Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: S ?ím byste nejrad?ji jeli letní pohár?
XRT s civilním podvozkem 7 36.84%
LX kategorie (pravidla domluvou/ dalším hlasováním) 4 21.05%
RAC K1 Attack spec. (1% restrikce, +160kg -> 48/52 + rozumné nalazení podvozku) 12 63.16%
jiné (RWD bez slik?) 5 26.32%
Multiple Choice Poll. Voters: 19. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.5.2013   #101
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Necht?l jsem se tady moc vyjad?ovat, ale te? n?co málo z mého pohledu. Výb?r aut se mi líbí. Jo, tohle je p?esn? podle mého gusta. Problém je ale v tom, že zkušenosti ?íkají, že silné RWD není u velké v?tšiny úpln? v oblib? (RAC a FZ5 už v?bec ne). To nem?ní nic na tom, že já bych si to opravdu rád zajel. Dnešní doba není pro LFS p?íznivá, ú?ast v lize vidíme práv? te? (p?ed 4-5 lety byly stabiln? obsazené 3 divize, te? nedáme plnou ani jednu). Letní období navíc neni na závody úpln? ideální, i když m? t?eba jako pracujícímu vyhovuje. Na dovolenou jedu max. na týden a ostatní letní m?síce jsou po?ád pracovní, takže jsem doma a m?žu jet. V minulosti se n?jaký letní sranda pohár po?ádal, obsazenost byla 10-15 lidí v závod?, což není moc. V 2. p?lce kalendá?e nás jelo t?eba i 7. Vidím, že se tu píše o 1,5h dlouhých závodech - to není pro dobrou obsazenost taky úpln? super. Ideální je kombinace dvou kratších závod? (po cca 20-30 minutách) nebo jeden delší, ale nep?esahující 60 minut. Držim palce a? to vyjde jakkoliv, ale musím za sebe ?íct, že i kdybych v?d?l, že se jede se super autem co mám rád, ale zárove? v?d?l, že budem 1,5h kroužit v 10ti lidech, tak nejspíš nepojedu. Pole se natáhne a tak?ka každý z toho má jedno velké sólo na hodinu a p?l. Já bych s ohledem na tohle dal n?co oblíbeného a snadno ?iditelného v krátkých závodech. A? je aspo? n?jaká akce. T?eba XFG+XRG na dva p?lhodinové závody, do druhého závodu oto?it 3/4 pole.

Edit:
JackCY: http://en.wikipedia.org/wiki/IRacing.com
Máš tam všechno. Trat? se mi líbí, je tam i n?kolik p?kných evropských (i když v?tšina jsou pro m? nudné americké ovály, na druhou stranu ty americké b?žné "silni?ní" okruhy taky nejsou špatné). Auta jsou ale ta?ka výhradn? americká. Co naplat, hrát se to rozhodn? dá a m? se to líbilo. Problémem jsou ale ty peníze... S p?echodem na novou sérii musíš vypláznout peníze za auto a nové trat?, takže t?eba i 150 USD. A že t?ch sérií je tam dost.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 11.5.2013 at 14:03.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2013   #102
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Zkoušel jsem ten B?ld?v K1 attack set. Považuju se za zkušeného RAC jezdce, vyhrál jsem s ním d?ív dob?e obsazenou mezinárodní ligu, za dob hotlapení jsem s ním držel i WR, n?které dlouho.
Ten K1 attack set mi absolutn? nevyhovuje. Auto je nestabilní na nerovnostech, hodn? siln? p?etá?ivé pod plynem, p?i bržd?ní p?etá?iv?jší (ne moc, ale normáln? považuju RAC za nedotá?ivé auto), nastavení brzd moc na p?edek. Dle mého názoru dost divoká klouza?ka, kterou pr?m?rný LFS jezdec neukrotí, spíš to bude krotit jeho. Nijak nebalastovaný RAC na dobrém závodním setu je mnohem ?iditeln?jší. M?j replay z prvních 5-ti kol v p?íloze.

EDIT: 2. verze je nedotá?iv?jší v nájezdech do zatá?ky, ale p?etá?ivost pod plynem a nervozita na nerovnostech z?stává. Výrazn? leh?í RAC bez balastu (na endurance setu s o n?co v?tšími tlaky v pneu a cca stejnými odklony) pod plynem drží mnohem líp a když uklouzne, dá se to snáž korigovat. S K1 attack setem (ob? verze) zadek ulítává docela náhle a h?? se srovnává.
Attached Files
File Type: spr Ghost_CZ_FE3_RAC_13425.spr‎ (312.4 KB, 2 views)
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 11.5.2013 at 16:57.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2013   #103
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Zkusel jsem posledni verzi Beldova setu (RAC_K1 Attack 2.set‎) a s tim uz jsem celkem schopny jet. Na FE Gold reverse, jsem se dostal nekam k 1:38.25 - neni to zadna slava, ale s predchozimi variantami setu se mi nedarilo poradne zajet ciste kolo. Tenhle set uz je pro mne jako prumerneho jezdce docela ?itelný.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2013   #104
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Zkusel jsem posledni verzi Beldova setu (RAC_K1 Attack 2.set‎) a s tim uz jsem celkem schopny jet. Na FE Gold reverse, jsem se dostal nekam k 1:38.25 - neni to zadna slava, ale s predchozimi variantami setu se mi nedarilo poradne zajet ciste kolo. Tenhle set uz je pro mne jako prumerneho jezdce docela ?itelný.
Vi?, už to není taková mrcha kousavá, když bude feedback, bude se to lepšit, ale te? už je to ?iditelné p?kn?.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2013   #105
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Cena, ok, dá se p?ekousnout ale hry co cht?jí peníze za dodatky m? neberou, ani jsem je nenašel vypsané na iRacingu te? Což považuji za nefér jednání když si toto musím složit? zjiš?ovat.

http://www.iracing.com/membership/

In summary, you buy your subscription for any length of time that you want (1 month, 3 months, 1 year or 2 years). All subscriptions include 7 cars and 10 tracks, our full premium service and racing all you want 24/7. If you want to buy additional cars they cost a one-time fee of $11.95. If you want to buy additional tracks they cost a one-time fee of either $11.95 or $14.95 depending on the track. If you buy 3 pieces of content (cars or tracks) at once you also receive a discount of 10%. If you buy 6 pieces of content at once you receive a discount of 20%. If you own all the road OR oval cars plus any 25 tracks, every new car or track you buy will get you a discount of 25%! If you own all the cars and tracks, every new car or track you buy gets discounted at 30%. We also are routinely running pricing specials for content and membership renewals. Lastly, for private race sessions which are sessions that you decide to host on your own with your own private or open password we charge 50 cents per hour just for the host. For example if you decide to do a 4 hour session it would cost you as the host $2 dollars but for everyone in the session it would be free. We also have a bulk purchase discount for the hosted sessions.

We are not trying to hide any costs and think we are a great value! We are priced the way we are so we fit into just about anyone’s budget and everyone receives the premium service no matter what they can afford. You don’t have to buy all the cars and tracks at once and in fact many people never buy or very slowly buy additional cars and tracks. Other people buy them all right away but most fall in-between.

Check us out for a month or even three months for a small amount of money to get a better understanding of the service and see for yourself what we are all about if you can’t decide. If you don’t like what you see, simply click the “don’t renew” button in the My Account section of our website. If you have questions feel free to contact our world class customer support team.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2013   #106
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Já bych s ohledem na tohle dal n?co oblíbeného a snadno ?iditelného v krátkých závodech. A? je aspo? n?jaká akce. T?eba XFG+XRG na dva p?lhodinové závody, do druhého závodu oto?it 3/4 pole.
Tak to bych jela úpln? nejrad?ji a byla by ú?ast ur?it? velká.

(Rýp: jenomže tady se ?eší spíše 3.14?oviny, p?ed?lávání aut, restriktory, váhy, atd..., v?bec nerozumím Jackymu o ?em píše v t?ch románových p?ísp?vcích..., mám dojem že to lidi odradí a ú?ast bude nula nula prd )
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2013   #107
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Tak to bych jela úpln? nejrad?ji a byla by ú?ast ur?it? velká.

[COLOR](Rýp: jenomže tady se ?eší spíše 3.14?oviny, p?ed?lávání aut, restriktory, váhy, atd..., v?bec nerozumím Jackymu o ?em píše v t?ch románových p?ísp?vcích..., mám dojem že to lidi odradí a ú?ast bude nula nula prd )[/color]
Já tomu sice rozumím, ale JackCYho jsem požádal z d?vod?, které popisuješ, o jejich smazání.

Ješt? nedávno si cht?la jet hrozn? RAC a FZ5, že to byl nejlepší závod, který si zažila pokud vím,.

Nevím, jestli jsou to pí?oviny, ale jde o to ud?lat z RACka auto podobné K1 Attack, aby se jelo n?co nového a zajímavého, to? vše. O tom s ?ím se pojede, když se pojede, rozhodne hlasování. XRG spadá do kategorie jiné, m?žeš hlasovat.

EDIT: Pro? vlastn? už nejezdíš LX CUP?
__________________

Last edited by Belda_CZ; 11.5.2013 at 19:36.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2013   #108
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Ješt? nedávno si cht?la jet hrozn? RAC a FZ5, že to byl nejlepší závod, který si zažila pokud vím,.
Pokial som ju spravne pochopil tak to chcela jazdit s defaultnym motorom, bez obmedzeni a plnym vykonom. Spociatku som si to takto vylozil aj ja kym ste nezacali "tuning"
Vec sa ma tak, LX cup je prva liga ktorej som sa zucastnil, a preto som za vsetko, co sa zorganizuje. Chcem naberat skusenosti, zlepsovat jazdu a jazdenim na online serveroch ako napr: cargame toho vela nenatrenujem. Jazdit offline sam ma vobec nebavi.
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2013   #109
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

B?lda klidn? to nech promazat tady, m? to nevadí, co pot?ebuješ si zkopíruj

Já a bavorák budeme nejspíše n?které víkendy mimo díky GenR GT2 lize.
21.06.2013 - 23.06.2013
19.07.2013 - 21.07.2013
02.08.2013 - 04.08.2013
16.08.2013 - 18.08.2013
06.09.2013 - 08.09.2013
20.09.2013 - 22.09.2013

Takže a? se pojede cokoliv i když by to bylo n?co co bych si rád zajel hold v tyto ?asy nebudu moci. Bavorák nejspíše také, podle toho ?emu dá preferenci. ?i jestli se nám povede kvalifikovat do závodu.

Když by se jelo XRG, RAC, FZ5, nebo slicky tak se rád z??astním. Bez restrikcí, maximáln? ?áste?ná omezení setupu, s rozumným formátem závod?. Nebo n?jaké vysloven? sranda závody.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 11.5.2013 at 21:04.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2013   #110
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Pokial som ju spravne pochopil tak to chcela jazdit s defaultnym motorom, bez obmedzeni a plnym vykonom. Spociatku som si to takto vylozil aj ja kym ste nezacali "tuning"
Vec sa ma tak, LX cup je prva liga ktorej som sa zucastnil, a preto som za vsetko, co sa zorganizuje. Chcem naberat skusenosti, zlepsovat jazdu a jazdenim na online serveroch ako napr: cargame toho vela nenatrenujem. Jazdit offline sam ma vobec nebavi.


Ano, to cht?la. Ale RACek s restrikcí nebo bez je p?ece jenom jiná káva, než XRG/XFG.
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2013   #111
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Ješt? nedávno si cht?la jet hrozn? RAC a FZ5, že to byl nejlepší závod, který si zažila pokud vím,.
Ano, to je pravda, ale myslím si, že s XRG+XFG pojede víc lidí
Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
EDIT: Pro? vlastn? už nejezdíš LX CUP?
Zítra jedu a minule jsem jela taky. To auto m? ale nesedí.
Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
Pokial som ju spravne pochopil tak to chcela jazdit s defaultnym motorom, bez obmedzeni a plnym vykonom. Spociatku som si to takto vylozil aj ja kym ste nezacali "tuning"
P?esn? tak
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 11.5.2013   #112
P@cho
Member

 
P@cho's Avatar
 
Join Date: 15.4.2005
Location: Kežmarok (SK)
Posts: 393
Default

Za mna ako uuuplne sviatocneho jazdca mozem povedat. RAC si mozete ... . Jednoducho ovladatelne a "pomale" auto, to je to co pritiahne ludi k zabavnemu zavodeniu. Pre mna za mna moze byt aj UF a to by ste kukali aka to je zabava.
__________________
http://pbmining.com?ref=Pacho
P@cho is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2013   #113
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by P@cho View Post
Za mna ako uuuplne sviatocneho jazdca mozem povedat. RAC si mozete ... . Jednoducho ovladatelne a "pomale" auto, to je to co pritiahne ludi k zabavnemu zavodeniu. Pre mna za mna moze byt aj UF a to by ste kukali aka to je zabava.
Baby UFR

= UFR + 45% a asi dost zábavy.

D?íve se jezdili i ligy s tímto.
To bych asi jako jediné FWD byl ochoten jet.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 12.5.2013   #114
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Baby UFR

= UFR + 45% a asi dost zábavy.

D?íve se jezdili i ligy s tímto.
To bych asi jako jediné FWD byl ochoten jet.
UFR m? také baví Ale 45% restrikce nesta?ila by 25%?? Zatím jsem ho s restrikcí nikdy nezkoušel teda, nebylo pot?eba, ale s 25% si to dovedu stále p?edstavit jako zábavné auto, nicmén? se 45% restrikcí -> n?jakých 80 koní na slikách, pro??
__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.5.2013   #115
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Jak to? Dávaj n?jaký kódy? Btw jsem to psal ve vlákn?, kde se ?eší (spíše ?ešil, nikdo setup nezkouší a v hlasování se taky nic moc ned?je) letní pohár:

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Já mám cuky vzhledem k t?m slevám a videím s masírkou p?eb?hnout k iR....

__________________
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.5.2013   #116
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Jak to? Dávaj n?jaký kódy? Btw jsem to psal ve vlákn?, kde se ?eší (spíše ?ešil, nikdo setup nezkouší a v hlasování se taky nic moc ned?je) letní pohár:
Belda.. na nejaky ten setup by som sa asi fakt vykaslal. Aj tak to nebude sediet kazdemu. Dal by som povinne prvky setupu ako pridana zataz, a obmedzenie nasavania a zbytok by som nechal na kazdeho osobnom zvazeni.
EDIT: popripade este nastavenie Diferencialu.
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 14.5.2013   #117
Belda_CZ
Member

 
Belda_CZ's Avatar
 
Join Date: 24.5.2012
Location: Pilsen
Posts: 415
Default

Já mám docela rád kompromisy, ale když bude jen p?idaná váha a ta restrikce + teda diff a zbytek volný, tak to už m?žeme jezdit rovnou otev?ený RAC, klidn? s FZ5 a m?žem aspo? mít srovnání s LFSW.

Klidn? bych jel i t?ídu LX6/RAC/FZ5 když už a LX6 n?jak omezit, to by se sehnalo jak, aby byly vyrovnané, protože se mi chce pokra?ovat s LXkama - klidn? s ?ty?kama (možná radši se 4kama, je to myslím odpovídající mým schopnostem i schopnostem pole, než otev?ený RAC a FZ5, jak jsem psal, ale pro byl snad jen JackCY a Bavorák.

EDIT: Ten set je prost? divo?ina, i s p?idanou váhou, protože to prost? mnohem h?? drží a málokdy se dá jet plný plyn. To není o tom, že by mi to vyhovovalo, (mn? vyhovuje to LXko, protože to je jak motokára), ale je to zábavné.
__________________

Last edited by Belda_CZ; 15.5.2013 at 10:07.
Belda_CZ is offline   Reply With Quote
Old 14.5.2013   #118
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Protože UFB má 45% restrikci.
UFB nebo UF-BR je ozna?ení. Jezdili se s tím d?íve ligy atd.

Bývalo na CTRA také. Divím se že jejich web stále b?ží, servery už jsou dlouho dole. M?žeš se pokoukat na minulost LFS. Moc jsem nejezdil tak jsem až 111

UFB je mrtvola ve vyšších rychlostech, o tom není pochyb.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 14.5.2013   #119
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Tady se porad nahazuji dalsi a dalsi auta, ale dohoda zatim nikde

Jeste je tu jedna mozna forma zavodu - kazdy zavodni vikend jiny vuz. Vitez predchoziho prvniho zavodu by urcil vuz a vitez druheho zavodu trat na ktere se pojede. Vozy a trate by se nemohli opakovat.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 15.5.2013   #120
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Tady se porad nahazuji dalsi a dalsi auta, ale dohoda zatim nikde

Jeste je tu jedna mozna forma zavodu - kazdy zavodni vikend jiny vuz. Vitez predchoziho prvniho zavodu by urcil vuz a vitez druheho zavodu trat na ktere se pojede. Vozy a trate by se nemohli opakovat.
A co v p?ípad? že vyhraje 1 ?lov?k oba závody? (Ghost )
Kadždopádn? první volí BF1, druhý volí SO5 a je na peklo zad?láno XD
Toto se dá uspo?ádat kdykoliv, jde spíše o to jestli se najde dostatek lidí ochotných jezdit náhodné vozy a trat? a? už s týdením p?edstihem nebo jen 24h oznámené p?edem. Takto se jezdí Tuesday Fun race. Flame tam jezdí asi ?ast?ji. Pokud by t? tento zp?sob závod?ní lákal, v?ele do toho ta možnost zde již dlouho je

Je to na B?ldovi k ?emu se nakonec rozhodne
Nápad? a možností je hodn?.

Jak to vidím tak se asi pojede omezené RAC jako liga.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 15.5.2013 at 02:25.
JackCY is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:20.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.