Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Kdy chcete, aby se jel druhý závod (FE Gold):
P?vodní datum i ?as (18.11. od 20:00) 4 13.33%
P?vodní datum (18.11.), ale od 17:00 11 36.67%
O týden pozd?ji (25.11. od 20:00) 13 43.33%
Až 14 dn? po FE Green, tedy 20.1.2013 2 6.67%
Voters: 30. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 16.12.2012   #421
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Tak nakonec jsem jet mohl, domu jsem dorazil v 20:26

Race 1: Kliknul jsem na WR setup, p?idal tlaky, ubral odklony a zkusit odjet aspo? kolo po konci Q, nezda?ilo se . Start byl dobrý, získal jsem dost pozic a ve 2. kole jsem se vyvážel za Popelkou a ... n?kým... "N?jak mi to moc táhne", ?íkám si..... Nemám restriktor , dal jsem si symbolický pr?jezd boxy jako improvizovanou DT penalizaci. Snad m? za to nikdo neroztrhá, ale vážn? jsem nem?l p?ipravený setup, protože jsem m?l za to, že v tu dobu budu úpln? n?kde jinde, no což, ješt? tu byl závod druhý.

Race 2: Jako první jsem nasadil restriktor a doufal, že t?eba vyjedu i n?jaké body, ke kterým nakonec nebylo v?bec daleko. Bohužel mi cca v 15. kole vysko?ila n?jaká neznámá aktualizace a padlo mi to op?t na lištu, hlavn? že se to stává jenom v ned?li ve?er jednou za 14 dní.

Statistiky
Q
Race 1
Race 2
Vypnout aktualizace, já zapom?l taky n?co ješt? p?epnout co se n?kdy také rádo aktualizuje.
Každopádn? vytahuju externí disk který se rád uspává a p?i probouzení defakto vytuhne všechno, tak kdyby náhodou, restart p?ed závodem a vypnutí všeho co nepot?ebuju, skype, a cokoliv co najdu na lišt?.

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Q: taky nejaky cas som ocakaval..stacil na prve miesto aj ked mi JackCY hovoril ze mal na to dat lepsie no nedal :P
Q: Bylo to opravdu o chloupek. Uvidíme ze statistik ale tipuji že budeš mít lepší SPB. Každopádn? moje 2-3 nejlepší SP1 m? nikdy nevyšli, poslední to jsem to už m?l jenže jsem v poslední zatá?ce musel p?edjížd?t RB4 která asi taky byla v ostrém kole a to už se nedalo vyjet tu poslední zatá?ku, drift a rovnou jsem šel do box? díky tomu abych ušet?il ?as nebo? lepší ?as by to nebyl díky tomu konci.

Jinak spokojen není to ani tak daleko od mého PB bez restriktoru. Ty m?kké gumy dost zpomalovali na rovince, no nevím jak na tom jezdí WR ale hold n?jak se ten grip využít dá.

Quote:
R1: odkruzenie na prvom mieste..po par prvych kolach ked som nesiel nad 1:15 som kontroloval ci mam fakt restrikciu bo som nechapal ako to vali mal som...tak potom uz len obcas okolari aby som sa tak nenudil...pochvala...vsetci pustali poctivo a vcas...tak to ma byt
Celkovy cas zavodu o 2 sekundy lepsi ako v treningu.
To jsem fakt nestíhal, za?átek ano, to jsem se držel a na studených jsem zvyklý to jez rychleji ale potom máš navrch jednozna?n?. ?as ufoní nakonci.
R1: Držel jsem se bavoráka ale jakmile zah?ál gumy tak jsem ho nechal být, nebo? už vím že se to tady p?edjet nedá. (Bavoráka udržím i s RB4 i s XRT na 20 kol, ale p?edjet jeden druhého to je prost? malý rozdíl.)

Furt jsem se vrt?l na židli a rovnal si polštá?, nudaaa, kroužil jsem si sám s ?asy ze kterých mi vstávali vlasy hr?zou. No n?jak jsem to dotáhnul. Trasa se mi op?t zm?nila a to už pro kvalifikaci po p?edchozím ježd?ní s RB4, WTF pro? má LFS tu noob trasu pro auta spole?nou, no nic, tak jsem jezdil podle stín?.

R2: Trasa se mi vrátila do p?vodního stavu První rychlost jsem si zrátil no nemohu ?ící že bych m?l n?jaký lepší start než mám s dlouhou.
Ostava se po startu držel blb? svodidel, pak se tam nemohl vejít a nem?l kam zatá?et tak se st?etnul s Pablem a to Ostravu oto?ilo do smyku komplet bokem. Po startu jsem jel defakto za chumlem, držel jsem plný a m?l rozumný výhled, jen jsem vid?l brzdy, Ostravu na bok, víc brzd, hned jsem to bral na vnit?ní stopu do T2, plné brzdy, od?el jsem svodidla, ?uknul Logicala, tam fakt víc nešlo, brzdil jsem jak jsem vid?l že to zpomaluje, zkoušel se tam protáhnout ale Logical nenechal místo. Po kontaktu hned plný plyn a protáhnul jsem se. Logical dostal trošku drift asi s Rodem se tam bokem líznuli, m? líznul Logical zpátky až jsem strach že skon?ím ve svodidlech p?ed T2. Rychlost jsem m?l tak jsem se p?es vnit?ní stopu do T2 vešel a ješt? p?edjel Kinga který to bral hodn? vn?jškem. Vyjížd?l jsem za Kidem na 4. pozici, ta se po šikan? prom?nila na 3.
Kid blokoval, jak jinak ;D 3-4x jsem m?l draft k p?edjížd?ní, jednou už jsem byl vedle n?j, no vjel mi tam a tak jsem do n?j narazil do zadu, to jsem radost nem?l, dost m? to zpomalilo. Kid ztrácel na sjezdu z dálnice a to že hodn?. Jenže i když jsem ho v SP1 dojížd?l v technické pasáži nemohu tento nízký odstup udržet, abych se nevyboural v šikan? pot?ebuji trošku výhled. Technická pasáž m? dnes moc nešla už jsem p?eježd?nej z toho zkoušení setupu. Nakonec jsem Kida draftnul na hlavní rovince a risknul to do T1 na vnit?ní, bylo to t?sné, líznuli jsme se, lízal jsem i svodidla ale jinde se to nedalo na sjezdu z dálnice mi to vždycky zav?el když jsem byl blízko a nutil m? zpomalit. SO6 je p?íšerné na p?edjížd?ní.
Jelo mi to trošku lépe než v R1 ale auto op?t trošku poškozené a pak mi to klouže. Gumy jsme trošku p?eh?ál a pablo jel tak rychle že i když jsem ho n?kolikrát dojel, hlavn? v SP1 tak v op?t v technické pasáži jsem musel mít odstup a poté už jsem ho nedokázal dojet až op?t v T1 a T2. Jel rychleji než Kid a s mými gumami a chybami to prost? nešlo p?edjet, když jsem dal auto dohromady tak jsem ho op?t dojel a víc se nedalo d?lat.


Setup jsme m?li m?kký, tlumi?e i gumy, gumy asi 185 v pr?m?ru a tak nám to moc na rovinkách nejelo i když jsme byli v draftu. Výhoda ale byla technická pasáž kde se takto dá hodn? nabrat když se to umí projet rychle. Bohužel to v závod? moc nepomohlo nebo? v technické jsme museli jet pomaleji kv?li autu p?ed sebou. Alsepo? já jsem to neriskoval jet na nárazníku. Možná za bavorákem jsem to prákrát zkusil v R1 a za ním se to dá nebo? stopu umí a také má stejný setup ;D

Až jsem se divil že to bavorák nakonec na 3. místo dotáhnul v R2, asi št?stí na pneumatiky
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2012   #422
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Setup jsme m?li m?kký, tlumi?e i gumy, gumy asi 185 v pr?m?ru a tak nám to moc na rovinkách nejelo i když jsme byli v draftu. Výhoda ale byla technická pasáž kde se takto dá hodn? nabrat když se to umí projet rychle. Bohužel to v závod? moc nepomohlo nebo? v technické jsme museli jet pomaleji kv?li autu p?ed sebou. Alsepo? já jsem to neriskoval jet na nárazníku. Možná za bavorákem jsem to prákrát zkusil v R1 a za ním se to dá nebo? stopu umí a také má stejný setup ;D

Až jsem se divil že to bavorák nakonec na 3. místo dotáhnul v R2, asi št?stí na pneumatiky
Ale setup to bol paradny i ked som sa dival ze napr Kid to mal ovela chladnejsie ako my...Mne sa dneska jazdilo dost dobre a nebal som sa jazdit aj sikanu niekomu meter za naraznikom a vzdy mi to vyslo v pohode tak som rad...lebo s tym som mal vecne problem a v meste duplom...vzdy je co zlepsovat
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2012   #423
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Q: vzal jsem n?jaký setup z disku co za?ínal SO5, p?idal restriktor, ubral odklony a za?al jsem trénovat na závod, tj. s 20% paliva jsem v Q kroužil bez p?estávky a stihl jsem 20 kol, tj. celý závod. Zbylo mi 0,1% paliva, tak jsem do závodu procento p?idal. 11. místo, tuším n?kolik PB.

R1: nedokázal jsem p?edjet salika, i když jsem v n?kterých pasážích byl evidentn? rychlejší. Pak m? p?edjel Danny a i když jsem se ho dokázal docela držet, na p?edjetí to taky nebylo. Už jsem se vid?l v cíli 11., ale salik zachyboval v posledním kole v souboji s Dannym, a já se protáhl na 10. místo.

R2: start z první pozice - obrovská výhoda. Sice m? málem sundal hned v T1 Ostrava, ale dob?e to dopadlo. Kid se (p?ekvapiv?) nep?ibližoval, držel všechny za sebou a já si za?al ?íkat, že jestli najedu dostate?ný náskok, mohlo by to vyjít na p?knou pozici. N?kolik PB a opravdu jsem mírný náskok získával. Trochu m? opustil optimismus v 7. kole, když se na 2. míst? objevil JackCY. ?ekal jsem, že m? rychlíci sjedou a pak si se mnou n?kde vyt?ou svodidla, ale ne, flákali se n?kde vzadu. Sice se JackCY dokázal dotáhnout, ale p?edjet ne, takže moje první body
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2012   #424
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Ja som si to vzadu tiež užil, najlepšie bolo 12. kolo 2. preteku. :-) Endu setup pre SO5, gamepad.

Mno, takže dúfam, že toto nebol náš posledný LFS online v živote a uvidíme sa 6.1.2013. ;-)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 16.12.2012   #425
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

JackCY: Uznávám, že ten set m?l slabý brzdy, bylo mi to jasný hned potom, co jsem vid?l, kolik na m? na brzdách získáváš ty i ostatní mpwr. Držel jsem se toho, že dokud nemáš p?esah, tak prost? místo nenechám, ale párkrát to bylo i z mojí strany nefér, snažil jsem se improvizovat a lepit nedostatky setu stylem jízdy. P?íšt? snad už pojedu se setem na tu tra? ur?eným.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #426
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Ale setup to bol paradny i ked som sa dival ze napr Kid to mal ovela chladnejsie ako my...Mne sa dneska jazdilo dost dobre a nebal som sa jazdit aj sikanu niekomu meter za naraznikom a vzdy mi to vyslo v pohode tak som rad...lebo s tym som mal vecne problem a v meste duplom...vzdy je co zlepsovat
Kid m?l tvrdé pneumatiky asi. Podle toho jak mi ujížd?l na rovince bych to tipoval, v?bec m? ten draft nejel za ním a m?l jsem ho n?kolikrát. Hold bylo to za cenu lepší ovladatelnosti a gripu. Na kvalifika?ním setu jsem to cítíl nejvíce a asi bych tam s tvrdšími gumami jel možná i lépe, poslední kolo jsem jel na tvrdých nebo? m? to už vyšlo jen na inlap tak jsem narychlo pro zkoušku p?enastavil v pitu tlaky pneu a nejelo se na tom tak hrozn? s t?mi velkými odklony.

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
R2: start z první pozice - obrovská výhoda. Sice m? málem sundal hned v T1 Ostrava, ale dob?e to dopadlo. Kid se (p?ekvapiv?) nep?ibližoval, držel všechny za sebou a já si za?al ?íkat, že jestli najedu dostate?ný náskok, mohlo by to vyjít na p?knou pozici. N?kolik PB a opravdu jsem mírný náskok získával. Trochu m? opustil optimismus v 7. kole, když se na 2. míst? objevil JackCY. ?ekal jsem, že m? rychlíci sjedou a pak si se mnou n?kde vyt?ou svodidla, ale ne, flákali se n?kde vzadu. Sice se JackCY dokázal dotáhnout, ale p?edjet ne, takže moje první body
10. pozice byla dobrá výhoda
Ti za tebou to slušn? brzdili a tak jsi si najel hezký náskok a s tím malým ?asovým rozdílem co já mám se nedokážu protáhnout. Bavorák by to asi protáhnul nebo? se nebál ty šikany jet blízko.
A také je to strategie Pro? se vybourat pokusem t? p?edjížd?t když jde jen o 3 body. Ta ztráta za to nestojí.

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
JackCY: Uznávám, že ten set m?l slabý brzdy, bylo mi to jasný hned potom, co jsem vid?l, kolik na m? na brzdách získáváš ty i ostatní mpwr. Držel jsem se toho, že dokud nemáš p?esah, tak prost? místo nenechám, ale párkrát to bylo i z mojí strany nefér, snažil jsem se improvizovat a lepit nedostatky setu stylem jízdy. P?íšt? snad už pojedu se setem na tu tra? ur?eným.
Nevím, m? brzdy p?išli normální, já jezdil nejd?íve 1060 ale musel jsem to stáhnout na 1040 nebo? ABS tady moc nepomáhalo a nemohu brzdit mén? na tom sjezdu z dálnice a tam jsem pálil pravou stranu. Bavorák brzdí tyhle pr?jezdy mnohem lépe. Spíš jsi tam brzdil moc a pak jsi nem?l výjezd na ten kope?ek, což je spíš setupem a jeho gripem. Ale u ostatních takový problém nebyl, pablo tam rozhodn? neztrácel jako se to da?ilo tob?.

Já zásadn? neuhybám, jak n?kde jedu, je to moje stopa a soupe?i nechávám jeho. Když bych najížd?l do zatá?ky a oponent tam m?l jenom nárazník apod. tak mu to zav?u, ale na rovince ne nebo pokud vidím že je rychlejší v té pasáži nebo? pak to je o boura?ku. Styl jízdem vid?l XD
Opravdu zajímavý haha. Ob?as jsem si p?ipadal že m? lákáš na betony ale nebyl jsem zrovna v draftu N?kdo to tam zkoušel, že najížd?l na betony a pak uhybal na dálnici p?ed nimi, ale to na m? moc nefunguje.


Flame, ty jsi se ptal na tu myš? Jde to, ale je to hnus, nejhorší je ta absence pedál?. Myš se dá, to není zase tak hrozné na kratší závody, výhoda je že mohu to?it rychle kontra ale na to je pot?eba mít n?co naj?ždíno v LFS a to se stejným nastavením LFS ?ízení aby jsi m?l odhad kolik zato?it. Bývali tam 1-2 parametry a ty si musíš doladit podle sebe a nau?it se to. Linearita ?ízení. Pak je tam ješt? button rate, což je rychlost plynu a brzdy p?i stisku kláves, to mám zpomalené. ?ímž ztrácím ale mohu tak lépa dávkovat ma?káním klávesy a také nástup plynu a brzd není tak razantní a to se také hodí, ale né vždy práv?.
A plyn, ?azení SX, C spojka, mezerník ru?ka, pravá myš brzda.
Mám to takto hodn? od za?átku nebo? ovládat plyn a brzdu na myši to mi prost? nešlo a držet tla?ítko plynu na myši celý závod, no to si neumím p?edstavit. Pro hry bez myši (když jsem línej si p?ekonvertovat myš na fiktivní volant), je to stejné jenom ?ízení a brzdy jsou na KL? nebo podobné klávesy. Takto jsme se kdysi s kámošem nau?ili jezdit RBR asi za 1 den nebo? ty klasické šipky to je nesmysl úplný a obou nám to nevyhovovalo (st?ídali jsme se u jednoho kompu). Tím že mám plyn a brzdu na jiné ruce tak si mohu jednodušeji dávkovat oboje sou?asn?. Plyn p?i pod?azování, po?ukávat si plyn, nebo si ?uknout brzdu lehce když jí pot?ebuji.

Auta co mají grip jsou OK, XR2 je asi maximum co se na tom dá zvládnout, FZ2 už moc nejde nebo? se spálí pneu na brzdách. Výkonné p?edohraby jsou ?asto také problém a odchází pneumatiky.
Na všech autech ale více pálím pneumatiky a ?asto musím jet neideální stopu. Brzdit více rovn?, projížd?t zatá?ky pomaleji a pak prudce nastupovat plný plyn. T?eba tady to není tolik poznat ale oproti bavorákovi už to poznat sakra je A online se to pak také pozná a zvlášt? v lize n?kde. To úpln? vidím jak si m? dobrž?ují a mají rychlejší výjezdy ze zatá?ek.

Není to tedy žádná sláva ale na to ob?asné poježd?ní to sta?í.

Já jsem spíše sbíra? bod? a hraju si se setupy když mám náladu na to.
Bavorák zase spíše bo?í ?asové rekordy a tím pádem více riskuje n?kdy a to se na sbírání bod? né vždy vyplatí. M? také baví p?edjížd?t i když ten oto?ený grid tady si moc neužívám, prost? to není ono. Na p?edjetí 8-9 aut je ten závod ob?as moc krátký a pokud ?lov?k opravdu nežene tak to nedojede.

Koukni se na R2, tam jsem sko?il 5 míst jen mezi T1 a T2 po startu, prost? št?stí a také se probiju. Ale mít to všechno p?edjížd?t tak jsem pabla nedojel a byl bych zaseknut n?kde ve vlaku.

Jinak ?as na RB4/SO6 na 20 kol, m?j 2. pokus, jen tak sranda polad?ný naklikaný WR setup byl ?as:
25:16.76
Když jsem m?l p?ed sebou na startu bavoráka tak jsem ho p?edjel ale ?asto ho vyboural v T2. V ?istém kole jsem ho po t?ch 20 kol za sebou udržel s tím že gumy mi odcházeli více a nejrychlejší ?as byl 1:14.7x. Na p?edjetí ale nem?l ani když já jsem m?l p?ední gumy 75/80/95 chvílemi.

Klouczech m?l rezervované 1. místo v druhém závod?, škoda že nejel, takhle ho nechal Pablovi

Na XRT byl m?j nejlepší ?as 25:15.13 a bavorák dojel za mnou v záv?su pod 1s.
On ale zajel 25:13.xx a jak jste vid?li v závod? dokonce 25:11.xx a to jsem opravdu v R1 nestíhal. Já se chytnu na za?átku na studených gumách leda ale tam to nešlo no a pak už mi ujede.




__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 17.12.2012 at 02:53.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #427
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
výhoda je že mohu to?it rychle kontra ale na to je pot?eba mít n?co naj?ždíno v LFS
Tes sa na to ked si niekedy kupis volant - you gonna have a baaaad time. To bol najvacsi problem u mna sa odnaucit tie rychle kontry ale je to potom ovela lepsie...a ked sme uz pri tom...neser sa uz s tym a zozen si aspon DFGT...by si sa zlepsil este o dost...a to si uz na mysi dost dobry...sice by si bol asi lepsi ako ja ale ked si z teamu tak to az tak nevadi
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #428
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Když nebudu po?ítat asi 10 kol b?hem t?ch 14 dní, tak jsem za?al trénovat až v ned?li, a nem?lo to zrovna velkej úsp?ch , set jsem stáhl, p?idal brzdy a go

Q: zajeté PB a 4. místo - unglaublich

R1: start ze 4. po par kolech jsem p?edjel snad Logicala, a pak už jen ob?as obrana a ob?as kroužení p?ed Lalou, dojezd na 3. Paradajs

R2: start z 8., na startovce kalamity jane, posun na 6., poté kroužení a obrana p?ed Bavorakem, všude jsem tak n?jak sta?il, ale pravá zatá?ka se splitem m? ni?ila, bu? jsem jel jak tronda a úpln? jsem cítil jak má doma Bavorák a p?edtím Lala nervy, že je tam brzdím . Problém ovšem nebyl, že bych tam neum?l p?idat, ale jakmile jsem trochu p?idal tak leva zadní šla k 80°C a zchladit to zp?t navíc p?ed Bavorákem nebylo moc lehký. Pak p?išlo asi 8. kolo a já v poslední šikan? škrtl ze? a poslala m? p?ímo do druhé zdi, kde jsem se zapích, pár lidí do m? trklo a p?edjelo, zp?t na 10. míst?, nervy, nadávky, horký gumy, horká hlava. Poda?ilo se mi ješt? stáhnout 1 místo. V cíli 9. Jakž takž

Celkov? dobrý závody, cht?lo by to jen víc ?asu na trenink
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #429
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvali: pod ocekavani, omylem jsem vzal jinej set. Zajel jsem svuj prumernej cas, ale co jsem koukalna vysledky, o moc vic vepredu bych s casem blizicim se PB stejne nebyl.

Oba zavody: des bes, vzdycky jsem to hned po startu uplne zbytecne otlouk o svodidla a tim upravil geometrii. Vzdycky me nastve, kdyz delam nevynuceny zbytecny chyby....

Nedival jsem se na replay, ale z myho pohledu se opet potvrdilo, ze vsichni zucastneni jezdi hlavou a nikam se bezhlave necpou a kdyz uz, tak maji auto naprosto pod kontrolou.
Dekuju vsem za ucast a ferovy zavodeni.
Tesim se na zaverecnej zavod ;-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #430
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
... "N?jak mi to moc táhne", ?íkám si..... Nemám restriktor , dal jsem si symbolický pr?jezd boxy jako improvizovanou DT penalizaci. Snad m? za to nikdo neroztrhá...
V kvali si to vzdycky overujeme, tam je na to cas, v zavode ne. Osobne nemam v umyslu to resit, zvlast kdyz ses zachoval takhle ferove. Verim, ze Muf bude mit stejnej nazor a ostatni zrovna tak.
Sam jsem jel kvali na jinej set (i kdyz teda s restriktorem)- splest se je snadny.
Diky za ferovej pristup.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #431
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Styl jízdem vid?l XD Opravdu zajímavý haha. Ob?as jsem si p?ipadal že m? lákáš na betony ale nebyl jsem zrovna v draftu N?kdo to tam zkoušel, že najížd?l na betony a pak uhybal na dálnici p?ed nimi, ale to na m? moc nefunguje.
Tohle jsem nepraktikoval, jestli myslíš ten sjezd. Ale divil jsem se, pro? do toho všichni vráží, když už je SO v LFS n?jakej ten pátek a mohli by ho znát.
A mpwr se za?íná jevit jako ?eský my3id.. tréninky, ?asy na závod... už chybí jenom ty mezinárodní trofeje.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #432
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Zkousel jsem x setu... porad to nejelo, nebo nesedelo.
Pak jsem nasel jeden, co sedel jak pribitej. Sice se me nezdal "odpich" ale jinak mekke odpruzeni .. vyska pres 99mm a presto nizko... Az do prvniho testovaciho zavodu nekdy pred zavodem spokojenost. Jedem do kopce na dalnici a vsichni me ujizdeji... tak sup do garaze a zkousim zkratit prevodovku ... a porad nic ... tak si rikam ja tam mam snad 100% paliva... ale pise to 24% hmm... no a uz druhej set co mel kg navic.. ted 200kg ) Jsem to stahnul na 0kg a uz se jezdily casy kolem 16:25

Jinak Q: nebyl jsem posledni. super.

R1: trochu me prekvapil Fast Jarda.. kdyz tam vlitnul do sikany jak UFO Tak jsem jen doufal, ze Popelce to nepojede taky tak rychle a nebude se me snazit predjet zaroven z prava, nastesti ne, rozumne to devce. Pak jsem se ji snazil drzet za sebou a zdrzovat az do chvile, nez jsem se pod mostem zasnil a vzal tam ten beton zprava, pak svodidla zleva a pak jsem radeji krapet uhnul No a cekal utok od 00Ja, nastesti tam tuknul svodidlo a ja trosku poodjel a dojel do konce.

R2: Byla nejaka tlacenice v sikane. Tak jsem ubral, neb byla zluta. Profrcelo tam pres caa 5-6 jezdcu. Asi zluta znamena pripravit ke startu No a pak bych si zaslouzil pruplesk.. Jsem se nechal vyhecovat predjetim a snazil se rychle predjet zpet... tlacil se pod mostkem vedle zadniho kola OstravyCZ... samo ze tam pak misto nebylo a ja ho tuknul.. takze VELKA OMLUVA. Skocil jsem na svodidla .. a casem dopadl na kola ... Pak jsem par koul pokukoval po Substance242 (Koukam ze pokukujes po Nexusu 10, jsme dva ) a dokrouzil do cile....


Super zavody i kdyz na R2 a stouchani pod mostem nejsem na sebe moc hrdej .. ale ...
Tesim se na priste ...
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #433
xxmartin
Newbie

 
Join Date: 5.6.2010
Posts: 38
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Nedival jsem se na replay, ale z myho pohledu se opet potvrdilo, ze vsichni zucastneni jezdi hlavou a nikam se bezhlave necpou a kdyz uz, tak maji auto naprosto pod kontrolou.
Jo až na m? to byl závod hr?zy:-) V R1 jsem si na za?átku "vylepšil" geometrii a pak celý závod byl jen boj to udržet a neupálit. A v R2 to hned v první zatá?ce jsem si špatn? najel, tuknul svodidla a z toho následoval náraz do Pabla a pokra?ování asi znáte:-) No už se t?ším na fern bay z té se stává má oblíbená tra?
__________________
OstravaCZE

Last edited by xxmartin; 17.12.2012 at 10:52.
xxmartin is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #434
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Tohle jsem nepraktikoval, jestli myslíš ten sjezd. Ale divil jsem se, pro? do toho všichni vráží, když už je SO v LFS n?jakej ten pátek a mohli by ho znát.
A mpwr se za?íná jevit jako ?eský my3id.. tréninky, ?asy na závod... už chybí jenom ty mezinárodní trofeje.
mne to s tymi mantinelmi niekto robil uz v GTAL na Kyote tak som si daval pozor no je to zradne, lebo clovek na to nie vzdy mysli...
A tak snazime sa ale bohuzial nie je cas jazdit aj nieco medzinarodne...teraz si ledva najdem cas na tieto zavody. No su to cenne skusenosti. Ja som vzdy mal natrenovane na taketo zavody no v samotnom ostrom zavode to bola obycajne hruza (ciastocne aj kvoli jemnym nervom, ktore uz nemavam) a nevedel som sa priblizit k treningovym casom. Teraz uz ich obcas v zavode aj prekonavam alebo jazdim aspon taku uroven tak som rad. A zas na medzinarodnej urovni by sme boli mozno jemny nadpriemer no ziadne my3id. Ale aj tak dakujeme za pochvalu
Kid ty keby si potrenoval viac ako v kvali tak by si tiez jazdit aspon tak ako my
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #435
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Btw to hlasovani asi uz nutne neni, i kdyz porad bychom mohli dat zavod jeste 1x toho 20
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #436
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
Btw to hlasovani asi uz nutne neni, i kdyz porad bychom mohli dat zavod jeste 1x toho 20
M? by jeden závod navíc nevadil, zrovna jsem si v?era ?íkal, že to n?jak rychle uteklo.

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Kid ty keby si potrenoval viac ako v kvali tak by si tiez jazdit aspon tak ako my
Možná, chybí motivace se do toho poušt?t seriózn?jc.
Jediný, co mám v plánu, je CZ LFS liga se Sciroccem a t?eba i dohromady s p?iškrcenýma TBO?kama, až to jednoho dne vyjde.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #437
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default Záznamy ze 4. závodního ve?era

Kvalifikace
1. závod
2. závod
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #438
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Tes sa na to ked si niekedy kupis volant - you gonna have a baaaad time. To bol najvacsi problem u mna sa odnaucit tie rychle kontry ale je to potom ovela lepsie...a ked sme uz pri tom...neser sa uz s tym a zozen si aspon DFGT...by si sa zlepsil este o dost...a to si uz na mysi dost dobry...sice by si bol asi lepsi ako ja ale ked si z teamu tak to az tak nevadi
LOL

až se p?est?huju XD

Bez FF se dá rychlé kontra i na volantu
Na té myši to kontra nebylo zase tak velké tady na SO6. Já jsem by se setupem také spokojen, jsou ur?it? i lepší a spoustu v?cí jsem netestoval ale vyhovoval mi.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #439
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
ale pravá zatá?ka se splitem m? ni?ila, bu? jsem jel jak tronda a úpln? jsem cítil jak má doma Bavorák a p?edtím Lala nervy, že je tam brzdím . Problém ovšem nebyl, že bych tam neum?l p?idat, ale jakmile jsem trochu p?idal tak leva zadní šla k 80°C a zchladit to zp?t navíc p?ed Bavorákem nebylo moc lehký. Pak p?išlo asi 8. kolo a já v poslední šikan? škrtl ze? a poslala m? p?ímo do druhé zdi, kde jsem se zapích, pár lidí do m? trklo a p?edjelo, zp?t na 10. míst?, nervy, nadávky, horký gumy, horká hlava. Poda?ilo se mi ješt? stáhnout 1 místo. V cíli 9. Jakž takž

Celkov? dobrý závody, cht?lo by to jen víc ?asu na trenink
Kolik jsi m?l tlak pneumatik? My m?li vp?edu 185 a vzadu 190 na levé stran?. Gumy šli na t?ch 80 také, h?álo se to dost, velké odklony nízké tlaky gum oproti ostatním to vypadalo ale jelo to a práv? v této zatá?ce to bylo docela poznat n?kdy. Ten škrt zdi jsem vid?l, jsi jel moc blízko u zdi pak jsi musel zato?it do šikany a to jsi zato?il do zdi a ta t? poslala rovn? do druhé.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 17.12.2012   #440
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Kid222 View Post
Tohle jsem nepraktikoval, jestli myslíš ten sjezd. Ale divil jsem se, pro? do toho všichni vráží, když už je SO v LFS n?jakej ten pátek a mohli by ho znát.
A mpwr se za?íná jevit jako ?eský my3id.. tréninky, ?asy na závod... už chybí jenom ty mezinárodní trofeje.
my3víkendoví jezdci lol

Nevím, n?kdo tam m?l takovou stopu že jel docela podle beton? a pak zahybal p?ed tím zlomem.
Já to jezdil jinak, vesm?s rovn? a na zlomu jsem za?ínal zatá?et tím pádem po dopadu to zatá?elo.
Stop je tam ale víc a záleží co komu vyhovuje, jestli najížd?t široce nebo úzce.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 17.12.2012 at 17:59.
JackCY is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 04:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.