Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Hardware, software

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 13.4.2010   #27
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Quote:
Originally Posted by Kada View Post
Existuji 2 reseni:
SoftTH

Matrox TripleHead2Go
Ad projektor, moje zkusenost je, ze 3 monitory, zvlast pokud je clovek ma blizko volantu, poskytnou daleko lepsi zazitek. Duvod je vetsi FOV.

Projektory - jednu dobu jsem d?lal IT ve firm? a prošlo mi jich rukama docela dost, sice je to velký, ale obraz není úžasný a cena je docela vysoká ... a já si na obraz potrpím. Monitory na tom budou bych ?ekl i lépe než TV ... pokud se budu pohybovat v jisté cenové relaci ;-) ...

Nicmén? - k ?emu je ?ešení MATROX ? Pokud vím, v sou?asné dob? sta?í mít dv? grafiky nebo jednu lepší a normáln? tam 3 monitory rozchodím - pravda je, zatím jsem fungoval jen na dvou, nebo je t?eba n?jakého softu pro chod t?í monitor??
Jde mi o to, že jsem to moc nezkoušel ani nezjiš?oval - jestli je rada mín?na jako "alternativa" pokud nemám grafiku, co má t?i výstupy, nebo si prost? OS neporadí s výstupem ne 3 karty (pouze sudý po?et?) ... Podle m?, pokud karta má výstupy, nem?l by být zádrhel ... spíš jde o to, aby grafika t?i montory utáhla, tam vidím výhodu MATROXu, pokud ten výko n?jak "doženu" ...

Rozlišení - to je ?ekl bych dobré mít všude stejné, ale možnost ho m?nit je asi fajn. Nicmén? pokud bych do toho šel - musím koupit 3 monitory ... a koupil bych všechny stejné, takže bych p?edpokládal i stejné rozlišení na všech ...

Díky za vysv?tlení :-)

Docela uvažuju o krabce, co snese zapojení 4 monitor? - 3 p?ipojeny ke kokpitu a 1 klasicky k PC ... pokud pracuji, funguji na jednom, pokud chci jezdit, fugnuji na zbylých t?ech monitorech, které jsou umíst?ny jinde než PC ... (proto 3+1)
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27

Last edited by Breakpain; 13.4.2010 at 18:28.
Breakpain is offline   Reply With Quote
 


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:07.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.