Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 10.10.2010   #15
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: celkem p?íjemný p?ekvapení a ten náskok taky pot?šil. Ale stejn? jsem si ?ikal, co je mi to všechno platný. Tak krátkou jedni?ku, aby to m?lo konkurenceschopný odpich, mít prost? nejde...

R1: ?ekal jsem že na startu ztratim tak 2 místa, ale start nebyl tak d?snej. Sice se na mou úrove? dostali 2 nejbližší soupe?i, ale nakonec se tam dostal jen Ag Jirka. Zadohrab se studenýma gumama prost? nemá takovou trakci jako ?ty?kolka, ješt? navíc bez závaží. Zbytku pole se nám pak poda?ilo trochu poodjet, takže jsem se soust?edil jen na postup dop?edu. Snadný to ale nebylo, na výjezdech z pomalých zatá?ek mi to tolika netahlo a rychlých zatá?ek tu zas moc nebylo. Sice jsem byl rychlejší, ale dostat se dop?edu byl docela o?íšek. Nakonec to ale vyšlo, takže pak už v pohod? dojezd na 1. míst?.

R2: start z 8, všude kolem sebe ošklivý ?ty?kolky. Po startu jsem se propadnul o jedno místo, což m? ve výsledku docela mrzelo. Hlavn? souboje s Rodem a Nicamem m? stály kontakt se špi?kou. Byl jsem rychlejší, ale jak p?edjet a kde... Na brdách a v rychlých pasážích jsem m?l navrch, ale na výjezdech z pomalých zatá?ek to prost? nešlo. Roda jsem p?edjel celkem v pohod?, s Nicamem to bylo horší. Jel asi tak 1-2 vte?iny na kolo pomaleji, což bylo docela dost. Nakonec jsem to tam celkem prasácky pustil za mostem a n?jak to vyšlo. Zkoušel jsem to p?edtim na stejném míst? asi 3x, ale auto bylo nervózní a na výjezdu ze vnit?ku zatá?ky jsem nem?l trakci, což je problém kterej prohrnova? fxr nemá. Sorry za ten kontakt, ale vid?l jsem za ve?er i horší v?ci. ?elo bylo mezitim pry?, v dosahu byl teoreticky jen Ag Jirka. Ale pár kol p?ed cílem, když už jsem se za?al dostávat na dost?el, jsem se zakousnul v provozu o kolo zp?t. Ale stejn? si myslim že byl moc daleko a dojet na 4. míst? o 0,01s nebo 2,5s je úpln? jedno.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline  
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:14.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.