Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.10.2008   #1
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default 911 Cup / Tiskovka - 3. zavod

Tak dnes to bylo velmi rychlé...

Quali:
Dobrý, hned v prvním m??eným kole jsem nabral pneu v T1, krásné salto, haluzí jsem skon?il na kolech. Pit a další pokus. Snad v každým kole jsem n?kde vylet?l mimo tra?, holt vítr a ješt? na FE Green je hnus. Nakonec PB a 13. místo...

Závod:
První problém - 40FPS - teda, to LFS psalo, ve skute?nosti se v nepravidelných intervalech mírn? sekalo. Jet šlo, ale dost nep?íjemné Taky grafika byla divná, dost kosti?kovaná, AA mám sice vypnuté kv?li výkonu, ale i tak to vypadalo neporovnateln? h?? než obvykle...
V T1 se to semlelo na vn?jší stop?, dostal jsem se na 9. pozici. Ono to snad doopravdy bylo p?ezutím z michelin? na bridgestony, ale docela se mi da?ilo, po chvíli 8. místo. Ve 4. kole jsem si škrtl v T1 o pneu, pohoda, horší bylo, že jsem se dostal na vn?jšek následující zatá?ky, na trávu, hodiny, ka?írek a auto stálo. Samoz?ejm? s FZR se nikdy nikdo z ka?irku nedostal, pokud zastavil. Takže konec závodu d?ív, než po?ádn? za?al Takže si jdu dojíst tu ?okoládu a za 14 dní nashle
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2008   #2
Motto
Member

 
Motto's Avatar
 
Join Date: 7.12.2006
Posts: 420
Default

Hruza nevim co se stalo ale za polovinou zavodu jsem jel na 8. miste pak mi zamrznul komp a end Cely zavod jsem byl nervozni vubec se mi nedarilo kvalda to same.
__________________
M3R Motto member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team
Motto is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2008   #3
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Trenink: zadny, pokud se cviceni z algoritmizace v dejvicich za to nepocita.

Quali: jeste jsem se pohyboval v dopravni prostredku

Hlavni zavod:
Prvni kolo jsem se snazil nacitat trat a nezavodit. To bohuzel hned prerusila prvni zatacka, kde se to hodne semlelo a tak jsem se na to vyp*d a zacal zavodit. S casem o 7 sekund horsim na kolo se ale zavodit moc neslo, takze jsem se po chvili ocitnul na poslednim miste. To mi ale nevadilo, protoze s 911 jsem si hodne uzival a na Green se myslim hodi. Zavod pro me bohuzel skoncil, kdyz jsem kontroloval vzdalenost od vedouciho zavodnika a zapomnel jsem pri to brzdit do T1. Rovinky na Greenu s 911 jsou holt rychlejsi nez s XRG.
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2008   #4
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

race: start bol ok, dostal som sa na 3. miesto. isiel som do boxov a vtedy sa to zacalo uberat zlym smerom ... najprv ma to drzalo v boxoch 19 sekund namiesto planovanych 0,5 ... vysiel som na 6. mieste a mal som skupinu pred sebou .... cize ocakaval som nejake suboje ... urobil som chybu v sikane do kopca .... odisla spojka a ja tiez
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2008   #5
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

ve skratce

kvali: udelal sem mnoho chyb, jednu velkou na kterou doplatili asi jeste 3 zavodnici (prominte) a na konci predposleni misto

zavod: start normalne pohoda, par lidi sem predlel diky jejim nehodam ale pak sem sam udelal chybu a uz se to semnou vezlo, gumy prehraty, psychyka v (|), drifty kazdou zatacku, prvni uz mi dychal na zada tak sem z bezpecnostich duvodu odstoupil

zaverem: zacinam zjistovat, ze s GTR autama (snad krom FXR) je to semnou bidny, nedokazu drzet tempo vubec s nikym a delam mnoho chyb a tim me i tyto zavody prestavaji bavit...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2008   #6
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Z pohledu organizace:
V?bec jsem ne?ekal, že to bude až tak disaster... O?ekával jsem, že n?kdo hodí boudu v šikan?, ale že to bude až tak, to jsem ne?ekal. Obzvláš? škoda Loukoty... Sice má 75%, ale mezi body za 1. a 8. flek je docela rozdíl.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2008   #7
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

No byla to p?kná vybíjená. Taky jsem se nesta?il divit, škoda Loukoty.

Zipper: tob? se tam v tom písku n?jak líbí. IC GTR
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2008   #8
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Jako malej jsem rád hrabal díry do písku a s FZR to má úpln? jiný náboj!
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2008   #9
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Ze zacatku to vypadalo slibne, ale...
V ostrem kvalifikacnim kole jsem v t1 neodhadl vitr a sel do travy. Nebyl jsem sam kdo chyboval a vysledny cas nebyl az takova katastrofa.

Ani po startu se nic vazneho nestalo a ja se dostal pred dva zavodniky. Bohuzel asi v 6. kole jsem neodhadl souboj s Lalou v T1 a po drobne kolizi nas to vyneslo do pneumatik -> salto -> bok -> spectate... pri tom souboji byl Lala na vnitrku a pri brzdeni se dostal o kus prede me, ja jsem cekal ze pojede vic na vnitrek a trochu jsem na to slapl abych prilis neztratil na vyjezdu, jenze Lala to zabrzdil vic nez jsem cekal a zacal zatatacet take pozdeji nez jsem cekal. Proto jsme se stretli. Z me strany vlastne zbytecny pokus o predjeti. Mohl jsem pockat na lepsi pozici, vzdyt byl teprve zacatek zavodu... No nic, priste je Kyoto, tam to snad bude lepsi.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2008   #10
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

taky neco malo napisu

kvali1: krouzil jsem krouzil a zajel jsem pb a 6. misto

kvali2: strategie jako vzdy, vyrazit jako prvni. sice jsem udelal hodiny a nekdo me predjel, i tak jsem ale jel skoro prvni. kolo mi celkem sedlo a nakonec to byla i polepos

zavod:
ze startu z 1. mista jsem mel trochu strach, ale vse probehlo ok. v prubehu zavodu se stridaly supr kola se ztratou koncentrace. souboje ale pekne. 25. kolo a smyk v posledni zatacce me donutily k zastavce (malem jsem trefil reyca(sorry), zastavka a pak se to stalo. chyba chlapa s lizatkem a tak jsem najel podruhe na reyca, ale odreli jsme jen lak(sorry po druhe)). v 29. kole vyjizdel z boxu lala, atti musel v sikane zpomalit a ja je chtel po kraji objet. atti me ale asi prehlidl a sel doleva, kde jsem byl ja -> naraz do zdi. pak uz jsem se nahanel s losakem, ale nikam to nevedlo, takze po vsech vypadcich a nehodach 4. misto

shrnuti: zavody nebyly spatne, ale priste budou snad lepsi

EDIT: a hlavne mensi umtrnost by to chtelo
SIR is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2008   #11
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Hmm,pekny srumec.

Q1:Zacatek se nedaril,ale v poslednim kole PB,ale jen 11.flek
Q2:
Long:Spatne odladeny set,zacatek celkem pohoda,ale dost pomaly,ke konci gumy obaleny ledem,klouzalo to v kazde zatacce,pomaly jeste vic Nakonec jsem dojel 5. Celkem jsem koukal,kolik lidi vypadlo...
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 6.10.2008   #12
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

no to je porad nejaky vitr sem vitr tam
Q: na to ze sem tuhle kombinaci jel poprve v zivote dnes to spatny nebylo
R: Start slusny dokonce se me podarilo vyhnout vsem kolizim jen par skrabancu jsem utrzil a letel sem vpred. Po chvily me dojel a predjel motto a ja se zacal dotahovat na maxe. Max si pak strejchnul o zed na vyjezd na cilovku ja citil prilezitost. Ovsem co sem necekal bylo ze max to dokaze tak zrychlit a jeli sme do T1 bok po bok. Kdybych jen ja blbec pribrzdil No samozrejme hormony hrali roli tak sem pribalil cestou jednu pravou pneumatiku a ta me poslala do hodin ve snaze to nejak rychle srovnat sem zapomel koukat na mapku a odzadu priletel duuku, lehce si o me strejchnul a sel stavet babovicky do pisku - fakt sorry.
Pak sem to sel trochu polepit do boxu a rekl sem si ze si aspon trochu zajezdim protoze green mam rad Dotahl sem se na maxe i kdyz se stratou kola ale presto sem si pekne pozavodil a kdyz uz sem se pres nej dostal a snazil sem se stahnout kolo ztraty tak sem zase nakoukl do pneumatiky v T1 obdobny scenar ale v tomto pripade sem se snazil co nejrychleji uklidit s cesty. Ovsem max priletl a vybral si na uhybny manevr stejnou stranu kam sem se odklizel Hodil me cca 4 metry do vzduchu a tak sem s uzasem skocil do pozorovani a hledal kde se vali max a ono nic frcel si to vesele dal coz bylo jen dobre
Za vsechno vitr nemohl ale cinil sem se dukladne
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 7.10.2008   #13
max.3
Newbie

 
max.3's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Posts: 40
Default

Taky jen strucny prispevek.

Kvali: Ani sem nic lepsiho necekal, vzhledem k memu nulovemu treningu.

Race: Stanovil sem si cil jet radeji pomaleji, ale nedelat chyby a dojet. To se celkem povedlo. Nakonec krasné sice 7-me ale posledni misto

To Vitr:
V te chvilce co sem te zahledl za T1 jsem si rekl, urcite bude chtit zmizet a rozjede se dopredu. Tak to vezmu do prava a ono ejhle . Zacal si couvat presne kam sem miril. Buch prda, koukam jak letis vzduchem, pak koukam na moje poskozeni a s udivem zjistuji ze dobry. Na lepsi vysledek sem stejne nemel takze pohoda.

Max.3
__________________
max.3 is offline   Reply With Quote
Old 7.10.2008   #14
Atti Honyi
Member

 
Atti Honyi's Avatar
 
Join Date: 24.12.2005
Location: Kalná nad Hronom
Posts: 339
Default

Q1: zo za?iatku som krúžil vždy za niekým, takže som nemohol da? rýchle kolo, tak som zašiel do boxov, pri výjazde som sa venoval viac tomu aby som niekomu nevybehol do rýchleho kole a zachytil som o múrik - následne prekro?enie výjazdovej žltej ?iary = DT penalty, schylovalo sa ku koncu , nervoZitka a ni?..... 12 miesto

Race: set som mal nastavený ne bezpe?nú jazdu žiadne pb nehrozilo, vedel som že táto tra? má najvä?ší odpad zo všetkých tratí v LFS a pole poriadne zredukuje, niet miesta na predbiehanie a hodí sa skôr pre lowspeed car. Pár miest ktoré dovolia predbiehanie sú dos? nebezpe?né pretože sa v nich kvôli predbiehaniu musí voli? pomalšie stopa pri výjazde ?o spôsobí spomalenie oboch zú?astnených takže vä?šinou vyhráva tretí.
Po štarte som si dával pozor a mal som pred sebou hodinu maximálneho sústredenia, zopár jazdcov sa mi podarilo predbehnú? a potom som sa dostal za reyca, ktorý nemohol predbehnu? SIRa, ktorý bol zjavne pomalší. Po?kal som si na ich pit a potom odkrúžil ešte asi 3 kolá, ?o sa ukázalo ako správna stratégia a oboch som predbehol v pitoch. Tuším v 30 kole vychádzal z pitov Lála a videl som že volí obrannú stopu to prvej šikany, ke? som sa ku nemu dostal bol presne v nej, tak som ?akal akú stopu zvolí na výjazde, to nás už však dohnal aj Sir, ked som videl, že mi Lála otvára priestor na ?avej strane ihne? som to využil ale do tej strany sa už tla?il aj Sir a pravdepodobne som mu zachytil ?ufák, naš?astie ma neoto?ilo ale on šiel mimo tra? (sry Sire). No a potom som sa už len snažil drža? za sebou Lálu, ktorý mal prehriatu spojku a pár kôl po výjazde z boxov proste nemohol is? naplno, sem tm sa ešte ku mne priblížil ale potom som sa znovu skoncentroval ( Bra?ovi na TS som poradil aby držal ženské prirodzenie lebo ma rozptyloval ). Loukota šiel asolútne bezchybne a mal obrovský náskok. Ešte tuším niekoho odpojilo ale potom ked odpojilo Loukotu tak som dostal do daru 1 miesto, ktoré som si musel len udrža? hoci cca posledných 5kôl som mal vychladnuté pneu a nedokázal som ich poriadne zahria?, takže sa ku mne nebezpe?ne priblížil Lála a tak sme závod aj dokon?ili.
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Atti Honyi is offline   Reply With Quote
Old 7.10.2008   #15
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

Q1: to jedine mi vecer vyslo, draha byla pro me porad volna takze sem zajel nej kolo jake jsem mohl, myslim 6. misto.
Q2: jedno ostre kolo proste neumim, zase sem vyhorel, jeden nedojel takze 9. misto.
Race: Myslenkama jsem byl na zacatku nekde jinde a to se mi vymstilo, pozde jsem sel na brzdy a div ze jsem nevysekal vsechny pred sebou v T1, nakonec jsem se o nekoho oprel (nevim kdo to byl, omlouvam se mu ), hodiny a nasledne posledni misto. V mem planu bylo zahajit stihaci jizdu, ale nejak to nebylo ono, byli tam chyby. Nakonec to dopadlo tak ze po prvni sikane jsem se chtel nekomu vyhnout ale nedopadlo to zrovna nejlepe, pak uz bylo jen klouzani po trave a nasledovalo staveni babovicek na pisku jak napsal Vitr

Tahle trat byla proste horror a uz se tesim na dalsi
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)
duuku is offline   Reply With Quote
Old 7.10.2008   #16
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

vcera me zmohla nejaka choroba tak jsem cely odpoledne spal. probudil jsem se v 19.00 h a jel k rodicum kde posledni dobou zavodim kvuli optice, kterou maji.

Q1: pomalu jsem se rozhybaval a obaval jsem se nepostoupeni do dalsi Q az to nakonec vyustilo v PB
Q2: vitr byl svine, prvni sikanu jsem probrzdil a byl rad, ze jsem nevlitl do gum, pak uz jsem jen dojel. 2.misto prekvapeni na to kolik chyb jsem udelal, ale ostatni chybovali vice.
race: Opet sejr pred nami a ja jel zezacatku na jistotu, abych nevymastil sira. ten chyboval asi ve 3 kole a tak jsem ho predjel. za nami se to nejak ucpalo a jeli pomaleji, tak jsme si se sirem stihli vyjet nejakou tu sekundu naskok. jak jsem se dostal na prvni misto, tak jsem jen jel a jel a jel a jel. na mapce jsem sledoval zacpu, ktera se zamnou udelala a pak dva uprchliky, kteri se od skupiny odpojili a stihali me. pred zastavkou v boxech me dost stahli a ja se zacal obavat o prvni misto, jel jsem bez chyb a snazil jsem se jezdit casy 1.06.00, setril jsem gumy a tlumice. po bosech jsem mel veeeeliiiikkkkaaansky naskok a tak jsem od 40 kola zvolnil na casy 1.06 - 1.07. Poskytovatel internetu se vsak rozhodl, ze tento zavod nevyhraju. Tohle auto mam moc rad a tu trat taky. tak snad priste bude i kus toho stesti, kdyz um uz tam je
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 8.10.2008   #17
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Pred zacatkem zavodu jsem se bal rozstrelovanych gum, a ze budu oproti ostatnim mnohem vic ztracet, protoze na FE obvykle nedokazu proskakovat sikany dost rychle. Kupodivu tomu tak nebylo.

Q1: Hned v jednom z prvnich kol jsem zajel slusny cas, coz mi dalo klid do zbytku kvalifikacniho bloku, i kdyz zlepsit jsem se dokazal az v poslednim kole. Zato z toho bylo PB a vytecna 5. pozice.
Q2: Uz pri zahrivani gum jsem mel pocit, ze jedu se spatnym setem. Mohl za to zakerny vitr (s malym "v" ). Behem letmeho kola jsem snad zadnou zatacku neprojel poradne a byl z toho smesny cas. S udivem jsem pak koukal, jak se ostatni zarazuji az za mne s jeste horsimi casy. Vysledkem byla luxusni 4. pozice.

R: Start se mi velmi vydaril a presprintoval jsem Reyca. Po par kolech jsem pri najezdu na most musel korigovat jeden vetsi smyk, dostal jsem se z idealni stopy a hned toho vyuzili dva zavodnici.
O par kol pozdeji jsem mel neprijemny incident s Polym. Lepe si najel na cilovku, takze jsme do T1 vjizdeli vedle sebe. Ja byl vlevo a rozhodl jsem se sikanu projet celkem pomalu. Asi to necekal. Tesne po zatoceni jsem ucitil ranu, po niz auto zaclo zatacet v podstate na opacnou stranu, nez bylo v planu. Tak tak jsem to srovnal, ale sikanu jsem projel rovne. On pochopitelne taky. Ja z toho jeste vyvazl dobre, on bohuzel po par saltech odstoupil. V tu dobu jsem nevedel, jestli to nebyla moje vina a to me poznamenalo na zbytek zavodu, protoze se mi ten moment porad honil hlavou.
O dalsich par kol pozdeji jsem byl na vjezdu na cilovku trosku sirsi a skrtnul si o travu pravym zadnim. Nasledoval divoky a dlouhy smyk, kvuli nemuz jsem se propadl az na 8. misto. Nastvany jsem se vydal na stihaci jizdu.
Skupinku prede mnou jsem dojel chvilku pred zastavkovym oknem. Postupne mi zacali vsichni vyklizet cestu zastavovanim v boxech. Vydrzel jsem na trati do 28. kola a i ja jsem zahucel do boxu. Zastavka se naramne povedla, a i kdyz moje casy predtim nebyly buh vi jake, dostal jsem se asi pres tri jezdce. Vyjel jsem jen tesne pred Attim, kteremu jsem asi trochu zavaril pomalejsim prujezdem T1. Nebyl pro nej problem mne za ni vybrzdit, a tak jsem zacal krouzit za nim. Jel evidentne opatrneji, na jistotu, i tak ale ve slusnem tempu.
Poucen ze sve chyby jsem se ho zacal drzet v bezpecne vzdalenosti, nepokousel jsem se nijak zvlast dorazet a cekal na chybu. Sem tam nejakou mensi vyrobil, ale vzdy jen tolik, abych se mu nalepil na zadek a v dalsi zatacce mi opet poodskocil. Jen jedinkrat jsem se dostal na jeho uroven. Za druhym splitem jsme brzdili bok po boku, ale mazacky si nechal vnitrni stopu, takze si pozici s prehledem udrzel.
Kdyz do zavodu zbyvalo neco malo pres 10 kol, mel jsem uz co delat udrzet auto na trati s ojetymi pneu. Po par krizovkach jsem si rekl, ze se smirim s danou pozici a zacnu bezpecne rozpoustet velky naskok. Atti si ale potom asi rekl to same a nejakych pet kol od konce jsem ho zase dotahl. Do nejakeho bezhlaveho utoku jsem se rozhodne poustet neminil, obzvlast pri pohledu na stavajici poradi, protoze po odpojeni Loukoty jsme byli s Attim vlastne na cele. Bezpecne jsme tedy dojeli do cile.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 12.10.2008   #18
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

nikde jsem stale nenasel vysledky a zvedavost mi nedala, takze jsem udelal neoficialni prubezne vysledky

SIR is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.