Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 22.3.2007   #1
bakino
Newbie
 
Join Date: 22.3.2007
Posts: 4
Default THRUSTMASTER Ferrari GT2

Caute ludia aky je fas nazor na tento volant? Rad by som si daky kupil a tento sa mi celkom pozdava.
bakino is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2007   #2
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by bakino View Post
Caute ludia aky je fas nazor na tento volant? Rad by som si daky kupil a tento sa mi celkom pozdava.
Radsi bych byt tebou zainvestovla do Logitech Driving Force PRO (DFP) ktery ti poskytne urcite mnohem lepsi zabavu a prozitek nez toto (ma uhel otaceni 900°, opticke snimani polohy volantu apod.) ma ho tu spousta lidi a zadny problemy s nim nejsou. Da se poridit okolo 2500,- coz na to, co poskytuje za funkce je cena v pohode. Nelekni se ze je jen k PS2, funguje i na PC (sam jeden vlastnim :-) )


EDIT: Spis koukej po volantech s force feedback (FF) Tohle ferrari enzo ma jen vibrace a to je k prdu, v tehle cenove relaci muzes sehnat i lepsi volant s FF, ale jak rikam, DFP je nejlepsi v pomeru kvalita/cena
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 22.3.2007 at 22:22.
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2007   #3
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Radsi bych byt tebou zainvestovla do Logitech Driving Force PRO (DFP) ktery ti poskytne urcite mnohem lepsi zabavu a prozitek nez toto (ma uhel otaceni 900°, opticke snimani polohy volantu apod.) ma ho tu spousta lidi a zadny problemy s nim nejsou. Da se poridit okolo 2500,- coz na to, co poskytuje za funkce je cena v pohode. Nelekni se ze je jen k PS2, funguje i na PC (sam jeden vlastnim :-) )


EDIT: Spis koukej po volantech s force feedback (FF) Tohle ferrari enzo ma jen vibrace a to je k prdu, v tehle cenove relaci muzes sehnat i lepsi volant s FF, ale jak rikam, DFP je nejlepsi v pomeru kvalita/cena
DFP bylo stahnuty z prodeje takze to uz novy asi nekoupis
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2007   #4
bakino
Newbie
 
Join Date: 22.3.2007
Posts: 4
Default

Ja by som radsej daky novy a kedze to DFP nikde akosi uz nemaju co by ste mi odporucil ked tento neni dobry?

Last edited by bakino; 22.3.2007 at 22:29.
bakino is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2007   #5
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

aha, ted zrovna na to koukam taky tak sry za minuly post, napada me akorat tak Logitech G25, coz ale je uz pekna palka a jina trida (cca. 6000,-) nebo Logitech MOMO Racing, ktery ti ale neposkytne tolik "funkci" jako DFP a G25 - zejmena uhel otaceni je zde tusim 270°, snimani polohy taky optika (casteji u neho odchazeji pedaly).

Diky tomu ze se stahlo DFP z prodeje budes mit pomerne problem s vyberem, doporucuju tyto 2, bohuzel si budes muset priplatit - rozhodne ne zbytecne


At se nakup vydari...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2007   #6
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Vazli View Post
DFP bylo stahnuty z prodeje takze to uz novy asi nekoupis
Odkud mas tuto informaci?
Kada is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2007   #7
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Odkud mas tuto informaci?
jednak o tom byla diskuze na irc a jednak se podivej na netu do e-shopu a nikde ho neuvidis
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2007   #8
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Odkud mas tuto informaci?
vetsina vekoobchodu je uplne vyradila z ceniku, to nedelaji, pokud ocekavaji dalsi dodavky. Oficialne nikdo nic neoznamil, takze porad tam nejaka nadeje je, ale ja osobne uz moc nedoufam.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2007   #9
bakino
Newbie
 
Join Date: 22.3.2007
Posts: 4
Default

A daky lacnejsi volant jak MOMO resp. tu G25, co by ste odporucili?
bakino is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2007   #10
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Vazli View Post
jednak o tom byla diskuze na irc a jednak se podivej na netu do e-shopu a nikde ho neuvidis
Aha. Cekal jsem nejakou oficialni zpravu a ne nekdo na irc povidal. Pred tydnem ho kamarad koupil. Stale se daji najit eshopy (drazsi, pravda), kde ho maji, tzn. minimalne stoji za to hledat.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2007   #11
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo View Post
vetsina vekoobchodu je uplne vyradila z ceniku, to nedelaji, pokud ocekavaji dalsi dodavky. Oficialne nikdo nic neoznamil, takze porad tam nejaka nadeje je, ale ja osobne uz moc nedoufam.
No to je rozumna odpoved :-). Imo to je tim, ze dnes se zacala prodavat PS3, se kterou DFP pravdepodobne nefunkuje. DFP je stale oficialne PS2 volant.

bakino: pohledej jeste ruzne eshopy na to DFP, pripadne se jim nestyd zavolat ;-). Jinak tezko rict, vse ostatni je plast. Ten thrustmaster ma tusim ravenak.

Last edited by Kada; 22.3.2007 at 22:55.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 23.3.2007   #12
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

No jestli DFP už fakt nebude, tak to je p?kný, nejlepší volant v rozumný cen?.. A bude zajímavý, co vymyslej na vým?nu v rámci reklamací, protože Momo pro m? není plnohodnotná náhrada. Možná si pro tyhle p?ípady n?jaký zásoby nechali
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 23.3.2007   #13
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

O tom, ze si nechali do zasoby silne pochybuju, s reklamaci volantu, co se uz nedodava mas taky zkusenost, ne?
Kada is offline   Reply With Quote
Old 23.3.2007   #14
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
O tom, ze si nechali do zasoby silne pochybuju, s reklamaci volantu, co se uz nedodava mas taky zkusenost, ne?
No to mám, ale našt?stí jsem m?l možnost volby DFP, te? netuším co bych ud?lal, ?erný Momo s plastovýma st?evama a 270st bych si dát nenechal - jenže ono pokud nechci sebrat peníze a p?idat si na G25, stejn? moc jiných možností není Te? asi stoupne cena DFP jako ojetiny, za 3,5 prodám
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 23.3.2007   #15
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by bakino View Post
A daky lacnejsi volant jak MOMO resp. tu G25, co by ste odporucili?
Jak tak ctu tak bych zkusil hledat jeste DFp, nicmene mezi levne volanty patri Logitech Wingman Formula Force, nebo Logitech Wingman EX- pocitej ale zue vydrz volantu bude spatna
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2007   #16
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 17.1.2006
Posts: 555
Default

necetl sem vsechno zde napsany, pouze prvnich par prispevku, ale co muzu rict za sebe, tak nez sem si koupil volant, rozhodoval sem se mezi DFP a Thrustmasterem Rallye GT, nakonec DFP vyhralo, ale jak uz zde padlo, novy DFP asi nesezenes, mozna kdybys dukladne prolezl internetovy obchody, tak se nekde muze nejakej posledni kousek valet na sklade, kamos pred 3 tydny sehnal asi za 2400 kc nebo tak nejak. Pokud nevis co s prachama, tak G25 nebo Thrustmaster RGT (ale to nevim co je zac, nahodou sem na to narazil, ani nevim jestli je u nas vubec k dostani) Momo se mi zda vzhledem k DFP predrazeny, i kdyz je treba dobry, ale nezkousel sem.

Kazdopadne vubec netusim co bych si v dnesni dobe koupil, pokud bych nesehnal DFP
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 24.3.2007   #17
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by NEXT View Post
Kazdopadne vubec netusim co bych si v dnesni dobe koupil, pokud bych nesehnal DFP
Mouse rulezz
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2007   #18
cousimple
Newbie
 
Join Date: 18.3.2007
Posts: 11
Default

Jak to tady pro?ítám, tak si uv?domuju, jaké jsem m?l št?stí. P?ed týdnem ( v ned?li ) jsem psal na pár shop?, jestli nemají DFP, všichni psali, že už nemám šanci ho sehnat. Pak jsem napsal ze srandy na LOGITECHSHOP a m?li poslední kus, následující den jsem si ho objednal a zjistil jsem, že je to fakt super volant .
cousimple is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2007   #19
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by cousimple View Post
Jak to tady pro?ítám, tak si uv?domuju, jaké jsem m?l št?stí. P?ed týdnem ( v ned?li ) jsem psal na pár shop?, jestli nemají DFP, všichni psali, že už nemám šanci ho sehnat. Pak jsem napsal ze srandy na LOGITECHSHOP a m?li poslední kus, následující den jsem si ho objednal a zjistil jsem, že je to fakt super volant .
Tak to congrat... jeste licenci a hura
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 26.3.2007   #20
cousimple
Newbie
 
Join Date: 18.3.2007
Posts: 11
Default

Tak dík , jo a kde bych sehnal tak do 1000,- licenci ?
cousimple is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.