Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24.2.2009   #1
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

no tezko rict... s takovejhlema akcema je to totiz tezky>
nevim jak to tam je s elektrikou... na 301 je potreba 220/16A tvrdej zdroj... takze pokud tam je elektrika, tak jeden problem je vyresen (pokud neni, tak zatim nemame vyzkousenou funkcnost na diesel-agregatu a co jsem koukal, tak by stejne byl zapotrebi nejakej poradnej, pac vetsina si neumi poradit se spickama v odberu+musi byt vhodny pro napajeni jemne elektroniky (compy))... pak je tu druhej "hacek" a to navratnost takoveho vyletu, pac naklady jen na doprave do KV jsou cca 5.000,- coz se da vybrat za celej den vozeni lidi pri rozumne cene (50-70) za jednu 5min jizdu... pak je treba jeste pripocitat, ze se ojede 301 samotna a ze u toho stravi cely den 2-3 lidi...

takze ve finale jedinou podminkou jsou bohuzel penize... pokud nam poradatel da alespon 10k, zaplati pripadny pronajem vhodneho agregatu + nas necha vybirat jizdny, tak o ucasti budem uvazovat... jinak je to pro nas ztratova akce... nemluve o tom, ze oba chodime do prace, mame toho plny kecky (ja chodim domu tak pred sestou, emylak v 7 a nekdy i dyl) a predstava, ze o vikendu misto odpocinku pojedem s 301 na ne moc vydelecnou akci, coz znamena opet peknej zahul na fyzicku (vstavani rano jak do prace, provoz na miste, kdo vi do kdy (obvykle koncime az nad ranem, pac porad chce nekdo jezdit) a cesta zpet)... proto jsme zamereny spis na firemni akce...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 25.2.2009   #2
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
no tezko rict... s takovejhlema akcema je to totiz tezky>
nevim jak to tam je s elektrikou... na 301 je potreba 220/16A tvrdej zdroj...
Mno na Saab tuning muzu sehnat kontakt primo na poradatele a ti nejnatesenejsi na 301 by tam byl on a ja Takze tam by se problemy, ktere jsi psal vyse dali poresit.

Na srazu v Plane to spis funguje tak, ze tam prijede firma a postavi si svuj stanek po vzoru treba veletrhu. Tedy by jste tam byli samy za sebe. Co jsem tam byl na 2 rocnicich, myslim ze zajemcu o svezeni bude dosti.

Navic kdyz tak rikas jak se Vam nechce o vikendu vstavat... Ja mam skoro kazdy vikend cas, mobilni jsem, pocitac jsem taky parkrat videl... Nemate pripadne zajem o dalsiho nadsence na obsluhu, kdyby se nekomu z Vas fakt nechtelo vstavat?
mello is offline   Reply With Quote
Old 25.2.2009   #3
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by mello View Post
Mno na Saab tuning muzu sehnat kontakt primo na poradatele a ti nejnatesenejsi na 301 by tam byl on a ja Takze tam by se problemy, ktere jsi psal vyse dali poresit.

Na srazu v Plane to spis funguje tak, ze tam prijede firma a postavi si svuj stanek po vzoru treba veletrhu. Tedy by jste tam byli samy za sebe. Co jsem tam byl na 2 rocnicich, myslim ze zajemcu o svezeni bude dosti.

Navic kdyz tak rikas jak se Vam nechce o vikendu vstavat... Ja mam skoro kazdy vikend cas, mobilni jsem, pocitac jsem taky parkrat videl... Nemate pripadne zajem o dalsiho nadsence na obsluhu, kdyby se nekomu z Vas fakt nechtelo vstavat?
Tak na pana od Saab tuningu kontakt sezen a uvidime jak se k tomu postavi

Plana teda spis ne, pac to by jizdne muselo byt tak 200 za 5 min a to by dle nasich zkusenosti dost lidi odradilo...

A vstavat se nam samoze nechce, kdyz by to mela byt minusova akce... Kdyz je to naopak, tak je precijen lepsi motivace i na to vstavani Nadsence na obsluhu zatim potrebujeme spis vyjimecne, ale diky za nabidku, taky doufame ze by mohly nastat casy, kdy to stihat nebudem a budem muset shanet dalsi lidi
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 25.2.2009   #4
mello
Member

 
Join Date: 7.1.2007
Posts: 149
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
Tak na pana od Saab tuningu kontakt sezen a uvidime jak se k tomu postavi...
Takze elektrina pry problem neni, cely letiste jede na agregat jakej jsem prej jeste nevidel
Prostor je samozrejme zdarma, vybirani vstupneho neni problem.

S prispevkem od organizatora nevim, nemluvil jsem primo s nim. Kolik by muselo byt jizdy kdyz by nebyl? A akce trva od PA do NE, kdy nejvic lidi jsou SO a NE, protoze to jsou tam hlavni atrakce. Takze by jste byli jen na jeden ci dva dny?

Az budu mit kontakt, pisnu ti pres ICQ.
mello is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2009   #5
Cayman[CZE]
Member

 
Cayman[CZE]'s Avatar
 
Join Date: 2.12.2007
Location: Mariánské Lázn?
Posts: 123
Default

Quote:
Originally Posted by mello View Post
Takze elektrina pry problem neni, cely letiste jede na agregat jakej jsem prej jeste nevidel
Prostor je samozrejme zdarma, vybirani vstupneho neni problem.

S prispevkem od organizatora nevim, nemluvil jsem primo s nim. Kolik by muselo byt jizdy kdyz by nebyl? A akce trva od PA do NE, kdy nejvic lidi jsou SO a NE, protoze to jsou tam hlavni atrakce. Takze by jste byli jen na jeden ci dva dny?

Az budu mit kontakt, pisnu ti pres ICQ.
CHAOS:
Zni to velice zajimave, vzhledem k tomu, ze uz i vim, kdo je Mello , vim, kdy a kde se tunning srazy poradaji a ze tam je vzdycky lidi jak mravencu, kteri, kdyby meli moznost se v takovem zarizeni svezt, tak si myslim, ze u stanku s 301ckou by bylo totalne narvano platicimi zajemci ..... ale to uz musi vedet predevsim Chaos, jestli to je rentabilni ci nikoli jet az k zapadni hranici..... do jiste miry mohu take prilozit ruku k dilu, neco zaridit ci jinak pomoci s organizaci,na 301 jsem stejne jako tuny dalsich zvedav ...
__________________
Angel Power Racing
Cayman[CZE] is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 21:11.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.