Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ANTIK Poháry

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.11.2009   #1
RoBo_SK
Moderator

 
RoBo_SK's Avatar
 
Join Date: 23.12.2007
Location: Košice
Posts: 179
Default Antik GT cup - Tlacovka - 4. kolo

...
__________________
------------------------------------------------------------------------
Robert"RoBo_SK"Zima| Herne zariadenie: Logitech G27|
------------------------------------------------------------------------
RoBo_SK is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2009   #2
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Nepovedlo se mi po?ádn? nastavit auto, hlavn? p?evodovka, proto jsem na Top Speedu strašn? ztrácel a na této trati je to sakra znát, proto to dopadlo, tak jak to dopadlo.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2009   #3
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Dneska to bylo celkem v pohod?. Sice jsem trénoval jenom pár kol, ale b?hem kvali jsem se zlepšil pod 2:48 a sta?ilo to na pole v GT2.

R1: Tož jsem ujel a hotlapil. 1.
R2: Tady jsem m?l pár kol p?kný souboje s ostatníma, zvláš? s Branislavem, ale jak jsem ho p?edjel, tak ud?lal chybku a bylo po závod?. 1.

E: Omluvil jsem se Ghostovi sice už na serveru, ale ud?lám to i tady, byl jsem moc zaslepenej osobákem, až jsem to op?el o gumu a pak už jsem jenom bezmocn? sledoval zp?tný zrcátka. :x
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 9.11.2009 at 17:21.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2009   #4
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: Cht?l jsem zkusit jen 1 kolo. Splity byly tak na 2:32,5, ale pod?lal jsem šikanu p?ed cílovkou. Ale aspo? to bylo pod 33.

R1: Cht?l jsem se vzdát pp a jet od zadu, ale po kvali se rovnou restartovalo. Ale plán jsem dodržel. Souboje si n?jak nevybavuju, v?tšinou jsem šel dop?edu celkem rychle a problémy nebyly. Takže jsem to n?jak dotáhnul na 1. místo. 2 kola p?ed cílem jsem dojel Bra?a, který nezvládnul šikanu a odražená guma m? poslala do zdi. Auto bylo docela polad?ný, ale šlo s tim jet. Akorát odpadlo "hotlap nakonec". Takže i tak 1. Bra?o v poho.

R2: Tady m? totáln? dostal ten úvod za SC... Celý kolo v 80km/h... Takže jsme to jeli asi 5 minut a navíc to bylo dost o hubu, protože jak jsem tak pozoroval okolí, bylo tam pár situací kdy to n?kdo neodhadnul a málem sest?elil toho p?ed sebou. Ten SC by se m?l po?ešit, t?ch 150 km/h by celkem šlo, p?eci jen pak by se jelo aspo? trochu plynule a ne takhle. Když jsme se pak rozjeli, gumy totáln? u ledu. Klouzal jsem se jak prase, ale udržel jsem to. Jak jsem vid?l auta kolem sebe, v?tšina lidí m?la taky plný ruce práce. Pak mi n?kdo s nápisem "masato" na SPZ p?kn? zav?el v kopci v 4. úseku trat?. Už jsem m?l p?esah, ale vjel mi tam... Úpln? to samý jak Webber - Raikkonen v Brazílii. Sice jsem to tak n?jak ?ekal, takže jsem šlap na brzdu a oba v poho, ale to troubení nebylo neoprávn?ný. Pak jsem se chvilku vezl za Noellem. V t?ch pomalejších zatá?kách jsem ho stahoval pomalu a v t?ch rychlých jsem zase nemohl blíž kv?li ztrát? p?ítlaku, takže jsem prost? musel ?ekat na správnou p?íležitost. Ta pak p?išla n?kde v 2. sektoru p?ed p?lkou závodu a byl jsem tam. Da?ilo se ujížd?t a tak jsem se soust?edil na ?as. Jenže jsem to se snahou p?epísk a ud?lal hodiny. Takže m? Noell dojel a než riskovat souboj v té pravé rychlé na za?átku 2. sektoru, radši jsem ustoupil. No pak jsem ho musel znova p?edjet, ale to se povedlo celkem rychle, takže jsem za?al tla?it a znova ujížd?t. Cht?l jsem to zkusit pod 33, jenže jsem potkával GT2jky, takže to nevyšlo. P?ed cílem mi navíc Kid po Bra?ovsku hodil gumu do cesty, takže jsem šel znova do zdi... Už jsem se bál, že to prose*u, jenže našt?stí to sta?ilo, náskok byl. Uff, dneska to v?bec nebylo snadný. Co jsem vid?l splity, tak ideální kolo by pod 33 bylo - spokojenost. Cht?lo to delší závod, v??im že bych se tam dostal.

Dál už by m?lo být FZR, ne? Už se t?šim.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2009   #5
RoBo_SK
Moderator

 
RoBo_SK's Avatar
 
Join Date: 23.12.2007
Location: Košice
Posts: 179
Default

to SC nebola moja chyba prvý jazdec sa nejak extremne pomaly vliekol dokonca som ho na chvilu aj stratil z dohladu ja som chcel ist tych 120 ale ušiel by som vám , a áno ide sa len s FZR už
__________________
------------------------------------------------------------------------
Robert"RoBo_SK"Zima| Herne zariadenie: Logitech G27|
------------------------------------------------------------------------
RoBo_SK is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2009   #6
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Dnes to nebolo uplne idealne. Doplatil som na moju lenivost pripravit si nejaky rozumny setup s r3 pneu vpredu. Mal som r4-r3, s ktorym som mohol jazdit stale naplno, no nebol upne najrychlejsi.

Q: Vyslo mi to iba na jedno ostre kola a nastastie to stacilo na druhe misto, hned za nedostiznym ghostom.

Race1: Som spokojny, zasa sa mi raz zadarilo udrzat koncentraciu pocas celeho zavodu, kde zhruba od polovice som sa musel branit dobiedzajucemu Noellovi. Pekny suboj.Nastastie som to udrzal a v ciely 2.

Race2: Som riskol obut r3, s ktorymi som nemal natrenovane a vzhladom k agresivnemu stylu jazdy adekvatnemu k r4, som zavod zabalil uz po tretom kole. Do konca som uz jazdil ako na vylete a v ciely 3 miesto. Asponze Noell mi v celkovom poradi nijak neodskoci.

Ta osemdesiatka na tomto okruhu za SC nebola bohvieco, ale inak som ziadne problemy nezaznamenal a prebehlo to v pohode. Nepamatam si ci som bol pri vyjazde zo sikany pri starte druheho zavodu mimo trate, ale ak ano tak Ghoste, urcite si ma predbehnut mohol a nemusel si cakat.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/
Pútnik is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2009   #7
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

neako som zistil ,ze blby set ,potom som zistil ,ze som lama a nakoniec v prvom zavode este dostal defekt na posledne dve kola ,kvali 2 S1 4 a s2 2 , nato ,ze som lamil tak spokojnost
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2009   #8
Radass
Member

 
Radass's Avatar
 
Join Date: 4.12.2008
Location: Moravská zem?
Posts: 307
Default

Tento to závod se m? hodn? líbil byl takovej rychlej až na to že sem dával ?asy 1:37 ale prost? paráda.Nejvíc co m? naštvalo tak byl 2.závod -poslední kolo-poslední zatá?ka n?jakej ¨Ku?era¨si blb? najel do zatá?ky ?ímž vedlo k tomu že napral do gum a vymrštilo ho to na trat zrovna do toho místa kam sem chtel jet ,bohužel co se stalo bylo to že sem do n?ho napálil a jak už to tak býva 1 a 2 se perou 3 ?eká na vhodnou p?íležitost tak nakonec této p?íležitosti využil AKY takže p?kný 5 místo trošku nasranej ale je to hra

A tedka s FZR to bude zajímavý
__________________

S2 licence od 06.10.2008
Radass is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2009   #9
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

Quote:
Originally Posted by Radass View Post
Nejvíc co m? naštvalo tak byl 2.závod -poslední kolo-poslední zatá?ka n?jakej ¨Ku?era¨si blb? najel do zatá?ky ?ímž vedlo k tomu že napral do gum a vymrštilo ho to na trat zrovna do toho místa kam sem chtel jet ,bohužel co se stalo bylo to že sem do n?ho napálil a jak už to tak býva 1 a 2 se perou 3 ?eká na vhodnou p?íležitost tak nakonec této p?íležitosti využil AKY takže p?kný 5 místo trošku nasranej ale je to hra

A tedka s FZR to bude zajímavý
Jen dodam ze ten nejakej Ku?era sem nebyl ja a koukal sem na replay, za tu nehodu si muzes tak trochu i sam kdyz sem videl jakym zpusobem si projel tu sikanu
duuku is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2009   #10
Radass
Member

 
Radass's Avatar
 
Join Date: 4.12.2008
Location: Moravská zem?
Posts: 307
Default

tak trošku jo ale vem si že narovince bych ho aji p?edjel ale co stalo se stalo aspon n?jáká situace kde sem m?l fakt stahl sv?ra?
__________________

S2 licence od 06.10.2008
Radass is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 22:01.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.