Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Pouze pr?zkum na délku závodu.
Kdo je pro 2 x 88 kol? 16 40.00%
Kdo je pro 2 x 44 kol? 24 60.00%
Voters: 40. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.12.2009   #341
Radass
Member

 
Radass's Avatar
 
Join Date: 4.12.2008
Location: Moravská zem?
Posts: 307
Default

Gepas taky není dobrý za?ínat debatu když je skoro ukonce.
__________________

S2 licence od 06.10.2008
Radass is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #342
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Radass View Post
Gepas taky není dobrý za?ínat debatu když je skoro ukonce.
jo, to bude možná tím, že moud?ejší ustoupili, a ti ostatní to tady po?ád ?eší, vyjímaje Sorrowa, to kloubouk dolu teda
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #343
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

i ja se pripojuji s omluvou,
zadny z mych postu nebyl cileny jako urazka, jenom jako subjektivni zhodnoceni situace a pripadne nic_ve_zlem minene hecovani.
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #344
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Závodník Dovrchu#Kalio je vylou?en z pond?lního závodu.
(opravím po?adí na startu)
Nevid?l jsem záznam, ale tohle není upln? "fair play" vylou?it n?koho na základ? vlastního rozhodnutí bez udání duvodu. Pokud to má být kvuli kontaktum na trati, p?edej incident sportovním komisa??m. Pokud kvuli chatu na serveru, taky by bylo vhodné to jsem napsat. Zkrátka by to nem?lo vypadat tak že ho vyhazuješ z cupu jen díky narážkám na foru. V??ím že ti není kritika a ruzné narážky p?ijemné, ale nem?lo by to mít vliv na rozhodnutí týkající se chování na trati.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)

Last edited by Radek CZ; 6.12.2009 at 19:24.
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #345
Kalio
Newbie

 
Join Date: 15.3.2009
Location: CZE, Morava
Posts: 23
Default

Ano Gepasi, když je to virtuáln? tak mu to oplácím urážkami, naopak když je to fyzicky, tak oplácím fyzickou újmou, ješt? máš n?jaké otázky ? Rád zodpovím, mimochodem ty jsi str?jcem prodlužování tohohle fóra, jen pro tvou zajímavost.
__________________
Kalio is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #346
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Kalio View Post
Ano Gepasi, když je to virtuáln? tak mu to oplácím urážkami, naopak když je to fyzicky, tak oplácím fyzickou újmou, ješt? máš n?jaké otázky ? Rád zodpovím, mimochodem ty jsi str?jcem prodlužování tohohle fóra, jen pro tvou zajímavost.
nevim, jestli sis všiml, ale na tomhle fóru je to normální... a když fyzicky, tak fyzickou újmou jo? ne?ikám nic
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #347
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Necht?l jsem se interesovat do tohoo vlákna, ale když jsem vid?l jakou aktivitu mezi jednotlivými uživately vyvolává neodolal jsem. Dal jsem si tu práci a p?e?etl si t?ch "x" stránek dozadu.
Dneska sem kone?n? pochopil, jak Gepas získal 1500 post?, taky si sem jdu n?jaký nabrat. Ono je to jednoduchý, všechno bylo vyjasn?no a vy?ešeno, jenom n?kte?í jedinci jsou natolik zabedn?ní a vrdohlaví, že se sem srocuje 50% aktivních ?len?, kte?í se jim snaží marn? vysv?tlit fakta. Bohužel, když už i fakta jsou vysv?tlena a není o ?em se dál bavit musíme najít jiný zp?sob jak tento "spammerský thread" udržet naživo a není lepšího zp?sobu než prázdnými narážkami na jednotlivé ?leny a zpochyb?ování vzájemných názor?.

Ale aby ten m?j OT spamming nebyl tak hroznej, tak p?idám taky n?co k "tématu":
O pánech z Dovrchu jsem v?d?l, ale nikdy jsem je nem?l možnost n?jakým zp?sobem poznat. Cht?l bych vám ?íct (hlavn? ob? Kalio), že díky tomumto vláknu a tvým projev?m zde jsem si b?hem 10ti minut vytvo?il obrázek více než velmi jasný. D?kuji ti za to. Te? už jen doufám, že s tebou nebudu muset komunikovat ohledn? žádného protestu, proože v??ím, že bych byl vísostn? otrávený a možná bych m?l kv?li tob? i zkažený den.

Hawk
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010

Last edited by Sh!nE; 6.12.2009 at 20:49.
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #348
Radass
Member

 
Radass's Avatar
 
Join Date: 4.12.2008
Location: Moravská zem?
Posts: 307
Default

Quote:
Originally Posted by Sh!nE View Post
Necht?l jsem se interesovat do tohoo vlákna, ale když jsem vid?l jakou mezi jednotlivými uživately vyvolává neodolal jsem. Dal jsem si tu práci a p?e?etl si t?ch "x" stránek dozadu.
Dneska sem kone?n? pochopil, jak Gepas získal 1500 post?, taky si sem jdu n?jaký nabrat. Ono je to jednoduchý, všechno bylo vyjasn?no a vy?ešeno, jenom n?kte?í jedinci jsou natolik zabedn?ní a vrdohlaví, že se sem srocuje 50% aktivních ?len?, kte?í se jim snaží marn? vysv?tlit fakta. Bohužel, když už i fakta jsou vysv?tlena a není o ?em se dál bavit musíme najít jiný zp?sob jak tento "spammerský thread" udržet naživo a není lepšího zp?sobu než prázdnými narážkami na jednotlivé ?leny a zpochyb?ování vzájemných názor?.

Ale aby ten m?j OT spamming nebyl tak hroznej, tak p?idám taky n?co k "tématu":
O pánech z Dovrchu jsem v?d?l, ale nikdy jsem je nem?l možnost n?jakým zp?sobem poznat. Cht?l bych vám ?íct (hlavn? ob? Kalio), že díky tomumto vláknu a tvým projev?m zde jsem si b?hem 10ti minut vytvo?il obrázek více než velmi jasný. D?kuji ti za to. Te? už jen doufám, že s tebou nebudu muset komunikovat ohledn? žádného protestu, proože v??ím, že bych byl vísostn? otrávený a možná bych m?l kv?li tob? i zkažený den.

Hawk
Je jasný že si kalio ud?lal takovej obrazek a za co za to že ?ekl názor prost? 2x odpadnou za 2 kola keho by to nenas****.Já znám kalia hodn? dob?e a vím jakej je.To že sem hodil názor a ostatní se do n?j obouvaly tak se nedivte že byl takovej.?íkám každej je jina?í.Myslíš si že je každej flegmatik to asi t?žko dival sem se i do jina?ích postu kde taky se vztekaly ale tím že to *ohv?zdi?kovaly tak se nic nestalo,tím že se každej koukal na tento theadr tak si ten obrazek ud?lal.
__________________

S2 licence od 06.10.2008
Radass is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #349
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Hmm, ne?ítal som tu ešte všetko, ale po poste s .mpr som si to stiahol a mne oba incidenty pripadajú ako sú?as? pretekania, neúmyselné. Na mieste hocikoho zo štyroch zú?astnených by som po preteku bol ticho. :-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #350
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by Radass View Post
Je jasný že si kalio ud?lal takovej obrazek a za co za to že ?ekl názor prost? 2x odpadnou za 2 kola keho by to nenas****.Já znám kalia hodn? dob?e a vím jakej je.To že sem hodil názor a ostatní se do n?j obouvaly tak se nedivte že byl takovej.?íkám každej je jina?í.Myslíš si že je každej flegmatik to asi t?žko dival sem se i do jina?ích postu kde taky se vztekaly ale tím že to *ohv?zdi?kovaly tak se nic nestalo,tím že se každej koukal na tento theadr tak si ten obrazek ud?lal.
Podívej jsou 2 v?ci jednou je mysle si, že mám pravdu a druhou je mít pravdu.
Ty i kalio jste si mysleli, že máte pravdu ohledn? incidentu v 1. kole (na ten ve druhym jsem nekoukal, takže nem?žu soudit) a dle pravidel Clean Racers Club (CRC) je vina jednozna?n? na stran? sorrowa, protože a?koliv se to nezdá, tak práv? on byl úo?ící jezdec, kdežto Zefram jel obranou stopu s ohledem na Kalia ve vnit?ní stop?. Ale to už je te? jedno ... taky jsem cholerik, ale jsem natolik ohleduplný v??i ostatním abych svoje p?ísp?vky "vyfiltroval" od sprostých slov, protže v?? tomu nebo ne, ale uzemnit ?lov?k urážkáma a nadávkama neni ani vhodný ani efektivní, ale dostat n?koho argumenty ......
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #351
Radass
Member

 
Radass's Avatar
 
Join Date: 4.12.2008
Location: Moravská zem?
Posts: 307
Default

Quote:
Originally Posted by Sh!nE View Post
Podívej jsou 2 v?ci jednou je mysle si, že mám pravdu a druhou je mít pravdu.
Ty i kalio jste si mysleli, že máte pravdu ohledn? incidentu v 1. kole (na ten ve druhym jsem nekoukal, takže nem?žu soudit) a dle pravidel Clean Racers Club (CRC) je vina jednozna?n? na stran? sorrowa, protože a?koliv se to nezdá, tak práv? on byl úo?ící jezdec, kdežto Zefram jel obranou stopu s ohledem na Kalia ve vnit?ní stop?. Ale to už je te? jedno ... taky jsem cholerik, ale jsem natolik ohleduplný v??i ostatním abych svoje p?ísp?vky "vyfiltroval" od sprostých slov, protže v?? tomu nebo ne, ale uzemnit ?lov?k urážkáma a nadávkama neni ani vhodný ani efektivní, ale dostat n?koho argumenty ......
takže ostatní m?žou a on ne?p?kný no tak víte co radši toho nechame
__________________

S2 licence od 06.10.2008
Radass is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #352
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by Radass View Post
takže ostatní m?žou a on ne?p?kný no tak víte co radši toho nechame
Co ostatní m?žou a on ne? Ostatní m?žu urážet? M?žou, ale on taky ... na základ? vystupování si d?lám obrázek o všech, ne jenom o jmenovaných jedincích. Pokud jsem se n?koho dotknul tím, že jsem použil práv? jeho jako p?íklad pro moje tvrzení výše pak se mu omlouvám, mohl bych si vzít jako p?íklad spoustu jezdc? a uživatel? tohoto forá.
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #353
Radass
Member

 
Radass's Avatar
 
Join Date: 4.12.2008
Location: Moravská zem?
Posts: 307
Default

Quote:
Originally Posted by Sh!nE View Post
Co ostatní m?žou a on ne? Ostatní m?žu urážet? M?žou, ale on taky ... na základ? vystupování si d?lám obrázek o všech, ne jenom o jmenovaných jedincích. Pokud jsem se n?koho dotknul tím, že jsem použil práv? jeho jako p?íklad pro moje tvrzení výše pak se mu omlouvám, mohl bych si vzít jako p?íklad spoustu jezdc? a uživatel? tohoto forá.
hej shine nemá to cenu omývat to po?ád dokola.Prost? si teda myslete že já a kalio jsme nejhorší
__________________

S2 licence od 06.10.2008
Radass is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #354
Otas43
Member

 
Otas43's Avatar
 
Join Date: 13.12.2008
Posts: 139
Default

Quote:
Originally Posted by Radass View Post
takže ostatní m?žou a on ne?p?kný no tak víte co radši toho nechame
Radassi každej m?že ale musí po?ítat s tím, že to jak ventiluje svoje názory se odrazí v názoru okolí na n?ho....
EDIT: koukám že Sh!ne m? p?edb?hl
Otas43 is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #355
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by Radass View Post
hej shine nemá to cenu omývat to po?ád dokola.Prost? si teda myslete že já a kalio jsme nejhorší
Prazdná sebekritika m?že jenom t?žko v n?kom vzbudit lítost a odpušt?ní, taková omluva by, myslím, mnohé napravila daleko více, optimáln? kdyby byla sm??ovaná na ty, kte?í si ji zaslouží a kte?í ji o?eklávají.
Druhou v?cí je, že si nemyslím, že jste nejhorší, o tob? si nemyslím nic víc, než, že se snažíš slep? zastat svého kolegy.
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #356
Radass
Member

 
Radass's Avatar
 
Join Date: 4.12.2008
Location: Moravská zem?
Posts: 307
Default

Quote:
Originally Posted by Sh!nE View Post
Prazdná sebekritika m?že jenom t?žko v n?kom vzbudit lítost a odpušt?ní, taková omluva by, myslím, mnohé napravila daleko více, optimáln? kdyby byla sm??ovaná na ty, kte?í si ji zaslouží a kte?í ji o?eklávají.
Druhou v?cí je, že si nemyslím, že jste nejhorší, o tob? si nemyslím nic víc, než, že se snažíš slep? zastat svého kolegy.
není to sebekritika.Vyplívá to z t?ch vašich post?

Edit:Admin pak m?že smazat ty 3 stránky této debaty a at m?že ten AVON pokra?ovat d?kuji
__________________

S2 licence od 06.10.2008
Radass is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #357
Kalio
Newbie

 
Join Date: 15.3.2009
Location: CZE, Morava
Posts: 23
Default

Shine jsi jen další z mnoha co se vozí po neviných... a ?eká že schrábne všechen obdiv. Naposledy ?íkám (obzvláš? pro tebe shine) nepsal bych tu takové v?ci kdyby se po m? ostatní nevozili a neuráželi m?, každá p?í?ina má sv?j následek. Já tuto debatu nevyprovokoval. A že jste si zrovna m? vybrali za sv?j ter? je vaše v?c, jen ?íkám že kv?li m? to tu neza?lo

ps: necht?j v?d?t jaký obrázek jsem si ud?lal te?ka já o tob? shine
__________________
Kalio is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #358
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

No tady se to ale rozjelo A tož pro? bych si taky nep?ihnojil že...

Doporu?uji komukoliv v budoucnu, v jakékoliv sout?ži, která se pojede na EGT servru nenadávat p?i závod?, ale ?ešit si své spory po závod? p?es pat?i?né osoby. To samé platí i o vyvolávání restartu. Jestli tohle, nebo n?co obdobného n?kdo ješt? n?kdy zopakuje tak se bude velice divit, jak se mu budou jeho p?ihlášky do našich šampík? vracet nep?ijaté...
Nejvíc m? mrzí že na vaši pitomost doplatil duuku
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #359
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by Kalio View Post
Shine jsi jen další z mnoha co se vozí po neviných... a ?eká že schrábne všechen obdiv. Naposledy ?íkám (obzvláš? pro tebe shine) nepsal bych tu takové v?ci kdyby se po m? ostatní nevozili a neuráželi m?, každá p?í?ina má sv?j následek. Já tuto debatu nevyprovokoval. A že jste si zrovna m? vybrali za sv?j ter? je vaše v?c, jen ?íkám že kv?li m? to tu neza?lo

ps: necht?j v?d?t jaký obrázek jsem si ud?lal te?ka já o tob? shine
Nebudeš tomu v??it, ale nepot?ebuji v?d?t subjektivní názor psychicky nevyrovnaného ?lov?ka na mou osobu. Tenhle tv?j p?ísp?vek byl pouze t?ešni?kou na dortu a rámem obrazu který jsem získal.
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #360
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

uff,pekne se to tu rozjelo.Kalio tobe se omlouvam,ale jak napsal Substance toto patri k zavodum.
Nejak to nechci rozmazavat a ani nikoho se zastavat,ale kdyz vzpomenu na Altp cup, kde jel syn na ktereho si dost hodne stezovali,za neustale otukavani atd.Tak jsem se jako spravny táta musel zastat a taky z plnych plic.A nikdo nikoho nevyhodil,ikdyz jsem nabizel,ze syna odhlasim se zbytku Cupu,ba naopak nekteri se i zastavali,ze by to byla velka skoda.
Co jsem tim chtel rict,ze jemne strkanice k zavodum urcite patri,samozdrejmne v ramci fairplay.A komu to vadi at se da radeji treba na tenis.Tod vse
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.