Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.10.2007   #21
350Z
Newbie

 
350Z's Avatar
 
Join Date: 22.4.2007
Location: Slovakia
Posts: 84
Default

Designovo to ujde, bezdratove riesenia bez kablov nie je tiez na zahodenie, by sa zislo aj mne, co tu mam kablov jeden cez druhy, aj na stole ale otazka ci to bude fungovat bez najmensich problemov. Ale nemozem sa predsalen zbavit dojmu, ze z obrazkoch to na mna posobi na niektorych miestach kontrukcie tak hrackovo a lacno. A cena je zbytocne prehnana, zase sa bude platit do istej miery za znacku. Tak sa uvidi ake na to budu ohlasy a recenzie, potom sa nad tym moze lamat chleba. Cekovo z toho mam zmiesany pocit.
__________________

Last edited by 350Z; 6.10.2007 at 02:18.
350Z is offline   Reply With Quote
Old 21.2.2008   #22
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

pri hladani informacii o novom logitech volante na lfs fore som nasiel thread o tomto volante a tam som nasiel odkazy na youtube videa
http://www.youtube.com/watch?v=R7vfhf2euOE
http://www.youtube.com/watch?v=rTr_r...eature=related
http://www.youtube.com/watch?v=RKKEu...eature=related

pedale imho vyzeraju a funguju dost dobre, paci sa mi hlavne velky odpor brzdoveho pedala

Last edited by Ondrejko; 21.2.2008 at 11:47.
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 19.8.2010   #23
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

FANATEC od dnešného d?a ponúka na predaj volant Porsche 911 Carrera Wheel za €159.95 (+ €20 poštovné). Cena je síce trochu vyššia ako má napr. Logitech DFGT, ktorý sa v týchto d?och predáva za cca €125, ale na druhej strane dostanete skvelý volant, kvalitne spracované pedále vrátane spojky a prevodovú páku so 6+1 stup?ovým Há?kom. Za €179.95 nezoženiete žiaden nový volant, ?o by ponúkal porovnate?né možnosti ako volant Porsche 911 Carrera Wheel.

Objednávajte rýchlo, lebo prvá várka volantov Porsche 911 Carrera bude limitovaná (asi 500 kusov), ke?že masová výroba sa spustila len nedávno. Ak sa rozhodnete pre kúpu, prvá zásielka volantov sa bude posiela? približne v októbri.

Volant Porsche 911 Carrera Wheel má maximálny rozsah otá?ania 900 stup?ov (za?ína od 90 stup?ov a priamo na volante si môžete po 10 stup?och pridáva? ve?kost rozsahu po?as hrania - nemusíte vychádza? z hry do nastavení). Veniec s priemerom 30 cm je obalený v špeciálnej gume. Dodáva sa s 1 typom páky (6 stup?ové há?ko), namiesto pá?iek pod volantom má iba tla?ítka. Umož?uje odstráni? deadzones, to znamená, že vám po?as jazdy nebude vibrova? volant okolo stredovej polohy, ke? ho pustíte ako, sa to stáva s volantmi Logitech. Okrem PC ho môžete používa? aj s konzolou Playstation 3 (ur?ite ho ocenia majitelia hry Gran Turismo 5).

?alšie informácie vrátane porovnania funkcií všetkých volantov FANATEC nájdete na oficiálnej webstránke.

Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2010   #24
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Vybava aj cena su super, ale podla mna vyzera aj oproti DFGT celkom hrackarsky, ale to je len moj skromny nazor
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 7.4.2012   #25
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

http://www.fanatec.simracing.sk/
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2012   #26
goerge
Newbie

 
Join Date: 21.9.2004
Location: Brno
Posts: 18
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
Jaké je poštovné do ?R? Nikde jsem to tam nenašel?
goerge is offline   Reply With Quote
Old 11.4.2012   #27
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by goerge View Post
Jaké je poštovné do ?R? Nikde jsem to tam nenašel?
najlacnejsie postovne je 12 eur napr. za volant bez pedalov.
za balenie s volantom a pedalmi je postovne 15 eur.
ak je tam viac balikov, napr. volant + pedale + stojan, tak postovne je 25 eur.

edit: http://www.fanatec.simracing.sk/postovne

Last edited by Ondrejko; 11.4.2012 at 23:46.
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2012   #28
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by goerge View Post
Jaké je poštovné do ?R? Nikde jsem to tam nenašel?
P?edevším tam není, s kým máš tu ?est obchodovat. Jestli je to firma, živnostník nebo jen špatný vtip.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 12.4.2012   #29
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
P?edevším tam není, s kým máš tu ?est obchodovat. Jestli je to firma, živnostník nebo jen špatný vtip.
ani firma, ani zivnostnik, ani vtip
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2012   #30
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Ondrejko View Post
ani firma, ani zivnostnik, ani vtip
Co je tohle za odpov??? Pokud tady tomu d?láš reklamu a evidentn? s tím jsi n?jak p?es simracing.sk spojen, tak bys m?l (a hlavn? na t?ch stránkách by to m?lo jasn? být) napsat, kdo je provozovatel eshopu. Uv?dom si, že se nebavíme o v?cech za desetikoruny. Tak jak jsou ty stránky te? podané pro m? mají d?v?ryhodnost cikána prodávajícího Rolexky p?ed Kauflandem.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 14.4.2012   #31
Ondrejko
LFS Guru

 
Ondrejko's Avatar
 
Join Date: 13.5.2005
Location: Košice
Posts: 2 773
Default

ja to prevadzkujem ako fyzicka osoba. som v podstate tlmocnik, spajaci clanok medzi Fanatecom a koncovym zakaznikom. je to urcene najma pre tych, co nehovoria anglicky/nemecky alebo nemaju paypal. faktury vystavuje firma Fanatec, akurat ze moje udaje su v kolonke Billing Address a zakaznik je v kolonke Delivery Address.
nie je v tom pre mna ziaden zisk, iba vidina, ze vo velmi dalekej buducnosti mozno dostanem nejaku proviziu. cakam na nu uz 3 roky.

Last edited by Ondrejko; 14.4.2012 at 16:44.
Ondrejko is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2014   #32
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Moj Fanatec Porsche GT3RS V2 zomrel presne po 3 mesiacoch (odbalil som 23.12.2013)

Dneska som skoncil pri pokuse este vylepsit challenge. Prve kolo 2:23.474 a potom na konci cielovej rovinky bum a volant uplne bez odozvy... uz mi ho nenajde ani AC... hrozny smrad spalenej elektroniky...nechal som to vychladnut ale ocividne to nie je len prehriatim ale uplne prepalenim nejakej casti. Takze je moj volant oficialne vhodny na reklamaciu...to som zvedavy kolko mi to bude trvat vybavit. Skusim tam najskor napisat, co mi poradia a uvidime.
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2014   #33
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Moj Fanatec Porsche GT3RS V2 zomrel presne po 3 mesiacoch (odbalil som 23.12.2013)

Dneska som skoncil pri pokuse este vylepsit challenge. Prve kolo 2:23.474 a potom na konci cielovej rovinky bum a volant uplne bez odozvy... uz mi ho nenajde ani AC... hrozny smrad spalenej elektroniky...nechal som to vychladnut ale ocividne to nie je len prehriatim ale uplne prepalenim nejakej casti. Takze je moj volant oficialne vhodny na reklamaciu...to som zvedavy kolko mi to bude trvat vybavit. Skusim tam najskor napisat, co mi poradia a uvidime.
hmm to je mi luto.. clovek investuje tolke peniaze a co z toho
Musim poklopat ze moj G25 ma uz nalietany slusny pocet hodin a to som druhy majitel a nebol ziaden problem, dufam ze to tak aj ostane. Snad ti to daju cim skor doporiadku a budes moct pokracovat
Puma /// is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2014   #34
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Day 59: Fanatec mi konecne vsetko spojazdnil.

Nakoniec som poslal volant do Nemecka po mesacnom vyjednavani a skusani nezmyselnych veci, ktore mi doporucovali. Najhorsie na tom bolo ze odpovedali tak za 5-7 dni a aj to na druhe/tretie vyzvy. Potom to uz islo rychlo a volant mi poslali spat viacmenej okamzite. Tak som si nateseny vsetko nastavil a ze idem jazdit.

No cakalo ma nemile a necakane prekvapenie. Vobec mi nefungovali pedale. Nic som s nimi za cely cas nerobil ale nereagovali vobec. Tak som tam znova pisal. Zas cakal, cakal, cakal. Poslali mi novu PCBA a napriek tomu ze som neveril ze to pomoze tak pomohlo a konecne vsetko funguje. Dufam ze uz to vydrzi nie len par mesiacov ale aspon par rokov bez poruchy.

Inak napriek nenormalne dlhej cakacej dobe a zbytocnemu natahovaniu musim Fanatec pochvalit ze vsetko moje postovne mi preplatili a dokonca ten vadny cip na pedaloch mi poslali, aby urychlili proces a vymenil som si ho sam.

Tak teraz sa uz len znova naucit jazdit na volante. Clovek jaksi za dva mesiace vyjde z treningu Hadam sa coskoro vidime online.
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 20.5.2014   #35
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Day 59: Fanatec mi konecne vsetko spojazdnil.

Nakoniec som poslal volant do Nemecka po mesacnom vyjednavani a skusani nezmyselnych veci, ktore mi doporucovali. Najhorsie na tom bolo ze odpovedali tak za 5-7 dni a aj to na druhe/tretie vyzvy. Potom to uz islo rychlo a volant mi poslali spat viacmenej okamzite. Tak som si nateseny vsetko nastavil a ze idem jazdit.

No cakalo ma nemile a necakane prekvapenie. Vobec mi nefungovali pedale. Nic som s nimi za cely cas nerobil ale nereagovali vobec. Tak som tam znova pisal. Zas cakal, cakal, cakal. Poslali mi novu PCBA a napriek tomu ze som neveril ze to pomoze tak pomohlo a konecne vsetko funguje. Dufam ze uz to vydrzi nie len par mesiacov ale aspon par rokov bez poruchy.

Inak napriek nenormalne dlhej cakacej dobe a zbytocnemu natahovaniu musim Fanatec pochvalit ze vsetko moje postovne mi preplatili a dokonca ten vadny cip na pedaloch mi poslali, aby urychlili proces a vymenil som si ho sam.

Tak teraz sa uz len znova naucit jazdit na volante. Clovek jaksi za dva mesiace vyjde z treningu Hadam sa coskoro vidime online.
Tak som rad ze si znova "v hre". Taketo trable su najhorsie, kedze cloveku neostava nic ine len cakat.. Prajem vela vela hodin bez akejkolvek poruchy a snad to cakanie stalo za to
Puma /// is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:16.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.