Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.9.2007   #1
WartburgGT
Newbie

 
Join Date: 19.9.2007
Posts: 2
Default Problém s FF na Logitech G25 RW

Zdravím, mám problém s FF na Logitechu G25ce, jedná se o to že pokud ho ve h?e zapnu (FF) tak mi volant za?ne ''jezdit'' sem a tam, ostatní v?ci normáln? fungují jako je kolize,odst?edivá sílá atd. Jen tohoto problému se nem?žu n?jak dopracovat. Pokud n?kdo víte jak na to, nebo máte n?jaké ''vychitávky'' tak mi prosím napište p?edem d?kuji !!!
WartburgGT is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2007   #2
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Nerozumim, jak muzes posoudit, ze funguje normalne odstrediva sila, kdyz ti volant furt jezdi sem a tam (jestli jsem to spravne pochopil).

Predpokladam, ze se bavime o LFS. Spoustej LFS z WingmanProfileru, volant mej zapichnutej v pocitaci pred spustenim LFS. Po spusteni LFS (poprve) dej treba Hotlap a az budes na draze vytoc volant na maximum doleva a pak doprava, podobne proslapej pedaly. LFS nekdy po spusteni chce volant zkalibrovat (pokud pri minulym spusteni byl pouzivanej jinej ovladac, mys, klavesnice).
Kada is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2007   #3
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

To WartburgGT : Nevim co presne myslis,ale me se taky obcas stava (teda v lfs) ze kdyz treba zastavim ne treba uplne normalne ale trochu agresivnejc tak se mi zacne sam volant tocit.. Normalni to neni ale asi je to naka reakce na mirnej pohyb auta. ale za okamzik se volant sam zklidni jinak no problemo!
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2007   #4
legolem
Regular Member

 
legolem's Avatar
 
Join Date: 29.8.2006
Location: Hradec Králové
Posts: 545
Default

Jen me tak napada, jeslti nemas otocenej FF, jako ze ti to netahne do stredu, ale od stredu?

Tohle jde nastavit treba v GTR2, ale nevim jeslti to jde v LFS.
__________________

Používám nastavení voz? od XEDOX engineering
legolem is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2007   #5
WartburgGT
Newbie

 
Join Date: 19.9.2007
Posts: 2
Default

no poznám to jednoduše, pokud s autem (v lfs) nabourám tak volant reaguje nebo když najedu na krajnici silnice tak také volant za?ne reagovat ale t?eba když jedu po rovné silnici nezatá?ím a nic ned?lám tak po?ád n?co d?lá a to že jezdí sem a tam, když mi napíšete sv?j E-mail tak bych vám to mohl nato?it a poslat
WartburgGT is offline   Reply With Quote
Old 23.9.2007   #6
350Z
Newbie

 
350Z's Avatar
 
Join Date: 22.4.2007
Location: Slovakia
Posts: 84
Default

Mne to robilo pri nedostatocnom nakalibrovani v LFS. Ked nebol pri kalibracii otoceny uplne na doraz do kazdej strany. Teda pokial som to pochopila tak, ze sa zacne sam od seba trhat zo strany na stranu.
__________________
350Z is offline   Reply With Quote
Old 24.9.2007   #7
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

To WartburgGT : Zalezi na tom co presne dela.Ja mel treba podobnej problem u predchoziho volantu Formula Force EX ..u kteryho kdyz sem mel nastaveny vysoky FF tak mi volant teda jak u kteryho auta ale treba u GTRek to bylo desny.. Tak na rovinkach sam skubal(sem jel po rovince a proste samy trhany do stran.Pomohlo tomu snizeni FF tusim kolem 25-30(ale uz nevim kolik sem mel ve windows) Ale to asi nebude primo tvuj problem,nechapu co s tim mas.. mam G25 taky a uplne f poho. nejspis to mas spatne nastaveny.Precti nekde tady na foru jak spravne nastavit ve hre a ve windows.
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:09.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.