Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.7.2011   #261
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Já bych cht?la pod?kovat Martinovi 'Ghostovi' Šilhánkovi za uspo?ádání t?chto báje?ných závod?. Moc a moc jsem si všechny t?i (resp. šest) užívala. Ú?ast byla veliká, takže vždy bylo s kým soupe?it. D?kuju všem.
Ten poslední na Fern Bay už nejedu. V pátek odjíždím na letní relaxaci a budu mít úpln? jiné starosti

Jinak vám nechci radit, ale taky jsem zkoušela tu tra? se skokem a auto tam p?kn? lítá , cht?lo by to uspo?ádat tréninkový závod, t?eba jen na pár kol, ale s co nejv?tší ú?astí. A hned by se vid?lo, jestli skok nechat, nebo ne. Jestli by jste to zorganizovali do ?tvrtka, ráda se z??astním také.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #262
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Jedu s FXO a nevšiml jsem si, že by ten poda?ený skok, když tam správn? najedete, n?jak výrazn? auto poškozoval, spíše je problém, že ve skupince tam budou p?kný srážky, ale i s tím se musí žít ...

Ale m? by to nevadilo ani kdyby se to muselo objížd?t, ?íkáte, že FXO by bylo rychlejší, já o tom pochybuji, možná 2-3 ?istá kola, ale pak se v tom závodním chumlu budete prát s p?eh?átýma pneumatikama, protože je tam moc bržd?ní a rychlování a to ty p?ední pneumatiky zah?ejete velmi rychle ...

každopádn? m? osobn? vyhovují ob? varianty, ten skok ale bude v?tší mazec .. a zase boxy jsou blízko
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #263
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Já bych ten skok nechal, po?ád doufám, že to p?jde a každý pochopí, že na ten skok prost? dv? auta vedle sebe najet nem?žou (vím, jsem hlupák).

M?j návrh je takový, že by se mohl ve st?edu ud?lat test se skokem, dali by jsme n?kolik závod? na 2-3 kola (aby se pole moc neroztrhalo) a podle toho, jak se budeme chovat na skoku, tak bych ho na ned?li nechal nebo dal p?ed n?j šikanu (v míst?, kde se odbo?uje na normálním FE3/FE4).
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #264
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Zdenek: ale psychologia je svina, ked nepojde o body, tak budu vsetci slusni, ale ked niekto bude potrebovat ziskat co najviac, tak asi velmi neustupi
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #265
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Já chci skok t?eba n?koho aspo? p?esko?ím když už nep?edjedu

PS: tráva mi nevadí klidn? vás tam budu objížd?t i po tráv?
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #266
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: V podstate jediny ostry kolo a dal jsem to na urovni svyho PB. Paradni 3. misto. Cekal jsem, ze minimalne Klouczech a JackCY budou prede mnou.

S: Kvuli trosku horsimu startu jsem mel v T1 souboj s Klouczechem a s Rodem az pred prvni split. Jinak ale bez problemu az do cile.

Kid: To ne ja, to byl nejspis JackCY, kdo te vycukal

L: Zas trochu linejsi start. Prodiral jsem se zprvu hur; na nehody jsem doplacel/vydelaval tak 50:50.
Ghost: Jak jsi me drcnul, to byl takovej stastnej tukanec Dal jsem si 360-ku a bez vetsi ztraty pokracoval dal. Velkou roli v tom sehral asi Gagarin.
Dalsi perne chvile prisly, kdyz jsem se probojovaval skupinou FastJarda, Popelka, Logical - z ty postuchovany jsem ale vyvaznul bez problemu.
Pak mi zatopila skupina Flame, Vitr, Masterful, Klouczech. Vitr tam lital raly stylem i v tech nejdelsich a nejrychlejsich zatackach V T1 6. kola byla celkem krizovka, ale zase jsem to ustal.
No nejlepsi souboje jsme pak meli s Klouczechem a Awim. Ty byly fakt spica
Nakonec mi poradne zavaril HanzDD. Toho jsem dotah nekdy v predposlednim kole (tusim). Asi mel fakt pneu uplne v haji, protoze po trati vlal jak hadr ve vichrici. Stopa necitelna. 2x jsem se odvazil bok po boku do zatacky, na vnejsek, a v obou pripadech mu to ujelo tak, ze jsme se tukli a ja musel ubrat, jinak bych letel z trati. Pri vjezdu na cilovku v poslednim kole nechaval volnou stopu uplne na vnejsku a ja tu sanci nehodlal promrhat. Jezne pak udelal vlnku ven v dobe, kdy uz jsem presahoval predkem jeho zad. Tentokrat uz jsem ubirat nehodlal. Oba nas to rozhodilo; ja to jaks taks ustal - on sel do divokych smyku. Predjel jsem ho teda, ale moc nadsenej jsem z toho nebyl.

Ke skoku na priste: Jsem pro sikanu na vrcholku toho skoku, ale klidne muzem dat nejakej ten testovaci zavod. Ja to zkousel a podvozek se poskozuje (XRT). Musim zpomalit na cca 140 km/h, aby to bylo beze skody.
Mozna bysme sikanu mohli dat kousek za ty 2 levy rychly tak, abysme pres skok litali prave nejakou tou mensi rychlosti, ale dost velkou, aby to bylo o drzku
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #267
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Je ?as zahájit doskuzi - chceme tu následující tra? ve stavu jakém je, tedy s tím velkým skokem?
Jasne ze se skokem! Nebo ten sranda cup bere nekdo vazne????

PS: Jeste jsem neodjel ani kolo a ve stredu nejsem doma, takze s vami ani nedam trenink. Ale ten skok chci . Bude pr?a
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #268
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Byl bych bud pro sikanu nekde na zacatku hrbolate 'zkratky', nebo upravit layout a jet vpravo po puvodni trati a tak se dostat na cilovou rovinku.

Nejenze skok nici tlumice u XRT, ale i po doskoku je vuz dost neklidny, navic za horizontem ta zkratka uhyba a urcite tam budou vznikat kolizni situace i pri urcite mire ohleduplnosti
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #269
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
urcite tam budou vznikat kolizni situace i pri urcite mire ohleduplnosti
no to doufam
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #270
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

# LFSW username: Denny12
# Ingame nickname: [LLM] T. Korenki
# email: puma@eknos.eu
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 11.7.2011   #271
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

Já chci taky skok už sem to trénoval minulej tyden
Quote:
Te? vážn?... ta sou?asná varianta je dobrá. Kdyby jsme tam dali ten "objezd" tak by na tej trati bylo FXO ješt? o pár desetinek lepší než XRT a to taky nikdo nechce
a?koli s FXO jedu, tak to objižd?t stejn? nechcu, ty zata?ky nemam rad

A jak bylo ?e?eno, je to sranda závod, tak pro? ne
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2011   #272
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

SrandaCup ... SrandaCup ... ona to mozna ale sranda prestane byt, az se na konci prvniho kola semele polovina startovniho pole Pak se to roztahne a koho bude bavit se zaroven prat s rozmlacenym autem, osidnou trati a ostatnima rozmlacenyma autama?
Na druhou stranu musim priznat, ze me taky trochu laka litat to treba aspon ve sprintu na plno?
A ted me tak napadlo: nezkousel to nekdo s XRT na mekcim setu? Na takovym jakoze terenim? Ja zkousel jen "obycejny" rychly.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2011   #273
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
A ted me tak napadlo: nezkousel to nekdo s XRT na mekcim setu? Na takovym jakoze terenim? Ja zkousel jen "obycejny" rychly.
Nezkoušel, ale když se to auto trochu zvýší a zm?k?í, tak by se to odjet dalo. A taky jsem se všiml, že na tom skoku je jedna stopa, kdy tlumi?e zas tak moc netrpí.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2011   #274
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
A ted me tak napadlo: nezkousel to nekdo s XRT na mekcim setu? Na takovym jakoze terenim? Ja zkousel jen "obycejny" rychly.
Ja to zkousel na setu co jsem jel Aston a po 4 skocich tlumice nebyly ani z poloviny poskozene. Minimalne sprint jedu naplno, dlouhej mozna malinko pribrzdim. Ale jen malinko.
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2011   #275
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

musi se ject uplne vlevo ale stejne to tlumice trochu dostanou. nevim jestli to pak hraje nejakou roli na chovani auta kdyz budou treba do poloviny zniceny, zkusim taky jeste zmekcit a zvednout a uvidim, sprint bych jel takto naplno a endu bych asi probrzdoval na hrane
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2011   #276
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

V ?ase preteku budem s virtuálnym Lexusom na Indianapolis, takže posledný bude niekto iný. :-) Have fun.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2011   #277
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

mužu jet s XRR? povedlo se mi, že to litalo skoro až k boxum

EDIT:Sub242, diky, ten "nej" flek zustane v teamu
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2011   #278
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
SrandaCup ... SrandaCup ... ona to mozna ale sranda prestane byt, az se na konci prvniho kola semele polovina startovniho pole .....
Ukaž mi závod, kde se to na za?átku nesemlelo
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2011   #279
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Víte on ten skok samotnej je celkem v pohod?, horší jsou ty hupance za ním. Kdyby se p?istávalo na rovninu, byl bych i proto to tam nechat. Jenže i když jsem tam dal šikanu a ten skok bral asi tak ve 120 že to skoro ani nesko?ilo, tak t?ch 100m za skokem prost? d?lá neplechu protože je to tam šílen? hrbolatý. Ud?lal jsem v?era takovýhle testovací layout, omrkn?te ho.
Attached Files
File Type: lyt FE1X_F14_Historic_cz2.lyt‎ (2.5 KB, 10 views)
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 12.7.2011   #280
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Ukaž mi závod, kde se to na za?átku nesemlelo
n?jak tak, myslim že by sme se rozsekali i na letišti


nicmén? Ghost ma pravdu s tema hrbolama za nim, to je fakt nejhorsi, nevim co s tim nu
Rodo is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.