Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.5.2007   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Post Tisková konference FOX Cup divize 2

Pište
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2007   #2
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Tak jo, dnes se nebudu moc rozepisovat.

Qualifikace:
Pro me totalni prekvapeni. Zajel jsem 2 pozici. Oproti predchozim dnum me to dnes vecer vcelku jelo. Spis letalo Muj sen = cas pod 1:10 padnul.

Zavod:
Na startu jsem byl pln obav na ktere stene skoncim. Narazit ze 2 pozice nebylo do koho az na tu zed . Teda byl tam Miri, ale ten me dle predpokladu hned ukazal zada I kdyz prvni zatacku do kopce trochu hure najel, ale jak ho znam, nema cenu se tam cpat. Ja bych najel blbe hned tu dalsi. Trosku jsem ubral a zacal za nim krouzit. Teda Miri me zacal ujizdet A tim zacala vcelku poklidna pulhodinka zavodu. Miri vepredu uhanel, jen se za nim prasilo. Za mnou se vystridal Treglis s Megin. Proste pohoda. Nikam jsem moc nespechal. Radeji v poklidu krouzil. Obcas nekoho predjel o kolo. Dekuji vsem co me vzorne pustili. Obcas i v mistech kde bych to necekal (v zatackach, uz nevim kdo, ale jak pribrzdil, tak ho to rozhodilo a skoncil zbytecne na stene ) Spise jsem predpokladal, ze me pustite az na rovince. Proste zadny spech, hlavne klid, Beby neni zadny drak . Tak tam tak spokojene krouzim, obcas se Megin priblizi, kdyz byli predemnou zavodnici a ja je predjizdel o kolo, obcas vzdali, kdyz je predjizdi on. Pocitam vduchu kola. Benzin da do 32-34 kola. Spotreba klesla. Proste pohoda. Najednou hups a "disconnected". Sakra coze? Vzdyt nebyly zadne lagy, nic. No nic, rychle se pripojim. Doufam, ze je to povolene. Vzpominam, ze jsem to neke cetl na foru. Nervozne vyjizdim z boxu. Hups vypnul jsem omezovac a je tam trest. No nic, objedu kolo a zajedu do boxu. Najizdim do boxu a "disconnected" znova. Sakrys co se s tou siti deje. Ze by hokej? Vsichni zbesile posilaji SMS a streamuji video? Znova se pripojim a? a? a? Sakra co to je za moderni umeni. Vzdyt jsem poustel LFS a ne nejakou mihotajici se zmet barevnych trojuhelniku. No jo vlastne, na mem starem HW odpojovani a pripojovani do LFS moc nefunguje Tak reset kompu. Nez nabehl a povypinal jsem vsechny OpenVPN a spol, tak ubehlo 4-5 min. Tak alespon budu na vas zavodniky koukat a fandit go go go ...

Tak snad do priste natrenuji a snad to vyjde. Teda nespadne...
Vsak hlavne: "Jezdime Pro Radost"
Tesim se na trati BabyOnWhhels (Baby) (Canibal)
No Jo Xedoxi, budu to muset nejak sjednotit. Zacina v tech jmenech byt trochu zamtek.
__________________
BabyOnWheels

Last edited by Canibal; 6.5.2007 at 22:12.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2007   #3
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Dnes to bude strucne:
Hrabat do setu pred zavodem je volovina, delat drobne chyby taky a o tom kotrmelci tesne pred koncem ani nemluve... :-))
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2007   #4
Martinecz
Newbie

 
Join Date: 6.4.2007
Posts: 7
Default

Muj prvni zavod Vyklepany sem byl uz pri kvalifikacce Ale dopadlo to nad moje ocekavani dobre.
P.S. Pedropanovi mockrat dik za set
Martinecz is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2007   #5
Los_Carlos
Newbie

 
Los_Carlos's Avatar
 
Join Date: 1.6.2005
Location: Dob?íš
Posts: 97
Red face

Kvalda: des bes....
Zavod: o trosku lepsi cekal sem horsi misto.

Ted to DULEZITY!!!!

MOC se OMLOUVAM StandoviCZ za smeteni v 4 kole. Jak sem se po nem porat ohlizel tak sup a uz sem byl v nem, moje hrozna hruba chyba. OMLOUVAM SE.
__________________
AMD64 3200+, 512MB Dual, 120GB HDD, GForce 8600 512MB , SB Live! 5,1 , 17" LCD Acer, LWM FF GP ... Licence S2
Los_Carlos is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2007   #6
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 23.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

qual: 3. misto jsem necekal, pekny
race: dal jsem plnou, R2, no a prifouk asi az moc, protoze oproti setu na HL jsem jezdil o 2 vteriny pomalejsi casy a vuz i divne sedel, no a o top speed, ktera byla na dlouhe rovince kamenem urazu se uz radsi ani zminovat nebudu. Zkratka vlivem nic moc setu a par jezdeckych chyb jsem se propadl az na 7 misto. Obcas na trati nejaky ten pomalejsi zavodnik, ktery obcas uhnul chytre, obcas uhnul nesikovne ale jeste se to dalo. Obcas rychlejsi jezdec, se ktereho jsem nechtel jen tak zadarmo pustit pred sebe a tak se me snazil zrychlit popostrkavanim Ve 3/4 jsem zajel do boxu ze 3. mista, prezul jsem na poslednich 15 minut na R1 a zaradil se na 6. misto, po zahrati pneu (coz netrvalo vubec dlouho) jsem zacal dohanet Martinecz a s nim jsem svedl pro me nejhezci souboje z celyho zavodu. Musim se vsak priznat, ze do nekterych jsem sel az moc tvrde a to vyustilo priblizne tri kola pred cilem v malou kolizi v zatacce hned po startu, po ktere jsem si to nasmeroval do kacirku. Setrvacnosti jsem doklouzal zpet na trat, kde jsem trefil zadek prave Martinecz a to ho nekompromisne poslalo proti svodidlum a do salta. Kvuli poskozeni musel zrejme odstoupit. Za tohle se mu chci strasne moc omluvit, byl jsem v tech nasich soubojich opravdu moc agresivni a byla to ma vina.

Do pristiho zavodu musim vic potrenovat a hlavne vyladit (tzn sehnat od nejakyho borce) setup. Tak za 14 dni na videnou.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2007   #7
Martinecz
Newbie

 
Join Date: 6.4.2007
Posts: 7
Default

Quote:
Originally Posted by Treglis View Post
...Setrvacnosti jsem doklouzal zpet na trat, kde jsem trefil zadek prave Martinecz a to ho nekompromisne poslalo proti svodidlum a do salta. Kvuli poskozeni musel zrejme odstoupit. Za tohle se mu chci strasne moc omluvit, byl jsem v tech nasich soubojich opravdu moc agresivni a byla to ma vina.
Mrkni na zaznam...chyba byla spis na moji strane...pred vjezdem do leve zatacky sme sa potkali a tebe to poslalo ven z trati. Takze bych sa ti chtel omluvit za to zes malem nedojel...priste uz budu davat bacha
Martinecz is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2007   #8
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 23.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default

Quote:
Originally Posted by Martinecz View Post
Mrkni na zaznam...chyba byla spis na moji strane...pred vjezdem do leve zatacky sme sa potkali a tebe to poslalo ven z trati. Takze bych sa ti chtel omluvit za to zes malem nedojel...priste uz budu davat bacha
Nechci tu spamovat, tak uz bych to vic nerozebiral. Na replay jsem koukal, a ja tam proste mel zpomalit. Mel si vyhodu idelani stopy, ja byl ten co se snazil predjet, tedy ve vyhode si byl proste ty a ja se tam snazil mermomoci nacpat. V takovyhle situaci jsem mel jendoduse zpomalit jeste pred vjezdem do zatacky a nechat te ni projet predemnou. Tva chyba to nebyla urcite.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2007   #9
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Moj ciel bol dojst do ciela a nebyt posledny. Toto bol moj 4 oficialny pretek po miesiaci ako som kupil licenciu. Moc som netrenoval, ale snazil som sa jazdit vyrovnane a nerobit chyby.
Kvalda, dost tazka skusenost - stale niekto zavadzal ked som mal dobre medzicasy, alebo som zase nervozitou stratil, ale nakoniec nalo posledne kolo ciste a bum.... sieste miesto.
Pretek: opatrny start - tusim som 1 miesto stratil, kolizia predomnou, zacal som sa dotahovat na pretekara vpredu, spravil chybu a doroval mi 3. miesto, darilo sa mi jazdit vyrovnane bez chyb, postupne vdaka disconectu Babyho 2. miesto, udrzoval som si 3-4 sekundy naskok pred EGT skupinou. Nastal PitStop, opatrny vyjazd=strata miesta, potom este ma obehol tusim sonyk. Snazil som sa nezaostavat za skupinkou EGT a cakat ze urobia chybu ale bohuzial som ja spravil hodiny ale nastastie som dostal len kolo a 4. poziciu si udrzal. Gratulujem Mirimu k vitazstvu - ale jemu by viac svedcala 1. divizia. Taktiez toto boli zatial najlepsie zorganizovane preteky ake som isiel (z tych styroch )
Cize vcelku pohodovy zavod nebyt nervozity, ked som pedbiehal pri modrej vlajke, ale nastastie som nemal s nikym problem.

Este jedna vec, Zabudol som si ulozit replay. Moze sem dakto hodit link, alebo mi ho poslat na mail megin@email.cz snad sa mi neprekroci limit...

Edit> vdaka Mirimu uz mam ten replay, dik moc

Last edited by Megin; 7.5.2007 at 07:39.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2007   #10
Miri
Regular Member

 
Miri's Avatar
 
Join Date: 9.2.2007
Location: Kladno, Czech Republic
Posts: 860
Smile

Ahoj,

ja jsem se rozhodl, ze pojedu vlastne az dneska, kdyz jsem trenoval s klukama z Knipexu. Moje casy nebyly nijak valne, ale tesne pred zavodem jsem zkousel hodinovy zavod a nejak jsem se do toho dostal a nekolikrat vylepsil PB.

Kval.: nebyl jsem si jisty, jestli muj cas staci na pole position, tak jsem jeste zkousel a v predposlednim kole jsem cas vylepsil na 1.09.97.

Race: do zavodu jsem sel v klidu a poprve jsem nepocitoval tremu a nervy. Mozna proto jsem riskoval od zacatku a jel agresivnim stylem, jelikoz jsem mel jiz R2 vyzkousene, ze to vydrzi. Asi v 15. kole jsem dal hodiny, takze naskok spadl z 19 na 11 sekund, ale nic jsem nastesti neposkodil. Po zastavce v 31. kole jsem se uz jen modlil aby mne nepotkalo to same co Babyho (Canibala). Ke konci zavodu jsem se jeste zapotil, protoze jsem nemel LFS na fullscreen, naskocil screensaver, ale nastesti to bylo na rovince, takze jsem to stacil zrusit a prekliknout se zpet do hry.

Jinak mne obcas zlobili jezdci, ktere jsem predjizdel o kolo - je lepsi uhnout z idealni stopy, pokud mozno na rovince a zpomalit. Kdyz zabrzdite primo pred cumakem toho koho poustite, tak to muze dopadnout spatne pro oba.

Diky za race
__________________
none

Last edited by Miri; 6.5.2007 at 23:42.
Miri is offline   Reply With Quote
Old 6.5.2007   #11
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Miri View Post
Mozna proto jsem riskoval od zacatku a jel agresivnim stylem, jelikoz jsem mel jiz R2 vyzkousene, ze to vydrzi.
Ja som mal R1 a v 31 kole v depe mi pri nadstavenom opotrebeni 45% lavu prednu vymenili... zeby som jazdil malo agresivne???
Megin is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2007   #12
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

NO coment vetsiho blba ste nevideli (nez sem ja) nechat si dojit benal z 2 mista 5 kol pred cilem to je neomluvitelna chyba. nakonec DÍKY teamovemu kloegovi JarinCZ ,ktery me na zadost v radiu dotlacil do depa.Zakazane to neni nikoho jsme pri tom neohrozili ani neomezili doufam takze nakonec 10 misto . Pokud bylo nase pocinani neprijatelne pro organizatory ci ostatni jezdce ,tak se moc omlouvam ,ale nechtel jsem to vzdat a samozrejme prijmu jakykoli trest. Díky za zavod bylo to dost dobre a tesim se na pristi svezeni na FE.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2007   #13
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

P?edem se chci omluvit za menší zmatek s prvním lag startem, v?bec sem si nevšimnul že tam je kvalda:-)

Kvalifikace: dle mého o?ekávání pr?m?rnej ?as a 4.místo spokojenost

Závod: No start paráda, ale ud?la sem za splitem1 chybu studeny gumy kolo v tráv? hodiny.Poslední místo z n?kolika sekundovou ztrátou na posledního hm sem si ?ek to je v pytli, ale zavzpomínal sem na altp4 kde se mi stala podobná vec a dojel sem 5. takže že to zkusim.A vyplatil ose tyhle zavody kdy se clovek probiji a bojuju s temer celim polem sou super.ne ze bych teda v pristim umyslne startoval vzadu:-)

Krasne sem si zazavodil s jarinem, simim , treglisem , meginem a sosakem uplne supa nejlepsi souboje se simim.

Pred zastavkou v boxech sem dojel Xedoxe a sosaka.premyslel sem zajet do boxu a udelat je diky rychlejsim casum pak nebo jet az oni zajedou.No sosak zajel nja pokracoval , xedox udelal chybku a predjel sem ho a dotahoval megina.zajel snim do boxu ale bohuzel sem se netrefil ke svim mechanikum a musel sem zova popjizdet(par sekund v prd....) oprava mirneho poskozeni gumy benzin a jedu megin simi treglis a sosak predemnou, rikam sakra spatna zastavka.treglis a simi pojedou pohoda ale megin a sosak nevim druhy misto je daleko.ztracel sem 9 s do konce nejaky 18 kol.rikam pojedu co to da.ale prvni kolo z boxu trapas v najezdu na rovinku v pisku rikamto ne.Jedu co to da. a stahuju.megina si davam behem toho co predjizdi nekoho o kolo a mam 15 minut na to abych dojel 5S na sosaka(ktery mi rika ze jede na nemenejch gumach, proto me udelal v boxech)tak taham co to da pac on musi setrit gumy a asi 3 kola pred koncem se mi dari ho predjet a trosku mu ujizdim.pak mam jeste strach z nekho kdo lagoval jak svina a cekal sem kdy ho to hodi na me ale nastesti nic.druhe misto parada sem necekal fakt super.Behem zavodu sem mel nekolikrat stesti kdyz se predemnou roztocila nejak formule.

Chci s omluvit treglisovi za ty dva stouchance :-) ten pritlak je svina :-)
Pak chci podekovatpredevsim jarinovi a standovi a tetelikovi jak ukazkove me pousteli na blue flag.a samozrejme dekuji i ostatnim.


Jinak dekuji vsem za pekne zavody, na vysledcich a statistikach se pracuje.

tesim se na dalsi race na moje oblibene mesto :-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2007   #14
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by SimiCZ View Post
NO coment vetsiho blba ste nevideli (nez sem ja) nechat si dojit benal z 2 mista 5 kol pred cilem to je neomluvitelna chyba. nakonec DÍKY teamovemu kloegovi JarinCZ ,ktery me na zadost v radiu dotlacil do depa.Zakazane to neni nikoho jsme pri tom neohrozili ani neomezili doufam takze nakonec 10 misto . Pokud bylo nase pocinani neprijatelne pro organizatory ci ostatni jezdce ,tak se moc omlouvam ,ale nechtel jsem to vzdat a samozrejme prijmu jakykoli trest. Díky za zavod bylo to dost dobre a tesim se na pristi svezeni na FE.
mno nevim pokud ste nikoho neohrozili nic se nedeje
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2007   #15
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by SimiCZ View Post
...samozrejme prijmu jakykoli trest...
Nejd?ív naval ten jeden bod, co nám dlužíš ješt? z minulý ligy, a pak t? ztrestáme jak malýho kluka...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 7.5.2007   #16
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Jedu co to da. a stahuju.megina si davam behem toho co predjizdi nekoho o kolo
btw: ten niekto o kolo spat - bol s vasho teamu - EGT Jan Baloun (tetelik) a pozdrzal ma cele 3-4 zakruty, ked si sa prirutil a zobral aj mna aj jeho jednym vrzom Tak som si vravel ze ci to nebola teamova spolupraca, a faktom je ze EGT Jan Baloun bol ozaj poriadne pomaly a dost ma zdrzal, ale uznavam ze si bol o domna zase rychlejsi a mozno by si ma dohnal o par kol neskorsie. To len tak na okraj
Megin is offline   Reply With Quote
Old 8.5.2007   #17
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

ver ze v tom nic nebylo pac sem ho malem sestrelil ani sem nevedel ze je to on.a stahoval sem te asi vterinu na kolo a snad bych te i predjel
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2007   #18
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
ver ze v tom nic nebylo pac sem ho malem sestrelil ani sem nevedel ze je to on.a stahoval sem te asi vterinu na kolo a snad bych te i predjel
Ved som pisal, ze by si ma urcite dobehol, ale neskorsie. Kazdopadne to bolo len take podpichnutie , pretoze sa mi to zdalo podozrive.... realne som bol happy zo 4. miestom. FOXsom riadil prvy krat v zivote, takze pohoda
Megin is offline   Reply With Quote
Old 9.5.2007   #19
StandaCZ
Newbie

 
StandaCZ's Avatar
 
Join Date: 22.1.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 61
Thumbs up Tak i já pár slov

Kvalda jako už tradi?n? u m? nic moc takže jsem jí jel spíš jen abych ji odkroužil a tak z toho bylo ?trnácté místo na startu.
Ze startu sem m?l velký obavy,ale rozjel sem se první zatá?ky projel bez n?jakých problém? tak jsme v prvních kolech oh?ál gumy a za?al sem zrychlovat.P?i nájezdu do ?tvrtého kola sem za sebou vid?l Carlose,ale co sem v?bec ne?ekal,že m? za startem set?elí a dost tvrd?.Myslel sem,že všechno vypnu a p?jdu spát,protože po tomto sest?elení sem m?l kola jak u Tatry.Za stálého nadávání do team radia sem jel do box? a moji teamový kolegové m? p?emluvili a? pokra?uju takže sem vyjel zp?t na tra? a za?al kroužit jak družice.Te? už s chladnou hlavou p?ijímám Carlosovu omluvu.Taky nejsem dokonalej a chyby d?lám taky.Pokra?oval sem v závod? a jel spíš na jistotu aby vydrželi gumy a dojel sem celý závod.V polovin? závodu sem zajel na plánovanou zastávku do box? a pokra?oval dál.Za?al sem si trošku všímat d?ní na trati a zjiš?oval,že se posouvám dop?edu a tak sem za?al trošku tahat a závod si užíval.Nakonec k mému udivení z toho všeho bylo osmé místo a stím sem v?bec nepo?ítal takže spokojenost.
Na konec pod?kování všem za krásnej závod a p?edevším organizátor?m,že se FOXU ujali
__________________
AMD Athlon 64 X2 Dual Core Processor 5000+,2,61GHz,2 GB Ram,NVIDIA GeForce 8800 GTS,LG 19",Momo racing
--------------------------------------------------------------------------
CHS-Racing team mé statistiky
StandaCZ is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2007   #20
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

Fe3
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:25.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.