Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

View Poll Results: Kdy chcete, aby se jel druhý závod (FE Gold):
P?vodní datum i ?as (18.11. od 20:00) 4 13.33%
P?vodní datum (18.11.), ale od 17:00 11 36.67%
O týden pozd?ji (25.11. od 20:00) 13 43.33%
Až 14 dn? po FE Green, tedy 20.1.2013 2 6.67%
Voters: 30. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 6.11.2012   #221
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
Taky ze uz nebudu. Kdyz on mi poslal set a bez toho setu bych byl uplne marnej. Tak to bylo takovy jako podekovani.

Koukal jsem ze jeste 2 mista byly volny. Oni ty tymy nemusi byt ani plny. Proto jsme nastavili bodovani jen pro prvni dva z tymu, aby pocet lidi v tymu nebyl vyhodou

Vysledky jeste musim zkontrolovat. Treba BMW tym ma o bod vic nez by mel mit
Já to kontrolovat nebudu.
Na NDR jsem m?l i vlastní tabulku a hlásil chyby ve výsledkách XD Ale je to strašná pakárna se s tim d?lat, hledat jestli je chyba u m? nebo opravdu ve výsledkách. Tady si to užijete s tím bodováním 2 nejlepších z týmu, 2 závody za ve?er atd. to vám opravdu nezávidím

Jenom p?i druhé kvali jsem proklikával všechna auta a koukal na restrikce v F11, ale jak jsem koukal na klou?ka tak jsem si ani nevšim že n?kdo skákal do garáže. To m? opravdu nenapadlo že by se n?kdo pokusil XD

Klou?ek má ty sety vychytaný a umí jezdit. Stále nechápu ty ná?eky na FXO že je pomalé. Vid?li jste m? na serveru p?i trénincích a jezdil jsem se všemi vozy vcelku stejné ?asy. S RB4 jsem jezdil i sprinty na 5-10 kol a nebyl problém dojet ?i vyhrát. Musíte si poladit set a trénovat, o ni?em jiném to není. Koukn?te na Popelku, jaký ?as zajela v kvalifikaci a v druhém závod? se m? také slušn? držela. Jinak je známá urputnou obranou a nikoho nikdy nechce pustit. Pro m? p?ekvapivý pokrok u ní na XRT a doufám že bude d?lat konkurenci nebo? první závody mohou být trošku nudné.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 6.11.2012 at 20:54.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 6.11.2012   #222
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
Vysledky jeste musim zkontrolovat. Treba BMW tym ma o bod vic nez by mel mit
A? se snažím, jak se snažím, po?ád nikde nevidím chybu
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 7.11.2012   #223
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
A? se snažím, jak se snažím, po?ád nikde nevidím chybu
Druhy zavod, druhy bodovany jezdec - Logical - ma jeden bod. V prehledu tymu jsou dva body

edit: i kdyz v druhem zavode bodovali tri jezdci za Rouse, takze tymove body byly spravne posunuty a Logical, tak pro tym ziskal dva body. Zalezi jak to organizatori mysleli, zda se treti jezdec nezapocitava a body pro team se posouvaji na nasledujiciho jezdce, nebo proste nasledujici jezdec ma jen ty body co ziskal za poradi.

Last edited by HonzaNB; 7.11.2012 at 06:23.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 7.11.2012   #224
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Druhy zavod, druhy bodovany jezdec - Logical - ma jeden bod. V prehledu tymu jsou dva body

edit: i kdyz v druhem zavode bodovali tri jezdci za Rouse, takze tymove body byly spravne posunuty a Logical, tak pro tym ziskal dva body. Zalezi jak to organizatori mysleli, zda se treti jezdec nezapocitava a body pro team se posouvaji na nasledujiciho jezdce, nebo proste nasledujici jezdec ma jen ty body co ziskal za poradi.
To je práv? to, co jsme ?ešili s Mufistem ješt? p?ed závodem. Ptal jem se, jak si mám to pravidlo vyložit, a bylo mi ?e?eno, že pokud bodují v závodu z jednoho týmu 3 nebo 4 lidi, jejich body se do šampionátu tým? nepo?ítají a posouvají na dalšího jezdce v po?adí. A jelkož na 8. míst? byl Slovakia ring s Primerou (3. bodující z týmu Rouse Sport), body se posunuly o p?í?ku níže, a tudíž já, Logical a Ljubik jsme dostali o bod víc.

Pokud jsem si to ovšem vyložil špatn?, pak se omlouvám
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 7.11.2012   #225
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Quote:
Originally Posted by Flame View Post
To je práv? to, co jsme ?ešili s Mufistem ješt? p?ed závodem. Ptal jem se, jak si mám to pravidlo vyložit, a bylo mi ?e?eno, že pokud bodují v závodu z jednoho týmu 3 nebo 4 lidi, jejich body se do šampionátu tým? nepo?ítají a posouvají na dalšího jezdce v po?adí. A jelkož na 8. míst? byl Slovakia ring s Primerou (3. bodující z týmu Rouse Sport), body se posunuly o p?í?ku níže, a tudíž já, Logical a Ljubik jsme dostali o bod víc.

Pokud jsem si to ovšem vyložil špatn?, pak se omlouvám
Mas to dobre. Jsem te jenom zkousel
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 7.11.2012   #226
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
Mas to dobre. Jsem te jenom zkousel
Ale nekecej
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 7.11.2012   #227
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by 00Ja View Post
Proveroval jsem protest a je to tak.
Zatim to predbzne chapu jako podvod a chystam se potrestat vyloucenim z cupu.
Jeste PA3Ka pozadam o vyjadreni, ale myslim, ze je to jasny.

Jsme snad dospeli lidi a jde nam o zabavu a fair play, ne? Vsichni to dodrzujou. Tohle me fakt zklamalo.
M? to zklamalo taky,když jel vlastn? jako náhradník za m? a náš tým.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 7.11.2012   #228
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Dnešní test FE3:
1:33.94 - RB4 pohodi?ka jako na motoká?e
1:34.13 - FXO na myši už to není taková pohoda s gumama ale stále rychlé i s t?mi 6%, ty široké gumy a nízká váha je prost? znát
1:34.46 - XRT no je to teda n?co to uko?írovat a ten ?as byl asi na Q setu, na endu setu je to spíš 1:34.50-1:35.00 když se jede dob?e

RB4, FXO, prost? vemu set, nebo co seženu, co mi kdo pošle a jedu co to dá, Q sety to nejsou ale rvu gumy co to jde.

Q: RB4 pod 34 se vcelku dá, FXO také, XRT je to spíš pedály a fakt to mít v ruce aby to šlo pod 34, jsem zv?dav jestli se to n?komu povede.

Všechny ?asy jsou s restrikcemi.
Vozy mi tady p?ijdou pro závod vyrovnané s tím že RB4 a FXO jsou a dost jednodušší na ovládání a p?edjížd?ní. S RB4 defakto m?žu jezdit rallycross a n?jak m? to ani netrápí že jsem kousek mimo tra?
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 7.11.2012 at 21:32.
JackCY is offline   Reply With Quote
Old 7.11.2012   #229
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Kontrolná otázka - ke? som prvý pretek nemohol ís?, mám vôbec trénova? do druhého, budem sa môc? zú?astni?? :-) Díky.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2012   #230
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Dnešní test FE3:
1:33.94 - RB4 pohodi?ka jako na motoká?e
1:34.13 - FXO na myši už to není taková pohoda s gumama ale stále rychlé i s t?mi 6%, ty široké gumy a nízká váha je prost? znát
1:34.46 - XRT no je to teda n?co to uko?írovat a ten ?as byl asi na Q setu, na endu setu je to spíš 1:34.50-1:35.00 když se jede dob?e

RB4, FXO, prost? vemu set, nebo co seženu, co mi kdo pošle a jedu co to dá, Q sety to nejsou ale rvu gumy co to jde.

Q: RB4 pod 34 se vcelku dá, FXO také, XRT je to spíš pedály a fakt to mít v ruce aby to šlo pod 34, jsem zv?dav jestli se to n?komu povede.

Všechny ?asy jsou s restrikcemi.
Vozy mi tady p?ijdou pro závod vyrovnané s tím že RB4 a FXO jsou a dost jednodušší na ovládání a p?edjížd?ní. S RB4 defakto m?žu jezdit rallycross a n?jak m? to ani netrápí že jsem kousek mimo tra?
S FXO pod 1.34,aniž by jsi uva?il gumy?To bych cht?l ten set,co jsem zkusil,tak kolem 4-5 kola gumy ho?í,ano na 4 rychlý kola v kvali to na 34 ur?it? p?jde,ale na 16 kol nev??im že gumy to tempo vydrží,ho? setík na stažení na testnutí.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2012   #231
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Dnešní test FE3:
1:33.94 - RB4 pohodi?ka jako na motoká?e
1:34.13 - FXO na myši už to není taková pohoda s gumama ale stále rychlé i s t?mi 6%, ty široké gumy a nízká váha je prost? znát
1:34.46 - XRT no je to teda n?co to uko?írovat a ten ?as byl asi na Q setu, na endu setu je to spíš 1:34.50-1:35.00 když se jede dob?e
Aby jsi zajel takove casy, jako hodne sekas sikany? Co jsem mel moznost pozorovat, tak nekteri zavodnici to berou hodne na hranici regulernosti. Kdy uz byli celym vozem mimo trat.
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2012   #232
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Dnešní test FE3:
1:33.94 - RB4 pohodi?ka jako na motoká?e
1:34.13 - FXO na myši už to není taková pohoda s gumama ale stále rychlé i s t?mi 6%, ty široké gumy a nízká váha je prost? znát
1:34.46 - XRT no je to teda n?co to uko?írovat a ten ?as byl asi na Q setu, na endu setu je to spíš 1:34.50-1:35.00 když se jede dob?e
Dobrý a te? si zkus ud?lat set a zkusit si odjet závod...
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2012   #233
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Kontrolná otázka - ke? som prvý pretek nemohol ís?, mám vôbec trénova? do druhého, budem sa môc? zú?astni?? :-) Díky.
Jasan, ses normalne napsanej mezi jezdcema ;-)
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2012   #234
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Jak jsem ?íkal, hotlap je úpln? jiná liga než závod. Podle m? v závod? bude nejlepší asi dob?e ?iditelné FXO. Setup se dá ud?lat, už jsem to mnohokrát vid?l. XRT bude takový st?ed a nejh??e mi vychází RB4. Dlouhé a rychlé zatá?ky, krátké rovniky, to p?esn? tomu autu nesedí. Už na AS2 to RB4 trochu pálily a to tam jsou 2 zatá?ky a dlouhé rovné úseky, kde se dá chladit...

JackCY - hotlap o všem nevypovídá, obzvlášt? v této kategorii

M?j skromný soukromý názor

Last edited by Fast Jarda; 8.11.2012 at 14:50.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2012   #235
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

34,5 s XRT ... ja zas budu mit co delat ...

Ano, videl jsem na vlastni oci, jak Fast Jarda dal pod tuhle hranici a bylo to tak, ze sekal hlavne posledni sikanu za hranou fair play.

Ja daval po nekolika kolech na nevyladenym setu kousek nad 1:35.

S treninkem to urcite pujde pod 35, ale 34,5 ??? To si nejsem jistej.
Asi hodim za hlavu ten rado-by-hard-core styl "bez ABS" a zkusim, co to jede se vsema asistentama...
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2012   #236
Piroman
Newbie

 
Join Date: 6.3.2012
Posts: 76
Default roman

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
34,5 s XRT ... ja zas budu mit co delat ...

Ano, videl jsem na vlastni oci, jak Fast Jarda dal pod tuhle hranici a bylo to tak, ze sekal hlavne posledni sikanu za hranou fair play.

Ja daval po nekolika kolech na nevyladenym setu kousek nad 1:35.

S treninkem to urcite pujde pod 35, ale 34,5 ??? To si nejsem jistej.
Asi hodim za hlavu ten rado-by-hard-core styl "bez ABS" a zkusim, co to jede se vsema asistentama...
Co som si skusal tak pod 34 som dal ale to bolo na Q nastaveni 2%. Skusal som naladit Race ale akosi sa nedari. Cas 34,5 mozes dat ale v race to asi vela krat nedas ja sa skor priklanam k casu 35 a viac
Piroman is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2012   #237
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Ano, videl jsem na vlastni oci, jak Fast Jarda dal pod tuhle hranici a bylo to tak, ze sekal hlavne posledni sikanu za hranou fair play.
Zvyšte v??i m? svojí pozornost!

Tra? se u?ím a ano, jedu to tam na hranici regulérnosti. Je docela normální, že se to v tréninku ob?as nepovede, proto se trénuje. Ale bu? si jistý, že se snažím jezdit to ?ist?, by? na hran?. Zkracování trati kv?li pár desetinám je vážn? pod mojí úrove?.

Ale dop?edu m?žem nahodit téma ohledn? poslední šikany na FE2, když už jsme u toho zkracování
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2012   #238
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post

Ale dop?edu m?žem nahodit téma ohledn? poslední šikany na FE2, když už jsme u toho zkracování
balík Senna do šikany

Last edited by Rodo; 9.11.2012 at 08:13.
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2012   #239
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
balík senna do šikany
Seno lita po trati... a odnesou to ti co jedou za "zkracovacem".
Takze jako vzdy na beton jsem pro beton.

PS: Jako vzdy vim, jak to dopadne. Takze Senu zdar...
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2012   #240
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Tak m?že se jet i bez layoutu s tím, že se spolehneme na fair play všech zú?astn?ných a po závod? n?kdo zkontroluje replaye s tím, že kdo st?ihne víc než nap?. 3x, tak dostane bodovou/?asovou penalizaci.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.