Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ACTUAL LINUX závody

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 8.11.2006   #1
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default Tiskovka ALML, round4, div2

qual: hodinu a pul pred kval jsem pri volnem treninku ladil set na long zavod, s tim jsem nakonec jel i kvali, nebot jsem zajizdel lepsi kola nez se setem z Inferna. 8. misto.
sprint: nedojel jsem, ve druhem kole me zradil internet
long: po opakovanych preblemech s netem jsem startoval z prvniho mista stresovan cekanim na okamzik, kdy mi to zase vyflusne. Od startu jsem si drzel 1. misto az do cca 20. kola, prestoze na me dorazel, uz v kvalifikaci a sprintu nejlepsi, Harad nekolik kol a meli jsme par zajimavych (priznam se mozna i ne uplne nejcistsich) souboju. S nim za zady jsem take zajel nejrychlejsi kolo a taky svuj PB 1:54.75. Nakonec se mu povedlo me v cca ve 40. minute predjet. No a hned v nasledujicim kole me opet zradil net, takze odtoupeni z 2. mista a dnesni zavod kompletne bez bodu. Takze se mi bude dnes opravdu dobre spat.

Jinak chtel bych podekovat klukum z div1, co sli dobrovolne jezdit do div2 a udelali tim zavody trosku zivejsi.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2006   #2
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 17.1.2006
Posts: 555
Default

no pekne sem se rozmlatil v 7. kole longu staci trochu skrtnout o svodidla a je to tady. Doufam, ze se piloti - v ten okamzik i divaci - jedouci za mnou aspon trochu pobavili, i kdyz asi z toho meli ruce plne prace, takze sry za to, ale fakt sem to neplanoval
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 8.11.2006   #3
Devilstorm
Member

 
Devilstorm's Avatar
 
Join Date: 13.1.2006
Location: ?echtice
Posts: 216
Default

Kvalda celkem fajn, 5 místo, i když jsem vjížd?l do posledního kola a zrovna m?l pneu zah?átý akorát obtisknul svuj p?edek do meho auto Gabelhirsch, ale nemohl za to, tak že vše ok :-) Sprint za?al super... omlouvám se Vítu Novákovi za malý ?ukec v T3, pak vše v pohod?, až na p?edposlední zatá?ku, kde jsem zaúto?il na 3 místo a Filo necht?l svojí pozici dát za žádnou cenu, bez zadních záv?s? jsem se doplížil na 7 míst?. Long za?al dob?e, ale když se na m? na druhym míst? za?al ma?kat Harad, p?išla máma a zrovna si cht?la "pokecat" Bum>boxy>propad. Pak stíhací jízda, až na 4 místo.

Všem díky za p?kné závody...
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
Asus P5E, Intel Q6600 (3,3GHz),HD5870,8GB DDR2 Vitesta Extreme,1000+500+250GB WD+Hitachi SATA II, HP LP2475W, DFP
last.fm
Devilstorm is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2006   #4
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

Dnesneho zavodu som sa zucastnil preto, lebo bolo v div2 malo jazdcov, nemal som nic natrenovane...

Kvali: Asi 3 min pred koncom som sa dostal na 1.miesto s casom 1.53.7x

Sprint: start-ciel 1.

Long: Uz v 1. kole niekde v strede pola, postupne som sa dostal na 2. miesto a zacal som dotahovat asi 6 sekundovy naskok Treglisa. O niekolko kol neskor netrafil wixet sikanu a zapichol to do zvodidiel, musel som zastat a pockat kym vycuva...Treglisov naskok sa zvysil na 10 sekund...Okolo 30. minuty som sa k nemu priblizil a celych 10 min som sa ho snazil predbehnut, ale zaroven som musel davat pozor na pneu...Nakoniec som ho predbehol v poslednej zatacke a jeho to koplo Potom uz len najrychlejsie kolo a 5 minut pred koncom som sa rozsekal na zvodidlach... 1.
__________________
Harad is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2006   #5
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

Tak... z prvu jsem se obával mého wifi, protože ping lezl do výšin nebezkých a b?hem kvaldy m? to 2x koplo pry?, ale pak se to n?jak srovnalo bylo to celkem ok, mohl jsem se tedy poprvé ú?astnit ligového závodu (ostuda).

Kvalifikace - nem?lo cenu se n?jak p?emáhat, protože špi?ka zajížd?la ?asy, pro m? neuv??itelné, ?ili nebylo co ?ešit. až na to, že jsem Devilstorma napasoval, slyšel jsem ho, ale nevid?l. omlouvám se.

Sprint - tuším 8. pozice, což m? mile p?ekvapilo, hezky jsem se projel a snad nikoho nezrušil nebo nezkomplikoval mu život.

Long - o tom, že bych zopakoval výsledek ze sprintu nemohlo být ani pomyšlení, leda snad nebourat a ?ekat, že n?kdo ve špi?ce ud?lá katastrofální boura?ku. nestalo se tak, naopak jsem m?l tuším 2 kontakty s nebohým wixetem. zde malá odbo?ka. m?l jsem vypnuté názvy nad auty, což je normální a považoval jsem wixeta za Taira (stejný skin a jezdili jsme z po?átku u sebe) a když mi tam wixetisko str?il zadek a byla boura?ka (nebo mi uhýbal, boužel tam, kam jsem se mu snažil vyhnout já), ?íkám si.. jak je možný, že je "tairo" p?ede mnou? herdek co d?lá ten mamlas... no bližší pohled odhalil holou pravdu a pak jsem už tušíval p?i "žluté vlajce", že na m? nebohý wixet "?íhá" . NP, vše ok. svojí vinou jsem byl pak ješt? asi 2x v boxu kv?li libání svodidel (malé lagy - velké poškození). jel jsem strategii bez zastávky, ?ili benzínu halda a tak jsem byl jednak pomalý a pak chybující. špi?ka mi zmizela z dohledu, tak jsem jel "na pohodu" a užíval si jízdu jako to ostatn? d?lám vždy a všude. jezde o kolo jsem poušt?l snad dob?e, jednou jsem v T1 uhýbal chumlu tak "kvalitn?", že jsem do dal na st?echu a pak p?i resetu tam lehce zaclán?l... cca od poloviny závodu jsem m?l poškozelé levé p?ední zav?šení, ale boxy se mi už navšt?vovat necht?lo a jel jsem s tím. bylo to celkem ok, jen za cílem p?i podjížd?ní mostu to nebylo "to pravé o?echové" nicmén? jízda slušná, gumy držely a? to byl set z inferna na HL. to m? také mile p?ekvapilo, protože s rb4 jsem d?íve jel jen pár rallycross? a tam gumy ho?ely fest. nakonec to byl prima ve?er, kde jsem získal ?adu zkušeností. ta hlavní je, že nemá cenu se snažit jet jako šílenec a dotahovat n?koho, kdo jede kolo o 2s rychleji, ale jet na jistotu a ?ekat spíše na chybu soupe?e (ono díky mým horším jezdekých schopnostem bych po 10 kolech upekl gumy a v boxet ztratil víc, než získal). nestalo se tak, snad p?íšt?. každopádn? jsem byl spokojen i s výsledkem, kterého jsem "dosáhl". test serv? ALeRTu byl úsp?šný, vyjma chvilek, kdy mi to zazlobilo (problém u m?) jely dokonale, za což pat?í dík všem co se podíleli na jejich spušt?ní a v?bec zajišt?ní jejich existence. takže díky pánové za hezký ve?er a už se t?ším na další race.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla

Last edited by Gabelhirsch; 9.11.2006 at 09:14.
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 9.11.2006   #6
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

ja jsem take z tech co jeli dobrovolne o divizi nize, nicmene si myslim ze jsem tim jen ziskal. jednak bodove je treti misto v div.2 urcite lepsi, nez 18. misto v div.1 (kdyz v div.1 jede jen 15 jezdcu...) a druhak jsem si urcite zazavodil lip, nez by tomu bylo v div.1... tam bych krouzil posledni o mnoho kol zpet...

quali: vpoho... posledni kolo me posunulo na 4. misto, takze spokojenost.

sprint: 3. misto, parada... uz jsem byl smireny s tim, ze budu 5., ale co cert (mysleno pekelnik, nikoliv clen CeRT) nechtel, dva predemnou (Diablo a Devilstorm tusim) se celkem zajimave vznesli do vzduchu, takze nakonec 3.

devilstorm < vpoho

long: celkem pohoda, mel jsem super set (VELKY DIK CHAOSOVI!!). jednou jsem to napral do nekoho kdo stal na rovince mezi T3 a T4, za coz se omlouvam, soustredil jsem se na jezdce predemnou a vubec jsem si nevsiml, ze tam nekdo stoji... sorry... o par kol pozdeji se nekdo rozmlatil pred tim pravym vracakem, ja jsem dupl na brzdu, ale neuvedomil jsem si, ze s tim Chaosovym setem se musi na brzdy MOC OPATRNE (coz me behem zavodu prekvapovalo stale ) a skoncil jsem v hodinach.. pak jsem chvilku zmatkoval (stale jsem nemohl nahmatat tlacitka pro razeni, protoze jsem zmatene tocil volantem ) a chvili jsem tam stal... nekdo me v tu chvili narval, takze se mu omlouvam ze jsem tam tak stal, ale snazil jsem se nebyt ve stope... sorry... jinak zbytek zavodu byl dobry, kvuli Treglisove vypadku jsem byl treti (kdybych nechyboval, mohl jsem byt druhy, ale tak je to vzdycky...). takze 3.

dik adminovi! a dik vsem za zavod!

edit:
Quote:
Originally Posted by Gabelhirsch View Post
... jezde o kolo jsem poušt?l snad dob?e, jednou jsem v T1 uhýbal chumlu tak "kvalitn?", že jsem do dal na st?echu...
jj, to si pamatuju... to bylo od tebe moc obetave

Last edited by Novas; 9.11.2006 at 09:23.
Novas is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:24.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.