Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 19.9.2005   #1
Mark Novys
Member

 
Join Date: 4.10.2004
Location: Brno
Posts: 222
Default

Tak jsem dneska zazil nejsmolnejsi zavod v LFS .
Quali celkem v poho. trochu foukalo, ale skoncil jsem treti.

LONG: Hned v prvnim kole chyba, rikam si ze se stane a jedu dal. Ale potom uz me to lita ze strany na stranu. Neodhadnul jsem vitr a R3 vzadu, skoro se to neda ridit zatacky projizdim min. o 20km/h pomaleji nez normalne. Asi po 20 minutach me pred vjezdem na oval praskaji obe predni pneu.Jedu pul hodiny do boxu, ale je to jakz takz v planu. R2 vzit nemuzu protoze me vydrzi akorat 2 kola, tak se snazim jed na R3a aspon cestne dojet. Zavod pokracuje hlemyzdim tempem. Aspon jedu. Pri najezdu do posledniho kole pred pitem me praska leva zadni. Benzin akorat na jedno kolo myslim 6.3. Jedu celou cestu po trave abych nezavazel a zapadam do pisku,chvilu se hrabu ven a nejdnou je benzin fuc.

Ach jo ted jsem hodne zklamanej. Vubec ne proto, ze se propadnu tabulkou, stejne jsem byl 4 nahodou a aspon 7 lidi za mnou jsou lepsi jezdci nez ja, ale proto, ze pro me ALSC tak blbe konci. Je tady v tom hodne chyb, ale zkontroluju to az zitra ted mam dost.

Jinak gratuluju vsem co dojedou :up:
Mark Novys is offline   Reply With Quote
Old 19.9.2005   #2
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

No tak ta gratulace mi asi patrit nebude. Dneska jsem jel svuj nejlepsi zavod. Zvolil jsem taktiku na 2 pitstopy, ktera vychazela naprosto skvele, diky tomu, ze na Kyoto je velmi dlouha boxova ulicka a take diky tomu, ze jsem prakticky nedelal zadne vetsi chyby. Chvili jsem jel dokonce na 4. miste, pak jsem ztratil 2 pozice kvuli me opatrne a setrive jizde. Bohuzel i pres me prosby a cetne varovani se rozhodl muj provider v case 1h 18 minut rebootovat server. :munch:
Zlost si vyleju na nejake nevinne osobe na IRC, treba na Jardierovi, tes se !!! :frypan: :trampo:
Jinak dekuji Losovi za skvele souboje v dnesnim zavode, pak bych chtel podekovat Chaosovi za skvelou ligu, ktera se mi postarala o 3 mesice dobre zabavy. A hlavne bych chtel podekovat memu tymovemu kolegovi Pablo CZ se kterym jsem mohl bojovat o umisteni v tabulce tymu.

Jo a gratulace vitezi celeho ALSC !!

EDIT: tak Jardier asi dneska nebude ten pravej na vylejvabi zlosti.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #3
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash
Zlost si vyleju na nejake nevinne osobe na IRC, treba na Jardierovi, tes se !!!
co sem zase proved???
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #4
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

qal: mel jsem jen kliku, skoro jsem se v najezdu do t1 vysekal, nakonec jsem to ale jakz takz odjel a pole pos mi spadlo do klina, protoze rumiko mel smulu...
long: prekvapil me loukota kterej startoval z druhyho mista a byl jsem trochu nervozni protoze jeho styl moc neznam, v prvni zatacce jsem skoro vylit ale ustal jsem to a loukota se pokusil o utok, nastesti mel natolik rozumu aby to vzdal pak jsem trochu poodjel a sam si krouzil, tesne pred prvnim pitem me dotahl rumiko ale pitoval o kolo driv takze jsem stihnul jeste neco malo najet, druha pulhodina bala jen pomale hotlapovani a setreni gum, rumiko stale v patach. treti pitstop jsem mel zaroven s rumikem ale protoze jsem mel trochu poskozene tlumicë, zastavka se desne protahla ^^ z boxu jsme vyjizdeli prakticky soucasne a asi dve kola na to me rumiko predjel vnejsi stranou na najezdu na oval :crazy:. jel desne rychle a ja se ho pak uz ani nesnazil dohnat, jen jsem setril pneu aby vydrzely do konce, nakonec si ten dobytek dal jeste pb :drop: .. druhy misto

jinak za cely zavod jsem chytil dva monstrozni lagy, sloupek nezadrzitelne rostl a ja uz sundaval volant ze stolu, no, nakonec se to jako zazrakem chytlo...

mrzi me ze vypadl ag, vim jaky to muselo bejt...

jo a dik chaosovi a sponzorum a nitemu a agovi a 00ja za servery a dalsim organizatorum a asi este 458 lidem



...no, zazvonil zvonec a pohadky je konec....
jet is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #5
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

Tak jelikoz jsem do posledni chvile ani nevedel jestli pojedu, tak jsem pres tyden prilis netrenoval.. myslel jsem, ze uz budu v Praze a bez internetu.. nakonec to vypadalo, ze budu moct jet, takze sem odpoledne rychle zajel hotlap (diky Marku za set) a vrhl jsem se do boje.. :doc:
quali: No zajel jsem jen zavadeci kolo, vzal jsem si asi spatny set, proste mi to nesedlo a v ostrem jsem to rozbil.. ale rikal jsem si, nebudu se rozcilovat, pojedu z posledniho, aspon bude dost souboju..
zavod: Jel jsem tak nejak opatrne, hodne lidi chybovalo takze jsem se dostaval dopredu, asi na 12. misto, ale pak udelam taky obri chybu a musim neplanovane do boxu.. pak jsem svedl par lehkych souboju, ale spis jsem delal vic a vic chyb.. hlavne jsem se vzdycky nechal inspirovat nekym predemnou.. kdyz nekdo udela chybu, tak ji musim zopakovat.. No nakonec jsem to do cile dojel na nejakem 15tem miste myslim.. zkratka zadna slava..

Ale dekuji Chaosovi za perfektni organizaci ligy a za jeho obetovany cas.. samozrejme dekuji i ostatnim, kteri se na lize podileli tvorenim systemu (Nite), tvoreni videa ci psani reportu! Vsem moc dekuji za krasne chvile..

Taky dekuji SIRovi, ze si me vzal jako sveho kolegu

a gratuluji samozrejme tem nejlepsim, hlavne Jetovi a Rumikovi.. kay:
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #6
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

Quote:
Originally Posted by jet
mrzi me ze vypadl ag, vim jaky to muselo bejt...
mne mrzi ze sem vypad taky ale i tak peknej race diky vsem zucastnenym )
__________________
Vcz Rulezz
Krpas is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #7
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

Quote:
Originally Posted by Krpas
Quote:
Originally Posted by jet
mrzi me ze vypadl ag, vim jaky to muselo bejt...
mne mrzi ze sem vypad taky ale i tak peknej race diky vsem zucastnenym )
hm jenze z kolika zavodu si spis nevypad :bigeyes:
jet is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #8
Jardier
Regular Member

 
Jardier's Avatar
 
Join Date: 14.6.2005
Posts: 773
Default

Takze:
Na zavod jsem se vubec ale vubec nepripravoval mel jsem najeto 33kol.Navic jsem se dozvedel od rodicu ze nepojedu
ale nastesti jsem je v 7.pred zavodem ukecal a prisahal ze uz budu hodnej takze jsem jel.
KVALocela jsem to projel jel jsem opatrne a v 2.kole se otocil takze myslim 9. na startu (letos nejhur).
ZAVOD:super jel jsem dost opatrne 1.kolo mi to lagovalo jako blazen,ale 2.kolo bylo super predjel jsem na brzdy Krpase ale asi jsem se ho lehce dotkl protoze sel rovne do travy (promin ale neuvedomuju si to).
Potom jsem dojel Sira a byl to tvrdej boj protoze Sir popravde dost zametal pak jsem ho predjizdel do T1 a byl crash nejhorsi bylo ze to schytal i Michelin (promin mrzi me to ale nestacil jsem uhnout z trati ).
Pak jsem rikal kaslu na to a nasidil maximum co to slo,osahaval jsem si trat a jezdil docela gut casy a predjizdel jednoho za druhym a do boxu po 30min jel asi 6. ale vyjel tusim 5. pak druhej pit jsem se dostal na 3.flek tesne pred Michelina a jezdili asi 10min v rozmezi 2vteriny. ale pak jsem mu ujel pomerne dost asi na 6vterin.Pak jsem vletel do boxu blbe jsem to odhadl ale ustal a ziskal na michelina celkem po vyjezdu 12vterin a ujizdel. ALE v poslednim kole jel Michelin do boxu tak jsem hodne vysadil kvuli pneu (abych setril) ale zjistil jsem na 3.sektoru ze nemam fuel vubec nevim co se stalo asi jsem neco zmackl nebo tak a nenatankovali plnou (vzpomnel jsem si na Jeta na Westhillu a doufam ze me nekdo dotlaci ) nastesti tu byl Krpas a ten me ochotne dotlacil do cile (akorat skoda ze me otocil a predjeli me a dojel jsem 5. ) ale jinak FAKT moc moc diky lepsi nez nedojet! B) takze alespon 5.flek to jsem necekal.
Dekuju CeRTu za super LFS sezonu(a ze me vzali do svych rad) a Jetovi za super sety a gratuluju mi k viteztvi v ALSC
__________________
www.bmw1challenge.com driver
BMW 1 Challenge 2006 CHAMPION
www.commerzracing.com
www.jaroslavhonzik.com
CeRT TEAM
Jardier is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #9
Michelin
Member

 
Michelin's Avatar
 
Join Date: 15.8.2004
Location: Prague
Posts: 367
Default

njn te crashik to se stava - sem pak jel 10 kol s volantem o 45 stupnu otocenym vpravo ^^ proto me dojel myslim sali

Jinak k zavodu..

Kvali : total strasna myslim asi 4 mista pred koncem (na to jak sem se pripravoval fakt spatny) byl takovej divnej vitr nebo uz mam blby ruce

Zavod : no celekm sranda sem si tak jezdil a jezdil jednou sem se pripletl k bouracce viz vyse. jiank poho

Akorat misto 3. pitu sem 3 minuty pred koncem jel po ctvrte ale mel sem solidnich 50 s naskok takze sem udrzel 4.misot a nakonec predjel i Jardiera viz vyse
K tomu se vaze zajimava historka ja jedu posledni kolo zatacim na cilovku a koukam jardier tam stoji a kolem poletuje asi 5 aut - si asi neuvedomili ze my jeste furt jedeme , tak nastesti zadnej crash z toho nebyl :-)

A logicky jako vsichni podekovani organizatorum za usporadani ligy
Michelin is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #10
Rumiko
Member
 
Rumiko's Avatar
 
Join Date: 17.9.2004
Location: Bratislava
Posts: 274
Default

Tak v prvom rade v?aka Chaosovi za organizáciu ligy a ceny, ktoré pre nás dobrovolne získal.

Gratulace Jetovi. Cez všetky problémy (lagy, výmena potenciometra vo volante a FF motora) to nakoniec ustál. Je pravda, že v lige dosahoval pravidelne lepšie výsledky, takže moja porážka je zaslúžená ^^

Po pravde, dúfal som, že sa v?aka lige a Chaosovi/sponzorom dostanem ku kvalitným DFP pedálom, ktoré by vyriešili moje problémy s momo, ale nakoniec š?astie moc neprialo Ale každopádne som rád, že posledný závod mi celkom vyšiel (nerád by som ligu zakon?il nejakým fiaskom).
Rumiko is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #11
Loukota
Regular Member

 
Loukota's Avatar
 
Join Date: 26.9.2004
Location: Zelenice
Posts: 535
Default

kval:
nad ocekavani dobre 2.misto

long:
zezacatku jsem jel najistotu a drzeli si krasne 3.misto
po prvnim pitu jsem chyboval a predjel me sali, michelin i jardier, po chvili jsem predjel saliho zpet protoze mu praskla guma
po druhem pitu jsem krouzil na 5.miste a ztracel na zavodniky predemnou, jarda, ktery jel zamnou me zacal dohanet, jenze pak udelal nejakou chybu a zase se vzdalil na 20-25s
po tretim pitu jsem si rekl, ze si vse vypnu aby me nic neznervoznovalo a dojedu zavod vklidu, jezdim ciste a presne drzim stopu, na rovinkach mi prislo ze zacal foukat HARD vitr protoze jsem na ovalu sotva davla 6. mezicasy a odstupy jsem nevidel. asi 6minut pred koncem jsem za sebou uvidel jardu, ktery po pitu byl zamnou 23s. prekvapilo me to protze jsem nikde nechyboval. vypnul jsem si shift+f a z hruzou jsem zjistil, ze MOMO pedaly zkolabovaly, jezdil jsem casy 2.23.XX a jen na 80procent plynu. celkem tedy smolna 6 pozice. ted kdyz se ohlednu na konec zavodu, tak jsem zjistil, ze mich jel 3 min pred koncem do depa na 4pit a jezdil 17s predemnou tak toho bych asi predjel, jardu bych za sebou udrzel a jardierovi dosel benzin v poslednim kole. celkove jsem mohl skoncit tedy 3. mohl, ale neskoncil, pro me nejsmol?nejsi zavod jaky jsem kdy jel, protoze jsem si to neprohral sam, ale technika


Jinak gratuluju vsem a vitezum zvlaste B). uz se tesim na Octavia Cup
Loukota is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #12
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

jo a malem bych zapomel, specialni dik patri 00Ja za technickou podporu, kterou mi nezistne poskytoval (pro-pedal, motor). bez nej bych alsc nejspis vubec nedokoncil...
jet is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #13
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

ja si v ALSC moc nesjel ale musim vsem podekovat ... bylo to supr ...
a pogratulovat vitezum ...
Felix is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #14
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Quote:
Originally Posted by jet
jo a malem bych zapomel, specialni dik patri 00Ja za technickou podporu, kterou mi nezistne poskytoval (pro-pedal, motor). bez nej bych alsc nejspis vubec nedokoncil...
00Ja si mysli, ze to nestoji za rec a hlavne ma radost, ze to nekomu pomohlo.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #15
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

Quote:
Originally Posted by jet
Quote:
Originally Posted by Krpas
Quote:
Originally Posted by jet
mrzi me ze vypadl ag, vim jaky to muselo bejt...
mne mrzi ze sem vypad taky ale i tak peknej race diky vsem zucastnenym )
hm jenze z kolika zavodu si spis nevypad :bigeyes:
no to je pravda ale zmenil sem providera a podle mne to tentokrat net nebyl, normalne sem vas vydel jak jezdite a najednou prd zadnej lag
__________________
Vcz Rulezz
Krpas is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #16
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Gratuluji Rumikovi k vitezstvi v zavode a gratuluji Jetovi k celkovemu vitezstvi. Oba jste vyborni jezdci a skoda ze volant je jen jeden.

Nebudu psat jak se mi darilo nebo nedarilo v zavode, protoze to neni dulezity.
Dneska bych chtel predevsim podekovat vsem, kteri pro nas ALSC usporadali a zajistili. Nevim jestli mam jmenovat, protoze nevim kdo vsechno se na tom podilel a nerad bych nekoho zapomel, ale precijenom par jmen zminim. Velky dik Chaosovi, ktery se o zorganizovani ligy zaslouzil urcite nejvic :bow:. Dik Nitemu, ktery programoval veci ohledne webu a diky 00Ja a Agarashovi za zajisteni serveru.
Diky vsem kteri venovali cas na reporty a tvorbu videi, bylo to fajn pocteni a pokoukani.

No a specialni dik memu kolegovi Agarashovi za to, ze muzu byt v tymu s takovym fajn clovekem. I kdyz jsem dlouho do zadneho tymu nechtel, ted muzu rict ze jsem rad ze jsem v POA a tesim se na pristi ligu.

Takze jeste jednou diky kluci!

Edit: skoda ze nekteri pri zavode meli problemy s netem a vypadli
A malem bych zapomel na ty kteri mi nekolikrat umoznili jet tim, ze mi poslali set, protoze diky praci jsem nemel cas trenovat a zkouset, takze jsem nejednou vzal zavdek setem uz hotovym a nekym vypiplanym
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #17
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

QUAL: dopadla pro me necekane dobre. Zajel sem obe dve kola slusne a odmenou mi byla 2. rada kay:

LONG: no myslim, ze jsem si vybral smulu az na posledni zavod, pac mi snad poprve v lize praskla pneu a to hned po cilove rovince. Po zastavce jsem byl asi 17. Pak jsem zacal zajizdet casy o 2s lepsi nez jsem pocital, ale na lepsi jak 11. misto uz to nebylo.

GRATULACE vsem
na zaver chci taky podekovat vsem, kteri se zaslouzili o to, ze se liga jela :up:
a ete chci podekovat agarashovi, chasovi, wiruzikovi a windmousovi, kteri me ochotne pujcili svoje sety :up:
PS: az se zas nekdy pojede trida GTR tak jim s XRR ukazem
EDIT:
Quote:
Originally Posted by Jardier
...Potom jsem dojel Sira a byl to tvrdej boj protoze Sir popravde dost zametal ...
zametal sem taky proto, ze jsem nevedel, kde zrovna jedes....byls totiz asi jedinej, kdo mi lagoval
SIR is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #18
vcz.Jimik
Member

 
vcz.Jimik's Avatar
 
Join Date: 27.2.2005
Location: Most
Posts: 237
Default

Taky nebudu psat jakej sem mel zavod, jenom bych chtel podekovat organizatorum za skvelou praci a gratuluju VCz starikum k umisteni :up:
vcz.Jimik is offline   Reply With Quote
Old 20.9.2005   #19
Krpas
Regular Member

 
Krpas's Avatar
 
Join Date: 9.11.2004
Location: Semily
Posts: 602
Default

Statistika u mne http://krpas.ic.cz/LFS/kylong.html
__________________
Vcz Rulezz
Krpas is offline   Reply With Quote
Old 21.9.2005   #20
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Krpas
diky

jen se znovu zeptam jestli nekdo nevi jak se pocita ten lap times stability?
edit: a race time progress taky nechapu, k cemu to je vztazeny? podle me to musi byt vuci nejakemu jezdci, ktery by tim padem mel mit vodorovnou caru y=0, to by podle barvy odpovidalo na Agarashe, ale jak muzeme mit hned na zacatku ztratu 50s? Navic Agarash vypadnul, takze to me utvrzuje v tom ze ta cara na nule neni Agarash ale jen zvyraznena osa..
Bud v tom maj chybu nebo to fakt nechapu.
Pablo is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 09:31.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.