Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

 
 
Thread Tools Display Modes
Prev Previous Post   Next Post Next
Old 27.3.2006   #11
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by www.liveforspeed.cz
Live for Speed (dále jen LFS) je název malého vývojového týmu, který vytvá?í stejnojmennou hru. Cílem týmu je vytvo?it nejrealisti?t?jší automobilový simulátor, který lze na sou?asných po?íta?ích realizovat.

Takovýto úkol je však mimo jiné velmi ?asov? náro?ný, zvlášt? když se na n?m podílejí jen t?i lidé. Proto bylo rozhodnuto, že simulátor bude vydán postupn?, po t?ech fázích, pojmenovaných S1/S2/S3. Tyto verze se od sebe liší úrovní technologie, a obsahem aut a okruh? (viz níže). Verze S1 je v prodeji již dva roky. Nyní byla uvoln?na pro ve?ejné testování alfa verze LFS S2. Není ješt? v kone?né podob?, ale obsahuje naprostou v?tšinu prvk?, které se objeví i ve finální verzi.
P?i koupi licence každej ur?it? v?d?l, co je LFS a do ?eho teda jde. Takže ty ná?ky nad "nedod?lkama" a finální verzí v jistým smyslu nechápu. Na druhou stranu je pravda, že by s náma vývojá?i mohli komunikovat víc, pá? ml?ení akorát každýho odradí. Aspo? by mohli nazna?ovat a vzbudit tak v lidech n?jaký o?ekávání a zájem, takhle nikdo nic neví a tak nemá na co se t?šit. Jeden p?íklad ze života - Škodovka taky svýho ?asu d?lala drahoty s každým novým modelem a necht?la zve?ejnit tém?? nic. A dneska? Oto?ili o 180, viz t?eba roomster...
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
 

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:06.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.