Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.3.2013   #21
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

M?l jsem cíl nikoho nesejmout (to se mi málem nepovedlo s Lalou ) a vydržet do konce, od 45min už jsem jel fakt skoro poslepu, navíc ohladu, totáln? unavený a bez kola tréninku - vzhledem k okolnostem jsem s výkonem max. spokojený.
Popelka: mám to u tebe
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2013   #22
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: tak svoje maximum jsem nedal, nakonec 15. místo
S: tak jsem doufal,že se budu pomalu prodírat polem na lepší pozici než jsem startoval,když jsem se prodral na 10 pozici,tak m? v 6 kole v T2 na brzdách ze zadu sundal 87 J. Charvát a vesele pokra?oval dál,i když já jsem vlet?l do gum na levé stran? a z?stal vyset na hrbolu,marn? jsem se snažil vyjet,spojka napadr?,až se najednou objevil Jarda Dohnalík a vyš?ouchal m? ven,tím mu velice d?kuji.I když jsem m?l spálenou spojku,chladla pomalu,tak jsem dojel zbývající kola p?kn? pomalu.Skaženej závod.
L: start z konce,v 6 kole stojící v?z v poslední zatá?ce,p?es auto p?ed sebou jsem ho nevid?l a prásk,no po p?l hodin? jsem so dostal na 13. místo,dohnal P.Štengla a po n?kolika kolech p?edjel,pak jsem kroužil na 10 pozici s tím že se pokusím dohnat ješt? jezdce p?ed sebou,ale když jsem se p?iblížil,tak se za mnou objevil další jezdec,jedna blb? vybraná zatá?ka a byl jsem ve svodidlech,tak nakonec dojezd na 11. míst?,t?sn? p?ed Šilhánkem než mi sta?il dát kolo.
?ekám na otev?ení protest?.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 3.3.2013 at 22:38.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2013   #23
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Tak když už m? Pablo p?enechal () do druhého závodu poleposition, bylo to celkov? k ni?emu.
Na za?átku to šlo, držela jsem se na 1. pozici asi 6 kol, ikdyž jsem probrzdila n?kolik zatá?ek.
Na cílovce v 6. kole už byl vedle m? Jacky a t?sn? za mnou Ghost. A najednou jsem nic nevid?la - padla m? hra na lištu a než jsem to dala zpátky, už jsem byla ve smyku - zmatená - a hned spectate, aby to za mnou n?kdo neodnesl. Našt?stí podle záznamu jsem nikomu neublížila.

Škoda, moc jsem se t?šila.

Poznámka: otá?ela bych po sprintu celé!!! pole, vždy? Jacky a Ghost dokázali být po 6 kolech v ?ele.

Jinak mám špatný pocit z chování a jízdy Fast Jardy jak v kvalifikaci, tak i v závod?. Jardo promi?, ale už to nehul ani z?ed?ný
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2013   #24
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

!!! Prosím všechny jezdce kte?í m?li logo Mary Kay na skinu a první t?i v cíly,aby poslali kontaktní email na t.barancik@email.cz pro zaslání slevových kupon? !!!!
D?kuji.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2013   #25
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Tak na dnesok som sa celkom tesil..
Q: dopadla celkom dobre.. zajazdil som svoj PB.. nejaky 9. cas
S: super.. zlepsil som PB bolo tam ale dost tesnych predbiehani zo strany rychlejsich jazdcov
L: drzal som sa na svojej pozicii.. opat rychlejsi to dru dopredu cez mrtvoly .. ale tak daval som si bacha.. no v 7. kole asi 2 sekundovy LAG v poslednej zatacke.. vsetci zmizli nedobrzdil som.. a nez som sa stacil zrovnat.. nabrali ma 2 auta zozadu a skoncil som na streche .. takze po cca 10 minutach premna konec.
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2013   #26
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q: ako uz klasicky u mna...vyslo az posledne kolo lebo vzdy sa nasiel niekto kto nechcel aby som to dobre zacate kolo dokoncil tak sa napr vysekal v poslednej zakrute a ja za nim...tak co mozem robit...ale nakoniec druhe miesto za Ghostom takze spokojnost

S: prvy start dobry...udrzal som druhe miesto...samozrejme restart...pokazil som sikanu...s niekym som sa rozsekal pri brzdeni a tak som zacinal z poslednej pozicie...predral som sa hadam za 6 kol za Lalu na 7. miesto a na viac mi cas neostal...aspon som zobral najrychlejsie kolo Ghostovi

R: nejake predieranie...no ako pisal JackCY zase sme sa za relativne kratky cas dostali dopredu, kde uz bola nuda...ja som dobehol JackCYho...boli tam odo mna naznaky utokov no nevyslo to a potom mu to zial padlo...tak som aspon hotlapil a dostal sa 3 stotiny za Ghostov cas...nasledne som to rozsekal v sikane a s rozbitym LP som sa dotrapil poslednych 10 minut do ciela...nastastie som mal dostatocny naskok pred Lalou...takze 2. miesto v cieli

Celkovo ma ale zavodenie nebavilo...auto je super..trat rovnako no zavodnici by sa mali viac snazit a trenovat, lebo take otazky po prvom zavode typu "poslite mi pls niekto setup" ma vytacali...kebyze si clovek popyta clovek setup skor a trosku ma zaujem trenovat tak nemam problem poslat pripadne poradit...ale z takehoto pristupu k tym zavodom mi je zle...nechcem hadzat vsetkych do jedneho vreca a viem ze niekto nema cas a to chapem no podla mna o malicko zodpovednejsi pristup by to chcelo...za cely cas som nevidel na serveri trenovat viac ako 4 ludi...pochybujem ze nikto nema cas...nechcem sa tu hrat na niekoho kto to berie prehnane vazne, ale lepsi pristup by pomohol vsetkym a celkovo kvalite zavodov/sampionatu...

Vidime sa na KY super long...aspon bude viac miesta v kvali :P

edit: este jeden dodatok...mrzia ma niektore tukance pri mojej snahe ist dopredu...nemam pocit ze by tam bolo nieco velmi vazne no mna hneva kazdy tukanec, lebo sam to nemam rad a vyvadza ma to z miery ked ma niekto bumpuje...bohuzial niekedy som to v tej spleti aut nezvladal

Last edited by bavorak; 3.3.2013 at 22:59.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2013   #27
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: P?ed kvalifikací hr?za, strach, panika. Když jsem vid?l co se d?lo v tréningu p?ed závodem... Ale povedlo se mi p?esn? co jsem cht?l - napálit hned ze za?átku jedno dobré kolo (pro psychologický efekt). Pak jsem v podstat? celý ?as nemohl nic po?ádného zajet pro hustý provoz, p?i?emž se prostor ud?lal až v úplném záv?ru - pole position, F1 style. I když Bavorák byl blízko...

Sprint: Start docela pohoda, ale pak se to n?jak pomlelo za mnou - našt?stí dobrý, ustál jsem to. T?sn? za m? se protáhnul JackCY. Jel p?kn?, ale pár kol ukázalo, že jsem o n?co málo rychlejší. Jenže pak p?išlo to, co muselo p?ijít - pod?lal jsem to v 1. šikan? a z?stal jsem stát v protism?ru. Našt?stí jsem ztratil jen 1 pozici, ale Rodo p?kn? dotíral. Chyba m? navíc utavila zadní gumy, takže jsem nakonec byl rád, že jsem se udržel na 2. fleku. Ta šikana je zrádná. ?ikal jsem si, že by to byla hodn? velká náhoda, abych to tam tam aspo? jednou nezazdil. Takže 2. místo v cíli, ale i tak celkem spokojenost.

Long: Start n?kde za zadu a op?t hr?za, strach, panika. Moje taktika byla vyhnout se p?ílišné agresivit?, využít vhodnou šanci a po?kat si na roztrhání pole. Chvíli jsem p?emýšlel o JackoviCY, který do toho šel hlava nehlava. Ale necht?l jsem riskovat kolizi (ale pár strkanc?m jsem se stejn? nevyhnul - to prost? nešlo) a tak jsem se p?iklonil k p?vodní strategii s tím, že ho stáhnu potom. A perfektn? mi to vyšlo. On to tla?il dop?edu co to šlo, pak potkal dvojici aut, která ho zbrzdila - šup a byl jsem hned v záv?su. N?kdy kolem 6-7 kola (nevím p?esn?) jsme už jen jeli sami dva vp?edu. Chvíli jsem si ho testoval, zjistil jsem že mi neujíždí - ok, dobrý. Necht?lo se mi ho p?edjížd?t hned z první, závod je dlouhý a tak jsem se rozhodnul pro "stínovou" jízdu t?sn? v záv?su a po?kat si na p?ípadnou chybu. A ta p?išla po pár kolech, takže jsem bez problém? p?evzal vedení a jel si svoje tempo. Da?ilo se mi ujížd?t až do okamžiku Jackova výpadku - sice m? neohrožoval, ale škoda. Dál už to bylo celkem v pohod?, Bavorák za mnou jel tak?ka to samé jako JackCY, takže jsem náskok mírn? navyšoval. Prvních 40 minut závodu setup šlapal výborn?, v posledních 15 kolech se vlivem snížení váhy dostavila p?etá?ivost, což v kombinaci s vyššími tlaky v p?edních pneu zp?sobilo jejich chladnutí, takže jsem párkrát probrzdil a nemohl lovit nejrychlejší kola závodu. P?íšt? už budu chyt?ejší a dám si na to v?tší pozor. Každopádn? jsem v klidu a pohod? dojel do cíle jako vít?z, navíc jako t?ešni?ka na dortu s nejrychlejším kolem. Maximální spokojenost. Díky všem z??astn?ným, bylo to fajn.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 3.3.2013 at 22:57.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2013   #28
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Q:

Celkovo ma ale zavodenie nebavilo...auto je super..trat rovnako no zavodnici by sa mali viac snazit a trenovat, lebo take otazky po prvom zavode typu "poslite mi pls niekto setup" ma vytacali...kebyze si clovek popyta clovek setup skor a trosku ma zaujem trenovat tak nemam problem poslat pripadne poradit...ale z takehoto pristupu k tym zavodom mi je zle...nechcem hadzat vsetkych do jedneho vreca a viem ze niekto nema cas a to chapem no podla mna o malicko zodpovednejsi pristup by to chcelo...za cely cas som nevidel na serveri trenovat viac ako 4 ludi...pochybujem ze nikto nema cas...nechcem sa tu hrat na niekoho kto to berie prehnane vazne, ale lepsi pristup by pomohol vsetkym a celkovo kvalite zavodov/sampionatu...
Souhlas
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2013   #29
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Po prachbýdném odpoledním závodu jakési zahr. série jsem tak trochu doufal, že si dob?e zajezdím tu. Nikoliv.

To že první kola jsem odjel v podstat? až v kvalifikaci bylo dost znát. Nedal jsem jediné kolo, které by za n?co stálo. Když jsem už si myslel, že tra? umím a v pitu vym?ním spálené gumy a p?ipravoval si na rovince u h?bitova pitstop, tak se mi ve stop? kdosi objevil. Pochopiteln? openconfig mi nenabídl žlutou vlajku, která by m? upozornila. Hodil jsem se spec, ale ani to nepomohlo závodníkovi zamnou.

Sprint: Trochu jsem se prokousal dop?edu, ale kontakt s Popelkou p?ekazil slibný postup. Po cest? do pitu jsem vyštrejchnul Toma z ka?eru, nebo b?chvíco se nachází v té zatá?ce a zapíchl jsem to.

Long: Nebylo to tak špatné. V jeden moment i 9. místo (+18 oproti startu), ale nakonec p?išli chyby, poškození, nervová soustava a konec.

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Jinak mám špatný pocit z chování a jízdy Fast Jardy jak v kvalifikaci, tak i v závod?. Jardo promi?, ale už to nehul ani z?ed?ný
Dovolím si podotknout, že nic nehulím. Názor Ti vyvracet nebudu, od toho tu nejsem.

Ale z?ejm? narážíš na vzájemnou kolizi ve sprintu. Z mého pohledu celkem jasná situace. Nemám tušení, jakou stopu jsi jezdila v onom míst?, ale z mého pohledu to vypadá jako jasná defenzíva a postupné najetí do m? což zp?sobilo spinování. Každopádn? jsem na míst? ?ekal a nechal T? jet na pozici p?edemnou.

Pokud narážíš na více situací, tak je nahlaš komisa??m. To jsou ti praví na to, aby posoudili dané situace objektivn? a vyvodili odpovídající d?sledky. P?inejmen?ím to je lepší ?ešení "stížností", než v podob? jakýchsi náznak?. Já se žádnému trestu nebráním a vše akceptuji, problém s p?iznáním chyb nemám, naopak
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2013   #30
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

musím ale poveda?, že mi ve?mi chýbajú ŽLTÉ VLAJKY .. nedá sa s tým nie?o spravi??? Ur?ite to prispeje k zlepšeniu pretekov a hlavne bezpe?nosti na trati.
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2013   #31
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

tak treninku jsem moc nedal. Jen jsem si jednou vyzkousel jestli se s Ghostovo setem co postnul da jet (dalo se) a navic mi nezbyl cas.

Q: Pro me to by lspise trenink, nez Q, ale celkem se i dalo. Zamrzely dva momenty. 1) kdyz se Novacky otacel me a Rodovi primo do cesty (nastesti to auto moc neodneslo a v podstate jsem ztratil jen 5 minut Q) 2) kdyz jsem mel paradne rozjety posledni kolo a dosel mi benzin .
S: Celkem dobry. Udelal jsem sice nejakou tu chybku, ale postup o 5 mist dopredu byl potesujici.
L: Nafackoval jsem si za prvni sikanu. Kingovi jsme zkazil zavod a to jsme v podstate jeste nevyjeli. Moc me to mrzi (stejne trochu nechapu, proc te to tak divne odhodilo, kdyz ten naraz byl celkem malej a jeli jsme pomalu). Tim jsme v podstate startoval z posledni pozice a vsichni pryc. Nakonec se ukazalo, ze to nebylo zas az tak spatne. Aspon jsem si pekne zazavaodil a i 9. misto v cili jde. Na trati pekny souboje.

Sprint me bavil podstatne vice nez long a to jsem je zezadu, takze tam bylo hodne predjizdeni. Jsem zvedavej na KY
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2013   #32
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Q: Myslel jsem, ze se mi podari kvalifikovat se do 20 mista, ale nepodarilo se, takze 21.
S: V celku poklidný závod, jsem dokoncil asi 16
L: Všechnu sm?lu jsem si vybral v tomto závod?. Hned ve druhé zatá?ce kontakt s P.Louckým, hodiny, chcíplý motor a propad na poslední místo. Pak už nezbylo než honit zbytek pole. Ale i v zadu se dají zažít slušné souboje; s T.Mikulcem a T.Barton?m jsem se slušn? pohonil a asi t?ikrát si vym?nil místo. Dohnal, p?edjel, chyboval, ztratil a mohl jsem je honit znovu

Vcelku p?kné závody, které jsem si pokazil spíš vlastními chybami, bez nich mohl být výsledek o n?co lepší.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 3.3.2013   #33
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Jo také jsem si všimnul že žluté vlajky v kvalifikaci nejsou a v závod? je organizáto?i také nehlásí nebo nedávájí žluté pro daný úsek, ?i pro celou tra? v p?ípad? auta na st?eše. Není safety car tak se to n?jak asi ne?eší.
Quote:
Originally Posted by Puma /// View Post
musím ale poveda?, že mi ve?mi chýbajú ŽLTÉ VLAJKY .. nedá sa s tým nie?o spravi??? Ur?ite to prispeje k zlepšeniu pretekov a hlavne bezpe?nosti na trati.
Bohužel, na open config žluté vlajky nejsou, došlo mi to pozd?, takže jsem o tom neinformoval, sorry.

K závodu: Celou dobu trochu stresy, takže závod?ní za to moc nestálo, ale výsledek naopak jo. Kvali tradi?n? zachrán?ná posledním kolem, ve sprintu se mi dostalo pomoci v T2, kdy jsem posko?il o 3 místa a nakonec dojel 4. a v longu jsem si proplužil cestu vp?ed, nejvíc to na omluvu ode m? vidím pro 19ku, Bra?a a Flejma, jeli jsme v balíku a moc jsem to nedával.

K organizaci:
  • Upravím pravidlo o ?íslech na skinech, bude sta?it viditelné na kapot? ?i n?jak podobn?.
  • Dnešek jsem toleroval, i když m?li všichni ?asu na p?ipravu dost, ale p?íšt? už to bude bez debat, tím myslím i správný formát jmen (BÍLE).
  • Co je v LX Cup Info threadu je povinnost v?d?t. Jde o dopln?ní pravidel a propozic.
Zbytek celkem v pohod?, jenom projedu replaye kv?li šikan?, výsledky budou snad n?kdy koncem týdne nebo po vy?ešení protest?.

Díky za ú?ast, bylo fajn mít skoro plno a i p?esto to prob?hlo relativn? v klidu. Doufám, že na p?íšt? se nás sejde ješt? víc, tra? nebude tak brutální.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2013   #34
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Na cílovce v 6. kole už byl vedle m? Jacky a t?sn? za mnou Ghost. A najednou jsem nic nevid?la - padla m? hra na lištu a než jsem to dala zpátky, už jsem byla ve smyku - zmatená - a hned spectate, aby to za mnou n?kdo neodnesl. Našt?stí podle záznamu jsem nikomu neublížila.
Také jsem si na to vzpomenul, cht?l jsem se ptát jestli jsem nejel moc blízko a nebyl lag, protože to vypadalo jako když jsem kolem tebe projel p?i p?edjetí a najednou jsi zmizela doprava do zdi a Ghost p?edjel také. Jen jsem vid?l prach v zrcátku. U m? bez kontaktu. M? se poté zasekl celý po?íta? pozd?ji a padlo mi p?ipojení i když auto jsem zachránil, odpojilo m? to.

Quote:
Škoda, moc jsem se t?šila.

Poznámka: otá?ela bych po sprintu celé!!! pole, vždy? Jacky a Ghost dokázali být po 6 kolech v ?ele.
To ale nebyla naše chyba! Mi se s Ghostem p?edjížd?li navzájem v tom chumlu, jak ?tu on zvolil taktiku po?kám si a protáhnu se, no já jako vždy volil taktiku kde je místo tam se protáhnu není na? ?ekat. Pro m? to bylo poznat že se neprodíral a brzdilo m? to. Ghosta v záv?su nikdy neudržím a gumy jsem trošku p?ipálil a kazil to tak jsem nakonec vyjel mimo tra? driftem a on m? p?edjel, ubral jsem abych ho nesundal p?i návratu a pak už mi jen ujížd?l a bavorák m? dojížd?l.

Osobn? bych uvítal kdyby bylo opravdu s kým závodit a byla v?tší konkurence. Snad se to p?íšt? spraví a ostatní se také více p?ipraví a nebudou shán?t setupy p?ed startem závod?!!! Nedivil bych se kdyby p?íšt? n?kdo na Kyotu byl zmaten open configem a vyjel n?kde mimo trasu

Quote:
Jinak mám špatný pocit z chování a jízdy Fast Jardy jak v kvalifikaci, tak i v závod?. Jardo promi?, ale už to nehul ani z?ed?ný
Nevšiml jsem si. Ale ty tréninkové závody byli ob?as dost kruté, hlavn? tempo po startu je dost pomalé. I když takhle s velkým oto?ením pole to nebyl zas takový problém mít p?ed sebou 19 aut, tak n?jak s tím po?ítám. Když mám ale jen 4 tak to opravdu nechápu že n?kte?í jsou schopni to v T1 skoro zastavit.

Ghost: já myslel že jsi do n?koho narazil, potom se tam motalo auto na st?eše asi 2 kola, v prvním n?kde u kraje asi a v druhém bylo uprost?ed trati na st?eše, to už jsem na n?j troubil co tam vyvádí.

Škoda že mi to tak padalo dneska, prost? sm?la, jindy to drží. Bohužel ani s jedním nic neud?lám, i externí disk odpojuji a po?íta? restartuji, ostatní programy vypínám. Musel bych reinstalovat.

Kvalifikace mi spadnulo p?ipojení, poté jsem nev?d?l jestli se tedy mohu vrátit v pr?behu kvalifikace nebo ne, no ?ekal jsem, zkoušel na?íst pravidla v chrome, pak koukám Admin mimo hotlap tak jsem se zeptal. Výhodu jsem nem?l žádnou, ?asu jsem ztratil dost. ?as jsem si zlepšil o kousek.


Osobn? bych hlasoval pro zákaz SHIFT+P za jakýchkoliv podmínek. To znamená zm?na setupu není možná a je možno pouze dotankovat a m?nit ur?itá nastavení p?i pitstopu.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2013   #35
Pulec
Newbie

 
Pulec's Avatar
 
Join Date: 27.7.2004
Posts: 23
Default

Tréninku jsem bohužel nev?noval ani celou hodinu a bylo to znát, až v kvalifikaci jsem zjistil, že dokážu zajet ?as pod 1.40. Pro m? to byla úpln? první liga, na ty p?edchozí jsem byl asi hádám ješt? moc mladý. Takže jsem si nejd?íve ?íkal, že bych si n?jaký skin mohl uplácat, nakonec jsem zjistil, že je to povinné... Prost? všechno poprvé.

Q: Celých 15 minut jsem jezdil a jezdil ani m? nenapadlo nastavit si p?edem mí? benzínu, ale byl jsem celkem spokojen, míst pro vylepšení bylo spoustu ale nebyl jsem si jistý kde a to stálo drahocené s. To by tomu hold cht?lo v?novat víc hodin.

S: Byl jsem rád, že jsem se s nikým nest?etl a v?tšinou jsem jezdil h?? a h?? a v zatá?kách spíš ostatní poušt?l abych je nem?l po?ád v zrcátkách. A když jsem si ?íkal, že m? to jde a že toho p?ede mnou p?ece dojedu tak jsem v první šikan? políbíl pneumatiky a skon?il ve zdi a jakž takž dojel.

L: Jet dostate?n? rychle a opatrn? a vyhnout se všem karambol?m, pak už to byla klasika kdy byl p?edemnou dloouhýý štr?dl t?ch lepších, mezera, já, stále se zmenšující mezera a ti mén? lepší. Nakonec jsem se zamotal do skupinky s panem J.Pi?karem a skupinka p?edemnous T. Barto?em a J. Sotonou se propadla za m?. Pak to bylo alespo? 20 kol p?edjížd?ní, dohá?ení a ujížd?ní s Pi?karem a Barto?em. Nejmén? 3x jsem si myslel, že už je mám z krku a dojedu si pár posledních kol relativn? v klidu, ale kdepak, ztratil jsem pár s a už byly zase u m?. :-) Sedmnácté místo ze zbylých dvaceti je mi celkem jedno, hlavní byly tém?? hodinové nervy a pot, m?l jsem opravdu št?stí na správné místo v závodu.

Ale jak ?tu tak ostatní takové št?stí nem?li, bu? technické problémy nebo netrénovaní soupe?i, snad to bude v extrémn? dlouhém Kyoto International lepší.
Pulec is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2013   #36
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

To Salik : Ve 2. nebo 3. kole m? myslím Petr Š. vytla?il (nebylo to p?kné, ale ponechám to tak)

Jukni na replay. Opravdu nemám zapot?ebí n?koho vytla?ovat z trat?. ( a ješt? kolegu z týmu) Byl jsi vpravo, nevid?l jsem t?, ale v?d?l jsem o tob? (mám nastaven pohled 95 st.) Myslel jsem ( a na replayi si myslím, že to je vid?t), že tam je na jedno auto místo. Pokud bychom o sebe ne?ukli a kola se nedostaly mezi sebe, tak bys projel podél m?. Po ?ukanci mi šel zadek vlevo a p?edek doprava tob? do cesty. Nevím, co jsem s tím m?l d?lat. Toto je m?j pohled, napiš sv?j.
Nejezdím hrrrr, jukni na úvod 2 kola p?ed šikanou na m? a na Popelku.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2013   #37
PsychoTronicCZ
Newbie

 
Join Date: 19.1.2013
Location: Tachov
Posts: 6
Talking

Kazdej nejezdi od roku 2007 zavodne v tymu ty chytrej vis!!! a pak jeste zrovna s LX4 ?!?Tak se nediv ze shani setup kdyz to vidim jak to jezdite ve 160 a ja to tam honim ve 120 a sorry jezdim iracing nejsem zadna lama tak si prosim odpust ze nekdo shani setup bohuzel kdyz je novy a netu je .... jedinej se kterym to nedam pod 1:40 btw par lidi misto kecu ten srtup poslalo tim jim moc diky !!!
__________________
Logitech G27
PsychoTronicCZ is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2013   #38
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
Popelka: mám to u tebe
OK, zafixovala jsem si to do pam?ti
Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Dovolím si podotknout, že nic nehulím. Názor Ti vyvracet nebudu, od toho tu nejsem.

Ale z?ejm? narážíš na vzájemnou kolizi ve sprintu. Z mého pohledu celkem jasná situace. Nemám tušení, jakou stopu jsi jezdila v onom míst?, ale z mého pohledu to vypadá jako jasná defenzíva a postupné najetí do m? což zp?sobilo spinování. Každopádn? jsem na míst? ?ekal a nechal T? jet na pozici p?edemnou.

Pokud narážíš na více situací, tak je nahlaš komisa??m. To jsou ti praví na to, aby posoudili dané situace objektivn? a vyvodili odpovídající d?sledky. P?inejmen?ím to je lepší ?ešení "stížností", než v podob? jakýchsi náznak?. Já se žádnému trestu nebráním a vše akceptuji, problém s p?iznáním chyb nemám, naopak
Moc se omlouvám, netušila jsem, že jsi tak vztahova?nej. Samoz?ejm? jsem to hulení myslela v legraci a smajlík na konci v?ty to snad dokazoval (od toho ty smajly jsou).
Nicmén? m? zarazilo na za?átku kvalifikace, pro? jsi m? hned po výjezdu z box? docela nebezpe?n? p?edjel v šikan?, kdybych neubrala, crash by byl hned. Zavád?cí kolo kvalifikace už po cca 100 metrech! Nechápala jsem.
Jinak proti tomu kontaktu v druhém kole sprintu nic nemám, podle m? závodní incident. Ale když už jsi to zmínil, p?eci jen vidím chybu na Tvé stran?, defenzivní stopa je podle pravidel sou?ástí závod?ní a obrany. Vždy? jsi mohl tušit, že tam budu najížd?t, abych se trefila do zatá?ky, máš bohaté zkušenosti.
Takže vše v dobrém, ok? U m? ANO
Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Také jsem si na to vzpomenul, cht?l jsem se ptát jestli jsem nejel moc blízko a nebyl lag, protože to vypadalo jako když jsem kolem tebe projel p?i p?edjetí a najednou jsi zmizela doprava do zdi a Ghost p?edjel také. Jen jsem vid?l prach v zrcátku. U m? bez kontaktu.
Bylo to vše OK, žádný kontakt a lag nebyl. Zapom?la jsem vypnout aktualizace a vyjel m? na obrazovku AVG
Quote:
Originally Posted by Petersbond View Post
Nejezdím hrrrr, jukni na úvod 2 kola p?ed šikanou na m? a na Popelku.
Všimla jsem si, jak jsi vytrvale a ohledupln? snášel moje nedostatky v prvních kolech. To oce?uji.
To víš, byla to nervozita z poleposition a odpov?dnost jet na 1. míst? p?ed 30 dravci
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2013   #39
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Myslím, že jsem byl nervozn?jší než ty.
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 4.3.2013   #40
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Nemohl by sem n?kdo dát replaye? Jsem si neuložil sprint a docela bych se na to podíval. Díky
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.