Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Pouze pr?zkum na délku závodu.
Kdo je pro 2 x 88 kol? 16 40.00%
Kdo je pro 2 x 44 kol? 24 60.00%
Voters: 40. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 7.12.2009   #401
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

parádní závod!

Start ze 4. p?í?ky se povedl na výbornou, procpal jsem se na 2. místo a tam vydržel asi 15 kol, za nedostihnutelným Banánem. Dojel m? Ghost, kladl jsem odpor co to šlo, ale bohužel, asi po dvou kolech m? p?edjel. V klídku a pohod? jsem si hotlapil na 3. míst?. V p?lce závodu m? dojel Lala, kterému jsem už moc odpor nekladl a pro m? to byl propad o místo dol?. 1. pit p?išel v 41. kole. Pit na 1s prob?hl bez problém? a já se vrátil na 7. míst?. O 15 kol dál jsem jel do pitu znova na 1s a na tra? jsem se vrátil p?ed SorroWem, s kterým jsem 5 kol p?edvád?l nádherný souboj (Dík za n?j). V tomhle souboji jsem naplno využil výhody XRG, kdy je zadohrab rychlejší na rovince a XFG ve zbytku trati už nemá moc šanci na útok. Aby toho nebylo málo, tak nás dorazila Popelka, ale p?ed sorroWa nešla a já v poklidu dojel na 7. míst?, což je pro m? úsp?ch, konkurence byla obrovská

Popelce d?kuji za parádní závody. Klidn? bych si dal ješt? jednu rundu

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
... Program LFS p?estal pracovat...

P?es 50 kol, vedení o 15 vte?in. Vista suxxx, instaluju 7.
LFS hraju na Vist? rok a p?l a ješt? se mi toto nestalo. [32 bit Home Premium]
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 7.12.2009   #402
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
vedeni o 15s bez druheho pitstopu

skoda te, jel jsi perfektne a asi bys vyhral!
Nevim kolik jsi m?l stop?, ale i tak by mi 15s sta?ilo na n?jakej menší náskok. A n?jak jsem si nevšimnul, že bys m? stahoval. Njn, sice nemam najeto na BL tisíce kol a ani to neplánuju, ale tohle bylo moje.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.12.2009   #403
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Exclamation Omluva !!!

Omlouvám se za podání mylné informace té R?žové Krasavici, on to už pochopí.

CÍL
144. Signál konce závodu je dáván na cílové ?áre, jakmile vedoucí vozidlo
dokoncilo celou délku závodu v souladu s clánkem 14.

Jestliže z jakéhokoliv duvodu je dán signál konce závodu pred tím, než vedoucí
vozidlo dokoncilo plánovaný pocet kol nebo uplynul predepsaný cas, pak bude závod
považován za skoncený, když vedoucí vozidlo prekrocilo cílovou cáru naposledy
pred tím, než byl dán signál. Jestliže je dán signál konce závodu pozde, platí puvodní
délka závodu.
DÉLKA JEDNOTLIVÝCH ZÁVODU
14.
a) Minimální délka závodu Divize 2, Divize 3 a sprintu Divize 4 je 50 km.
Maximální délka sprintu Divize 4 je 75 km.
Vedoucí jezdec bude odmávnut šachovnicovou vlajkou v okamžiku, kdy prejede
cílovou cáru na konci kola, ve kterém je dokoncena predepsaná vzdálenost.
b) Délka vytrvalostního závodu Divize 4 jsou 3 hodiny.
Vedoucí jezdec bude odmávnut šachovnicovou vlajkou v okamžiku, kdy prejede
cílovou cáru na konci kola, ve kterém ubehne predepsaný interval.
c) Cílová cára je jedna cára, protínající trat i boxovou ulicku.

No jo taky to nem?žu mít všechno v hlav? :-)

Last edited by masterful; 8.12.2009 at 07:17.
masterful is offline   Reply With Quote
Old 7.12.2009   #404
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
Omlouvám se za podání milné informace té R?žové Krasavici, on to už pochopí...

c) Cílová cára je jedna cára, protínající trat i boxovou ulicku.

No jo taky to nem?žu mít všechno v hlav? :-)
v pohode, diky, i tak se rad necham poucit.

a na oplatku, slovo "mYlne", je od "omYl", ne od "mIle"
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 7.12.2009   #405
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
Nevim kolik jsi m?l stop?, ale i tak by mi 15s sta?ilo na n?jakej menší náskok. A n?jak jsem si nevšimnul, že bys m? stahoval. Njn, sice nemam najeto na BL tisíce kol a ani to neplánuju, ale tohle bylo moje.
ten prvni jsi dal prave za 15s.

ale nehadam se, da se to dat i kolem 13s, takze bys to mohl vyhrat
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 7.12.2009   #406
SuffryCZ
Member

 
SuffryCZ's Avatar
 
Join Date: 3.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 113
Default

Dobrej závodní ve?er sice sem posledních asi 45 kol odkroužil osamocen? a na šestý místo jsem se dostal díky tomu, že asi dvoum nebo t?em lidem selhalo p?ipojení ale dobrá zkušenost. Jinak necejtim nohy a záda a ho?í mi tady volant
SuffryCZ is offline   Reply With Quote
Old 7.12.2009   #407
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Dobrý závod! Ze za?átku p?kné souboje s Vitrem (v?bec se neomlouvej, taky jsem do tebe š?ouchnul ). Pak m? p?edjelo n?kolik aut (dravci startující zezadu) a ztratil jsem s ním kontakt. V 12. kole jsem minul brzdný bod a nabral v T1 StreetKinga, fakt promi? Abych se potrestal, po?kal jsem až projede skupinka asi 5ti aut. Tu jsem pak dojel a bojovali jsme s Jakubem_mt (taky jsme se v T1 trochu nevešli), pak jsem dojel propadajícího se Masterfula, ale m?li jsme kontakt a hodiny, které m? poslaly až upln? na konec pole (promi?, ?ekal jsem, že tam to místo necháš, ale uhnul jsi vlevo tak ne?ekan?, že už jsem nestihl zareagovat). Pak už jsem jen kroužil a snažil se n?koho dojet, ale neda?ilo se. Z?ejm? v boxech jsem Masterfula p?edjel a nakonci závodu m? dojel Dano (nevím co tam d?lal, jezdil mnohem rychleji než já) a ten aby si zazávodil tak na m? ?ekal a nakonec m? nechal dojet p?ed sebou, takže jsem byl 3. od konce, 2 místa nad plánem

Díky za dvojzávod Popelko a gratujuji k výkonu.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 7.12.2009   #408
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by duuku View Post
s vykonem sem spokojen, teda do doby nez sem v pulce zavodu dal strechu
A já jsem si myslel, že to byl zase ragequit...

Dneska jsem startoval z 15. místa a ?ekal jsem brzkej kick.. díkybohu se to ale nestalo (VUT rulez), tak jsem si užil parádní závod.
Už na startu jsem m?l tradi?ní lagy, trochu jsem kv?li tomu zaspal. V T1 jsem se ale protáhl na 13. díky nehod?. V prvním kole jsem ale jel plánovan? na pit. M?l jsem tak p?ed sebou volno a mohl jsem sázet relativn? dobrý ?asy, do 22. kola jsem navíc získal 5 míst. Ve 22. kole pak v?tšina zajela do boxu, takže jsem posko?il na 7. a chvíli i 6. místo. To jsem ale pustil r?žové XRG popelnici a za chvíli i Zeframovi, na rovince... bojovat s XRG bylo skoro nemožný a když už, tak akorát ztráta ?asu. Po Popel?in? a Fast Jardov? pitu jsem posko?il znovu na 6. a chvíli jsem tla?il na Lálu. Po kicku Ghosta a pitu Sorrowa se z toho stal boj o 3. místo, takže když Lala v 55. kole zajel na druhej stop, dal jsem do toho, co se dalo. Stla?il jsem osobák pod 1:34, držel jsem celkem konstantní ?asy, ale náskok se po?ád zten?oval. V 63. kole už mi bylo jasný, že to sta?it nebude, tak jsem zajel na druhej stop. Jaksi jsem ale zapomn?l vypnout opravu poškození, takže jsem 5 vte?in visel jak mucha na mucholapce a sledoval, jak ostatní (Lala a Popelka) letí kolem. Na Lalu by to ur?it? nesta?ilo i tak, ale vidina Popelky p?ede mnou m? kv?li té chyb? moc u srdce neh?ála. 3 vte?iny bych asi nestáhl, ale nev?d?l jsem, že musí taky ješt? podruhý do boxu. Když tam zahnula, tak jsem už jenom v klidu pohlídal odstup od Jirky a Sorrowa a dojel na super 4. míst?.
Po závod? jsem si ješt? jako bonus zlepšil osobák o pár setin, paráda.

Gratuluju vít?z?m a díky Popelce za duo závod, na takhle ostrou premiéru to bylo dobrý. Doufám, že to nebyl poslední závod a neute?eš.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #409
Otas43
Member

 
Otas43's Avatar
 
Join Date: 13.12.2008
Posts: 139
Default

Quote:
Originally Posted by Ghost_CZ View Post
... Program LFS p?estal pracovat...

P?es 50 kol, vedení o 15 vte?in. Vista suxxx, instaluju 7.
Hups, tohle taky Vista umí? Já na ní jezdím p?es rok a akorát mi párkrát shodila RBR, Lajfko nikdy
Otas43 is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #410
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
.......... pak jsem dojel propadajícího se Masterfula, ale m?li jsme kontakt a hodiny, které m? poslaly až upln? na konec pole (promi?, ?ekal jsem, že tam to místo necháš, ale uhnul jsi vlevo tak ne?ekan?.....
sorry myslel jsem že už jsem celým autem p?ed tebou, tak že kdyby to šlo tak jsem ti napsal aby si ne?ekal a jel dál
masterful is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #411
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Pedropan View Post
Ale fuj. Trpelivý musi byt ten, ktery ceka na rande pod lampou. Zavodnici musi byt trpeliví...
Jsy horšý neš u?ytel ?ežtyni (edit: promi?, opravdu, nedalo m? to )
Quote:
Originally Posted by white lady View Post
Moc se omlouvám je to moje chyba že jsem se p?eklikla m? neomlouvá a tak se omlouvám Pardon
Marketa.
Kde se vzala, tu se vzala, Bílá Paní. Co jsem tak pochopila, tak jsi byla v?era pomocnice dédevítky. A d?lala jsi to dob?e, ikdyž práce jsi moc nem?la, ale sledovat skoro 2 hodiny závod je taky výkon. Omlouvala jsi se už na serveru hned po 1. kole a potom na konci, co se stalo? N?co tam padalo o hloupé huse, te? jsem husa já, že nevím o co šlo

V?era to bylo úžasný, všichni jste byli úžasní , když jsem poprosila, chat zmizel a byla to pro m? od vás ta nejlepší odm?na.
Až na to sestavování po?adí, tam byly n?jaké zmatky i ode m?, na n?koho jsem zprvu zapom?la, ale pak se to srovnalo. Problém byl v tom, že se n?kte?í neum?jí proklikat dop?edu, kluci jak dlouho jezdíte? tohle zvládnu i já. Také jsem nejd?ív nerozum?la pro? se Banán Jirka cpe na 1. místo, ale st?ídal se v páte?ním závod? s Petersbondem, takže ok
A mohli jet i ti pozorovatelé, ptala jsem se, pro? jste necht?li?

Své pocity ze závodu, vyhlášení vít?z? a d?kova?ku napíšu ve?er.
Podle 1. postu je do 18:00 hodin ?as na protesty, ale doufám že žádné nep?ijdou.

Zatím sem dám jen výsledky z obou závod? a je jasn? vid?t, kdo je celkov? na prvních t?ech místech
(ovlivn?no bohužel ztrátou n?kterých p?ipojení, to m? mrzí)
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website

Last edited by Popelka; 8.12.2009 at 12:39.
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #412
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #413
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
ja myslim, ze na serveru bude mista dost (po tom, co prijde asi 10 lidi, z toho 5 divaku, popelka, komisarka a ja , server snese hodne
V okamžiku startu bylo na serveru 27 lidí a 23 startovalo
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #414
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

V?era som sa asi 19:15 pokusne pripojil ?i mám správne heslo, a o pár minút neskôr zrazu notebook bez varovania vypnutý. Odvtedy sa mi ho ani po noci s vytiahnutou baterkou nepodarilo zapnú?. :-( Ak by bol naozaj m?tvy, dnes ho skúsim otvori?, tak to bude asi na nejaký ?as pre m?a koniec s LFS.

Skúšal som sa z mobilu pripoji? sem na fórum, ale ledva som nechal odkaz aspo? v shoutboxe, pardon že som bez varovania neprišiel. :-( (toto píšem v robote)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #415
Bubaak
Newbie

 
Join Date: 9.12.2007
Posts: 8
Default

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Kde se vzala, tu se vzala, Bílá Paní. Co jsem tak pochopila, tak jsi byla v?era pomocnice dédevítky. A d?lala jsi to dob?e, ikdyž práce jsi moc nem?la, ale sledovat skoro 2 hodiny závod je taky výkon. Omlouvala jsi se už na serveru hned po 1. kole a potom na konci, co se stalo? N?co tam padalo o hloupé huse, te? jsem husa já, že nevím o co šlo
Chudinka z Vás byla na prášky, nev?d?la co má d?lat. Pak si spletla na klavesnici shift + f4 s caps + f4 a napsala Sorry.... To už se málem vybanovala sama! pak se uklidnila, ale i tak jí to mrzelo. Ná závod trénovala p?ikazy celé odpoledne a pak nev?d?la ani jak se banuje

Jinak co se shrnutí závodu tý?e:
Trénink: Vše prob?hlo naprsto v po?ádku a v?tšina uživatel? se p?ipojila s p?edstihem. Nikdo se neblokoval a nikdo si ned?lal na schvály. Bohužel již bylo vid?t že Flame závod nedojede.

Qual: Tady bych pokáral White Lady za zpomalené reakce, ale našt?stí si rychle vzpom?la. Celkem zarážející, ale bylo že nikdo nevyjel na tra? a tak jsem další chybu v organizaci ud?lal já. Restartoval jsem kvalifikaci, nebyl jsem si jist že WL ud?lala vše správn? (tím se omlouvám roštu a WL za ned?v?ru).

?azení na rošt: tak tady bych vás se?val snad všechny! Ne že se pár jedincu pojila s k?ížkem po funusu, ale všichni do toho kecali a nakonec nikdo nev?d?l kdo co má d?lat a tak každý d?lal všechno. Popelka si bohužel moc respektu nevynutila, ale zvládla to obstojn? (zvládla by to dokonale, kdyby ji do toho všichni nekecali).
Lag start prob?hl divn?, pár jedinc? vystartovala jak do ostrýho závodu a p?edjížd?li co se dalo, další se tam rozsekal... no komedie Lag Start je jen kvuli na?tení skinu a klidná jizda bez nehod by byla hez?í na pohled... Ale nic se ned?lo a zde se chyby nepo?ítaj. (Hlídal jsem posledního jezdce který se prokopal o 4 místa a pak jsem nemohl najít posledního, stejný problém m?la i WL )

Závod: Jako vždy a všude! T1 bude místem vrakovišt?. Našt?stí se poš?ouchlo jen pár lidí z toho jeden z?stal na p?í? a to byla šance pro nahnání náskoku pro první polovinu roštu. Což se povedlo. K mému údivu se drželi slabší zavodníci celkem dlouho v top 10. Pak se samotný závod uklidnil. A nejednalo se o náro?nou moderatorskou práci (našt?stí). Všichni se snažili vyjít vst?íc a když n?koho n?kdo poš?ouchl, už jsem na monitoru vid?l "sorry" které našt?stí nikdo neposlal. Modré vlajky se dodržovaly a výjezdy z boxu byly taky ukázkové. Bohužel této krásy si neužili Flame, Gepas, Ghost..... až do konce. Je to velká škoda protože mohli d?razn? zasáhnout do vysledné tabulky. Pár lidí to nevydrželo po fyzické strance a tak se odpojili, taky škoda i z blbého kroužení se dá hodn? nau?it.
Konec závodu prob?hl v klidu až na dva uživatele, co nevydrželi a n?co napsali, ale pokáraní si nezslouží. Prost? ud?lali chybu, stane se

Za zmí?ku stojí:
Popelka - Dobrá práce, na to s jakým materialem si pracovala skute?n? perfekt.
WL - trošku pomalé reakce, jedna chyba kterou ses zarove? za ní omluvila. Na tv?j první ve?er dobrá prace. P?íšt? mi? nerv?
Dano V - ty si porst? borec! Zp?sob jakým si pojal závod byl až neuv??itelný. Z jednoho závodu sis ud?lal t?i malý
Ghost - taková šance a pak si sabotuješ po?íta?! Sty? se!
Všichni - At jsem napsal cokoliv, tak si vás cením. Na trati byla vid?t slušnost i zápal do závodu. Každy se snažil ponau?it z chyb, které byli vid?t v p?edchozím závod?. Skute?n? krása!

Zvlaštní pod?kování:
[d9] - diký za d?v?ru kterou si do m? a WL vložil
Bubaak is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #416
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Bubaak:
Sabotovat po?íta?? Si myslíš, že jsem to ud?lal schváln?? Prost? jedu, najednou ?erná obrzovka s vít?zným nápisem uprost?ed - "Program LFS p?estal pracovat". Na výb?r bylo bu? ukon?it nebo storno. Zkusim storno, nic. Tak nezbylo než dát ukon?it. Následovala otázka "Chcete spustit systém pro ?ešení problém??" (nebo n?co v tom smyslu). To m? docela rozesmálo. Ale na podobný situace jsem si už zvyknul, když m? to vykoplo 2x z pódiového umíst?ní ze závodu MOE, to bylo horší. Tam jsem to pos*al ješt? t?em dalšim lidem, což je mnohem horší. Tohle bylo v porovnání s tim o ni?em. Ale naštvalo m? to... Kone?n? když už se mi poda?í vy?ešit problém s p?ipojenim, objeví se chyba widlí nebo nevim ?eho, kterou jsem v život? nevid?l... Ale možná je to novym patchem, od Z28 mi nejdou p?ehrávat spr - OOS chyba. Na p?edchozích to jelo bez problém?. Ale stejnak p?ejdu na W7, dává to víc fps (i když v LFS jich mam až dost).
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #417
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Gratuluju vít?z?m a díky Popelce za duo závod, na takhle ostrou premiéru to bylo dobrý. Doufám, že to nebyl poslední závod a neute?eš.
Pouze s XRG
Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Jsy horšý neš u?ytel ?ežtyni (edit: promi?, opravdu, nedalo m? to )
Edit
Quote:
Originally Posted by Bubaak View Post
...
Jééé, další pomocník (d?kuju), kolik vás tam ješt? bylo? Krásn? jsi to celý popsal, jen bych nesouhlasila s tím vrakovišt?m v T1, n?co tam bylo v druhé polovin? závodník?, ale jeli hned dál. Ur?it? byly na vin? zase ty otravné minilagy.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #418
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Skúšal som sa z mobilu pripoji? sem na fórum, ale ledva som nechal odkaz aspo? v shoutboxe, pardon že som bez varovania neprišiel. :-( (toto píšem v robote)
Tos ani nemusel, psala jsem p?ed závodem, že omluvenky už nejsou d?ležité.
A s tvým PC je m? to líto, stejn? jako Ghosta, když to te? ?tu, a všech ostatních co nemohli jet nebo dojet z jakéhokoliv d?vodu. To zamrzí každého
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #419
Bubaak
Newbie

 
Join Date: 9.12.2007
Posts: 8
Default

Ghost - Jen rejpu ;-) být tebou vypínam PC a jdu s neslušným slovníkem na pivo.

Popelka - Tím vrakovišt?m jsem myslel, že se to tam vždy zbouchne p?i v?tším po?tu jezdc?. V konfliktu jsem zahlidl 3 auta a zbytek zastavil nebo uhnul. Jen ten co byl nap?í? se z toho dostaval cca. 5s, takže nic tragického
S právama p?ipojen tam byl d9, WL a já. Já byl jen na prosbu WL abych jí pohlídal, jinak celé to m?lo být v režii tvé a WL. Další ale z |p!nk| tam byl Manny a ten m?l ukol vše hlasit a moderovat. Takže v podstat? 5 lidí co mohli ovlivnit chod závodu (v?etn? tebe).

M?j dojem je že se to povedlo a to jsem p?itom hral CS:S a brouzdal fora (takže rychle reagujicí mohl být jen Manny a Marky)

Last edited by Bubaak; 8.12.2009 at 13:25.
Bubaak is offline   Reply With Quote
Old 8.12.2009   #420
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by masterful View Post
sorry myslel jsem že už jsem celým autem p?ed tebou, tak že kdyby to šlo tak jsem ti napsal aby si ne?ekal a jel dál
Vpoho, ono to bylo opravdu snad o 10cm - XRG je trochu v?tší

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Problém byl v tom, že se n?kte?í neum?jí proklikat dop?edu, kluci jak dlouho jezdíte?
Taky jsem si kliknul blb?. Ale já jezdím teprve 5 let
Pablo is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:47.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.