Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.2.2008   #1
Treglis
Member

 
Treglis's Avatar
 
Join Date: 23.4.2006
Location: Plze?
Posts: 246
Default Round 3 - Tiskovka divize 3

qual: Vzal jsem HL set a hned ve druhem ostrem kole jsem si zajel sluzny cas, ktery mi vynesl 3. misto v kvali, ale hlavne ucas v superpoli.
super: Zavodnici predemnou delaly drobne chyby, coz je stalo desetinky. V momente kdy jsem vyjizdel na trat zajizdel akorat sve ostre kolo Michal Hrasko a ve slitu mel vyborny cas. Hned na zacatku ostreho kola jsem skrtnul o svodidla, tam jsem si myslel ze je konec boje o dobrou startovni pozici. Na slitu jsem mel ale jen o 4 setiny horsi cas nez Michal, coz me hodilo zpet do hry. Ve finishy z toho byl nakonec nejrychlejsi cas a skvela startovni pozice do tezkeho zavodu.
race 1: Start z prvni pozice mi zarucoval moznost diktovat alespon v prvnich kolech tempo zavodu a setrit tak pneu, o ktere jsem mel ze zkusenosti z minuleho zavodu obavy. Jak se pak ale pozdeji ukazalo, technici tentokrat pripravili vuz perfektne. Postupne se zamnou stridali ruzni jezdci, ale nakonec se nejvetsim sancim priblizil Woodbine cca v pulce zavodu. Chvilkama jsem ho mel na narazniku, chvilkama bezpecne opodal. V jednom tesnem kontaktu jsem vsak v sikane chyboval coz zbrzdilo i woodyho a vyuzil toho zipper, ktery se tak dostal na druhou pozici. Chvilku bojoval spolu s woodym, cehoz jsem vyuzil a poodjel jim. Nakonec si ale zipper udelal naskok a zacal dojizdet me. Nekde vsak chyboval a urval tlumic, takze jsem doklouzal do cile stylem start col na prvni pozici.
race 2: Vitezstvi v prvnim zavode pro mne znamel start ze sesteho mista v zavode druhem. Z toho jsem mel strach, start se ale nekonec vydaril i presto ze jsem nikoho nepredjel v prvnich kolech, ale ani neztratil pozici. Pak chyboval zipper spolu s nekym dalsim a toho jsem vyuzil a dostal se na 4. misto. Predemnou woody, ktereho jsem obcas dojel, obcas mi zase poodjel. Priblizne v pulce zavodu se vytvorila skupinka prvnich peti vozu. Radek Rauser jezdici na prvni pozici vsak zacal casto chybovat a coz nekteri vyuzili k predjeti, ale nektere jako me to naopak zbrzdilo. Presto jsem byl neustale na 4. pozici, ve dvou tretinach zavodu, kdy predemnou jezdil Radek Raouser, delal jednu chybu za druhou a me to brzdilo cim dal vic a ztracel jsem kontakt s vedoucim zipperem a woodym. Pred podloubim se mi pak povedlo se dostat na uroven Radka ale v zatacce me to lehce vyneslo a stouchl jsem do nej coz ho poslalo nekompromisne do svodidel. Za to se omlouvam, protest je na tobe, ale mam par veci k argumentaci. Asi 5 kol pred cilem se mi tedy otevrel prostor a ja zapocal stihaci jizdu za vedouci dvojici, ale casu bylo malo a i pres viditelne zrychleni a dojizdeni Woodyho a zippera jiz na utok nedoslo. V cili tedy 3.

Celkove to pro mne byl dneska uspesny vecer a po FE sem si tak zpravil chut. Souboje i pres tak tezkou trat byly, takze adrenalin trosku koloval. Mechanici odvedli skvelou praci, takze dnesek opravdu nadmiru spokojenost.

Last edited by Treglis; 25.2.2008 at 22:33.
Treglis is offline   Reply With Quote
Old 25.2.2008   #2
Kada
LFS Guru

 
Kada's Avatar
 
Join Date: 20.4.2005
Location: Brno
Posts: 1 868
Default

1. zavod, upalena spojka na cilove rovince posledniho kola = -4 mista
2. zavod jsem ji upalil uz 2 kola predcilem :-)

Vysledky v priloze.
Attached Images
File Type: jpg results.jpg‎ (99.5 KB, 26 views)
Kada is offline   Reply With Quote
Old 25.2.2008   #3
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Quali: šel jsem na super pole, stabilní 6.-7. místo vypadalo dob?e, poslední m??ené kolo 1. místo, naprostá spokojenost

Super pole: mno, hned nna nájezdu jsem to nezvládl, první doleva krása, v?tšinu lidí to hodn? vyneslo, m? ne. Bohužel p?i bržd?ní do vrace?ky jsem štrejchl zadnicí o svodidla a konec. Oto?il jsem se do protism?ru a kolo poté dojel už jen pro formu, 1:28 tuším...

Race 1: start z 10. pozice, no paráda... První polovina závodu byla protla?ování kup?edu na 3. pozici, nádherné závod?ní, díky Druhá polovina byla stíhání dvojice Trégl - Peprný. Když jsem je za?al dojížd?t, za?al jsem d?lat chyby a pak už se držel stabiln? cca 2s za nimi. V 17. kole však tito dva m?li kolizi v šikan? a já chytil druhou mízu, když jsem je oba dojel a málem i p?edjel. Takže pak jsem bojoval o 1. místo s Tréglem. Bohužel tuším ve 21. kole jsem v první zatá?ce moc ?ezal a svodidlo m? hodilo do prava -> urvaný tlumi?. Takže Tréglovi se asi docela ulevilo Zato Woody (Peprný) vycítil šanci. A tady se chci omluvit, protože za n?které ze našich š?ouchanc? m,?žu i já. Hlavn? ten v posledním kole, kdy se Woody snažil protla?it podél svodidel vpravo, já si ho nevšiml a "trochu" jej sk?ípl P?esah woody nem?l, ale i tak se omlouvám. Nakonec 2. místo.

Race 2: Start z 5. pozice, Trégl za mnou 8) To zn?lo dob?e, ale woody m?l slíbeno, že na n?j budu hodnej a byl p?ede mnou. Mno, tady se omlouvám Maxovi, se kterým jsem m?l dva ?ukance. Za jeden si m?žu sám, druhý... P?edjížd?l jsem mírn? odvážn? a on se rozhodl taky p?edjížd?t. V obou p?ípadech jsem po?kal, mrzí m? ob? kolize. Takže to byl propad n?kam na 8. p?í?ku. Nicmén? stahování šlo solidn?, nakonec zbyla p?ede mnou jen ?tve?ice a tu jsem velmi rychle dojížd?l. N?kdo z nich (na 2. míst?) pak m?l problém u splitu, tam se docela blb? brzdí v té zatá?ce, když je p?ed vámi nehoda. N?jak se to ustálo, po ?ukanci od n?koho jsem prodriftoval na 2. místo Pak stahování vedoucího (nevím už, kdo to byl) jezdce, celkem snadné p?edjetí a nic nebránilo dojet si pro výhru. Teda... až na woodyho, kterej se velmi slušn? držel a já kv?li n?mu d?lal drobné chyby. Když jsem jezdil ?asy ne vzdálené svému nejrychlejšímu a on m? po?ád dojížd?l, docela jsem se zapotil. Nakonec jsem uhájil 1. místo.

Závod?ní super, o to víc m? štve, že jsem to párkrát nevychytal a n?koho po?ukal. Všem, kterých se to týká, se ješt? jednou omlouvám. A všem d?kuju za p?kné závody.

btw nejrychlejší kola v závodech se nem?žou bodovat asop? za bod?

EDIT: set ud?lanej za p?t minut p?ekvapiv? držel perfektn? celý závod. Co nepot?šilo byla vážn? spojka. Po po?lce prvního závodu jsem trochu znervózn?l, když p?i ?azení otá?ky moc dol? necht?ly klesat... Ale nakonec zchládla.
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600



Last edited by zipper; 25.2.2008 at 22:23.
zipper is offline   Reply With Quote
Old 25.2.2008   #4
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Moje dojmy z dnešního ve?era...

Kvalifikace: Byla celkem v klidu a vzhledem k menší ú?asti nebyl problém dostat se do superpole. Akorát v jednom kole ve stoupání na dálnici jsem se tam asi p?iplet Kadovi, za což se omlouvám. Zrovna jsem studoval teploty pneu, stav zav?šení, výsledkovou tabulku...

Superpole: Taky v klidu, i s podpr?m?rným ?asem jsem si polepšil a na startu do prvního závodu m? ?ekala krásná druhá ?ada.

1. závod: Trochu jsem m?l obavy, jak se tam všichni srovnáme, ale ukázalo se, že byly úpln? zbyte?né. Ztratil jsem jenom jednu pozici, což byl docela úsp?ch. B?hem n?kolika kol jsem se dostal na tu správnou závodní teplotu a tak jsem za?al vystrkovat r?žky. Postupn? jsem se dostal p?es pány Hraška, Raušera i Touška a jal jsem se pronásledovat kolegu Trégla. Jak jsem chytil slinu, za?al jsem pomýšlet i na útok na vedoucí pozici, ale necht?l jsem to usp?chat. Mezi dotahováním vedoucího Trégla a p?emýšlením, kde bych si ho asi tak dal, se zezadu p?ihnal Šerý a rázem bylo o jednoho zájemce na první pozici víc. Pak m? trochu p?ekvapil Honza svým nevypo?itatelným pr?jezdem šikanou, ?ehož náležit? využil Radek a byl p?ede mnou. Nevzdával jsem se a pár kol p?ed cílem jsem vycítil svoji šanci, když Radek jezdil zatá?ky o poznání pomaleji. Došlo sice na pár kontakt? (na vin? jsme asi byli oba, takže "no problem"), ale posun kup?edu už mi souzen nebyl. I tak jsem ale se 3. místem nadmíru spokojen a závod jsem si užil.

2. závod: Op?t start ze druhé ?ady, dokonce ze stejného místa. M?l jsem pat?i?n? nagumováno z p?edešlého závodu, takže jsem se rychle odlepil a vyrazil vst?íc první zatá?ce. Zpo?átku jsme jeli dost nat?sno, dop?edu se snažili protla?it Šerý i Trégl, ale necht?l jsem jim nic dát zadarmo a tak jsem se bránil zuby nehty. Došlo k n?kolika kontakt?m (m? z nich našt?stí vynechali) a tak jsem pronásledoval Suchánka s Raušerem ze t?etího místa. Zhruba kolem 10. kola se sjela skupinka prvních p?ti závodník? a za?ínalo být trochu husto. Následovalo drobné zaváhání Suchánka p?ed mezi?asem, lehce jsem ho postr?il a dílo zkázy tuším dokonal Šerý, který se daným místem prohnal jako velká voda. Pak už to byla jenom stíhací jízda za Radkem - nejd?ív jsem si myslel, že se nebudu nikam hnát a pošet?ím vzorek na svých avonech, ale Radek docela tahal a tak jsem musel taky. Ke konci jsem se kone?n? dotáhl za jeho záda, jenže jak praví stará známá pravda, "dojet ješt? neznamená p?edjet". A protože už Radek žádnou chybu neud?lal, zbyla na m? kone?ná druhá p?í?ka. I tak jsem ale op?t nadmíru spokojen.

Takže malé shrnutí - díky všem za super závody a t?ším se zase p?íšt?. Jo a díky Kadovi za adminování.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 26.2.2008   #5
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Kvali: nic moc ale na superpole to stacilo

Superpole: oplieskal som to hned na zaciatku o zvodidla a len vdaka este vacsej chybe zippera som startoval z 9 miesta.

To, ze som len trocha zahotlapil na Oktavky, a viac trenovam na IGTC namiesto riadneho treningu s FXO bolo poznat vyrazne. Takze prvy pretek hned v prvych kolach som to tvrdsie parkrat oprel o zvodidla a bolo 'vymalovano'. Dosuchal som sa na predposlednom mieste do ciela.

2. pretek som si uz daval vacsi pozor. Pamatam si pekny suboj s Pugom, ked sme az podozrivo dlho boli vedla seba v sikane. Nasledovalo este par dalsich subojov, sem tam som poziciu stratil sem tam ziskal. Nakoniec tusim 10. miesto.

Vzhladom na nulovy trening celkom pekne pozavodenicko. Teda aspon v 2. preteku.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 26.2.2008   #6
devdem_kk
Newbie

 
devdem_kk's Avatar
 
Join Date: 10.6.2007
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 49
Default

Kvali: Hr?za d?s a b?s. Co ?íct víc, než to, že jsem race 2 zajel rychlejší kolo než v kvalifikaci.

Race 1

Klidný pr?jezd T1 a následn? p?kné závody se všemi kolem mne. Když se p?ede mne prosmýknul Dalibor Šedivý, poté co jsem vypadnul z tempa díky potácejícímu se Meginovi, už jsem se jenom snažil to n?jak dotáhnout do cíle, což se s n?kolika ranami do svodidel povedlo. Celkov? jsem spokojený rozhodn? nebyl.

Race 2

Zpo?átku ježd?ní s Vlá?ou Kadlecem za zády, který byl rozhodn? rychlejší než já. Choval se opravdu férov? a ani v p?ípadech, kdy se ukazovalo moje velké neum?ní mne netorpédoval. D?kuji Vlá?o. Snad jsem nejel až p?íliš defenzivn?, ale rychleji to opravdu zatím neumím. Poté už chybovalo n?kolik jezdc? p?ede mnou a najednou jsem jezdil 5 poté, co jsem p?edjel v poslední zatá?ce Dalibora Šedivého, mrzí mne, že jsme se trochu ?ukli. Na vin? byl m?j špatný odhad vzdálenosti. Až do 21 kola mne Dalibor poté nahán?l, ale nep?edjel. Poté ho po?ádn? zrakvil pilot s "radegastovým" autem a já v klidu dojel pro 5 místo, což je ur?it? moje maximum.

Admin super, souboje taky, takže díky všem.
__________________


Last edited by devdem_kk; 26.2.2008 at 14:55.
devdem_kk is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 12:40.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.