Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.7.2011   #221
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Ako to vyzera s ucastou? Mohol by som sa teraz 10. pridat? Pripadne aj 17., len este neviem ako na tom budem s casom
Jo, ur?it?. Jen sem napiš p?ihlášku jako všichni ostatní.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2011   #222
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Super
# LFSW username: gothar_SVK
# Ingame nickname: GothaR_SVK
# email: minarik.lukas()gmail.com
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2011   #223
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Trošku som potrénoval a rozhodol o niektorých veciach:
- pôjdem s RB4 a pripomeniem si tak svoju prvú LFS ligu, ?iže ALTP 7 (WTCC)
- šprint sa pôjde iba na 3 kolá
- dlhý pretek na 10 kôl
:-) (len návrh, nerozhodujem o tom, ale uvažujem o kole za 260 sekúnd)

Pripájam svoj RB4 setup...

A malý nápad: ?o takto napríklad na za?iatku kvalifikácie osta? v boxoch alebo pred pitom a pietne po?ka? minútu s vypnutým motorom? Tri merané kolá stihneme i tak...
Attached Files
File Type: set RB4_KY3X-srandacup.set‎ (132 Bytes, 2 views)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2011   #224
Hanz DD
Newbie

 
Hanz DD's Avatar
 
Join Date: 30.1.2011
Location: CZ
Posts: 96
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
A malý nápad: ?o takto napríklad na za?iatku kvalifikácie osta? v boxoch alebo pred pitom a pietne po?ka? minútu s vypnutým motorom? Tri merané kolá stihneme i tak...
????? n?co mi uniklo? :/


BTW ... kolo za 260 sekund? Nechci nic ?íkat, ale to je 4:20.00, a to je hodn? pomalý , jezdí se to normáln? za 4:11-12.00 a nejrychlejší se v pohod? vejdou pod 4:10.00 ... zatím jsem to s FXO zvládl za 4:09.7, a to nebylo úpln? ideální kolo, mám trochu problém s pneumatikami Ale v závod? to bude o n??em jiném, 31 dravc? a jedna drav?ice kolem, to je po?ádná mela
__________________
DDWorld.cz - O PC, technologických novinkách, IT, Internetu a PC hrách - www.DDWorld.cz - nejv?tší nezávislý uživatelský IT magazín v ?R/SK

Last edited by Hanz DD; 8.7.2011 at 22:45.
Hanz DD is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2011   #225
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
A malý nápad: ?o takto napríklad na za?iatku kvalifikácie osta? v boxoch alebo pred pitom a pietne po?ka? minútu s vypnutým motorom? Tri merané kolá stihneme i tak...
já jsem pro...

Quote:
Originally Posted by Hanz DD View Post
????? n?co mi uniklo? :/
http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2861
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 8.7.2011   #226
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
A malý nápad: ?o takto napríklad na za?iatku kvalifikácie osta? v boxoch alebo pred pitom a pietne po?ka? minútu s vypnutým motorom? Tri merané kolá stihneme i tak...
+1, n?co takovýho m? napadlo taky a ur?it? se p?idám.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2011   #227
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
A malý nápad: ?o takto napríklad na za?iatku kvalifikácie osta? v boxoch alebo pred pitom a pietne po?ka? minútu s vypnutým motorom? Tri merané kolá stihneme i tak...
+1, bylo by to hezké gesto.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 9.7.2011   #228
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Odstartujem kvalifikaci, všichni se p?idají, ale ven z garáže nevyjedou. Vypneme motory a budeme minutu stát, teprve pak to odstartujeme.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2011   #229
B!ll
Newbie
 
Join Date: 2.4.2005
Posts: 1
Default

Predem se omlouvam kdybych to nahodou nestihnul, ale na 80% to stihnu pokud se cestou neco nepotentonc mno
B!ll is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2011   #230
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Odeslal jsem info mail. Kdyby n?komu náhodou nedošel, pišt? mi pm nebo se prost? zeptejte n?koho komu mail došel. Jinak je to stejná jak minule.

EDIT: Sprint na 3 kola, závod na 11 kol.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 10.7.2011 at 14:16.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2011   #231
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Mail už dneska znova posílat nebudu, t?m co mi psali pm jsem odpov?d?l taky v pm!
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2011   #232
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Koukám, že je místo, tak se taky svezu.

# LFSW username: Zdenek CZE
# Ingame nickname: [APR]Zdenek
# email: - Chyny@seznam.cz

Last edited by Zdenek CZE; 10.7.2011 at 21:00.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2011   #233
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Docela m? trápí v hlav? jedna v?c. Když jdu do souboje s n?kým na XRT (Te? mluvím navísost všeobecn? a vycházím z toho, co jsem za svou LFS kariéru zažil.), tak vím, že souboj bude regulérní, ?istý a oba si ho ?ádn? užijem. Navzdory tomu, že když bojuju s n?kým na FXO, ?i RB4, tak mi musí být dop?edu jasné, že ten druhý se nep?ed?e a klidn? n?jaký ten kontakt p?ekousne a nic se mu nestane, kdežto XRT se hned rozhodí a jde ven. Mám takový pocit jenom já, nebo jsem natolik zestárnul?....

(Toto není namí?eno na nikoho konrétního a je jen na vás, jestli se k t?mto jezcc?m p?idáte)

No což, pár slov k závodu.

Q: Tak dalo se, st?ed pole...

Sprint: P?ed T3 dostanu ránu, propad na konec pole. Stíhací jízda, kde necht?n? Gepy odvád?l skv?lou práci a všechny brzdil. V souboji s tím samým jezdcem v posledním kole se vyndáme a po poslušném ?ekání a pušt?ní za odm?nu dostanu ránu zezadu p?i posledním bržd?ní. Asi 4. od konce.

Long: P?kná mela na ?ele, ale zase moje snažení v závod? ukon?il jezdec na FXO. Po vystavních hodinách návrat do st?edu pole. Po dalším kole se zase n?kdo o m? vop?el a na to jsem už vážn? nervy nem?l.

Last edited by Fast Jarda; 10.7.2011 at 22:52.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2011   #234
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

Q: desaty misto, maximalni spokojenost
R1: v prvnim kole za ovalem jsem sel do vracaku zbytecne opatrne, Zabii za mnou naopak suverenne, doslo ke kontaktu a hodiny o 180 a kdyz jsem videl tu melu predemnou, vrazil jsem tam zpatecku, cimz jsem zpomalil B!lla (sorac), tak jsem sel radsi do spectatora.
R2: start z 27. mista, plan byl takovej, ze se budu co nejdyl drzet ghosta a felixe, no moc dlouho mi to nevydrzelo Darilo se mi vyhybat bourackam, ale ve ctvrtym kole jsme si s Dohnalikem, Popelkou a Lolou zahral kulecnik, pridal se i Klouczek. Sel jsem dvakrat pres strechu -> emo rage quit a bouchanec do stolu

Last edited by Logical; 10.7.2011 at 22:55.
Logical is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2011   #235
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: Nepoda?ilo se mi zajet po?ádný ?as,až 12. místo
S: Hned v prvním kole š?oucha?ka s Jardou,já šel ven na asfalt ale Jarda šel do smyku a ven do trávy,promi?.
Pak m? oto?il HanzDD,propad až n?kam na konec,snažil jsem se tla?it dop?edu,zase ?ukanec s Jardou a šel jsem do trávy,ale to jsem jel vedle n?j a vytla?il m?,pak jsem ješt? pár jezdc? p?edjel,ale dojezd až n?kde na konci.
L: Start ze 7 pozice,prodral jsem se až na 1. místo,tak jsem jezdil pár kol,pak m? dohnal Ghost,ne?ekal jsem že se prodere polem tak rychle,tak že druhej,pak jsem ud?lal jednu chybu v T1 a p?edjeli m? Cagaš a ješt? jeden,byl jsem smí?en se 4. místem,no p?išla bou?ka a výpadek proudu,tak že nic,sm?la.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2011   #236
Bill
Newbie

 
Bill's Avatar
 
Join Date: 13.10.2007
Location: Praha
Posts: 25
Default

Q: prvni test setu konecne prestal hrat pneu a hned osobni pb. Takze super

S: To co jsem cekal. Dojel jsem pomalejsiho jezdce, ale jsem natolik velkej srab ze nez jsem ho predjel tak si me dali dalsi 4 zamnou. Jsem hold moc mekej.

L: No .... fiha. Tak tohle byl kotel na startu to bylo v pohode ale jak mile jsem dojel gepase tak uz jsem cuchal problemi, pac v zatackach lital jak papirovej drak a jak se to zamnou zacinalo hromadit tak jsem se na nej snazil nenapadne tlacit ale bohuzel dosel prostor a gepase jsem odstouchnul do kacirku (Timto se ti za to omlouvam a jestli chces dat protest chapu te). Nez jsme se vratili na trat predjelo nas cele pole a stihaci jizda byla zahajena. nakonec slusne 11 misto tusim, ale nikdy jsem se za mysi tak nezapotil jako dneska fakt super zavod. Diky vam za tu atmosferu chlapi.

Bill is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2011   #237
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: lehce p?ibržd?n provozem, ale sta?ilo to s malým náskokem na pole.

S: start -> cíl

R: Zase chaotický první kolo. Lítalo to tam zleva, zprava... V 3. zatá?ce zaú?adoval n?jaký prohrnova?, který mi poslal bokem do cesty n?jaké xrt. Takže jsem t?ch pár pozic ztratil a zase odzadu. Následn? jsem se celkem pohodov? prokousával vp?ed, omlouvám se za kontakty JackYmu a HanzoviDD, do obou jsem vrazil v té samé zatá?ce ze 2. splitem, najíždim do ní jinak. S JackyM to bylo o n?co lepší, ale svorn? jsem se za?adil zpátky za n?j a nechal ho jet. Následn? m? ale JackY p?ed sebe pustil. Nevim pro?, d?kuji za to, ale p?íšt? to d?lat nemusíš. Mnohem t?žší o?íšek byl nevyzpytatelný HanzDD, který m?l z?ejm? p?ední gumy v dost bídném stavu a tak se jeho pohyb po trati nedal moc ?íst nebo p?edvídat. Promi? za tu srážku, ale brzdil jsem tam dýl jak ty a tomu se prost? nedalo vyhnout, brzdil jsem co to jde ale stejn? to dopadlo jak to dopadlo. Ale bylo mi jasný že takhle ne, tak jsem se stáhnul a zkusil to jinde. Dák už to bylo celkem v pohod?, p?ipojení vydrželo (Ag Petr bydlí o kousek vedle a tomu to padlo p?i bou?ce, m?l jsem št?stí že to nedopadlo stejn?). Škoda jen že vypadnul Felix a další, server dneska zase nep?ál.

EDIT: Tak to nebyl Petr, byl to druhý Ag s tou bou?kou.

EDIT2: Te? jsem si všimnul že jsem p?i vyhýbání se oto?enému Klouczechovi odpinknul Lalu a ten se oto?il o Felixe... Omlouvam se za to, ale musel jsem na trávu a m?l jsem plné ruce práce v?bec udržet auto na silnici, nebyl v tom žádný úmysl. Ješt? jednou promi?.

EDIT3: necht?l jsem ten start kvali komentovat, ale n?kdo kdo ne?te chat, forum nebo infomail se vždycky najde. Škoda.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 10.7.2011 at 23:22.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2011   #238
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: škoda pár lidí, co vyjeli z pitu.. u m? dobrý, 7.

S: Všichni do T1 vym?kli, tak jsem to vzal venkem a byl jsem 5., pak souboj s Klou?kem, ten m? p?edjel, hned na to si dal Roda, kterýho jsem cht?l taky zkusit, ale nakonec m? vycukal Lala v posledním kole, takže jsem se vrátil tam, kde jsem za?al, 7.

L: První kolo bylo ze strany ostatních zase dost opatrný, start z 20., ale na splitu jsem byl už 13. a na konci kola 10.. Oproti Astonu se mi da?ilo ned?lat chyby a p?edjížd?l jsem postupn? pomalejší jezdce a i p?es kolizi s Bloodem jsem se udržel vep?edu a jezdil pár kol na 2. fleku. V posledním kole pak ale vypustil Jack fazole a to už jsem se mohl naklonovat a nedojel bych ho. 3. místo moc dobrý.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2011   #239
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default :(

Všem se strašn? omlouvám za ?ukance, a za to, tak sem p?imo ..ahm... blb? najižd?l do zata?ek a jak sem tim brzdil provoz, pak velky DIK Thomasovi za set

Q: paráda, nebyl ani sem posledni

S: Paráda, ani sem to ne?ekal

L: Sorry ješt? jednou Kidovi, nevim co sem tam vyvád?l, normaln? tam ani nebrzim
Pak ješt? velky sorry Jardovi, za to 4. kolo (v zata?ce p?ed mostem), jeli ste tam trošku pomalejš, a já tam zabijácky nalet?l

To je tak na trest

Jinak Sub, vždycky když sem T? dojižd?l, tak se n?co semlelo
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!

Blood is offline   Reply With Quote
Old 10.7.2011   #240
Awaj12
Newbie

 
Join Date: 23.6.2010
Posts: 66
Default

Zatím nejlepší závod . Q ani nevím, druhá polovina, vše sem jel na jeden set, takže relativní spokojenost, vic se ani ne?ekal.
R. první kolo super inkasoval sem jen jeden drc od Hanze ale nic strašného, další dv? kola vicemen? osamocen, jen ke konci závodu se dotáhla popelka ale nakonec jsem to zvládl. - 9
End. Tak to bylo ,,nejvíc´´ . Start se vyda?il, nep?imotal jsem se do žádné vážn?jší kolize, takže hned šup nahoru, jak se to tak n?jak ustálilo, už sem se jen pomalou?ku prodíral spolu se zav?šeným JackyCY, kterému ale pozd?ji ned?lalo velké problémy m? p?edjet. První s hezkých souboj? s Vítr-em, který a? jezdil celkem pomalu, tak zadarmo se rozhodn? dát necht?l , nakonec mi ho ale upln? jiný jezdec smetl p?ed o?ima, tak sem se dostal p?ed n?j, n?jaké kolo potom se dostal p?ede m? Rodo no opravdu krušné ?asy zašly okolo 6-7 kola s Lalou a Kloczech-em, byli evidentn? rychlejší ale co by to bylo za závod, kdybych se nechal . Dlouho se da?ilo je nechat za mnou ale ?asem i m? bylo jasné, že to nem?že trvat v??n?, gumy už 90 stupn? a už to moc nešlo... no nedal sem se, nakonec m? Klouczech pomohl na vn?jší stopu a oba jezdci šup p?ede m?, to se p?iznám sem trochu ztratil hlavu a za klopenou ?ástí sem brzdil strašn? pozd?, Klouczcha sem jen drcnul a Lala se našt?stí vyhnul - sorry. Vznikla trochu mezera a ja jel chvíli sám ale vep?edu se to za?lo poslední kolo zahuš?ovat a dotáhl jsem Roda ale po chyb? v pulce kola nad?je hasly - 9 ale i p?esto krásný závod, t?ším se na p?íšt?
Awaj12 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.