Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2008

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.7.2008   #1
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 24.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default Týmová bitva FBM@KY2r layout - tiskovka

Lepsi by bylo no comment ale musim si trosku ulevit. Nemel jsem velky ambice na umisteni, ale cekal jsem aspon ze si zazavodim. To se bohuzel ve 2/3 zavodu nepovedlo.

Kvalda druha pulka startovniho pole, zadne prekvapeni.

Sprint1 kontakt v prvnim kole za T1 s diablem, ktery se vracel z travy a roztocil se uprostred trati. V haji rizeni -> PIT -> chvost.

Sprint2 diky chybam souperu asi 12 misto.

Long zacatek jsem prezil, ale v double 90° pred sikanou pred najezdem na oval dost mela predemnou a na jejim zaveru me pak vitr asi z casti vinou mikrolagu poslal do udolicka kacirku odkud neni s FBM navratu -> end race.

Celkove jdu spat nasraty, vecer pro me absolutne o nicem.

Last edited by Treglis; 22.7.2008 at 07:46.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 21.7.2008   #2
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

Kvalda docela dobra, rozhodne nad me ocekavani

1. zavod

tam jsme se s Felixem nevešli do T1, tak jsem spadl o pár míste?ek, ale nebylo to nic fatálního a tento vývoj vedl k docela p?knému závod?ní (zvláš? s Loukotou!)

2. zavod

supr dupr, s Devdemem to ne uplne vyslo, kdyz mi nechtel nechat misto na vnitrku zatacky a horko tezko jsem se vyhybal srazce
toho sikovne vyuzil Itar, s kterym jsme nadherne zavodili vlastne az do konce zavodu, velice me to bavilo

long

no katastrofa roku, ten samy Itar, s kterym se mi tak dobre zavodilo, asi opet chtel predvest jeden ze svych raketovych startu, kde predjede petset miliard osmset sedesat ctyri tisic aut, ale byla z toho velice oskliva nehoda, ktera mi naprosto zkazila radost z celeho vecera

ostatne podivejte se na to sami z kabiny Itarova vozu a obzvlast bedlivy pozor prosim davejte na pozici plynoveho pedalu pri najezdu do T1
http://youtube.com/watch?v=ICZ9kFYi0u0
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Old 21.7.2008   #3
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

tak predem musim VELMI PODEKOVAT Windmousovi, ze mi zachranil vecer poskytnutim onoho hesla, ktere jsem na posledni chvili shanel...

quali - zadne prekvapeni, nekde vzadu

sprint 1, sprint 2, long - absolutni spokojenost, vyhnuli se mi kolize, vyvaroval jsem se chyb, sem tam jsem si pekne zazavodil... parada!

proste muj dnesni navrat k LFS zavodeni dopadl nad ocekavani a pripomnel mi vsechno to, co mam na LFS tak rad

Treglis < pozor, Vitr neni od nas...

Last edited by Novas; 22.7.2008 at 02:01.
Novas is offline   Reply With Quote
Old 21.7.2008   #4
duuku
Member

 
duuku's Avatar
 
Join Date: 31.5.2005
Location: Merklín (okr. Karlovy Vary)
Posts: 335
Default

Kvalda se mi nad ocekavani povedla, maximalni spokojenost.

1. sprint, delal sem hloupy chyby takze to ze sem nakonec dojel myslim 11. beru jako uspech

2. sprint, no radsi to nebudu komentovat, na 7. miste udelam takovou neuveritelnou skolackou chybu a vyjedu mimo trat a propadl sem se az uplne nekam do pryc, ke konci pak kontakt s Gotha, omlouvam se, nevidel sem tam a predpokladal sem ze jsi dal odeme, moje chyba

Long: dost mi pomoho ze jsem startoval 4. a celkem brzy sem se dostal do vedeni = uvolnena jizda bez stresu jinak bych na druhe misto asi myslet nemohl i kdyz sem jezdil nej za cely vecer. Puvodne sem pocital se tretim jak me Harad a Felix dojizdeli, ale Felix pak dostal penalizaci tak to dopadlo jak to dopadlo.

Diky bohu za long, jinak bych se za cely vecer nejradeji zahrabal hluboko do zeme jak by to jen slo
__________________
Battlefield Bad Company 2 lvl31 (PS3 - Duuku_cz)

Last edited by duuku; 21.7.2008 at 23:48.
duuku is offline   Reply With Quote
Old 21.7.2008   #5
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: zajel jsem ?as p?esn? takový, jaký jsem cht?l, 2. místo, maximální spokojenost. I když v posledním ostrém kole, které mohlo být o n?co málo rychlejší, m? totáln? zbrzdil n?kdo z OMR, který i po totálním smyku, který ho stál dobrý ?as, jel dál jako nic a tak totáln? zazdil i moje kolo...

S1: Po startu jsem p?edjel Harada, který se pak srazil s Felixem, což mi dalo vp?edu volnost. Jenže jsem v?bec nejel rychle a trápil se s nedotá?ivostí, takže m? nakonec Harad v posledním kole na cílovce p?edjel. Ale i tak, 2. místo moc dobrý.

S2: Po startu m? n?kdo z M3 vytla?il na ovále na výjezd z box?, ale našt?stí pohoda. Pak už to bylo celkem ?isté, vybavuju si jen souboj s nep?edvídateln? jedoucím Aqarashem a pak v záv?ru p?edjetí Kida. 4. místo ve finiši, lepší to být nemohlo.

L: Po startu jsem na nic netla?il, klídek, pohodi?ka... Do T1 jsem najížd?l úpln? v klidu, jenže pak p?ilítnul Itar a zezadu m? oto?il. Doplatil na to i Windmouse (viz. výše) -> propad na chvost. Když jsem se vrátil na tra?, myslel jsem že auto je na hadr, do následující zatá?ky jsem se nemohl v?bec vejít. Jenže našt?stí to nebylo tak hrozné, když se pak p?ední kola trochu oh?ála, mohl jsem jet naplno dál. Pak jsem se za?al dojíždat balík jezdc?, jenže v T1 n?kdy kolem 3. kola, když už jsem si jel své plné tempo, jsem nabral v T1 Novase, který tam brzdil mnohem d?ív než jsem ?ekal (omlouvám se). Našt?stí to stálo ?as hlavn? m?. Ale zase jsem se propadl dozadu... Dál už jsem ale zabral, p?edjížd?l jedno auto za druhým, až k pitu ve 12. kole. Tady jsem ud?lal chybu, která m? stála dost ?asu. Zdržel jsem se za Diablem, který byl pomalejší, ale nedal se jen tak p?edjet. M?l jsem zajet do box? už v 11. kole a spoléhat na lepší zastávku (která by opravdu byla, když jsem pak zajížd?l do box?, p?ed ?árou jsem Diabla málem p?edjel). Takže jsem si pak pozici musel po zastávce pracn? vybojovat. Dál už to bylo hodn? klidné, až nakonec v cíli dobré 5. místo. S nastavením auta jsem byl moc spokojený, navíc jsem za polovinou závodu kone?n? p?išel na to, jak p?ekonat nedotá?ivost a dostal se tak do p?kného tempa, takže jsem se každým kolem zlepšoval.
Skv?le zajel taky Duuku, takže celková spokojenost.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.7.2008   #6
Itar
LFS Guru

 
Itar's Avatar
 
Join Date: 22.8.2005
Location: Velké Opatovice
Posts: 2 318
Default

Dneska nemám moc náladu na psaní, takže jen stru?n?

Kvalifikace: Poslední kolo, 5. místo

1. Závod: Šlo to, 3. místo

2. Závod: Dobrý závod, p?kné souboje s Kidem a hlavn? Windmousem. 2. místo

Long: Ten start jsem ukázkov? pokazil. Zapomn?l jsem, že startuju úpln? zezadu a zamá?kl jsem to moc pozd?. Hloupá chyba :x. Potom také celkem ucházející závod, 3. místo.
__________________
Itar is offline   Reply With Quote
Old 22.7.2008   #7
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Hr?za a d?s. N?co jsem natrénoval, ale nakonec rozhodly jiný okolnosti.

Kvali: 9.

R1: Trochu jsem se po startu propadl, ale b?hem t?í kol jsem se dostal na 7. místo, kde jsem taky skon?il. Ve t?etím kole jsem m?l kontakt se Zabim, kterej m? cht?l dát do T1 po vnit?ku, p?i?emž si trochu zkrátil ovál. Takže jsem ztratil kontakt s ?elem, ale pozici jsem udržel.

R2: Tady jsem si vybojoval po startu 2. místo, který jsem držel až do posledního kola. Nejd?ív jsem neúsp?šn? zkoušel odrazit Itara, hned na to m? dal Wms a na konci kola i Ghost. 5.

R3: Start ze 17., vyhnul jsem se n?kolika strkanicím (omluva Devdemovi za T1, šel jsem moc zbrkle na plyn), první kolo jsem dokon?il 11. Pak jsem se propracoval až na 5. flek. Pak ale za?aly problémy. V 7. kole jsem škrtnul trávu PZ kolem, hodiny, ztráta. Pak souboj s Cantwo a Itarem. Dohnali jsme Diabla, v 11. kole jsem ho pak zkusil p?ed oválem p?edjet, ale srazili jsme se. H?? jsem to odnesl já. Rozhodl jsem se hned zajet do boxu. A tam se stalo n?co, co... se mi snad ješt? nestalo. Cht?l jsem zastavit až na poslednm fleku, jenomže jsem ho p?ejel. Pak jsem se tam to?il, couval a parkoval tak dlouho, až jsem utavil spojku. Kv?li tomu jsem pak musel na dv? kola zvolnit, než zchládne. Prost? ostuda roku a ?irej amatérizmus. Pak jsem ale za?al stíhat ostatní. Megina a Cantwo jsem si dal b?hem t?ech zatá?ek v 18. kole, p?ede mnou byl na dost?el už jenom Max. Set v ten moment za?al šlapat tak, jak jsem ?ekal, takže jsem na to šlápnul. Stahoval jsem ho rychle, ale asi by to nesta?ilo, jenomže v p?edposledním kole ud?lal hodiny, takže nakonec 8.

Škoda t?ch minel, mohli jsme mít po dnešku v?tší náskok, ale i tak spokojenost.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 22.7.2008   #8
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

U nas v time sa situacia hodinu pred pretekom skomplikovala: Minovi sa odporucal net a nahrady na tom neboli bohvie ako: Putnik bol tiez bez netu - odstavka a BIGMAN robil hokusy-pokusy s driverami od grafiky a aj preto sa mu kompik resetoval a zamrzal . Takze vlastne som sa bohuzial ucastnil sam.

Kvali: snazil som sa zajst cas pok 1:55 co sa mi aj podarilo a bolo z toho skusne 11 miesto.

Sprint1: Start v strede pola pri tomto tvare T1 dopadol tak ako som cakal. V stuchanici v T1 ma odzadu otocili a hned som stratil niekolko miest. Ked som sa uz isiel rozbehnut tak sa pre zmenu Gotcha objavil bokom pred mojim nosom... WTF?! nebezpecny navrat na trat... som si pomyslel... no nic, mierne nasrany som sa pokusil jazdit stabilne co prinasalo ovocie, par chyb superov par subojov a bolo z toho pekne 10. miesto. Nebyt T1 mohlo byt aj lepsie...

Sprint2: Tam bol tusim start kludnejsi, teda aspon si nepamatam, ze by som mal dajaky problem, dakedy v strede preteku ma akurat Faraon pri jazde side by side po ovale tukol a ja som mal co robit aby som neskoncil v mure, ale nastastie som stratil len jednu poziciu. Zeby LAG? Snad, lebo az nie, tak Nakoniec sa mi podarilo dostat vpred a v cieli 7. miesto, takze spokojnost.

Long: Vyhol som sa vsetkemu zlemu a pokracoval dalej. V prvych kolach som sa dostal za Maxa a po jeho horsom najazde/vyjazde pred strednym rychlym esickom som sa rozhodol ze to skusim. Boli sme bok po boku ale vyjazd mal lepsi, ja som bol este trocha vedla a tukli sme sa. Max dopadol horsie, ja som stratil len jednu pozicii. Neskor o par kol pri rozmyslani koho to bola chyba som ja spravil skolacky chybu a vytocil som krasne hodiny - prepad za Maxa a strata 4-5 miest. Snazil som sa opat prepracovat dopredu, co sa darilo. Soky v 11. kole - tusim dajake M3R v poslednej 'umelej' pasazi stalo napriec cez idealnu stopu a som sa mu nestihol vyhnut - celny naraz do jeho boku. Naststie bez velkeho poskodenia - este ze je fyzika v LFS k celnym narazom taka 'mierna' Koli tejto udalosti som zabudol ze mam ist do depa, co by bolo vyhodnejsie kedze som uz rychlost narazom stratil. Po zastavke v dalsom kole som sa casom aj tak dotiahol na Cantwoa, ktoreho som casom zdolal ziskal tak aspon 10. miesto.

Max: kukal som na replay a ani ja som tam uz vela miesta nemal, posobila na nas 'svina' odstrediva sila... takze podla mna zavodny incident... ako vidis ten replay ty?
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 22.7.2008 at 10:51.
Megin is offline   Reply With Quote
Old 22.7.2008   #9
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Kvali: jaky vzdy od zadu poradne kolo vyslo az v druhem sprintu

sprint1: v T1 sem ji od Ona dostal zprava ale nebyla to zadna velka rana pokracoval sem dal. Ve 4 kole se predeme dostal Dukuu kteremu dekuji za cistou jizdu a ciste predjeti, ale ve vlacku za nim za T1 sem dostal nepochopitelne dve rany ze zadu od Maxe asi mu to lagnulo ale udelal me s toho plavajici kajak do kazde leve zatacky. Presto sem dokazal nejak jet a sbirat mista na odpadlicich. Ovsem vrchol byl finish - Jedu cekam tesny souboj s Losem na cilove rovince koukam vpravo na klopence Los nikde v zrcatkach nikde, kde sakra a najednou ho vidim vlevo pri najezdu do boxu si rikam proc jede v poslednim kole do boxu ? A nejednou fik to predemne a vesele do finishe. Po shlednuti replay jasne na protest skracovat si klopenou zatacku skrz najezd do boxu za ucelem ziskani pozice to nevim kde jsi videl! A jinak krome slova "si delas prdle ne ?" sem ti nic jineho nerekl a od toho co ti rekl cantwo se distancuju, proto nechapu proc si se na me v celem zavode prapodivnym zpusobem oboroval.

sprint2: Vcelku se darilo zajizdel sem slusne casy ale potom sem to blbec v sikane strihnul moc blizko kte spadle tycce a ta me hodilo prave kolo do pneumatiky a sel sem do smyku Podival sem se pekne na cele startovni pole jak me miji a pokracoval v zavode

long: Long start se vydaril vyhnul sem se vsem stihackam v T1 bylo jich vic co to tam poslali pod plnym. Potom sem se snazil dostat v double 90° pred agarashe ale bohuzle sme si ji dali kolo na kolo a me to nejakym zahadny spusobem hodilo uplne na opacnou stranu primo do treglise kteremu se hluboce omlouvam. Opet nasledovalo pozorovani projizdejiciho startovniho pole a pote dojezd na poslednim miste
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 22.7.2008   #10
Los[cz]
Member

 
Los[cz]'s Avatar
 
Join Date: 4.3.2005
Location: Most
Posts: 225
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Po shlednuti replay jasne na protest skracovat si klopenou zatacku skrz najezd do boxu za ucelem ziskani pozice to nevim kde jsi videl!
Ano za toto se omlouvam, mel jsem pocuchane nervy po predchozim incidentu s tvym tymovym kolegou. Jak jsem jiz zminil po zavode, nepravem ziskanou pozici dostanes zpet. Nevim jestli ma smysl se dale v tomto pitvat.

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
Sem ti nic jineho nerekl a od toho co ti rekl cantwo se distancuju, proto nechapu proc si se na me v celem zavode prapodivnym zpusobem oboroval.
Tohle myslis vazne? Vysvetli prosim. Mezi nami po zbytek vecera k NICEMU nedoslo. Edit: vyjasneno, ok

Last edited by Los[cz]; 22.7.2008 at 12:58.
Los[cz] is offline   Reply With Quote
Old 22.7.2008   #11
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Los[cz] View Post
Ano za toto se omlouvam, mel jsem pocuchane nervy po predchozim incidentu s tvym tymovym kolegou. Jak jsem jiz zminil po zavode, nepravem ziskanou pozici dostanes zpet. Nevim jestli ma smysl se dale v tomto pitvat.


Tohle myslis vazne? Vysvetli prosim. Mezi nami po zbytek vecera k NICEMU nedoslo.
aha tak to jsem tu zminku o nepravem ziskane pozici spatne pochopil ja za to se omlouvam

Last edited by Vitr; 22.7.2008 at 11:45.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 22.7.2008   #12
Felix
Regular Member

 
Join Date: 14.8.2004
Location: Lhenice
Posts: 952
Default

kvali: pulku kvaldy sem byl venku pac si mamka vzpomnela ze je zrovna ted potreba vynest popelnici. No asi ctvrty nebo kolikaty misto nebylo tak hrozny.

s1: prvni kolo jaks taks bez problemu ale v najezdu do druhyho kola jsem mel s Haradem pro nej mensi, pro me vetsi, zavodni incident . No proste propad az nekam dozadu a stihacka. Nastesti se celkem darilo a dojel sem tusim na 8. miste.

S2: start z 2. mista byl skoro vyhodnejsi nez poleposition. Devdem (tusim) odstartoval trosku pomalejs takze sem se pred nej nemusel ani draftovat a v T1 sem si ho jenom pohlidal. Pak uz hotlapeni do konce.

long: start z konce byl zajimavej. Zazrakem se mi vyhly vsechny karamboly a behem nekolika kol sem byl 2. Dotahoval sem Duuku a na harada sem mel stabilni naskok asi 3,7s. Rikal sem si jo to vypada dobre. Ale pak byla mensi chybka a harad me dohnal. Rikal sem si jo porad v pohode. Pak ale sem dostal penalizaci projeti boxem a vsechno bylo spatne uz. Propad na sedmy misto a zacal sem hodne tlacit na pilu. Hned sem predjel asi 2 jezdce a byl sem patej. Videl sem ze asi 7 kol do cile stracim na Itara s Agem asi 10s. Tak sem zacal jeste vic tlacit na pilu a jezdil jsem stabilne casy okolo 1.52.8x. Jenomze 3 kola pred cilem sem skrtnul o travu a dostal hodiny. Nakonec z vyhlidky na 4. misto bylo 6.

Celkove vecer celkem v pohode. Ale nekteri jedinci nezklamali.
Felix is offline   Reply With Quote
Old 22.7.2008   #13
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Kvalda:Nejak se mi nedarilo zajet poradne kolo,takze jsem se placal nekde na chvostu.Nakonec posledni ostre kolo mi vyneslo 14.flek

Sprint 1:Start ze 14 pozice,po chybach ostatnich jezdcu jsem se propracoval na konecne 7 misto.Takze spokojenost...

Sprint 2:Start z 3 pozice,nejak jsem nemohl chytnout rytmus,delal jsem chyby,propad na 8 misto...Zde spokojenost rozhodne neni...

Long : Katastrofa Start ze 14 pozice,10 kol se pohybuji kolem 9-11 fleku.V 11 kole prisel zlom,za ktery bych si nafackoval.V 2 umele sikane
jsem dostal smyk,male vyjeti na travu,kde me to otocilo uplne.Pak uz jsem si pripadal jako kuzelka.Zde bylo krasne videt,kdo respektuje zlutou vlajku.
Tim to ovsem nekoncilo.Kdyz jsem se nakonec z toho vymotal,zajel jsem do boxu,kde jsem udelal skolackou chybu a udelal to same,co Kid,prejel jsem pozici pro zastaveni .Proste totalni lama ze me.Z pitu jsem vyjel na 18 pozici,do cile jsem nakonec dorazil na 15 miste..

No,na to,ze to bylo nase kombo,se to moc nevyvedlo...Motto byl v praci,Zabiiho zklamala technika,nakonec jsem to odkrouzil sam.Nu coz,snad priste...

EDIT:To Megin - Sprint 2 - Nic takoveho si nepamatuji,musim kouknout na zaznam,bohuzel ho nemam...
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7

Last edited by Faraon_cz; 22.7.2008 at 12:41.
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 22.7.2008   #14
max.3
Newbie

 
max.3's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Posts: 40
Default To Megin:

Ahoj. Myslim, že to bylo v zápalu boje o každé místo. V?d?l sem o tob? a snazil sem se ti nechat misto co jen šlo.Sice sem byl nastvanej ale myslím, že bylo vše fair-play. To se prost? stáva.

Jinak až na moje chyby p?kne závody.

Max.3
__________________
max.3 is offline   Reply With Quote
Old 22.7.2008   #15
Harad
Member

 
Join Date: 26.9.2005
Posts: 212
Default

Kvali: Prvych 10 min som sa predieral polom, mal som rozbehnute 2 dobre kola, ale stale sa nasiel niekto, kto sa rozhodol pustat jazdcov pred seba v tom najnevhodnejsom mieste, takze z toho nakoniec nic extra nebolo...Nakoniec sa mi podarilo jedno kolo, ked som na trati nikoho nestretol...1. miesto

S1: Pokazil som to v t1, trochu som prebrzdil a v snahe nezostrelit ghosta na vonkajsej strane som trochu stratil, co znamenalo, ze ghost sa dostal predomna. Skusal som par utokov, ale nic z toho nebolo, akurat nas zacal dobiehat felix a vedel som, ze to uz bude trochu tuhsi boj...Do t1 asi v 3. kole sme isli bok po boku a asi som tam nechal trochu malo miesta, za co sa felixovi ospravedlnujem, a odtukli sme sa navzajom do opacnych stran aj ked pre mna to dopadlo podstatne lepsie ako prenho...1-2 kola som stahoval Itara, ktoreho sa mi asi na druhy krat podarilo predbehnut, ale na Ghosta som stracal nieco pod 3s a do ciela bolo 3.5 kola, ale za pokus nic nedam, tak som zacal tlacit, ghostovi to asi velmi neslo, tak sa mi ho nakoniec v poslednom kole podarilo dobehnut a na ovale som mal trochu stastie na draft...V ciely 1. o 0.04s

S2: O nic velmi som sa nechcel z polky pola snazit, kedze fbm ma taku moznost na obzeranie sa do stran aku ma, nechcel som riskovat nejaku srazku, takze som sa o nieco dlhsie zdrziaval s pomalejsimi jazdcami ako zvycajne...Neskor som narazil na agarasha a myslel som si, ze tu si budem moct dovolit aj tesnejsi suboj, ale obaja sme si chceli udrzat vyhodny vyjazd a doslo ku kontaktu -> prepad na koniec pola, potom este hodiny, podarilo sa mi par miest ziskat. V ciely 15.

Long: Start asi zo 6-7. miesta, ale v t1 sa to nejak pomlelo, zle som radil a prepadol som sa asi na 10 miesto...horsie bolo, ze jazdci, ktori startovali od konca uz boli par miest za mnou...Dotiahol som sa na agarasha, ale po s2 som sa o nic rychlo nepokusal, aj ked sa mi ho opdarilo predbehnut v 3. sektore, ale bolo to pod zltymi vlajkami, tak som ho pustal naspat...Dobehol nas felix, ja som zacal stracat, dostal sa predomna celkom lahko...Par kol pred pitom som bol na 3. mieste, strata na felixa pod 4s, na duukua 9s...Potom ale felix urobil chybu, dotiahol som sa nanho a do pitu sme isli naraz tesne pri sebe. Nevsimol som si, ze dostal trest a o to vacsie prekvapenie bolo pre mna, ze o kolo neskor mieril do pitu znova...To uz som bol kludnejsi, zacal som stahovat asi 3s na duukua, asi 3 kola pred koncom sa mi ho podarilo predbehnut...V ciely 1. miesto
__________________

Last edited by Harad; 22.7.2008 at 13:57.
Harad is offline   Reply With Quote
Old 23.7.2008   #16
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Tak jsme se konecne dostal k sepsani par radku. Cely vecer pro me byl nad ocekavani uspesny.

Kvali: Celych 14 dni jsem hotlapil a to se vypaltilo. Trochu jsem se trapil s provozem, takze jsem svuj cas zajel az v poslednim pokusu a zaradil jsem se za esa jako jsou Felix, windmouse, Harad a Khoust.

sprint1: Ziskal jsem jednu pozici, takze 4. misto

sprint2: V zatacce za prvnim sektorem jsme s Haradem meli na vyjezdu kontakt, ktery nas oba poslal na konec startovniho pole. Nakonec jsem se prokousal na 11.misto.

hlavni zavod: Asi v patem kole jsem nestihl uhnout nehode, ktera se stala tesne predemnou. Sice jsem neztratil svou 4. pozici, ale poskodil jsem si zaveseni praveho predniho kola. Par okruhu jsem si zvykal na chovani vozu a snazil jsem neudelat chybu. Po Felixove selhani v boxech jsem se dostal na 3.misto, ktere jsem nekolik kol pred koncem radeji prepustil Itarovi, abychom se navzajem nezdrzeli a nemusel jsem nakonec branit jeste raketovoho Felixe. V cili 4. misto

Dve veci me docela prekvapily: V T1 jsem cekal daleko vetsi maso, coz svedci o stoupajici urovni naseho zavodeni. Druha vec, ktera me prekvapila byla zavodni stopa vetsiny zavodniku na ovalove casti. Naprosta vetsina vcetne tech nejrychlejsich ztracela na ovalu minimalne 0,2 sec, prave kvuli chybne stope.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 23.7.2008   #17
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
Druha vec, ktera me prekvapila byla zavodni stopa vetsiny zavodniku na ovalove casti. Naprosta vetsina vcetne tech nejrychlejsich ztracela na ovalu minimalne 0,2 sec, prave kvuli chybne stope.
To by mna (a asi nie len mna) zaujimalo, nevedel by si sem hodit dajaky obrazok a vysvetlenie resp. ukazku spravnej stopy?
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 23.7.2008   #18
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Quote:
Originally Posted by Megin View Post
To by mna (a asi nie len mna) zaujimalo, nevedel by si sem hodit dajaky obrazok a vysvetlenie resp. ukazku spravnej stopy?
Staci stahnout si hotlap jakekoli formule z ovalu.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 23.7.2008   #19
ZABII
Newbie

 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 65
Default

Takze se taky musim podeli o to drama jednim slovem vecer SMULA

qvali:zpocatku jsem nemohl zajet jediny poradny kolo protoze proste nebyla volna trat.... pak se vycistila a ja si rikam ze to budfe na jedno ostre kolo a do boxu... OK jedno kolo.. cas nic moc,ale sel JENZE... pak kouknu na stav paliva po projeti cilem a tam 0,5% - PRUUUSER (spotreba 19-2%/kolo)takze jsem se zkousel dostad to boxu s lehnou nohou , vypinanim motoru, vymackavanim spojky... proste jakkoli (timto se omlouvam vsem ktere jsem mohl omezit ac jsem se snazil postet jak to slo)... Nakonec jsem se tedy uz bez jediny kapky paliva do boxu dostal setrvacnosti... natankoval jeste na 2 ostra kola a vyjel zpatky...
Nakonec jsem v obouch kolech pokoril svuj PB a bylo z toho pro me moc pekne 8. misto... SPOKOJENOST.....

1.zavod.... neustale souboje, nakonec po dvouch kolech 7. pozice. Na ovalu jsem pod sebe ale nepozornosti pustil Kida ktery me predjel, schoval jsem se za nej a bohuzel jsem si vybral spatnou stranu na utok, rozhodila me spodni strana klopenky, prednim kolem jsem si tukl o Kida... odmrsteni.... naraz..... let.... a pohled na zavodni drahu kolama nahoru.... -NO NIC, STANE SE, MOJE CHYBA...

2.zavod.... start ze zadnich pozic,ale postupne jsem se behem kol i pres nekolich kolizi protloukal vys a vys.... kdyz v tom..... TMA (ale nejen na monitoru... vsude....).
Zacinam zjistovat co se deje a zachvily mi to dochazi.... Otec sel svarovat hlinik + mama si zapla zehlicku = nas poddimenzovany (na takovahle zverstva) jistic nevydrzel a spadnul.... K NASTVANI UZ DOCELA

Takze restart... logo WIN... a TMA (ted uz jen na monitoru....), zjistuju co se deje a dochazim k zaveru ze "setrnym" vypnutim odesel nejaky startovaci soubor.... SCANDISK, par chyb,ale stav stejny.... -nozzovy rezim OK... takze ovladace grafiky... preinstalovat... hotovo, restart a BEZIII
.... bohuzel pozde, protoze long uz je v pulce.... SAKRA....

-tedy kdyz se dari tak se dari... -pro M3R bohuzel jeho kombo maximalne nevyuzite.... -snad bude priste lip
ZABII is offline   Reply With Quote
Old 23.7.2008   #20
windmouse
Moderator

 
windmouse's Avatar
 
Join Date: 13.12.2004
Location: Praha
Posts: 814
Default

No tak nám to ?ekni, prosíííím
__________________
...
windmouse is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 10:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.