Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Pouze pr?zkum na délku závodu.
Kdo je pro 2 x 88 kol? 16 40.00%
Kdo je pro 2 x 44 kol? 24 60.00%
Voters: 40. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.12.2009   #361
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Když jsem ohlásila tento Duo závod, v život? m? nenapadlo, že se tady budou ?ešit takovéhle v?ci. Od toho jsou protesty. Co se tý?e t?ch kolizí, odpovídala jsem na Kaliovu reakci v tomto postu:
Quote:
Originally Posted by Kalio View Post
Popelko, víš co bude nejlepší? Když všchny ty schopn?jší a ohledupln?jší zabanuješ a ty, kte?í se sotva udrží na trati tam necháš, to pak bude opravdová krása. Ohledn? toho banu, za 1. no alespo? jsem se pobavil a za 2. když m? n?kdo 2x v pr?b?hu dvou kol bezd?vodn? pošle mimo tra?, tak se na m? nezlob, jsem cholerický a výbušný ?lov?k a když m? n?kdo vyto?í konám hned... te?ka, nehled? na to co jsi psala na úvod. Že si chceš zahrát bez crasher? a imbecil? co na demu jezdí destruction derby, mi to p?ipadalo ješt? horší jako demo... žádné respektování pravidel apod., takže se nad sebou zamysli a nejd?ív se podívej na replay a až pak laskav? konej a rozdávej tresty, protože tohle ti zatím moc nejde...
Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Kalio: jezdíš velice rychle, všechna ?est, ale chováš se opravdu jako n?kte?í na public serverech. Na záznam jsem koukala s povolan?jšími a výrok byl jednozna?ný, za tvojí první nehodu (1. kolo toho nedokon?eného závodu) mohl tv?j kolega z týmu Dovrchu# SoroW (odrazil Zeframa na tvoje auto), za druhou nehodu (2. kolo) jsi mohl ty sám, jeli jste se závodníkem Xtz.cze do šikany vedle sebe a ty jsi mu nenechal dost místa. V obou p?ípadech k nehod? p?isp?la nedokonalost LFS o kontaktu vozidel, bohužel.
A tv?j následující chat byl puber?átský.
To jen na vysv?tlení a už se k tomu nebudu vracet.
Ale vylou?it jsem ho samoz?ejm? necht?la. Byl normáln? p?idán na start pond?lního závodu jako ostatní. Dále pak následovaly emoce a další (tvrdší) Kaliovy posty, nechala jsem se "unést" a rozhodla tak jak rozhodla. Možná unáhlen?, ale není to Cup a své rozhodnutí zp?t nevezmu. To už by se Kalio smál 2x a v pond?lí by stejn? nenastoupil. Nebudu se hádat s ?lov?kem, který ignoruje moje prosby o ticho p?i závod? a vyrušuje soust?ed?ní ostatních. Za chat se omluvil až dnes tady na foru, ale až když mu teklo do bot.
Dále už se k tomu opravdu vyjad?ovat nehodlám.
Jen d?kuju Sorrowovi za p?iznání své chyby p?i tom kontaktu, ale nemusel jsi tady se ?eší jiný problém
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #362
Kalio
Newbie

 
Join Date: 15.3.2009
Location: CZE, Morava
Posts: 23
Default

Ale né prosímt?, já proti tob? nic nemám xtz. za to že to hodilo lag p?ece nem?žeš... se stalo a ješt? x-krát se stane... jen mi vadí, že za sv?j názor se po m? ostatní vozí a vozí se i z nepochopitelných d?vod? po lidech s týmu kte?í za to nem?žou.

Te?ka se dokonce dozvídám že mi teklo do bod... no toto co tu se ?lov?k všechno nedozví, já zírám popelko, ale v?? mi že z tohohle chatu a z t?ch ?e?í v??i mé osob? mi do bot ješt? dlouho tepote?e, cht?l bych vid?t kohokoli z vás kdyby se mu stalo to co m? v závod? a cht?l se dopracovat férového zhodnocení a místo toho dostane sprchu nesmyslných urážek a narážek, jak by jste se cítili? Obzvláš? když sem pak píšou lidi kte?í o tom nemají nejmenší páru... a nejde jim o nic jiného než se nad vámi vyvyšovat
__________________

Last edited by Kalio; 6.12.2009 at 21:58.
Kalio is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #363
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

Quote:
Originally Posted by Kalio
...
odpovíš mi na icq? za?al si zajimav?, ale n?jak si mi zapom?l odpov?d?t...
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #364
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

J??, tady zase p?ibylo legra?ní post? za tu dobu co jsem jel FM.
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #365
Otas43
Member

 
Otas43's Avatar
 
Join Date: 13.12.2008
Posts: 139
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
J??, tady zase p?ibylo legra?ní post? za tu dobu co jsem jel FM.
Ješt? by se na fóru m?lo zavést Fejsbukovské "to se mi líbí"
Otas43 is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #366
Sh!nE
Regular Member

 
Sh!nE's Avatar
 
Join Date: 23.2.2007
Location: Trutnov
Posts: 528
Default

Quote:
Originally Posted by Otas43 View Post
Ješt? by se na fóru m?lo zavést Fejsbukovské "to se mi líbí"
Líbí se Otas43 a 4 dalším lidem


spokojen?
__________________
Custom built PC|Intel(R) Core(TM)i5 3570k|nVidia GeForce GTX760 2GB OC|16GB DDR3|Logitech DFGT| Home made H-Shifter

S2 Licenced since 7.3.2007
Rank: Tra?ová LAMA


Active since: 23.2.2007
Active untill: 25.1.2010
Sh!nE is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #367
[d9]
Member

 
[d9]'s Avatar
 
Join Date: 16.2.2008
Posts: 166
Default

Quote:
Originally Posted by Otas43 View Post
Ješt? by se na fóru m?lo zavést Fejsbukovské "to se mi líbí"
vpravo nahore > Rate This Thread
__________________

|p!nk| live for speed DEMO server & |p!!nk| S2 server
LFSlapper & cleanracersdetector.exe powered girls-only servers
[d9] is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #368
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by [d9] View Post
vpravo nahore > Rate This Thread
Dal jsem Excellent .
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #369
Otas43
Member

 
Otas43's Avatar
 
Join Date: 13.12.2008
Posts: 139
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
Dal jsem Excellent .
To se mi líbí
Otas43 is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #370
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Trošku se Kalia zastanu, ale každý z nás je p?eci jen ?lov?k a m?že d?lat chyby, um?ní je jen ty chyby p?iznat. Tato debeta zklouzla v peber?áckou hádku, kdo je ten nejv?tší frajer apod. N?kdo se tomu m?že smát, ale když se nad tím tak zamyslím, tak je docela smutné, jak se tu chováte. Závody se jedou a vždy jezdily pro zábavu, jako zp?sob jak strávit ve?er a n?jak si ho zp?íjemnit. Místo toho to tady vypadá tak jak vypadá.

Nechci tu nic rosekávat, ani nic p?ikazovat, ale bylo by hezké, kdyby ta rozum?jší ?ást komunity se už nevyjad?ovala a zbytek a? se klidn? sežere. Každý si myslí svoje a nemusí to tu prezentovat, to by jsme se hádali a vym??ovali si názory ješt? na silvestra
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #371
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

kon?ím s tím...

ale na zejtra se t?ším, doufám, že budu mít ješt? ?as na trénink, a? porazím aspo? Fast Jardu a m?žu machrovat
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech

Gepas is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #372
SuffryCZ
Member

 
SuffryCZ's Avatar
 
Join Date: 3.12.2009
Location: Odolena Voda
Posts: 113
Default

Ty posty p?ibejvali rychlejc než sem je stihal ?íst
SuffryCZ is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #373
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Jestli už nikdo nic nemáte, tak bych sem ráda dala znovu informace k pond?lku, které jsou asi o 5 stránek zp?t, aby si je také p?e?etli ti rozum?jší, co ne?tou tyto naše nesmyslné debaty.
Moc m? to celé mrzí (myslím ty debaty, ale každý je n?jaký), t?ším se až to bude za mnou, odm?ním nejlepší, odpo?inu si od fora a budu se v?novat váno?ní pohod?.

Další p?ísp?vky už posílejte prosím Vás jen k informacím o pond?lku, ale myslím, že je všechno ?e?eno.

Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
*** POZOR *** INFORMACE K POND?LKU ***

Pojede se na serveru |p!!nk| a heslo oznámí majitel serveru [d9] sem do vlákna zítra odpoledne.

Závod prob?hne podle propozic v 1. postu http://forum.czechlfs.net/showpost.p...09&postcount=1

Po?adí na startu: t?ch 16 (edit: nyní už jen 15) co dojeli 1. závod bude obrácen?, dalších 5 co nedokon?ili pojedou tak jak dlouho vydrželi na trati, nov? p?íchozí pojedou z konce v po?adí které jim umožní hromadná 15 minutová kvalifikace (jen pro n?!!!). Kdo jí nebude chtít jet, nemusí, potom budu p?i sestavování po?adí na startu na vás klikat, tak jak m? "p?ijdete pod ruku", nic jiného v tom není.

Zatím je po?adí na start 2. závodu takovéto: (píšu bez týmu)
1.Otto, 2.Petersbond, 3.Tomas, 4.Vitr, 5.Substance, 6.Masterful, 7.Fast Jarda, 8.Pablo, 9.Jakub mt, 10.Popelka, 11.Sorow, 12.Lala cz, 13. Zefram, 14.Ghost, 15.R?žová Krasavice, 16.StreetKing, 17.Kid, 18.Suffry, 19.Branislav, 20.Xtz.
Kdo nep?ijde, má sm?lu, omluvenky neposílejte.

V 19:00 bude otev?en server nastavený na trénink, v 19:30 p?jdou všichni do pozorování. D9 spustí kvalifikaci na 15 minut. Na tra? vyjedou pouze ti, co nejeli 1. závod, nikdo jiný!!!
19:45-20:00 dopln?ní zbylých na start, p?estávka
Start závodu ve 20:00 hodin.

Kdo bude ignorovat moje upozorn?ní, bude následovat ban!!! V kvalifikaci se ješt? m?žete ptát pouze na d?ležité v?ci, ale v závod? už konec. Zakázány jsou jakékoliv hlášky. "Sorry, Good race, smajlik", to nikoho nezajímá a m? to také ruší.


Výhradní právo na ud?lení banu má [d9] - v??ím Ti
Server bude nastaven na: "p?ipojení do rozjetého závodu - NE"

Snad se nám to povede lépe než v pátek, zítra ve?er se na Vás t?ší Popelka

__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 6.12.2009   #374
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

?iže bude v pohode ke? prídem až 19:50, áno? (štartujem piaty) Totiž vždy ?o najneskôr pred pretekom resetujem DSL modem, lebo si nahováram že potom možno vydrží spojenie. :-)
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 7.12.2009   #375
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
?iže bude v pohode ke? prídem až 19:50, áno?
Jééé, d?kuju

Nejpozd?jší p?íchod na server 19:55 hodin !!!
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 7.12.2009   #376
Otas43
Member

 
Otas43's Avatar
 
Join Date: 13.12.2008
Posts: 139
Default

Možná po ránu moc nevidím po?et kol je p?vodních 66?
Otas43 is offline   Reply With Quote
Old 7.12.2009   #377
ORBman
Newbie

 
Join Date: 7.2.2009
Location: ?í?any
Posts: 17
Default

Quote:
Originally Posted by Kalio View Post
Jen n?jaké screene na osv?žení pam?ti a jestli ani po nich nevidíte, že jsem byl p?ed ním, potom doporu?uju zajít k o?nímu. http://www.edisk.cz/stahni/92197/BL_..._348.38KB.html
To je (dle mého názoru) d?kaz, že jsi porušil pravidlo 2.3.2 (viz http://www.czechlfs.net/liga/?mid=904) - právo volby máš stopy máš pouze v p?ípad?, že stíhající jezdec nedosáhne dostate?ného p?esahu. Nechce se mi v??it, že bys toto pravidlo neznal...
ORBman is offline   Reply With Quote
Old 7.12.2009   #378
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Quote:
Originally Posted by Otas43 View Post
Možná po ránu moc nevidím po?et kol je p?vodních 66?
Asi opravdu nevidíš a to máš ve?er 1. místo na startu
Ano, 66 kol, pitstop 2x
Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Závod prob?hne podle propozic v 1. postu http://forum.czechlfs.net/showpost.p...09&postcount=1
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Old 7.12.2009   #379
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

Jen se predem omlouvam za to, ze jestli dneska (pokud teda budu moci jet kdyz sem minule rychle ukoncil) nekdo jinej nez admin da opet hlasovani o restartu budu velice, ale velice sprostej Ani nemate tuseni jak hodne sem byl v patek nas*anej, protoze by me opravdu nenapadlo, ze nekdo jiny nez admin si vubec dovoli zahajit hlasovani o restartu zavodu. Doufam ze kdyz se neco podobnyho bude opakovat dostane dotycnej okamzity ban jinak si to pro priste opet nezapamatuje ze proste tohle se nedela
duuku is offline   Reply With Quote
Old 7.12.2009   #380
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Duuku: samoz?ejm? že budeš moct jet a chápu t?, ale bohužel nejsi ve startovce, protože jsi už nejel ten závod na Pinku. Dob?e si proto p?e?ti informace k dnešku, abys v?d?l co t? ?eká. K tamtomu už se prosím nevracej, všechny nás to mrzí a doufám že už se to nestane. Informace o ud?lování banu jsem jasn? pro dnešek stanovila.
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 18:37.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.