ), smyk, propad na P10. Ticheho jsem strouhnul v T1, Masterful me pustil. Ve tretim kole jsem dohnal Lalu a Francka, kteri mezi sebou urputne bojovali. Lala se dlouhou dobu paradne a ciste branil, ve 13. kole ale podlehl. Francek byl delsi v T1, dostal jsem se pred nej, ale do obranne stopy jsem chtel prejet moc brzo, najel jsem mu na cumak. Ja jsem z toho vyvazl dobre, ale Francka to zpomalilo a ztratil pozici pred Lalou, za coz se omlouvam. Dohnal jsem Mufista, kterej tuknul ve 22. kole do zdi, zkusil jsem se natlacit na vnitrek, stukli jsme se a do zdi jsem sel pro zmenu ja a zase se prede me dostal Lala. Z T1 jsem mel lepsi vyjezd, podarilo se mi ho znovu predjet. Opet jsem dohnal Mufista, podvozek toho ale mel plny zuby, nedarilo se mi dostat auto do slipu pred t1 a dolik si Mufisto hlidal. v 27. kole jsem ho trochu popostrcil, pozici ale uhajil. Souboje ale vyuzily zase ty ty tri protivny cervenomodry pruhy na bilem podkladu, o kterych se me bude jeste dlouho zdat . V 29. kole tuknul Lala v doliku o zed, vzal jsem si pozici zpet. Mufisto si zatim vybudoval dvousekundovy naskok, kterej jsem az do konce nestahnul. P5.

Zavod to byl pro me skvelej. I kdyz bylo predjizdeni hodne obtizny, paradne jsem si zazavodil, hlavne s Lalou, na kterym byly videt velky zkusenosti, ktery me zatim chybi. Tesim se na dalsi zavod ;]
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 24.1.2012   #14
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

R1 : 13 pozice docela dobrá, 3 kolo pirueta na brzdách p?ed tou levou zatá?kou, musel jsem po?kat až projedou všichni. Ve 4 kole to co zmi?uje Honza

HonzaNB : Ve ?tvrtém kole mne dost nep?íjemn? p?ekvapil P.Štengl svým obraným manévrem, po kterém jsem skon?il ve svodidlech (5:28 min závodu) a pak už jsem jen dohán?l chvost
- Honzo sorry, ale to nebyl obranný manévr, jukni z mého pohledu, šel jsem na brzdy v zatá?ce a m?l jsem co d?lat, abych se op?t nerozto?il a pak ti to zav?el - omlouvám se
Dojezd n?jak do cíle.

R2 : V T2 si m? vzali mezi sebe jako sardinku, pak mi to Wagner p?isk?ípl na svodidlo, tlumi? totál (v?bec to nezatá?elo), pak se to n?jak samo poupravilo, pak buch do Flameho , pak š?uchance 2x od Lukiho a už to bylo tak pos....., že jsem už jenom dojel, abych dojel. Takže m?sto mám rád, ale jsem rád, že je pry?.

Last edited by Petersbond; 24.1.2012 at 16:19.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 24.1.2012   #15
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
R1 : 13 pozice docela dobrá, 3 kolo pirueta na brzdách p?ed tou levou zatá?kou, musel jsem po?kat až projedou všichni. Ve 4 kole to co zmi?uje Honza
M?sto je p?kné, ale ob?as záludné. Doufám, že jsme si vybrali sv?j díl sm?ly a dál už to bude jen lepší
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:46.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.