Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 3.7.2005   #1
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

Vsiml jsem si, ze i mnoho lidi z CR jezdi s ridicem vpravo.. Co vas k tomu vede? Proc zrovna tak? Nebo si davate tuto pozici pri tratich, ktere jsou spis na pravou stranu? Zajimali by me vase nazory...
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2005   #2
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

imo pokud lidi meni pozici, tak urcite s ohledem na trat, tj. jestli je to spis na pravou nebo levou ruku, aspon vetsina klicovych zatacek
ja pozici nikdy nemenim, jezdim jedine vlevo, nemel bych z toho vubec ten spravny jizdni pozitek, pripadal bych si porad jako spolujezdec a ne ten co ma ridit
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2005   #3
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

ti co si meni pohledy maji vetsinou pohled od kol.. tohle ja neuznavam...
jet is offline   Reply With Quote
Old 3.7.2005   #4
Rumiko
Member
 
Rumiko's Avatar
 
Join Date: 17.9.2004
Location: Bratislava
Posts: 274
Default

Ja sedím pre zmenu vpravo. V S2 demo bola len jedna tra? (Blackwood) a zvykol som si sedáva? vpravo. Ke?že mám poh?ad z kokpitu, tak svoju polohu už teraz nemením. Pripadal by som si rovnako ako Pablo - spolujezdec.
Rumiko is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2005   #5
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

Quote:
Originally Posted by jet
ti co si meni pohledy maji vetsinou pohled od kol.. tohle ja neuznavam...
tak tak...

a jsme v CR a tady se jezdi vlevo (pozice) takze to tak taky necham..
Commander is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2005   #6
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 25.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

tak ja jsem presne ten priklad, ktery to meni podle trati. Kdyz je vice zatacek doprava tak si proste sednu doprava. V lize je vetsina okruhu doleva tak si sednu doleva.

Quote:
Originally Posted by jet
ti co si meni pohledy maji vetsinou pohled od kol.. tohle ja neuznavam...
koukam z kokpitu
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2005   #7
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

zasadne vlevo, zvyk je zvyk a kdyz jsem si zkusil sednout doprava, tak byl pocit verneho simulatoru pryc, uz to nebylo auto. A pocit z jizdy je mi prednejsi, nez pripadne lepsi umisteni v zavode.

S tim pohledem od kol - uz jde v S2 full zakazat na serverech jiny pohled, nez z kabiny?
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2005   #8
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
S tim pohledem od kol - uz jde v S2 full zakazat na serverech jiny pohled, nez z kabiny?
Nejde a po velke diskuzi na RSC to vypada ze asi ani nepujde a to je dobre -a to rikam jako puvodne zastance teto moznosti. Ackoliv jezdim zasadne z kabiny, tak ale nikdy ne z ty defaultni, ale z pohledu external nebo jak se to tam jmenuje upravenyho tak, aby to co nejvic odpovidalo jak jsem zvyklej z auta. V tom defaulnim kabinovim pohledu si vidim malem i nohy coz je v realu blbost. Kdyby teda udelali moznost "server forced cocpit view" a byl to ten defaultni cocpit view, tak budu pekne nastvanej, protoze ten pohled je imo pekne blbe zvolenej a neodpovida realite a kdyby nechali i moznost external, tak ten se zase da tak "vytunit" ze s nej muze byt klidne i pohled od kol nebo dokonce za autem..
Takze si tak nejak rikam, ze kdyz si nekdo chce kazit dojem z tak suprovyho simulatoru nejakym arcadovym pohledem, je to jeho vec a pro me mnohem mene dulezita nez to abych nebyl omezen prizpusobenim sveho pohledu co nejblize realite.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2005   #9
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

No celkem bych rad i zalozil tema na to, aby kazdy ukazal jak nejradsi jezdi - s jakym pohledem.. ja at si to udelam jak chci, tak furt se mi to nejak nezda..

jo a da se nejak zapnout to zasekavani kamery pri rozhlizeni? Vim, ze tady nekdo psal, ze to vyvojarum napise.. rad bych se rozhledl jen kousek cca 45 stupnu a ne celych 90..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2005   #10
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by WiRuZik
jo a da se nejak zapnout to zasekavani kamery pri rozhlizeni? Vim, ze tady nekdo psal, ze to vyvojarum napise.. rad bych se rozhledl jen kousek cca 45 stupnu a ne celych 90..
to jsem psal ja, presne to chci uz dlouho, cca 45st (teda nejradsi oddeleny uhel na obe strany, protoze doprava kdyz sedim vlevo se potrebuju otocit vic ), na RSC to za me napsal Chaos a bylo to shledano jako dobry napad.. ovsem to neznamena ze to v plny bude.. asi ne protoze to by predpokladam dali uz do alphy, snad nejaky nasledny patch
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2005   #11
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

jojo presne te chapu a todle bych uvital! Moc dobra vecicka by to bylo.. tech 90 stupnu me proste uplne rozhodi..
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2005   #12
Commander
Member

 
Commander's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Praga
Posts: 378
Default

Poblo, hod nam screenshot pls tve kamery :mag:
Commander is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2005   #13
5n4k3
Newbie

 
5n4k3's Avatar
 
Join Date: 19.12.2004
Location: Hodkovice
Posts: 62
Default

Jaky vliv ma pozice ridice pri prujezdu zatacky ?
__________________
»MTR«5n4k3

5n4k3 is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2005   #14
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by 5n4k3
Jaky vliv ma pozice ridice pri prujezdu zatacky ?
kdyz vyndas zadek z okna, tak muzes riznout zatacku v prumeru o 17 km/h rychleji, nez normalne, je to dovazovani jako na sajdkare. Musis ale sedet na spravne strane, pac pri pozici vlevo se zadek blbe vyndava pravym okynkem.

A ted vazne: jednak se bere v potaz i vaha ridice a hlavne mas lepsi vyhled na hranu zatacky.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2005   #15
Rumiko
Member
 
Rumiko's Avatar
 
Join Date: 17.9.2004
Location: Bratislava
Posts: 274
Default

Quote:
Originally Posted by Tairo
kdyz vyndas zadek z okna, tak muzes riznout zatacku v prumeru o 17 km/h rychleji, nez normalne, je to dovazovani jako na sajdkare. Musis ale sedet na spravne strane, pac pri pozici vlevo se zadek blbe vyndava pravym okynkem.
:drop: :clap:
Rumiko is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2005   #16
Mark Novys
Member

 
Join Date: 4.10.2004
Location: Brno
Posts: 222
Default

Ja jezdim vlevo se standartnim pohledem. :drive: A to zadni okno porad nemuzu vyndat jak se to dela :hammer:
Mark Novys is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2005   #17
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Taky sedim v aut? vlevo, stejn? jako v reálu. Vpravo sedí v?tšinou vyd?šenej spolujezdec... I tenhle ?idi? sedí vlevo... :rally: V LFS zatím v?tšinou šoupám jenom s vnit?ním zp?tným zrcátkem, abych vid?l celou plochu. Ale asi budu muset upravit celej pohled, protože ted default mi moc nesedí. Jinak samoz?ejm? jezdím z pohledu ?idi?e p?ímo v kabin? auta, o jiných pohledech se v závodním simulátoru snad nedá ani uvažovat.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2005   #18
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Mark Novys
Ja jezdim vlevo se standartnim pohledem. :drive: A to zadni okno porad nemuzu vyndat jak se to dela :hammer:
to bylo mysleno ve vyznamu zadek=*****=cast lidskeho tela
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2005   #19
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo
Quote:
Originally Posted by Tairo
S tim pohledem od kol - uz jde v S2 full zakazat na serverech jiny pohled, nez z kabiny?
Nejde a po velke diskuzi na RSC to vypada ze asi ani nepujde a to je dobre -a to rikam jako puvodne zastance teto moznosti. Ackoliv jezdim zasadne z kabiny, tak ale nikdy ne z ty defaultni, ale z pohledu external nebo jak se to tam jmenuje upravenyho tak, aby to co nejvic odpovidalo jak jsem zvyklej z auta. V tom defaulnim kabinovim pohledu si vidim malem i nohy coz je v realu blbost. Kdyby teda udelali moznost "server forced cocpit view" a byl to ten defaultni cocpit view, tak budu pekne nastvanej, protoze ten pohled je imo pekne blbe zvolenej a neodpovida realite a kdyby nechali i moznost external, tak ten se zase da tak "vytunit" ze s nej muze byt klidne i pohled od kol nebo dokonce za autem..
Takze si tak nejak rikam, ze kdyz si nekdo chce kazit dojem z tak suprovyho simulatoru nejakym arcadovym pohledem, je to jeho vec a pro me mnohem mene dulezita nez to abych nebyl omezen prizpusobenim sveho pohledu co nejblize realite.
ja jezdim s pohledem z kabiny a zvednutym tak, abych si prave nevidel ty nohy, ale jen palubku, jako kdyz koukam v normalnim aute
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 4.7.2005   #20
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 12.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

ja mam hlavne FOV 65, a odkudkoliv z kabiny toho moc nevidim (snad krome "RBR" pohledu, ktery jsem odkoukal od Nitemare), takze jezdim s krasnym vyhledem na kola vozu
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:42.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.