Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 17.7.2011   #341
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

mohol by som sa kedtak zucastnit ak by bolo miesto na serveri? nie som si este ani uplne isty ci to stihnem ale po dlhej dobe by som si nieco zajazdil aj ked bez treningu

# LFSW username: bavorak
# Ingame nickname: mpwr.bavorak
# email: juraj.kuliska (at) gmail.com
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #342
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Zprava od Ghosta:
Ring je volny. Zustavam na MoR. Adminujou Jarda a Flame.

Jestli nejde ALPT server, tak nepujde minimalne do zitrka. Neni kdo by se k nemu dnes dostal. Doufam ze se najde nahradni server a snad to taky stihnu. Aspon se poperu o posledni misto!!
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #343
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Já bych jel na Angel Power Racing.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #344
M.Pavlik
Newbie

 
M.Pavlik's Avatar
 
Join Date: 6.11.2006
Posts: 25
Default

Tiez by som rad pojazdil ak sa da (ak stihnem)

# LFSW username: mato85
# Ingame nickname: SDIllM.Pavlik
# email: pavlik.matej (at) gmail.com
M.Pavlik is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #345
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Tak vzhledem k tomu, že ALTP nejede, tak oficiáln? pojedem na Angel Power Racing, heslo z?stává - kdo by ho nem?l, tak a? mi napíše PM (Do mailovací politiky Ghosta nevidím )
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #346
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

omliuvám se, nedorazím
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #347
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Q - super set super ?as - sta?ilo mi jedno jediné ostré kolo ... pon?kud m? rozhodila a náladu zbyte?n? zkazila zcela nesmyslná penalizace za údajné vyjeti z box? ... n?kdo by si m?l po?idit lepší bryle, protože jak jsem z boxoveho stani v garazi vubec nevyjel auto pokud vím tak stálo celou dobu ... natož aby za to 3s kontrolni p?epnuti obrazovek z garaze do garaze na startu Q ziskal nejakou vyhodu ... takže na to že to má být for FUN m? to pon?kud rozhodilo ...

R1: d?s b?s ... nebavilo m? to, zbyte?n? požená nálada a rozhození z té penalizace - ne za start z posledniho mista, dík moc ...

R2, start z ?elni pozice super, FXO samoz?ejm? ztratilo na startu 2 pozice .... po 3 kolech jsem ale šel na prvni misto ... pak ale gumy za?aly stavkovat - musel jsem zpomalit .... byl jsem dojet a následovala strkanice v nejhorší možný okamžik, šikana, což znamenalo naraz do bariéry a poškozeni zadni casti vozu, p?ehrátí pneu a hlavn? zdrženi a dojezd dalsich a už se to vezlo ... SET který jsem ziskal p?ed startem jsem bohužel nem?l vyzkoušeny na 15kol a ukázalo se, že je tak maximalne na 5 kol ... ... do páteho kola všechno v poho - první místo a ujižd?l jsem, jenže pak bum a pak za?lo peklo ....


Pneumatiky utavený a doslova mizely p?ed o?ima .... katastrofalne to nedrželo a hlavne v?bec nebrzdilo, ABS blokovalo kola takže to ješt? zhoršovalo .... což všechno m?lo za následek už jen zoufalou snahu udržet pozici, i když zoufalejši bylo spíše držet auto na trati, takže výsledkem bylo n?kolik ostrých kontaktnich souboj? bez šance na to se jim vyhnout, protože jsem m?l dv? možnosti: bu? nedat k?ži lacino a pokusit se dojet, nebo uhnout a skon?it ... vybral jsem si boj. Takže sorry pokud se n?komu zdáli plechy ostré, více bezpe?n?ji a ?ist?ji se s tím jet nedalo, byl jsem rad že to v?bec dobrzdim a udržim na trati ...

stejn? to ale bylo na nic, protože v 10 kole už se s tim nedalo dal jet v?bec - pneumatiky na 90°C a tém?? pry?, takže by zcela ur?it? bouchly tak ve 13kole = odstoupeni ze zavodu.

M?l jsem si na ten Long závod vzít vyzkoušený setup :/ D?v??uj ale prov??uj (jen na to prov??ení nebyl ?as, set skv?lej ale jen do 5 kol) ... takže moc FUN ve?er to dneska nebyl ...
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 17.7.2011 at 23:27.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #348
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Dnesni zavod byl teda dost nepodareny. Asi nejake skvrny na slunci, ci co.

Omlouvam se vsem za kolizi po startu ve druhem zavode v prvni sikane, ale zakopnul jsem o srazene penu a uz s tim neslo nic delat.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #349
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: PB takze spokojenost 15.
S: Start z rise snu, ale nejak moc jsem sledoval soupere vedle sebe a zapomnel brzdit. Sorry Miondir! Cekal jsem az se rozjede, ale uz me to nejak nebavilo. Zkazit zavod sobe, tak is za to muzu sam, ale zkazit ho souperi me sere jeste vic. Navic jsem skocil do specu, abych mohl jet z pole, ale .....
L: Takze z posledniho mista . Snazil jsem se vyhnout vsem kolizim prede mnou, ale stejne jsem jednu schytal. Super souboje s Lubikem a Zabiim. Zvedlo mi to naladu a v cili 13 taky neni spatny
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #350
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post

...D?v??uj ale prov??uj ... takže moc FUN ve?er to dneska nebyl ...
Delas si *****? Ja ti ten set daval s tim, ze vubec nevim jak se bude chovat.
Felix is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #351
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: kvalifikace mi prost? nejdou,13. místo,no nic no :-))
S: po startu m? oto?il Pavlík když jsem reagoval na kolizi p?ed sebou a dostal jsem ránu zezadu,no nevzdávám se a snažím se razit cestu v p?ed,jednou jsem ?uknul do Jardy když jsme jeli vedle sebe,promi?,pak ješt? do Vítra,ale na toho jsem po?kal.
Dojezd na 16.míst?.
L: start ze 7 pozice,hned m? p?edjeli zadokolky a RB,jezdil jsem na 10. míst?,pak jsem dojel Jardu,ten je s RB nep?edjetelnej,nakonec se mi to poda?ilo,ke konci m? p?edjely t?i zadokolky,dojezd na 9. míst?,gumy p?ekvapiv? držely,jen ty tlumi?e postupn? odcházely a bylo to znát na p?etá?ivosti,ale dojet s tím šlo,spokojenost.
Edit: sorry za pozdrav po dokon?ení závodu,ale sp?chal jsem do práce a je slušnost se rozlou?it :-)
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 17.7.2011 at 23:03.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #352
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

Hoši velky sorry, že sem celou dobu byl na serveru, ale nereagoval sem.
P?išel fotr a tak rychle m? vypudil z PC, že sem ani nestašil ctrl+F4
Sice m? to FE zase nešlo, ale tak sem se t?šil na skok KILL HIM!
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #353
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

po dlhej dobe nejaky organizovany zavod v lfs s autom co som nejazdil ani nepamatam a musim povedat ze velka spokojnost...vela tych subojov nebolo a mozno obcas som nebol najferovejsi a za to sa ospravedlnujem ale neuvedomujem si ze by som niekomu sposobil velku ujmu
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #354
Miondir
Regular Member

 
Miondir's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Ústí nad Labem/Brno
Posts: 661
Default

Q: dobry, mel jsem najeto tak 5 kol, takze 14. misto supr, dostal jsem na posledni chvili nejaky set, ktery byl o hodne lepsi nez muj driftovaci

R1: v T1 odlet do kaceru, dotycny aspon pockal, tak dobry, posledni s nekolika sek. ztratou, pak par docela fajn souboju, stahovani pomalu, lag disconnect

R2: start z posledniho, z pocatku docela dobre, pak par souboju s pagotamdem, nektere trochu ostrejsi, chvilema mi nepochopitelne spadlo fps na 10, takze omluva za ten posledni drc, jen jsem drzel volant a koukal na fotky, pak par chyb, hodiny, upecene gumy, ale za chvili jsem je uchladil, srovnal se, jel na pohodu a zrychloval, pak bouda.. :]
__________________
Miondir is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #355
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Felix View Post
Delas si *****? Ja ti ten set daval s tim, ze vubec nevim jak se bude chovat.
Ten si dával m?,já ho vyzkoušel ale jel jsem na svém,Honzovi jsem jej poslal já,ale m?l si ho nejd?íve otestovat a je pravda že jsi hlásil že nevíš jak gumy :-)))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #356
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

daval sem ho i hanzovi... aspon myslim
Felix is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #357
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Hanz DD: jinak jestli m?žu poradit,m? t?eba gumy p?eh?ívalo z n?jakého d?vodu ABS,tak jsem jel bez n?j a pohoda a snížil jsem rejd na 20 ze 30,taky to pomohlo
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #358
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Felix View Post
daval sem ho i hanzovi... aspon myslim
Psal si o n?j m?
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #359
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

ok... tak to sry
Felix is offline   Reply With Quote
Old 17.7.2011   #360
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Felix View Post
ok... tak to sry
V pohod?,já zjistil po 3 kolech že gumy nevydrží,tak se Honza ponau?í
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:58.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.