Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.7.2011   #161
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

)
Ja se pripojim a pokud bude volno a nebude nikdo proti, zkusim to. Neco jsem natrenoval, ale ty casy so se tady objevujou jsou hodne sci-fi...
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2011   #162
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
)
Ja se pripojim a pokud bude volno a nebude nikdo proti, zkusim to. Neco jsem natrenoval, ale ty casy so se tady objevujou jsou hodne sci-fi...
Jo, ur?it?. Mrkni na PM.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2011   #163
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Super, dik.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2011   #164
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: Šlo to pod 18, ale spokojenost.

S: Hodn? tuhé, dost drsné kolize v T1 a dál. Propadnul jsem se na 16. místo, ale pak jsem se postupn? dostal až na 8. flek.

R: Start ok, využil jsme kolize n?jakého agresora s fxo, kdo mi rozst?elil cestu vp?ed. Pak ješt? souboj s Miondirem, srážka v šikan?. Ale p?ed ní už jsem byl vp?edu, volil jsem si stopu. Následn? jsem si vyjel za 2 kola náskok 8 vte?in, ale pak mi padnul net. Sta?ilo dát "opravit p?ipojení" a už to zase funguje. Prost? zásek. Nevadí.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 3.7.2011 at 22:29.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2011   #165
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Q: Sral jsem co se dalo a tak n?jak to i dopadlo...

Sprint: No comment ... Rad?ji

Long: Vypadalo to na dobrý závod, ale pot?eboval jsem p?ed sebou n?koho, abych mohl opisovat stopu. Itar vypadal nad?jn?, ale toho jsem se neudržel... Lepší to bylo za skupinou Baran?ík - Masterful - Felix, ale vlastní chybou jsem si to pod?lal. P?i ní m? p?edjel Vítr a Logical. Logicak byl v jedný zatá?ce dlouhej a p?edjel jsem ho. V další byl zase dlouhý Vítr, ale nakonec svou pozici ubránil... Dál to komentovat nebudu...

Vypadalo to na dobrý závod - minimáln? Long, a?koliv mi tato tra? v?bec nesedla. Na m?j vkus až moc technická, plná míst, který absolutn? nesnáším, vše korunováno zatá?kou Aston 19 (Na vždy asi nejhorší zatá?ka LFS pro m? ). Na co, snad p?íšt?....
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2011   #166
Sisso
Member

 
Sisso's Avatar
 
Join Date: 10.10.2006
Posts: 159
Default

Q: tusim 20. miesto, nespokojnost dalsie cca. 2 sekundy sa dali stiahnut

S: T1 som prezil, kratku rovinku po nej uz nie, nanestastie som zavaril spojku, nejako to dotlacil do boxov, posledne miesto.

R: start z prveho miesto bol fajn no rychlostne na XRT na rovinkach som nemal a pri jednom z brzdeni som vletel do predomno iduceho auta v T1, neviem kto to bol, no vopred sa ospravedlnujem, moja chyba, pockal som, kym ma prejde vlacik, dostal sa zase do tempa, na cielovej som sa zachytil XRTcka a podarilo sa mi pretocit motor, nasledne strata vykonu, ked som videl ze to nema zmysel tak radsej alt+f4

(jedine pozitivum bol set, s ktorym som cely cas isiel s takmer idealne zahriatymi pneu)

Zaroven podavam sportovnym komisarom protest na jazdca R.Sisolak (mna) za ten incident v T1
__________________
Rastislav Sisolak
Sisso is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2011   #167
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Emo?ní vodotrysk:

Q: super, 4., ne?ekal jsem, díky Ghoustovi za super set.

S: Nádhera do 3. kola, kdy mi padl posr... router.

L: Start z konce, ale i p?esto jsem byl na prvním splitu 10. P?edjížd?ní vn?jškem ftw. Jenomže jsem na studených gumách d?lal debilní chyby a po?ád jsem se nemohl utrhnout, takže místo klidné jízdy na podium to byl propad chvílema až na 15. místo a tuhý boje, p?i kterých jsem si ot?ískal auto a na konci jsem tak nemohl jet tak rychle, jak jsem cht?l. Nakonec 7. flek ale .... radši už držím hubu/klávesnici.

Sorry za ty rány, jestli jsem p?ed longem ?íkal, že to bude rage run, tak jsem to myslel z prdele, ale jak jsem to kazil, tak se to zm?nilo v realitu. Nejvíc se omlouvám Pachovi, kterýmu jsem zkazil závod asi nejvíc....

Meh. /emo?ní vodotrysk
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2011   #168
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Dneska to bylo fajn

Q: druhy misto. I kdyz cas naprd...
S: Docela me prekvapilo, kdyz sem stal na pole kvuli trestu pro Ghosta. Jinak Hotlaping do cile takze vyhra.

L: Start z konce pole je neopakovatelnej zazitek. Prvni 4 kola mi prislo ze trvaly asi hodinu. Uz sem si rikal, ze nemam sanci se dostat nekam dopredu, ale nakonec se to docela otevrelo a zacal sem predjizdet jednoho za druhym. Nejvic mi dal zabrat asi Masterful. Nakonec koukam, ze jsem prvni Tak sem ty 4 kola uz nejak dokrouzil. Jedno kolo mi i celkem vyslo takze pod 3:20. Uz sem mel domydleny gumy takze sem nikam ke konci nechvatal.

Celkove super
Felix is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2011   #169
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Q, S, L: Ukol znel jasne, dojet a nebyt posledni

Po te, co se prede mne v druhem zavode dostali vsichni rychlejsi jezdci, to uz byla pohoda. Navic se mi podaril muj pb a dostal jsem se pod 3:25.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2011   #170
Maroš46
Member

 
Maroš46's Avatar
 
Join Date: 8.12.2009
Location: Odry
Posts: 129
Default

Q: ve kvali jsem spolehal na jedno rychle kolo a to se mi nejak tak povedlo (tusim 8.misto), takze velka spokojenost...

S: snazil jsem se hned po startu jet rychle bez ohledu na pneu...5.misto je pro me super

R: tady jsem jel jak na vylet...hned po startu lagy jako svine, takze jeste pred T1 jsem vjel na travu a byl posledni...i presto jsem setril pneu a nakonec 13.misto...(z tohoto mista mam dobry pocit, protoze jsem necekal, ze z posledniho to dam na 13. )

Omlouvam se za tukance a dikes vsem za supr zavody
__________________
http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=2545&dateline=1308050  009
Maroš46 is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2011   #171
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Jestli je ješt? místo, tak bych se rád taky z??astnil, když mám kone?n? trochu ?asu

# LFSW username: Hanz DD
# Ingame nickname: Hanz DD
# email: - janstach@ddworld.cz

Docela masakr závody Asi si vezmu FXO ... ješt? jsem ho sice nezkoušel, ale už jsem si pro n?j upravil skin
Attached Images
File Type: jpg FXO-TDI-DDworld.jpg‎ (110.6 KB, 16 views)
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2011   #172
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Sisso View Post
Zaroven podavam sportovnym komisarom protest na jazdca R.Sisolak (mna) za ten incident v T1
To je te? nová móda podávat protesty sám na sebe?
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2011   #173
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

S: povedl se mi zacatek, pak chyba a uz jsem s tim nic neudelal. Skoda ji.
L: Povedl se mi zacatek (opet ), ale pak gagarin od Roda do Mata a gagarin od Mata do mne a byl jsem posledni. Navic auto neskutecne klouzalo. Ale hlavne, ty souboje byly paradni!! Fakt super zavody. Souboje s JDM AWI, Blood, Pacho, Redline, Mata, Zabi Maros. No parada. Skoda ze jsem si odpalil motor nechtenym podrazenim o dva kvalty a srazky s Redlinem v predposlednim kole. Mohl to byt boj az do konce. Ale je to srandaa ty jsem si uzil dost. Tesim se na dalsi zavod. Snad potrenuju trochu vic.
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2011   #174
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Q: ze za?átku trápení, po boxové zastávce se m? ale povedlo zajet krásné kolo

S: Na za?átku se mi povedlo urvat pár pozic, pak n?kte?í popadali a nakonec jsem si krásn? i když místy tvrd? zabojoval v druhé p?lce první desítky

L: Za?átek absolutn? nevyšel bylo tam hodn? nehod a aut na štorc, což me stálo spoustu ?asu a míst... Musel jsem pak dojížd?t a totáln? jsem uva?il gumy. Bylo to jak na led? a musel jsem se hodn? uhán?t aby m? v každé zatá?ce n?kdo nep?edjel. Omluva všem koho jsem popost??il, nebo komu jsem zaklepal na dve?e Obvzlášt? Jardovi kterému jsem dal ránu zezadu v T2. M?l jsem v plánu t? podjet ale za?al jsi tam brzdit strašn? brzo s ?ímž jsem nepo?ítal. V druhé polovin? závodu m? p?edjelo pár ufon? a dalších a ke konci jsem chyboval což m? stálo další dv? pozice. Jinak spokojenost bylo to vcelku drama a zábava

D?kuji Ghostovi za set, protože bez n?ho bych se potácel n?kde na konci startovního pole s rukama smotanýma do váno?ky
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2011   #175
Bill
Newbie

 
Bill's Avatar
 
Join Date: 13.10.2007
Location: Praha
Posts: 25
Default

Q: Pizza byla vyborna ale bohuzel se s ni nadlo jezdit takze jsem si odkrouzil 3 ostry kola a sel jist

S: Peknej masakr panove . Nejvic se mi asi libilo brzdit ghosta ale vzal to sportovne a to se mi na nem libi

L: Nazacatku jsem vyuzil prvnich dvou kolizi a prosoukal se na 9 pozici ale pak jsem si nabral trosku travy na cestu a dohnal me peloton kde se bohuzel bojovalo opravdu tvrde. Zavod naprosto uzasnej a celkove jsem nadmiru spokojenej.


OT: Ted jsme si s vitrem zkusili kyoto a muzu vam rict ze to je snad jeste narocnejsi nez byl aston. Neco mi rika za tahle trat bude XRTcek yeeeah!

EDIT:
Quote:
Originally Posted by Sisso View Post
pri jednom z brzdeni som vletel do predomno iduceho auta v T1, neviem kto to bol, no vopred sa ospravedlnujem, moja chyba
Poslusne hlasim ze jsem to byl ja . Nic se nedeje stane se. Mimochodem netuknul si me jednou ale dvakrat ale v pohode stavaj se i horsi veci trba vilet do kacirku. Jestli si trvas na tom trastu tak ho nemas ale podle me ses bonzovat nemusel je to jen 5 pozic

Last edited by Bill; 3.7.2011 at 23:27. Reason: sisso incident
Bill is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2011   #176
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Co k tomu dodat, byl sem jak jitrnice, ani sem nevedel ze se jede dnes, jen cirou nahodou sem kouk na server a tam plno , odjeto asi 10 kol, zadnej trenink, nic.Kvalda asi 14.misto, zadnej zazrak

Sprint: uz nepamatuju, na to sem uz moc starej , ale vim ze to stalo za pytlacku¨

Endu: start asi ze 17, behem 1.kola posun na 7. tam sem chvili jezdil ale pak to zaclo, chyby a chyby, pro jistotu me jeste nekdo 2* poslal ven a byl sem 11.
3.kola pred koncem sem chtel uz jenom hlidat popelku a splnit tak svuj cil, bohuzel na rovince z kopce pri brzdeni se mi splasilo auto a stahlo me to do kaceru a bylo po vsem. Dojezd na 15. miste. ¨

Zajmavej zavod, dost souboju, vyrovnany pole, ale priste musim vic trenovat a bude to good
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2011   #177
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

A joo dobrýý . Nejsel jsem sice tak jak bych si p?edstavoval, po v?erejším flámu to n?jak moc nešlo ale jinak fajné, jen na startu longu sem se p?iplet do n?koho kdo dostal hodiny, takže skoro z posledniho ale dostal sem se na 12, takže dobrý, jen sem polovinu závodu odjel v meze?e takže potom trošku nuda ale super závody
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2011   #178
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Arrow P?edb?žné výsledky 2. kola

Výsledky zde

Hlaste p?ípadné chyby...

Replaye:

Kvalifikace
Závod 1
Závod 2
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2011   #179
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Q: trénink, vlast? špatn? spo?ítaný palivo
S: za T1 mela a propad na poslední místa, pak m? to za?lo fakt bavit
L: start na h..... restriktor 4% na strtu je fakt znát, když se to rozjelo tak jsem si snažil hlídat plechy a docela to klaplo, stehy an ruce mi nepraskly tak to bylo dobré znamení a já tla?il na pedál co to šlo. S Felixem hezké souboje (tep 193,5 ) ale super. Trochu m? zlobyla spojka a gumy. T?ším se na p?íšt?.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2011   #180
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Muj prvni zavod mimo public servery a malo zkusenosti s rwd, takze byla trochu nervozita.

Q: Treti misto za Felixem byla pekna haluz.

R1: Nervozita vzala za svy, behem dvou kol jsem sel sam asi trikrat mimo trat (omlouvam se Zabiimu a Gepasovi za hnusnej vyjezd z pisku), takze propad snad o 12 mist. Nakonec 12. misto, takze i tak spokojenost.

R2: Start z 13. mista, po deviti kolech a par hezkych soubojich plech na plech s Vitrem sedmy misto, pak se mi ale zase chtelo na piskoviste, takze propad nekde dozadu. Nakonec 14., dal jsem si za cil skoncit nekde ve druhe polovine, takze jsem spokojenej

Libila se mi organizace a chovani lidi, vsechno klapalo jak po masle. Musim jeste trochu potrenovat zadohraby a psychiku a nevyhlizet piskoviste. :P
Logical is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.