Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.2.2008   #1
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 23.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default Round 2 - tiskovka divize 3

qual: Pri volnem treninku jsem bez vetsiho predesleho trenovani zajel svuj PB (ktery by me dostal na chvost d2), takze jsem si do kvaldy veril a nakonec jsem zajel nejrychlejsi cas z celeho zavodniho pole.
super: Trosku zaskocen, ze jako posledni jezdec jsem byl vypusten na trat v momente, kdy na ni jeste stale tri dalsi jezdci zajizdeli svuj cas, mne vyvedlo z koncentrace a tak jsem hned v uvodu ostreho kola nezvlad najezd do T1. Pak uz se ztracene vterinky tezko nahanely takze vysledek 7. nejrychlejsi cas.
race 1: Start se mi mimoradne povedl, takze jsem se po ustaleni jezdeckeho pole ocitl na 4. miste a svadel souboje (myslim ze s Vazlim predemnou) a Winterem zamnou. Prvni pulka zavodu byla naprosto skvela, ale pak se zacal ukazovat absolune nevyhovujici set z pohledu vydrze pneu a ja s jejich zvysujici se teplotou po celel jejich siri zacinal ztracet setinky na kazde kolo. Ve 3/4 zavodu se najednou predemne prehnal Winter s Gogou a mne bylo jasne, ze tento vecer uz vesele nedopadne. V poslednim kole v posledni zatazce me jeste presprintoval Suchanek, takze ve finishi 7.
race 2: Zaspal jsem na startu, takze za T1 jsem se ocitl na 9. miste. Stejne jako v predchozim zavode se mi v uvodu zavodu jelo dobre, takze jsem svadel souboje s protivniky a diky jejich chybam se posunul az na 3. misto. Pak se zlomila pulka zavodu a mne opet pneu zpomalovali cim dal vice a souperi semnou nemeli moc prace. V nekolika kolech jsem udelal take chybu v zatacce v najezdu na most, oprel se o svodidla a poskodil zaveseni LP. Pri jednom z manevru jsem nechtene blokl Jirku Schovance a pri zmatku kdy jsem se ho snazil pustit pred sebe jsem ho blokl znovu v nasledujici leve za sjezdem z mostu. Timto se mu moc omlouvam. Na konci trapeni 10. misto ve finishi.

Celkove jsem z dnesniho vecera zklaman, chybejici trenink se nakonec nerpojevil zdaleka tolik jako naprosto nevyhovujici set, kdy v 3/4 obou zavodu se uz teplota pneu pohybovala kolem 90°C a znemoznila mi si zavod dostatecne uzit. Doufam ze dalsi zavody uz pro ne budou povedenejsi a tak se mi tenhle vecer skrtne jako nejhorsi.
Co se prubehu vecera tyce, tak mi prislo ze se chatovalo trosku vic nez minule a nez by se melo. Ale jinak organizace v poradku.

Last edited by Treglis; 11.2.2008 at 22:27.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2008   #2
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Quote:
Originally Posted by Treglis View Post
doplnim pozdeji
Pro? zakládáš vlákno, když nechceš nic ?íct? Nelogické docela ...
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2008   #3
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

des a hruza
K: 15
R1: sem se postupne probojoval az na 5misto...
R2: start z 2.mista v t1 vytlacen a spadnulsem dost dozadu takze zase stihacka a dal sem to nakonec na 3.misto

proste bez treninku a bez setu to nejede...
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2008   #4
Kdo.vi
Regular Member

 
Kdo.vi's Avatar
 
Join Date: 10.1.2007
Location: Hradec Králové
Posts: 580
Default

Quote:
Originally Posted by ThorR View Post
Pro? zakládáš vlákno, když nechceš nic ?íct? Nelogické docela ...
T?eba aby mezitím n?kdo nezaložil stejný thread? (docela logické)
__________________
"Where does it state I should drive forward?" - Diablotic
www.dynamic-racing.org
Kdo.vi is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2008   #5
WiRuZik
Member

 
WiRuZik's Avatar
 
Join Date: 16.8.2004
Location: Jihlava
Posts: 487
Default

kvalifikace - no nekdy 4 minuty pred koncem jsem si vyjel asi 4-5 misto.. tak jsem to uz nejak nehrotil a nechal to byt.. k memu prekvapeni to bylo nakonec az 11. misto, coz mi ani nijak nevadilo..
race1 - nejak jsem si zvykal na setik a obcas mel krizovky.. co mi vazne vadilo bylo chovani v t1.. kua kdyz nekdo pribrzduje a dela si odstup od toho pred nim, to neznamena, ze ti o 2 mista dozadu vidi diru a poslou to tam? Jak se tam pak maji naskladat ostatni? Ve vysledku jsem po par kolech jel s docela bouchlym autem a tak jsem si opet zvykal na chovani.. ke konci mi pekne zatapel Jirka Cerveny.. nakonec jsem ale 10. misto udrzel..
race2 - jelikoz jsem byl nejak rozhozeny z toho deni pred zavodem - samy chat, blbe otazky ohledne pravidel a tak podobne (to si nemuzete aspon precist pravidla pred zavodem?), tak jsem hned v t1 zaspal a bouchl jsem Mimru - za to si sypu popel na hlavu.. nastesti to v pohode ustal a bez problemu jel.. potom jsem v druhem kole jeste bouchl Vázlera, nastesti take v poho a spis mi prislo, ze mu to i pomohlo ... celkem se mi jelo v poho, jel jsem takovou udrzovacku na pneu ze si pockam co se bude dit, semtam chybka, ale pak jsem se zamotal do chybicky Gogy.. vpravo byl Jirka Cerveny, kousek predemnou Goga a tak nejak jsem mel asi zkrat, ale cely zavod jsem byl opatrny a ustupoval jsem, ale tady jsem si rikal, ze ziskam dve pozice a protahnu se kolem mantinelu, protoze se mi zdalo, ze jde Goga uz doprava.. bohuzel Goga se ze stopy nehnul, mantinel se "zuzil" a navezlo me to primo do Gogy, cimz jsem ho otocil.. tim bylo tak nejak po zavode a dovezl jsem to na nejakem 13-14 miste...
__________________
S2 licensed racer, I'm collecting points for the team eNeRGy!
WiRuZik is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2008   #6
Sarag 91
Member

 
Join Date: 11.3.2005
Location: Dob?ichovice
Posts: 181
Default

des a hruza
kvali: docela fajn 2.misto
superpole: 3. misto
R1: docela to slo sem predlej uz ani nevim koho a pak sem jel sam az do cile na 2.miste
R2: des hruza a zase jenom des, behem nekolika kol sem se dostal na 2.misto ale kdyz me dojel atti slo to se mnou z kopce,gumy uvareny , chvili sem jel za attim kterej predjel vazliho(gothu ? ted nevim sry ) tak sem to zkusil taky akorat ze sem se od nej nechtene odrazil do bariery a vratil sem se na 4. miste pak sem zase predjel treglise a o 2 kola pozdejc me predjel vazli(gotcha? ) a v poslednim kole sem byl moc sirokej na najezdu do sikany a jeste me predjel suchanek sem se tak tak dokodrcal do cile
zaverem: zavody byly fajn a cisty, aspon kolem me sem si nevsim zadnejch zakernosti a nehod (strkance a stouchance sou vsude), tak diky a za dva tejdny zdar
__________________
http://www.nrg-racing.net
Sarag 91 is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2008   #7
ThorR
Senior Member

 
ThorR's Avatar
 
Join Date: 12.2.2006
Location: Ostrava,F-M
Posts: 1 002
Default

Quote:
Originally Posted by Kdo.vi View Post
T?eba aby mezitím n?kdo nezaložil stejný thread? (docela logické)
jjj, bylo to psané s horkou hlavou, sry
__________________
Powerful Motorsport Team → P4 3GHz → Ati X700PRO → MSI 915P → 1GB RAM → 350GB HDD → DFP

ThorR is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2008   #8
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

U me jako vzdy vysledek odpovida treningu :-). Paradni dve zatacky za mostem v prvnim zavode, vedle sebe s Miondirem. Pak mi samoze zmizel v nenavratnu.

Chatovani behem rozrazovani bylo tentokrat dost. Uvidim, esli se mi bude chtit tahat z Taira logy kvuli trestum. Nejvic kecaji lidi, kteri nectou propozice.....

Vysledky jsou v priloze.
Attached Images
File Type: jpg vysl.jpg‎ (78.9 KB, 40 views)
Kada is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2008   #9
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Jenom telegraficky...

Kvalifikace: Tu jsem nezvlád jako vždycky, takže nic novýho pod sluncem.

Superpole: To se m? netýkalo. Ve volný chvíli jsem p?ezul na šedivý ráfky.

Závod 1: A? jsem se snažil, pod?lal jsem to hned v šikan?. Ani nevím, koho jsem vzal s sebou, ale byl jsem poslední. Pak jsem utrh kolo o ze? ná?k? a bylo to definitivn? v pytli. Šedivý ráfky šly z auta dol?...

Závod 2: S bílýma ráfkama to šlo o poznání líp, p?esto jsem to zase vysypal hned v šikan? -> poslední místo. No ale pak se za?aly dít v?ci... Postupn? jsem si mazal jednoho soupe?e za druhým na chleba, dokud jsem nedoklep Bigmana (což se odehrálo b?hem 1,5 kola). S Bigmanem jsme svád?li souboje plech na plech, nárazník na nárazník, no prost? to bylo boží. Ani nespo?ítám, kolikrát jsem mu obtisk samolepku Xedox ing. na auto... Nakonec jsem ho asi po sedmi kolech dal, mezitím to vyndal Tairo a tak byla cesta kup?edu volná. A jak jsem chytnul slinu a ostatním závistí rudly gumy, stalo se to, že jsem dotáh a vomet Treglise (v p?edposledním kole) a Muzzyho (v posledním kole), což m? vyneslo na krásné 8. místo. Možná jsem si ob?as po?ínal trochu tvrd?, ale oktávky jsou kontaktní sport a tak se s tím musí tak n?jak po?ítat, že?

Pic ve m?st?, bejcí...

EDIT: Jo a ješt? jsem si dal oba jezdce KxR, Pavel to prodal dobrovoln?, Jirka se chvíli bránil, ale taky mu to nebylo nic platný.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25

Last edited by Woodbine; 11.2.2008 at 22:59. Reason: Hlava d?ravá, co neudrží myšlenku...
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2008   #10
Muzzy
Member

 
Muzzy's Avatar
 
Join Date: 14.8.2006
Location: Praha
Posts: 111
Default

quali: podarilo se mi soustredit se na trat a z toho bylo pekne 3. misto

superpole: snazil jsem se nebyt nervozni a udrzet si soutredenost, coz se mi povedlo a nakonec z toho byla pole position, coz sem vubec necekal, ale potesilo

1. race: na startu sem trochu zaspal, ale udrzel sem prvni misto (diky chybe nevimkoho?). V prvnich kolech se mi podarilo vytvorit si naskok a zbytek zavodu uz sem se jenom soustredil na gumy a na asfalt... 1. misto a samozrejme radost. Taky mit za sebou dve divize a mys v ruce je fajn pocit

2. race: start ze sesteho mista nebyl pro me to pravy- nesoustredenost a nervy z aut kolem vyustili v horici pneumatiky, chyby a pomaly casy. A dorazil jsem to v posledni kole, ve kterym me predjel Woodbine(?). 9. misto...

Jinak sorry za stouchance ve druhym zavode, ale nikdy to nastesti nebylo fatalni..

Snad bych este dodal, ze prvni zavod mi prisel vic v klidu, ale to je mozna uzsi trati.. Tak na 14 dni zase na kolbisti..
Muzzy is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2008   #11
MalTake
Newbie

 
Join Date: 26.1.2008
Posts: 16
Default

Quote:
Originally Posted by Vazli View Post
des a hruza
K: 15
R1: sem se postupne probojoval az na 5misto...
R2: start z 2.mista v t1 vytlacen a spadnulsem dost dozadu takze zase stihacka a dal sem to nakonec na 3.misto

proste bez treninku a bez setu to nejede...
cht?l bych se ti omluvit za to poš?ouchnutí,hodilo m? to ,tak n?jak divn? do smyku a pak zaú?adoval BUG s gumama ...

Jinak oba závody super vyda?ený,teda až na kvalifikaci,jsem spokojen...

PS: n?kdo m? v prvnim závod? brutáln? driftnul v šikan? a zp?sobil tim zamnou p?knej špunt,tímto mu chci pod?kovat,že se mi poté jelo do pohody

Last edited by MalTake; 11.2.2008 at 23:34.
MalTake is offline   Reply With Quote
Old 11.2.2008   #12
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default

Kedze akosi uz nemam sil zatial len 1 reakcia
Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
No ale pak se za?aly dít v?ci... Postupn? jsem si mazal jednoho soupe?e za druhým na chleba, dokud jsem nedoklep Bigmana (což se odehrálo b?hem 1,5 kola). S Bigmanem jsme svád?li souboje plech na plech, nárazník na nárazník, no prost? to bylo boží. Ani nespo?ítám, kolikrát jsem mu obtisk samolepku Xedox ing. na auto... Nakonec jsem ho asi po sedmi kolech dal
Woodbine to vystihol bolo to fakt Bozske , neuveritelny 7 kolovy suboj ukoncil Woodbine na cielovej rovinke kde sa dostal z vzdusneho vaku vedla mna a ja som uz nemal to srdce nic urobit si to chalan fakt zasluzil to predbehnutie
TAKTO MA VYZERAT ZAVODENIE je pravda ze toto sa neda zazit s kazdym pretekarom ale Woodbine vie a ja uz snad trochu tiez
v skratke:
kedze som minule mal problemy s netom tak som pre istotu ani netrenoval a prvy krat som to videl v sobotu v noci,
tesne pred pretekom som sa chcel na to vykaslat fxo nemam moc v laske a s race setom som bol az neuveritelne pomaly(ale ako som zistil v preteku nebol som v tom sam )
q pre rodinne povinnosti som sa nezucastnil
1p chvilu mi trvalo kym som sa do toho dostal a v druhej casti som sa po chybach ostatnych dostal na 16 miesto a trochu si aj zapretekal.
2p po par kolach jazdy vpriam vzorovom vlaciku prisiel suboj s Woodbine, pocas ktoreho sme sa spolu posunuli o 4 miesta. Ked ma Woodbine obehol tak som trochu zvolnil musel som to predychat Tri kola pred koncom som este obehol Jirku z KxR a jazdou na istotu som uhajil pekne 11 miesto.
Som rad ze internet aspon cez tyzden ide dobre, v obidvoch pretekoch som sa posunul o 5 miest a v druhom preteku pekne zazavodil takze spokojnost.
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk


Last edited by Bigman; 12.2.2008 at 13:20.
Bigman is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2008   #13
Drtikol
Newbie

 
Drtikol's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Brno
Posts: 44
Default

Neda?ilo se mi ... Velice bych se cht?l omluvit Radku Raušerovi (Kahan) jak jsem se mu p?ipletl do cesty v pátém kole 2 závodu v zatá?ce jak se tam najíždí na koleje. Doufal jsem že stihnu odjet mimo stopu v?as, kdybych z?stal stát ud?lal bych líp ... sorry
__________________
Lemra Racing Team Drtikol / David Brumla
Drtikol is offline   Reply With Quote
Old 12.2.2008   #14
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Sestupná tendence: kvali: 4. superpole: 6. závody: 2 x 12.
Tra? krásná, po?así super a okolí kouzelné, ale já díky zah?ívání pneu a n?kolika chybám jsem se propadal níž a níž.
(A také bude z?ejm? problém na "?lánku" mezi ?ízením a seda?kou )
Jinak fakt p?kné závody.
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 17:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.