Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.5.2007   #21
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

Kvalda: Naprosta spokojenost i kdyz sem z auta nevymacknul maximum ale na poleposition to stacilo

Race: Byl to docela nudnej zavod. Prvnich par kol se za mnou drzel sonyk ale pak sem mu ujel a uz byla naprosta nuda akorad to predjizdeni o kolo pomalejsich me trochu probouzelo jinak bych u toho asi usnul holt jezdit zavody stylem start cil neni to nejzabavnejsi. Tak sem si spestril zavod aspon tak ze sem chtel aby nas bylo v jednom kole co nejmin a tak nakonec se mi to celkem povedlo zbylo nas v jednom kole jen tri. Takze winner!!!

PS: Docela me sklamalo to ze sem nebyl v první divizi
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2007   #22
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

nejak jsem dneska nestihal, na posledni chvili se vyskytla prace (fuj ). chci podekovat Sonnykovi, ze mi umoznil startovat, i kdyz jsem nejel kvali...

nicmene, zkusenost je takova, ze az priste nebudu takhle stihat, tak je asi lepsi se na to vykaslat Jen jsem to konil, a kdyby jen sam sobe...

takze se MOC omlouvam Sosakovi, za to co jsem provedl v prvnim kole... protestu se nebudu branit, byla to prasarna...

obecne kazdy muj slibny pokus o stihaci jizdu skoncil chybou a ztratou, az na ten posledni, ktery skoncil lag-kickem...

ten lag-kick byl ale prazvlastni... celou tu dobu co mi nabihal "cerveny prouzek" jsem pred sebou videl dva soupere, jejichs data jsem evidentne prijimal! tak to nechapu no... je to asi zatim muj nejhorsi zavod
Novas is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2007   #23
Funstorm
Newbie

 
Funstorm's Avatar
 
Join Date: 9.4.2006
Posts: 46
Unhappy

Opravdu se omlouvam, zlobi me internet a tak jsem se nemohl zú?astnit, snad priste bude vsechno ok
__________________
www.taxi-riderz.wz.cz
Funstorm is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2007   #24
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Predevsim se chci omluvit za zmenu serveru mensi chyba v komunikaci s vedenim okruhu.

mrzi me vypanuti lidi kvuli netu ale byly to ti sami lidi a bylo jich malo na restart race nebo prelozeni race.

Kvalda: no porad nekoho na trati a druhy misto teda spokojenost

Race. no dobrej chtel sem utocit na vazliho ktery trosku zaspal ale rek sem si v prvnim kole se nevyhrava.jenze sem nezachytil jeho tempo a pul sekundach za kolo mi ujizdel az sem udelal par chyb a zbrzdil me standa kterej me chtel pustit ale bylo to na spatnem miste a srazili sme se uz sme to vyresili. takze ztrata narostla ale vazli pak ztratil takze sem chytil druhou mizu a jaks taks se drzel.jenze v najezdu na most travicka smyk svodidla a o 12 kol driv do boxu oprava zmena strategie. po vyjezdu z boxu legolema pred sebou predjel sem ho ale v dalsim kole chyba.zase zttrata no a pak zase chyba a zase ztrata bylo to par sekund ale preci.no v pulce zavodu martine do boxu a vyjel prede mnou takze sem byl 4. a sel po nem a uspesne super manevr na konci cilovky.jenze nekdo to rozbil pri najezdu na most videl sem zlutou ubral a martine mi to vratil pac jel na plno. no tak zse boj a boj. asi 20 minut do konce.za sjezdem z mostu novas v trave soustredim se na nej abych ho netrefil a zapomenu na ztratu pritlaku za martinem a hodiny trava a ztrata namartina sedum sekund.rek sem sakris mam narozky chci bejt min druhej. tak sem jel uz bez mozku co to slo a stahoval az sem se za martina prilepil a on pak udelal chybku a druhy misto moje parada.


Apeluji na jezdce o kolo z5 aby trat uvolnovali na bezpecnych mistech (rovinky,siroke zatacky - tim ze vyjedu z idealni stopy) kdyz to pred jezdcem za vami zaslapnete je to pro vas oba v prd...) takze myslete trosku.jinak diky za ucast .


zaverem omluva pedropanovi za to v poslednim kole ale musel mit modrou myslel sem ze mi vnitrek necha(no uz myslet priste nebudu) a zavrel me neslo nic udelat sry

dale novas pohoda kdyz o tom vim np.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2007   #25
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Thumbs up Super zavod

Takze , tenhle zavod se mi nad miru povedl.Kvalda dle ocekavani 9 post,ale v zavode sem si zlepsil naladu hned po startu.V sikane za starem se to za mnou zavrelo a mnel sem ciste pole nemusel jsem nekolik kol odolavat zadnemu tlaku zezadu a mohl se soustredit na ty predemnou.Nekolik kol jsem svadel tuhej boj s Pedropanem a s Carlosem ,ale pedropan to asi v 12 kole vyndal a tak jsem zhruba 3 kola tlacil Carlose . K jeho smule u se po cca 3 kolech zakourilo z jeho motoru a zaclo mu horet auto no to jste nevideli jak rychle opustil kokpit FOX bohuzel jeho vuz byl natolik poskozen ze nemohl pokracovat v jizde takze bylo o jednoho soupere mene.Par dalsich kol mne tlacil Legolem ale pri jeho zastavce v boxech mu pravdepodobne prestala fungovat komunikace s boxy a musel se tam 2x vratit.Takze zaverem jsem krouzil uz takrka sam jak kul v plote ,obcas sem sice musel odrazet napor o kolo zpet jedouciho Bobese ale to nebylo tak horke.V samem zaveru zavodu jsem se jeste hloupe nechal predjet(na Modrou vlajku) nejrychlejsim muzem startovniho pole Vazlim a tak jem zkoncil na krasnem 4 miste bohuzel s jednokolovou stratou na vedouci pozici v zavode.Zavod byl zatim mym nejuspesnejsim kouskem v serialu LFS zavodu a velice dekuji vsem zucastnenym jezdcum za super atmosferu.Tesim se na shledanou na dalsim poharovem zavode FOX Capu na trati v South city.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006

Last edited by SimiCZ; 21.5.2007 at 00:26.
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2007   #26
Los_Carlos
Newbie

 
Los_Carlos's Avatar
 
Join Date: 1.6.2005
Location: Dob?íš
Posts: 97
Default smula

V kvalifikace jsem celkem nic zvlastního nevykouzlil a dojel na 11 postu, pred koncem kvaldy me zklamala technika, tudiz jsem ji nedojel :-( (mno to se mi este nestalo, safra)
V hlavnim zavode to nebylo o moc lepsi. Po startu se to trosku zachumlalo v prvni sikane a ja poskocil o 2 mista, zatim dobry. Krouzeni nekolik kol a pak tuhy boje s Simim a Pedropanem, mno nadhera. Ale jak psal Simi zhruba v 18kole zklamala technika, zakourilo se a byl konec. Acha jo. Ty mechanici zas neco prehlidly nebo ja nevim. A to uz sem nadaval jak spacek. Tak snad priste. ;-)
__________________
AMD64 3200+, 512MB Dual, 120GB HDD, GForce 8600 512MB , SB Live! 5,1 , 17" LCD Acer, LWM FF GP ... Licence S2
Los_Carlos is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2007   #27
max.3
Newbie

 
max.3's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Posts: 40
Default

Ahoj.
Závod nic moc.Nez sem zjistil ze se zm?nily servery oproti informacím z mailu tak bylo 19.30. Pak m? to asi 3x vykoplo, ale stihl sem zajet kvaldu na 3 míst?.Po startu sem si udržel 3 misto do první zatá?ky. Pak ale nasledovala chyba v šikan? a byl sem na konci startovniho pole.Pomalu sem se probijel kupredu.No a pak zase kop a byl sem venku. Mám p?ipojeni 2.5 M/bit a nikdy sem s tim nem?l problémy tak to nechapu a sem zklamaný . Tak snad p?íští závod dopadne lépe. Zdravím všechny
max.3 is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2007   #28
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by max.3 View Post
Mám p?ipojeni 2.5 M/bit a nikdy sem s tim nem?l problémy tak to nechapu a sem zklamaný
Nezalezi na rychlosti, ale na stabilite. S1 jsem hraval na 56k dialupu a jak to frcelo
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2007   #29
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

jj nezalezi na rychlosti 512/68 wifi

jinak driv me to kopalo taky kjdyz jsem z lfs zacinal a vim jaky to je.kolikrat me to koplo z prednich mist ofiko ligy divize co sem jel bejvalo mi do breku.pocital sme lidi co padli ale na restart zavodu(nebo prelozeni) to nebylo.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 21.5.2007   #30
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Toto je mnou nenavideny okruh: vysoke obruvniky, uzka trat, zvodidla alebo mizerne vybehove zony... FUJ!

Kvlada: na moje prekvapenie 5. miesto, takze super

Pretek: start - T1 - troska dlhsi na brzdy tak SORRY za tukanec, ale nic sa nestalo, prva sikana OK... potom prislo tusim 12 kolo, kde som chytil travu v najazde na most - cize tvrdy naraz do svodidiel, znicene zavesy cize nasledovala zmena strategie a predcasna zastavka v depe. Potom som sa snazil jazdit bez chyb, ale moc mi to na tejto ****ing trati neslo, takze sem tam vylet na travu alebo hodiny a celkovo 7. miesto. Na zaver som sa bal o pneu, ale nastastie vydrzali a odolal som aj tlaku BabyOnWheela.

Takze keby nebolo chyb tak by som mal 3. miesto uplne v pohode, ale na keby sa nejazdi, takze som spokojny za danych okolnosti aj so 7. miestom.
(svoje spravila aj sluzobka cez stvrtok-piatok a dalsia v sobotu-nedelu a totalny nedostatok spanku - noc pred pretekom len 4,5 hodiny )
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2007   #31
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Tak ja tedy taky napíšu pár slov k ned?lnímu závodu :-)

Jelikož jsem kv?li dovolené první závod na Blackwoodu nejel, tak na Fern Bay to byla moje premiérová ú?ast v tomto poháru a za?alo to vše opravdu báje?n?: za?ala kvalda m? to postavilo na ?elo jezdc?, tak jsem si ?íkal: "paráda, budu mít volnou tra?" , ale ejhle první m??ené kolo, první zatá?ka, trochu trávy nabalené na pneu, zp?sobily výlet do ka?írku a následný náraz do plotu byl takový, že m? to vymrštilo o pár stop nad povrch trat?. Po dopadu se už nedalo nic d?lat ( jedno kolo jsem z kokpitu ani nevid?l, jak bylo zvohnutý pod autem ), takže jsem celou kvaldu pozoroval jako divák.

Závod už probíhal trochu lépe, cice jsem startoval z p?edposledního místa, ale pomalu jsem se prokousával dop?edu, potom jsme se chvilku škádlili se Simim, ale pak to p?išlo: povinná zastávka v boxech a já m?l nefunk?ní tla?ítko omezova?e (nebo, že bych ho nezmá?kl??!?) a p?i výjezdu jsem p?ekro?il povolenou rychlost v pitline, takže trest Stop&Go. Hned p?i dalším kole jsem zajel do box?, abych si trest odpikal, zastavím a šéfmechanik špatn? zm??il 10 sekund a já vyjel d?ív, takže jsem musel celou proced?ru Stop&Go opakovat ješt? jednou. Sice jsem pár míst ztratil, ale Golem se jen tak nevzdá, hehe.

Takže jsem se nakonec probojoval na 6 pozici, pomalu jsem se dotahoval na Pedropana, ale nad?je jsem do toho nevkládal, protože jsem ztrácel asi 12 vte?in. Potom, ale p?išla kolize Sonyka a Pedropana a díky tomu jsem pedropana dojel na nárazník, p?l posledního kola jsme spolu bojovali o pátou pozici, do poslední zatá?ky jsme najeli skoro vedle sebe a bohužel p?išla menší kolize, která poslala pedropana mimo tra? ( za co se mu ješt? jednou omlouvám ).

Takže tak to bylo z kokpitu LeGolema.

Už se t?ším na m?sto to bude maso :-)
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 22.5.2007   #32
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

jj s tebou to byl taky peknej souboj tech par kol :-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 3.6.2007   #33
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

SO City

Kvali: treti misto, spokojenost

Zavod: Hned ve vracecce jsem se dostal do klesti mezi Pedropana a jeste nekoho, a tomu nekomu pomoh EDI. Tady nesu svuj dil viny i ja, pac Pedropan mel dostatecnej presah a ja mel slapnout na brzdu, abych mu nebyl ve stope.
Trat se zablokovala a ja propadnul az na 15. misto.
Chvili na to jsem dojel skupinku, kde na konci jel Jarin. Skupinka jela vyrazne pomalejs, ja nedobrzdil Jarina a otocil jsem ho- moc se mu omlouvam.
Po tom karambolu ve vracecce jsem mel nejak zvlastne poskozeny zaveseni, ze jsem nemoh jezdit levy zatacky- porad me to otacelo, takze jsem v osmym kole zajel natankovat a nechat opravit auto. Poradne me to vykolejilo a porad jsem nadaval na chvili, kdy jsem se nechal premluvit do formuli,ktery nemaj brzdovy svetla
Pak jsem se trochu srovnal a osamocene krouzil s tim, ze dojedu bez dalsi zastavky az do cile. Ale sedum minut pred koncem jsem dojel bobese, kterej se prede mnou divne zamotal, ja nestacil zareagovat a uz jsem byl hlavou dolu.
Zavod jsem tudiz nedojel. Bobesovi se omlouvam, tohle byla moje vina.

A abych dostal heslu, ze na vsem je treba hledat neco pozitivniho, povedlo se mi aspon zajet pb

EDIT: jeste jsem si vzpomnel, ze kdyz me Jarin poustel o kolo, provedto presne tak jak by to melo byt. Za to mu nalezi velka pochvala
Bohuzelnevim v jakym to bylo kole, tak si to zajemci budou muset najit sami )
__________________
S2 licence, Logitech DFP.

Last edited by 00Ja; 3.6.2007 at 21:57.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 3.6.2007   #34
Pedropan
Member

 
Pedropan's Avatar
 
Join Date: 5.1.2006
Posts: 243
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
....Tady nesu svuj dil viny i ja, pac Pedropan mel dostatecnej presah a ja mel slapnout na brzdu, abych mu nebyl ve stope...
No, kamera z vrtulniku to videla trochu jinak.
Nasledujici obrazky ukazuji zkracene cely prubeh udalosti:

Takze zkracene by se to dalo nazvat "Jak odstrelit WT_Racing jednou ranou..."

Pro me tedy, po patem miste v kvalifikaci, zavod zvany "Hon na lisku", protoze po nehode jsem zjistil, ze odklon na PP kole se odporoucel kamsi do neznama a diky tomu hodiny, neplanovana zastavka v boxech a osamocena stihaci jizda.
O velikosti ztraty vypovida fakt, ze jiz v patem kole mne vitez zavodu nalozil kolo.
Takze konecne seste misto lze povazovat za vic nez uspokojive.
Do budoucna bych si dovolil pricinit poznamku, ze hodinovy zavod se nevyhrava v prvni zatacce. Obzvlaste pak na mestskem okruhu, kde jedeme jako v kanalu... :-))
Pedropan is offline   Reply With Quote
Old 3.6.2007   #35
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Q: Na prvni pokus 1.misto. Zkousel jsem se jeste zlepsit, ale bud jsem narazil na provoz nebo jsem udelal chybu.

Zavod: Start > cil. Myslim, ze jsem neprisel o prvni pozici ani kdyz jsem byl v boxech. Jeste nikdy se mi nestalo, abych celemu starovnimu poli nadelil jedno kolo. Prekvapil me set, ktery jsem si delal nekdy v tydnu. Na R1 jsem vydrzel cely zavod
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2007   #36
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

Taky pár slov.

quali : dle o?ekávání 9 post

Start : masakr dostal jsem se do chumlu ale vymotal jsem se na asi 5 miste do 8 kola ok a v 9 kole to zacalo [md]EDI u parkovaciho domu mi to 4 koa za sebou nandal ze zadu (NO COMENT a Protest) a predcasne depo mel jsem to do cile jen tak tak s benalem zapomnel jsem to prepocitat ,ale vyslo to. No a v predposlednim kole (asi mikro lag(se do mne zakousnul zezadu Legolem a hodiny, svodidla, nebe, asffalt no proste auto na sra... a konecne 7 misto. proste nedelni pohodicka.
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2007   #37
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Kvalifikacia: priemerny cas 1-15-5x sa rovnalo ocakavanemu 6. miestu na startovom roste

Pretek: obaval som sa co sa stane v T1 a pravdu povediac opravnene. Sice spociatku som prisiel o dajaku tu poziciu ale po vyjazde z T1 (vdaka skrumazi v T1) som sa ocitol na 4. mieste tesne za bobesom. O dve zakruty neskor, som prisiel o dalsiu poziciu, pri neuspesnom pokuse o predbehnutie bobesa. V dalsom kole na cielovej rovinke si este na mna vyslapol Martinez a dostal sa predomna, avsak nezvladol obavanu T1, kde prebrzdil a ja som ho polahky zdolal a podarilo sa mi aj jedo nasledujuci utok odrazit. Potom som sa snazil ukludnit a cakat ako sa vyvinie suboj bobesa a KxR-maxa predomnou. O par kol nastala moja chvila, ked po neuspesnom pokuse KxR-maxa som sa dostal za bobesa a o dve dalsie kola v rychlej zakrute spat na cielovu rovinku podlahol aj bobes. Potom som sa uz snazil len koncentrovat na zvysenie naskoku pred strvrtym bobesom. Sem tam som sa priblizil sem tam vzdialil od BabyOnWheela - podla premavky na trati. V 27. kole sme isli obaja na planovany PIT STOP. Mam dojem ze vtedy sa trocha znizila moja strata. Dalej som sa dotahoval na jeho druhu poziciu. 10 minut pred koncom 1,5 sekundy za BabyOnWheelom som bol moc agresivny vo vyjazde z T1, chytil som barieru a moje zavesenie si to skaredo odnieslo. Zvysok pretekov som sa snazil so skrypajucim monopostom udrzat na mojom 3. mieste. Ku koncu sme sa na 2. 3. a 4. mieste pekne zisli do skupinky kedze si kazdy kontroloval svoje umiesnenie.

Zaver: 3. miesto (v 2. divizii) je zatial moje najlepsie umiestnenie. Snad v nastolenom trende budem pokracovat. Good Race!

btw... to som este nevidel, aby sme vsetci dostali kolo... co ten UFON robil v nasej 2.divizii?
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 4.6.2007   #38
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

[OT]
Quote:
Originally Posted by Pedropan View Post
... "Jak odstrelit WT_Racing jednou ranou..."...
Jejej, jsem si ani nevsimnul, ze onen JESTE NEKDO byl muj tymovy kolega V tom pripadku opravdu WT Racing skoncil na jednej hromade. To zavani komplotem!

[/OT]
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2007   #39
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

City. City, puste krysy do kanalu a muzete strilet. Co dodat … Trat dle meho gusta. Rychla, uzka, zadne chyby, koncentrace na 110% a hlavne jet hlavou. Tesil jsem se, ze budu krouzit za borci a okoukam zase par figlu jak jet. Bohuzel par lidi se nezucastnilo i, kdyz si myslim, ze hlava jim nechybi a jezdi super. Dalsi skupinka skoncila v prvni zatace a UFO Agarash me brzo zmizel z dohledu.
Kdyz jsem zacinal trenovat, casy byly kolem 1:17. Upsal jsem dusi dablovi a zapujcil si setup od pekelniku. Jenze s nim jsem byl bud mimo trat nebo s vetsim pritlakem pomaly. Trochu jsem zacal expedimentovt, zmekcil pruzeni zadku, hnul s tlumenim a poladil formulku aby byla vlacna a nezna. Proste aby odpostela moje zacatecnicke chyby. Z jineho setu jsem si zapujcil prevody a poladil je na trochu kratsi, abych dablika za sebou trochu vice vytacel. Postupne jsem se zlepsoval, nalezal mista na trati, kterym se je lepsi vyhnout, neb vas rozhodi a dotahl hotlap na 1:15:11. Zavladla spokojenost. Pri testech pneumatik na dlesi zavod jeste upravil trochu geometrii, neb se me hodne ohrivaly na vnitrni strane, hlavne leva predni.

Kvalifikace:

Planoval jsem cas kolem 1:15:30 +-. Nevim jak, ale zajel jsem pod 1:15, presne 1:14:95. Nove PB. Druha pozice. Velka spokojenost ale i zodpovednost. Zbytek kvalifikace (asi polovonu) jsem skoncil trenovanim na zavod, abych si zvykl na jine rozlozeni vahy a dlesi brzdy. Pln obav abych nekoho nesestreli hned na zacatku.

Zavod:

Hned po startu jsem nejel na max. Do prvni zatacky najizdel opatrne a jel vnejsi stopu, abych tam nechal misto pripadnym pospichavcum. Najizidm, Agaras jede vnitrni stopu. Mozna se boji, ze bych ho chtel predjet. Neboj, vzpominam na tvuj zavod se Zeframem na BW. Na UFOny nemam, takze se nikam cpat nebudu. Kouknu do zrcatka a vidim pekny srumec. Doufam ,ze jsem ho nezpusobil ja tim velkym najezdem do zatacky. No nic jedu. Chvilku premyslim jestli pridat a snazit se Agarase drzet, nebo zvolnit. Zvolnit, city chyby neodpousti. Pneumatiky nejsou ohrate, za kolo, kolo a pul to bude uz o necem jinem. Cas mam, srumec v prvni zatcce me dal sanci chytit si svoje tempo a nebyt pod tlakem. Za mnou se pere Bobes a Megin, takze dalsi vyhoda. Souboj zpomaluje. Postupne nabiram drobny naskok.

6-7 kolo. Megine se dostal pred Bobese a zacina trochu dotirat. Pridavam, abych si udrzel naskok, zabira to uz je mezi nami opet +- 7s. Tempo je vyhovujici, tak je drzet a jedem.

Ve 14 kole kontroluji casy a Megine bud zpomalil nebo ja moc zrychlil uz je mezi nami 10s. Ok klidne trochu uber nema cenu nabirat vetsi cas, snaz se drzet rozumny rozestup.

19 kolo uz vidim Pedropana jak prave predjizdi Jarina. Tak jeste 1 zatacka a jsem za Jarinem. Co ted? Na rovince ho jeste urcite nedam. Pak u parkoviste je ostra vpravo, tam pojede idealni stopu. Cpat se tam nebudu pockam na rovinku. Ne ne, Jarin jede vzorne podle Modrych Pedropanovych pravidel a pusti me. Ja s ti ale nepocital, tlacim se dovnitr. Jsem pomaly, na rovince to jeste neda. Premyslim co se honi Jarinovi v hlave, co to ma za sebou za ..pip.. . Uhyba kde muze a ja ho porad ne a ne predjet. Dalsi kolo. V zatackach se nikam cpat nebudu, zkusim to znovu az v ty ostry zatcce u parkoviste. No moc jsem chtel a pridal torchu vic nez bylo potreba. Zadek se zavlnil. Tak jsem porad za Jarinem i kdyz on uhyba co to jde. Ok na konci rovinky ho nedam, tam je to nebezpecne. Pribrzdim a zkusim to na cilove rovince. Jarin je za mnou. Uff a to bylo “pouze” predjizdeni o kolo. Jarin se me drzi. Doufam ze ho nejak nebrzdim. V zatckach za cilem koukam kde je? Za mnou neni. Vypada to, ze bud prezemne nevidel, nebo byl rychlejsi do zatacky nez pocital. Megine vyuziva situace a stahuje naskok o 4s, takze nas uz deli jen 6s.

23 kolo. najizdim do zatacky za cilem a Legolem vyjizdi z boxu. Predjel jsem ho, ale Legolem je rychly. Snad ho moc nebrzdim. Pustit te ale nemuzu Megine tlaci. Jsem trochu nervozni a do idelani stopy mam daleko. U parkoviste predjizdim Standu a Legolem stale trpi za mnou. Snazim se chytit temp a stopu. Na cilove rovince se trochu vzdaluji. 2 zatacka a Legolem za mnou. Tukam lehce o svodidlo. Sakra Bejby, jedes na 2 pozici, tak snad nejsi zas takovy matlak. Soustred se. Projizdim sikanou. Legolem je tam trochu rychlejsi a musi asi na vyjezdu trochu brzdit, kvuli me, nebo moc pridal plyn, nevim. Trosku se tam zavlnil a ja popojel. Je to divne, ale uklidnilo me to. Zacinam zase chytat tempo. Megine je uz necels 2s za mnou. No ma tam jeste Legolema. Tak ne je pred nim. Ja uz ale chytil tempo a vzdalenost se pomalu zvetsuje. Koukam na palivo jeste 2-3 kola. Budu muset zajet do depa. Radeji drive nez pozdeji. Jeste pamatuji ALTP No jo, predjizdeni Meginovi problemy nedela. Nebo ano? Uz je tam zase 7 a Legolem pred nim. Neco se stalo, jen nevim co.

Tak jo dokrouzim v pohode do pitu. Megine tam jede se mnou. Pit Out. Na chilku vidim Pedropanovi zada. Rozestup mezi Meginem a mnou zase kolem 8–9s. Tak zadny spech.

32 kolo Megine uz pres 10 s za mnou pohoda. Sakra pes na tarti. Co delaji tratovi komisari? Hups a je v kokpitu. Zrovna pred zatackou. Fuj to byl ale sok. Teda Punto, priste zavru dvere . Sok, moc jsem zatocil a uz letim do smyku, vyrovnavam a letim na druhou stranu. Stojim a koukam na svodidla. Koukam vlevo, nikde nikdo. Koukam na mapku nikde nikdo. Jeste jednou vlevo, cisto. Ok taktika mrtvy brouk na zlute pada. Mrtvy brouk = pockat v nehybne poloze dokud me ostatni neprdjedou. Neb nejhorsi je chavtne se rozjizdejici a nemyslici jezdec po chybe, tedy alespon pro me. Radim zpatecku , jednicku a jedem. Megine je 4s vzadu. Dopadlo to docela jeste dobre Uf. Volam tartoveho komisare at si vezme to roztomile ctyrnohe zvire pryc. A je klid, jedem. No jo, ale trochu jsem ohral pneumatiky a odvaha najet do zatacky je ta tam.

35 kolo Megine je uzjen 2s za mnou. A porad tlaci. Uz ho obcas vidim v zrcatku.

36 Odvaha se vraci a uz to zase jede. Snazim se Meginovi poodjet, ale nejde to. Alespon se nepriblizuje tak pokud pojedu v klidu, snad ty 2s udrzim, hlavne neztracet hlavu.

38 Megine pridal a uz tam je jen 1,7s. Jede rychle, asi endorfiny stoupaji. 2 zatacka po cili a Megine 6-7s. Hmm asi byl moc rychly a tuknul pravou stranou o svodidlo. Mozna bude i mirne poskozen.

42 Megine 10s. Tak jo asi mu to fakt moc nejede, neni kam spechat a ubiram. 6 minut do konce. Tak hlavne to nikde neoprit. Agarash je dost daleko, tak ostuda o kolo zpet nebude. Jedem.

43 kolo druha zatacka, zluta neco se deje. Ubiram. Znova Jarin asi hodiny. Dalsi zatacka je ta moje “psi-hodinova”, cpat se tam nebudu. Projedu ji za Jarinem a predjedu ho na rovince. Neni kam spechat. Tak ne, Jarin me pousti. Diky. Omlouva se? Za co? Kdybych chtel, mista jsi me tam nechal vzorne dost. Ja fakt nikam nespecham. Mam klid 2-3 vterinky me nezabijou. Lepsi nez se pretahovat . Dopadlo to dobre. Magine je za mnou 7s. Proste pohoda.

45 kolo. 2min do konce Agaras pimerene daleko. 2 kola a konec. Zadny spech. Zatacka u parkoviste. Zluta. To tu dlouho nebylo. ToFire kouka na svodidla smerem od parkoviste. Uvolnuje misto couva. Mista tam je dost. Vidi me ze se blizim. Zaujal pozici mrtvy brouk na zlute a pousti me. Sakra nepousti, rozjizdi se prave smerem kam jedu ja. Brzdim a strhavam volant na druhou stranu. Vyhnul jsem se. Uff. Modra? No jo Agarash nemusel brzdit a je za mnou. Pridat a drzet ho kolo za zady? Ne bude nespokojen, ze nedal vsechny o kolo. Nakonec to neustojim a opru nekde o stenu. V najezdu na cilovou rovinku ubiram a drzim vnitrni stopu. Agarash je predemnou. Asi je spokojen, na chvilinku ubira ale po 1 / 2 kole se vraci do tempa a uz je zase fuc. Tak jo posledni kolo.

Tak ne, jeste 30s. Tak jeste jedno. Parkoviste, Megine se priblizuje uz na 1s. Kdo by rekl ze 2 zlute a jedna modra na par kolech da 9s Mozna jsem nemel predtim ubirat a chaldit zadni gumy. Kdyz me po hodinach Megine stihal, trosku se potvurky ohrali. No neva. Pneumatiky maji jiz dobrou teplotu. Auto netknute. Megine mel predtim kolizi asi se svodidlem. Mel ji v zatce po startu, takze pravdepodobne poskodil pravou cast. Posledni zatacku nebude moci jet tak rychle, vaha je tam na pravo. Na predjeti mu to neda. Snad. Tak to nepozenu. Neskoncim preci v posledni zatce.

Cil. Druhe misto. Druhe, druhe , druhe
__________________
BabyOnWheels

Last edited by Canibal; 6.6.2007 at 09:42.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 6.6.2007   #40
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Jsem se nejak rozepsal tak pokoracuji zhodnocenim ..

Do cile jsem dojel vcelku bez kolize, pominu-li lehounke tuknuti, bez poskozeni a zoufalou nedbalost tatovych komistaru. Spokojenost.
Diky vsem Zejmena Xedoxovi. S casem 1:16 jsi me pekne vyhecoval. Ja to proste pod 1:17 nedal, na zacatku.

Smekam pred Meginem. Ze zanamu, oproti mym predpokladumjsi poskodil levou a ne pravou stranu. (Moc premyslim behem zavodu a delat plany v palnech jinych planu je obcas zmatek ) Asi pridal moc plynu, tak bouchl druhou stranou. Jediny co me asi vyslo v odhadu, ze ta 1.7 te velmi povzbudila ke zrychleni. Ale mozna se pletu. Bouchl hodne ale i s tak poskozenym autem me dojel. Fakt dobry.

Skoda bouracky v prvni zatacce. Sice bych nedojel druhej, nebyl by cas chytit svoje tempo. Ale ... byla by zabava.

Tak priste zavodnici a s rozvahou. Jezdime Pro Radost. Nejen svoji ale i tech ostatnich ... (Az zase nekoho sejmu, tak me to prosim pripomente )
__________________
BabyOnWheels

Last edited by Canibal; 6.6.2007 at 09:04.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:36.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.