Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > KxR Racing Days 2011/2012

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.1.2012   #101
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by CHS-LukiCZ View Post
Odstupuju z celého cupu hezky jsi to užíte.
nebud mekota. Nejde prece jenom o vysledky, ale uzit si zavody. Pristi zavod bude lepsi.
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 23.1.2012   #102
CHS-LukiCZ
Member

 
CHS-LukiCZ's Avatar
 
Join Date: 19.11.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 139
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
nebud mekota. Nejde prece jenom o vysledky, ale uzit si zavody. Pristi zavod bude lepsi.

Jen m? štve,že dva tejdny trenuju jako kokot a pak mi to n?kdo pokazí,ale takoví sou závody.
__________________
CHS-Racingteam
CHS-LukiCZE(Lukáš Leco)

S2 licence od 4.10.2006
CHS-LukiCZ is offline   Reply With Quote
Old 24.1.2012   #103
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by CHS-LukiCZ View Post
Jen m? štve,že dva tejdny trenuju jako kokot a pak mi to n?kdo pokazí,ale takoví sou závody.
taky se mi to stavalo. Jak se rika "DAS IST MOTORSPORT" Nevzdavat se, ono se to zlomi. Skoda kazdeho dalsiho zavodnika, obzvlaste na takove urovni
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 24.1.2012   #104
xxmartin
Newbie

 
Join Date: 5.6.2010
Posts: 38
Default

Quote:
Originally Posted by CHS-LukiCZ View Post
Jen m? štve,že dva tejdny trenuju jako kokot a pak mi to n?kdo pokazí,ale takoví sou závody.
Jestli myslíš m? v první zatá?ce, tak promi?, dostal jsem tam strochu smyk a to m? zm?nilo sm?r ke st?edu, normáln? by to bylo v pohod?, ale jelikož už tam byly další dv? auta tak to dopadlo tak jak dopadlo. Taky ono s myší zvládat smyk to není nic moc :-( Byl to ale našt?stí m?j poslední závod s ní.

Jinak ješt? já blbec budu snad mít mén? bod? než p?ed závodem, když sem byl na st?eše, tak jsem cht?l uložit záznam, ale p?ekliknul jsem se a místo toho jsem napsal smajlíka do chatu p?i tom závod? :-) Horší závod si snad neumím p?edstavit.
xxmartin is offline   Reply With Quote
Old 24.1.2012   #105
CHS-LukiCZ
Member

 
CHS-LukiCZ's Avatar
 
Join Date: 19.11.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 139
Default

Quote:
Originally Posted by xxmartin View Post
Jestli myslíš m? v první zatá?ce, tak promi?, dostal jsem tam strochu smyk a to m? zm?nilo sm?r ke st?edu, normáln? by to bylo v pohod?, ale jelikož už tam byly další dv? auta tak to dopadlo tak jak dopadlo. Taky ono s myší zvládat smyk to není nic moc :-( Byl to ale našt?stí m?j poslední závod s ní.

Jinak ješt? já blbec budu snad mít mén? bod? než p?ed závodem, když sem byl na st?eše, tak jsem cht?l uložit záznam, ale p?ekliknul jsem se a místo toho jsem napsal smajlíka do chatu p?i tom závod? :-) Horší závod si snad neumím p?edstavit.
tebe sem nemyslel, první zatá?ka je vždycky náro?ná
Pokud to nebude vadit po?adatel?m tak bych jse rád vrátil.
__________________
CHS-Racingteam
CHS-LukiCZE(Lukáš Leco)

S2 licence od 4.10.2006
CHS-LukiCZ is offline   Reply With Quote
Old 24.1.2012   #106
xxmartin
Newbie

 
Join Date: 5.6.2010
Posts: 38
Default

Quote:
Originally Posted by CHS-LukiCZ View Post
tebe sem nemyslel, první zatá?ka je vždycky náro?ná
Pokud to nebude vadit po?adatel?m tak bych jse rád vrátil.
OK :-) No mrknul jsem na replay ze zv?davosti, jak si po tom odstoupil. Nemyslím si teda že by to byla jen vina toho druhého, byly tam tukance z obou stran, nikdo necht?l ustoupit :-)
xxmartin is offline   Reply With Quote
Old 24.1.2012   #107
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Quote:
Originally Posted by xxmartin View Post
OK :-) No mrknul jsem na replay ze zv?davosti, jak si po tom odstoupil. Nemyslím si teda že by to byla jen vina toho druhého, byly tam tukance z obou stran, nikdo necht?l ustoupit :-)
Jestli myslíš mne, tak ano tukance byly oboustranné, ale to co bylo p?ed odstoupením, tak to jsem dostal 2 tukance od tebe Luki a zp?tný náraz od mantinelu mne dostal na tebe a oto?il t?.
Klidn? napiš svou verzi, jsem pro diskuzi, aby se ?lov?k ponau?il pro p?íšt?.
Co jsem koukal, tak tob? se nestalo nic, jen jsi se oto?il, já m?l hodn? upravenou geometrii a závod pro mne také skon?il. Ale vzpomn?l jsem si na P. Doležala s ?ím dojel minule, tak jsem to taky dokroužil.

Last edited by Petersbond; 25.1.2012 at 08:01.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 24.1.2012   #108
CHS-LukiCZ
Member

 
CHS-LukiCZ's Avatar
 
Join Date: 19.11.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 139
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Jestli myslíš mne, tak ano tukance byly oboustranné, ale to co bylo p?ed odstoupením, tak to jsem dostal 2 tukance od tebe Luki a zp?tný náraz od mantile mne dostal na tebe a oto?il t?.
Klidn? napiš svou verzi, jsem pro diskuzi, aby se ?lov?k ponau?il pro p?íšt?.
Co jsem koukal, tak tob? se nestalo nic, jen jsi se oto?il, já m?l hodn? upravenou geometrii a závod pro mne také skon?il. Ale vzpomn?l jsem si na P. Doležala s ?ím dojel minule, tak jsem to taky dokroužil.
ten long byl dobrej ta honi?ka byla dobrá to mi nevadilo sice me to naštvalo,ale jenom díky tomu,že sem byl ze sprintu nasranej jak pes. T?d už nevím kdo m? tam sestrelil kuli tomu,že nekoukal nemam zaznam ze sprintu tak to nemuzu zkouknout jak to bylo.
__________________
CHS-Racingteam
CHS-LukiCZE(Lukáš Leco)

S2 licence od 4.10.2006
CHS-LukiCZ is offline   Reply With Quote
Old 24.1.2012   #109
xxmartin
Newbie

 
Join Date: 5.6.2010
Posts: 38
Default

Quote:
Originally Posted by CHS-LukiCZ View Post
ten long byl dobrej ta honi?ka byla dobrá to mi nevadilo sice me to naštvalo,ale jenom díky tomu,že sem byl ze sprintu nasranej jak pes. T?d už nevím kdo m? tam sestrelil kuli tomu,že nekoukal nemam zaznam ze sprintu tak to nemuzu zkouknout jak to bylo.
záznamy jsou tady: http://www.spdoracing.com/eventdb/event/3224/
xxmartin is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2012   #110
Hafik1
Newbie

 
Hafik1's Avatar
 
Join Date: 3.8.2010
Location: ?eská Lípa
Posts: 39
Default

Sorry,ale odhlašuji ze z KxR days.
__________________


PC: CPU DualCore Intel Core 2 E8400 3 GHz,4096 MB DDR2 Ram,Graf. karta nVidia GeForce 9600 GT (512 MB),monitor BenQ V2400 Eco 24" Full HD,systém Win Vista Home Premium,Logitech G27 Racing Wheel

Hafik1 is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2012   #111
KLIMA Zdenek
Newbie

 
Join Date: 13.2.2010
Location: Smržov
Posts: 59
Default

?au chci se zeptat, zda se dneska v?bec jede, protože na meilu nic nemám, tady info o po?tu kol taky není. díky
KLIMA Zdenek is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2012   #112
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Hafik1 View Post
Sorry,ale odhlašuji ze z KxR days.
????
masterful is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2012   #113
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by KLIMA Zdenek View Post
?au chci se zeptat, zda se dneska v?bec jede, protože na meilu nic nemám, tady info o po?tu kol taky není. díky

Ano jede se, EMAIL je odeslán.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2012   #114
HBVLibr
Newbie

 
HBVLibr's Avatar
 
Join Date: 15.2.2011
Location: Frýdek-Místek,Czech
Posts: 42
Default

Tímto se odhlašuji ze zbylých závodu.Po?adatel?m d?kuji za vybrání hezkých tratí a práci okolo závodu.Nemají to lehké!!! Moje št?stí na hromadné crashe a nepochopitelné chování n?kterých jezdc?, si vybrala poslední kapku trp?livosti.
Všem co jezdí podle fair play p?ejí spoustu úsp?chu a pevné nervy.
HBVLibr is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2012   #115
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Nesedi mi layout na pristi trat.
Kdyz si stahnu layout ze stranek KxR (AS2X_A21), tak tvarem odpovida layoutu, ktery je na ofiko LFS foru jako A22.

Delam nekde chybu ja nebo ... ?
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2012   #116
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Quote:
Originally Posted by HBVLibr View Post
Tímto se odhlašuji ze zbylých závodu.Po?adatel?m d?kuji za vybrání hezkých tratí a práci okolo závodu.Nemají to lehké!!! Moje št?stí na hromadné crashe a nepochopitelné chování n?kterých jezdc?, si vybrala poslední kapku trp?livosti.
Všem co jezdí podle fair play p?ejí spoustu úsp?chu a pevné nervy.
Tak to mne mrzí. Doufám, že jsem nebyl ten pov?stný h?ebí?ek do rakve, který rozhodl, že se odhlásíš ze závodu. Fakt jsem t? necht?l smést z trat?. Neházej ješt? flintu do žita.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 8.2.2012   #117
HBVLibr
Newbie

 
HBVLibr's Avatar
 
Join Date: 15.2.2011
Location: Frýdek-Místek,Czech
Posts: 42
Default

Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Tak to mne mrzí. Doufám, že jsem nebyl ten pov?stný h?ebí?ek do rakve, který rozhodl, že se odhlásíš ze závodu. Fakt jsem t? necht?l smést z trat?. Neházej ješt? flintu do žita.
Nic si nevy?ítej.Já už byl nalomený z p?edchozích závod?.Když byl na trati n?kde hromadný crash,n?kdo m? smetl.V tomto kole jsem hned v první šikan? byl v zácp? a vystrkali m? až do ka?írku.Možná kdybych do toho vjel na plný plyn jako jiní,byl bych vysmátý.Takhle jsem brzdil a? nesmetu ty p?ede mnou a m?l jsem sm?lu na tla?enku zezadu.Takže pokud bys m? nedorazil ty,a to tím že ti to neš?astn? spadlo do lišty ,tudíž jsi nemohl ?ídít,tak by to byl n?kdo jiný.V tvém p?ípad? to bylo necht?n? a beru to. .
Co se tý?e závodu tak jsem definitivn? rozhodnut pro konec.Nebaví m? ladit set a? vydrží p?kn? po celý závod .Trénovat a? nejsem poslední,když t? b?h?m pár kol n?kdo smete .To už pak opravdu není v?le jet.
HBVLibr is offline   Reply With Quote
Old 9.2.2012   #118
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Máš pravdu, ale ....
Nejsi sám, kdo si tohle myslí. Jezdíme proto, že chceme, že nás to baví, n?kdy to vyjde dob?e, n?kdy nee. M? to v R1 spadlo na lištu, smetl jsem tebe a p?esto jsem se snažil dojet celý kolo do pitu a opravit. A kdyby nebyla totáln? spálená spojka, tak jsem jel. A v?? mi, že jsem byl po?ádn? nas..... No a do R2 z posledního místa, ?íkám si, aspo? bude zábava, ?asy na první 15ku mám, tak se budu snažit prokousat dop?edu. A co se nestalo, crash hned ve druhém kole (nemohl jsem za to), ze? a ztráta 10s na pole jezdc?. A taky dilema, jestli se na to nevys... A jel jsem a dotáhl na 16tou pozici. Žádná sláva, ale ......, ve skute?nosti možná v?tší adrenalin, jestli je dokážu dojet. A když to vezmu ?asov?, tak jsem stáhl za 22 kol 20s v??i 15tému. A to je taky výkon, i když ve statistikách je to pro nic.
Proto neházej flintu do žita a poje?. Kdyby to ud?lali všichní, tak nejezdí už skoro nikdo. Fakt nejsi sám, komu se neda?í a pak se povede. (viz t?eba Rodo)
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 9.2.2012   #119
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

P?esn? tak, jde o dobrej pocit ze závod?ní, protože ten umí p?ekonat i porážku.
Never give up!
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 9.2.2012   #120
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

To je tak dojemny

ale je to tak, nejde o zadny penize nebo neco ale jen o zabavu, ted se to nepovedlo, priste budes treba na bedne a budes z toho mit dobrej pocit, takhle se odhlasis a v nedeli se budes nudit a rikat si proc si nejel :-p

Taky se na tenhle zavod mohli vysr.t vsici s UFR pac nemeli sanci, ale bojovali a urcite z toho maj radost
Rodo is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.