Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.8.2006   #141
DoN
Administrator

 
DoN's Avatar
 
Join Date: 21.7.2004
Location: Rožnov p.R.
Posts: 1 103
Default

turnaj byl asi nastaveny tak, ze ho nemuzes prerusit a musis ho odjet v kuse...
__________________
http://www.rallyphotos.cz
DoN is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #142
Mark Novys
Member

 
Join Date: 4.10.2004
Location: Brno
Posts: 222
Default

Quote:
Originally Posted by DoN
turnaj byl asi nastaveny tak, ze ho nemuzes prerusit a musis ho odjet v kuse...
Aha, diky.
Mark Novys is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #143
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Mark Novys
Tak jsem si konecne taky nainstalil RBR a zkusil turnaj. Odjel jsem 2RZ a pak jsem se potreboval odpojit, ted kdyz se znovu pripojim tak uz turnaj Just 4 Fun nemam v nabidce. Doufam, ze nedelam nejakou idiotskou chybu, a neotravuju tady zbytecne.
Tak to nefunguje. Musis vzdycky odjet celej ten turnaj naraz (vsechny RZ na jeden zatah bez odpojeni). Kdyz ti mezitim spadne internetovy pripojeni, je mozny poslat zadost o reset turnaje tvurci turnaje. On pak klikne a ty jedes od RZ, kde to spadlo. Aby to lidi nezneuzivali vytazenim sitovyho kabelu, kdyz se vysekaji, ukladaji se replaye.

V nabidce to nemas, protoze system bere, zes uz turnaj abslovoval a odstoupil jsi. Jako duvod odstoupeni je (spravne) uvedeno "Nenastoupil na RZ3". Lze overit treba tady.
EDIT: Pozde ale prece :-).
2Wood: Tak jak s resetem?

Last edited by Kada; 18.8.2006 at 14:58.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #144
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

2Kada: Ehm, žádost vidim, ale jak se to tento... resetuje?

2Mark Novys: "Zákaz p?erušit turnaj" jsem nastavil na NE, tak už nevím, jak jinak to ud?lat. M? tohle štve taky, zvláš? u delších turnaj?, který pak pro sichr musím odjet v kuse. Ví n?kdo, jak to p?erušování funguje nebo jak se nastavuje?
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #145
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
2Kada: Ehm, žádost vidim, ale jak se to tento... resetuje?
To nevim, nekde vhodne kliknes, bych rekl. Neni to treba nejakej odkaz primo u toho turnaje?
Kada is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #146
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Kada
To nevim, nekde vhodne kliknes, bych rekl. Neni to treba nejakej odkaz primo u toho turnaje?
N?kde jsem kliknul a "User can continue from stage 6. Changes submitted to DB." Tak snad to bude ok.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #147
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
2Mark Novys: "Zákaz p?erušit turnaj" jsem nastavil na NE, tak už nevím, jak jinak to ud?lat. M? tohle štve taky, zvláš? u delších turnaj?, který pak pro sichr musím odjet v kuse. Ví n?kdo, jak to p?erušování funguje nebo jak se nastavuje?
Vzdycky to nastavuje tvurce turnaje. Vim ze jde mit moznost prerusit turnaj a dokonce opakovat jednotlive RZ, kdyz se clovek vymele (to jsou takovy ty turnaje "na rekord"). Na konci je pak vedle jmena odkaz "I" s informaci, kolikrat clovek tu danou RZ jel (podobne, jako odkaz "C", pod kterym je komentar).

Pak jde taky mit offline turnaj, ze si clovek stahne jakejsi soubor, nahraje si ho do komplu, kterej nema pripojeni na net, odjede turnaj, cimz se mu vygeneruje zas jinej soubor, ten uploadne..

Ale jak se to dela nevim, turnaj jsem zakladal jen jednou nejakej testovaci.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #148
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
N?kde jsem kliknul a "User can continue from stage 6. Changes submitted to DB." Tak snad to bude ok.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2006   #149
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

tak som si skusil ten online turnaj... katastrofa
ved som tie RZ videl 1. krat v zivote
nabuduce tam dajte pls menej RZ, take 2-3, nech si to stihnem trosku natrenovat

DNF, nemal som na to nervy...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile

Last edited by eraser007; 18.8.2006 at 21:43.
eraser007 is offline   Reply With Quote
Old 19.8.2006   #150
Mark Novys
Member

 
Join Date: 4.10.2004
Location: Brno
Posts: 222
Default

Quote:
Originally Posted by eraser007
tak som si skusil ten online turnaj... katastrofa
ved som tie RZ videl 1. krat v zivote
nabuduce tam dajte pls menej RZ, take 2-3, nech si to stihnem trosku natrenovat

DNF, nemal som na to nervy...
Z toho si nic nedelej, ja jsem to taky videl poprve. Aspon je vetsi legrace. Jinak diky za reakce na muj post. Musel jsem to prerusit, protoze se me to nehorazne kousalo. Musim to hrat 800x600. Nechapu proc. Myslel jsem, ze muj pocitac ma na vic
Mark Novys is offline   Reply With Quote
Old 19.8.2006   #151
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Quote:
Originally Posted by Mark Novys
Z toho si nic nedelej, ja jsem to taky videl poprve. Aspon je vetsi legrace. Jinak diky za reakce na muj post. Musel jsem to prerusit, protoze se me to nehorazne kousalo. Musim to hrat 800x600. Nechapu proc. Myslel jsem, ze muj pocitac ma na vic
Zkus si v dxdiagu nastavit akceleraci zvuku na nizkou (ze 4 moznych, je to ten 2. nejnizsi stupen). RBR mi vubec nejelo (resp. jelo strasne pomalicku, i na nejnizsi detaily). Pak jsem nastavil tohle + maximalni pocet kanalu na 8 v audio.ini (to ale mozna nepotrebujes) a jede to plynule na GF4Ti4200.
Kada is offline   Reply With Quote
Old 20.8.2006   #152
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

hmm myslim ze pekny 8. misto celkove na to ze to vubec nehraju a kazdej stage je pro me novota, tak si myslim ze celkem uspech
hodne ztracim na tech rychlejch usecich, protoze to neznam a jedu moc opatrne....
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 27.8.2006   #153
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

A máme tu další mini turnaj, tentokrát jenom pro ?leny LFS komunity:

http://rbr.onlinegames.cz/index.php?...af7d4a94e614e2
Heslo: lfs
Platnost: 28.8.06 - 3.9.06

Všechny (= všechny podporovaný) auta, povrch šotolina, po každý druhý RZ je 60 minut servis, super-rally, poškození real, tak bacha.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2006   #154
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

Tak mate nastavenej cas, delal jsem spoustu chyb a mel i vic stesti nez rozumu :-).
Kada is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2006   #155
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Tak jsem cht?l poprvý n?co zajet a ono tam není Subaru 2003 pod jehož profilem mám Subaru 2005.. N?jaký d?vod? Zkusím si to subárko dát místo jinýho auta.

edit: no výborn?, dal jsem to místo Accentu a ten zas nemám odem?enej.. Jak se mám vyznat který auto mám na jaký pozici?
edit2: tak mám asi nekompatibilní fyziku, protože mi to auto na jehož pozici mám daný Subaru2005 nikdy nenabídne..
edit3: Subaru2006 mi taky nejede, sakra pro? já? Tahal jsem z http://www.richardburnsrally.nejhry....oad_modely.htm Subaru_Impreza_WRC06.rar

edit4: tak kone?n? se mi objevilo Subárko v menu, musí se opravdu použít fyzika ze sekce turnaje jak psal tuším Itar a ne ta co je u auta.. No takže v dalším editu ?ekejte moje první online dojmy.

Last edited by Pablo; 28.8.2006 at 13:28.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2006   #156
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Tak já radši tentokrát zalezu n?kam hodn? hodn? pry?... v poslední RZ Rally School se mi poda?ilo rozbít olejovou vanu, 100 metr? p?ed cílem motor šlus, metr za cílem se zastavilo auto jako takové, takže nakonec jsem dojel
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2006   #157
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Pár post?eh?:

- pro hraní online net?eba mít odem?ený všechny auta, v turnaji vám to nabídne i ty, který odem?ený nemáte (jedinej problém je, že si auto nem?žete vyzkoušet nane?isto offline)
- nový auto jde (imho) nahrát na kteroukoliv pozici, jen je t?eba na správnou pozici dát i fyziku a pak si pamatovat, kam jsem to auto vlastn? dal
- je dobrý mít zálohu min. dvou soubor? - \cars\cars.ini (ur?uje, na který pozici bude auto) a \physics.rbz (tady se p?ehraje fyzika p?v. auta novou fyzikou)
- prozatím asi vše
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2006   #158
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
Pár post?eh?:

- pro hraní online net?eba mít odem?ený všechny auta, v turnaji vám to nabídne i ty, který odem?ený nemáte (jedinej problém je, že si auto nem?žete vyzkoušet nane?isto offline)
Jen ješt? dodám, že online si vyzkoušet m?žete v pluginu v položce Shakedown, ale auta budou zna?ena car 1,car 2,...
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2006   #159
M!key8
Newbie
 
Join Date: 15.8.2006
Posts: 34
Default

hele mohl bych se taky zucastnit? ja jen ze do komunity se asi moc nepocitam, ale snazim se a moc rad bych ten turnaj zajel, ikdyz sem zatim lama
M!key8 is offline   Reply With Quote
Old 28.8.2006   #160
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Wow, Kada mi dal jen 7.5minuty
V 1. RZ jsem se skoro až lekl t?ch výsledk? na mezi?asu (nemyslím ?asu, ale toho okýnka co vylezlo), po druhym mezi?asu jsem se na n? zadíval a chyba.. Zatím jsem nepochopil opravy, takže mám n?jaký penalizace, nechápu za co, m? se zdálo že mi to ?íkalo že oprava bude trvat 46min a já mám 60.. asi šedý zákal
Pablo is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 16:57.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.