Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.6.2007   #101
bomba
Newbie

 
Join Date: 6.11.2006
Posts: 11
Default

vsechno spatne je k necemu dobre...takze se rozdaji nejake ty tresty a doufejme ze na pristi zavody budou vsichni patricne pouceni a pravidla vychytane a neporusovane

zavedl bych evidovani prubeznych vysledku tak jak to bylo minulou ligu...myslim ze motivace mezi jezdci je potom vetsi a vi jak se maji snazit...
verim ze to bude vice prace, ale celkove to hodne zvedne uroven
__________________
alfa | Murín Ond?ej cz
bomba is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #102
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Quote:
Originally Posted by ToFire View Post
Myslím, že pro p?íští sérii by bylo dobré ukládat i replaye z lag strat?, lecos by se vysv?tlilo.
Pokud chceš záznamy lag start?, sta?í napsat kam a pošlu ti je
(btw. asi t?žko pojedeme nebo aspo? já ne, do ?B kv?ly n?jakému nepovedenému ve?eru )
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #103
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by devdem_kk View Post
Navrhuji, abychom se všichni hodili do klidu

Pani! Mate rekord v pocte prispevkov medzi tlacovkami! Kazdy si mele stale to iste. Mam pocit ze sa tu uz nic nevyriesi. Navrhujem to tu zamknut

Edit: aby to pri tom pivku neskoncilo rozbytym podnikom
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #104
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Tak jsem se kouknul na replay posledniho zavodu tyhle divize. Prubeh byl asi takovy: startovalo 17 lidi a dokoncilo 9, cili 8 jich odstoupilo. Z tech osmi odstoupili 4 kvuli sve jezdecke chybe, 1 kvuli hysterickemu zachvatu (ban) a zbyvajici 3 odstoupili kvuli tomu, ze se bud trapili nebo meli zlost na neukaznene jezdce nebo na admina (nevim proc).
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 27.6.2007 at 11:58.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #105
SimiCZ
Member

 
SimiCZ's Avatar
 
Join Date: 17.10.2006
Location: ?eské Bud?jovice
Posts: 182
Default

Quote:
Originally Posted by devdem_kk View Post

Navrhuji, abychom se všichni hodili do klidu a normáln? si pokecali, t?eba skute?n? v hospod?. Jsem z ?B, tak se ozv?t?
Jakou hospodu mas na mysli ja i celej muj team je taky z okoli ?B
__________________
CHS-Racing team / CHS-SimiCZ (Jirka Šimek)

S2 licence od 4.10.2006
SimiCZ is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #106
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Poprosim o replaye vsech startu long1 a long2. musim na to kouknout jak to bylo.sonyk@centrum.cz

ale furt si stojim za tim ze nikdo krom admina nema pravo nekomu dat ban i kdyby ho tam treba posilal do sedaciho ustroji. jedine admin.

Dale pak tyhle starty ulity sou osidny.V div 2 byl taky jeden.Don sice trosku za brumlal " Tak a ted to musime postavit znova" ale udelal to a postavilo se to znova.A tak by to melo bejt pac nikde neni napsano nic o ulitych startech.Tudis se mel znova postavit rost.Muj osobni nazor.

jak tu nekdo rekl vse zle je k necemu dobre.Uz jsem upravil radne propozice k altp 5 (staveni rostu, chat, ulity starty...)a to se urcite stane i pro dalsi ligovy zavod.

mrzi me ze Legolem, clen naseho teamu takhle reagoval, ale je to jeho vec.

Osobne bych byl asi taky hodne nastvany, a asi bych taky neprimerene reagoval vzpomente na chvatyho a jeho FOX CUP co tam vymyslel.Nejlepsi bude to tak nejak prejit a v dalsi lize se uvidi, i kdyz Golem uz se tam asi neuvidi.

Jinak jak se tu furt srovnava nase ALTP a velka liga ofiko tak :

My tu neobhajujeme celou ligu!!!

ale proste uroven adminovani a to je v altp i lize stejny divize je furt jen pro 25lidi a pokud si admin neudela respekt a vsecko trva, lidi se nudej, a zacina chat a hovadiny, borde,l zmatek a pak tohle.Chybu vidim v tom ze se nikdy netrestal chat pri staveni rostu, nebylo dano zadne pevne pravidlo.a kdyz musi admin 30x za 5 minut napsat klid prosim nebo ticho prosim tak je to v zadnici.

Samozrejme velka liga je celkove(ne jedna divize) narocnejsi co se tyce mailu, trestu, vysledku , protestu vo tom zadna ale to mi tu netvrdime jen ukazujeme na jednu divizi.

tak nejak vse kameny nehazejte boli me zada a hlava taky
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 27.6.2007 at 11:35.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #107
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

je to tam vcetne statistik a vysledku
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #108
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
je to tam vcetne statistik a vysledku
dik myslel sem ze je tam jen ten halvni start diky

edit: tak ne je tam jen hlavni start ja chci lag starty pred druhym longem tak pls na sonyk@centrum.cz

edit2: uz je mam diky M.Ml?och(tuším Galahet)

edit3:

Tak jsem zkouknul ty starty.Jasne vsici si za to mohly sami, za to ze byly v pozorovat,ale kdyz admin postavil novej rost poprvi proc ne podruhy?a mezi tim jeho ohlaseni o ostrym startu a ostrym startu uplynulo tak 20s.Nedivim se golomevi a Bolfovi ze tam psali, psal bych taky pac to bylo absolutne nefer.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 27.6.2007 at 12:23.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #109
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Tak jsem zkouknul ty starty.Jasne vsici si za to mohly sami, za to ze byly v pozorovat,ale kdyz admin postavil novej rost poprvi proc ne podruhy?a mezi tim jeho ohlaseni o ostrym startu a ostrym startu uplynulo tak 20s.Nedivim se golomevi a Bolfovi ze tam psali, psal bych taky pac to bylo absolutne nefer.
No podle toho,co tu pises,ze si za to mohly sami,tak nejak nevidim duvod stavet rost podruhe.To by ho mohl taky stavet potreti,poctvrte a atd.nez si ti dotycni uvedomi,ze lag starty nejsou na to,"dubu si delat co chci".Ovsem pokud to bylo v dusledku lagu,tak to je jina.To se ten rost mel znova postavit
.Nevim,nevidel jsem to,jen reaguji na to,co tu pises...
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #110
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Faraon_cz View Post
No podle toho,co tu pises,ze si za to mohly sami,tak nejak nevidim duvod stavet rost podruhe.To by ho mohl taky stavet potreti,poctvrte a atd.nez si ti dotycni uvedomi,ze lag starty nejsou na to,"dubu si delat co chci".Ovsem pokud to bylo v dusledku lagu,tak to je jina.To se ten rost mel znova postavit
.Nevim,nevidel jsem to,jen reaguji na to,co tu pises...
jasne tak v tom pripade se nemel rost stavet ani poprvi pak by to bylo fer pro vsecky.

de o to ze nebylo nic receno jen naspano ostrej a po**rte se 20s a start.melo se aspon rict ulil si to jedes posledni a apockat az se pripoji vsichni a ne ostrej a bac najednou start ze.

proste kdyz se start opakoval poprvi mel i podruhy

jinak sme jeniom lidi takze predcasny start chapu.jelikos v pravidlech nebo propozicich neni nikde receno nic o ulitem startu v lag startu melo se to opakovat tak dlouho nez se to povede.Opravte me pokud je nekde neco o ulitejch startech a kecam tu hovadiny.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 27.6.2007 at 13:47.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #111
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
de o to ze nebylo nic receno jen naspano ostrej a po**rte se 20s a start.melo se aspon rict ulil si to jedes posledni a apockat az se pripoji vsichni a ne ostrej a bac najednou start ze.
zda se ti 20 sekund malo na pripojeni do zavodu? vsichni krome nej to udelali
Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
proste kdyz se start opakoval poprvi mel i podruhy
a potreti a poctvrte... a po pate... a poseste... a az do rana.., mel si proste dat pozor..kor, kdyz to byl druhy pokus..

Quote:
Originally Posted by comm View Post
(nemluvim o samotnych in-game zavodech, ale o tom co se delo v menu). Neuveritelne, nemam slov.
ted uz ne, ale pri rozrazovani si jich mel dost..

//2xedox: promin, ze sem zase neco pisu, kdyz jsem tam nebyl..
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #112
Faraon_cz
Member

 
Faraon_cz's Avatar
 
Join Date: 2.12.2006
Posts: 106
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
jasne tak v tom pripade se nemel rost stavet ani poprvi pak by to bylo fer pro vsecky.

de o to ze nebylo nic receno jen naspano ostrej a po**rte se 20s a start.melo se aspon rict ulil si to jedes posledni a apockat az se pripoji vsichni a ne ostrej a bac najednou start ze.

proste kdyz se start opakoval poprvi mel i podruhy

jinak sme jeniom lidi takze predcasny start chapu.jelikos v pravidlech nebo propozicich neni nikde receno nic o ulitem startu v lag startu melo se to opakovat tak dlouho nez se to povede.Opravte me pokud je nekde neco o ulitejch startech a kecam tu hovadiny.
jinak sme jeniom lidi takze predcasny start chapu.jelikos v pravidlech nebo propozicich neni nikde receno nic o ulitem startu v lag startu melo se to opakovat tak dlouho nez se to povede.

Ano,jsme jenom lidi,to mas pravdu,predcasny start se muze stat komukoli,ale nesouhlasim s tim,ze by se mel stavet rost a provadet lag start tak dlouho,pokud se to nepovede.Nezlob se na me,ale tady na foru ctu plno kecu o tom,jak chcete mit ty zavody realne.Tak prosim,a pokud si jeste nekdo nezvyknul na to,ze muze mit predcasny start,tak je to jen a jen jeho chyba.To,ze o tom neni nic v propozicich nebo pravidlech prece neznamena,ze kdyz spacha predcasny start,tak se zrovna kvuli nemu bude znova stavet rost.Osobne si myslim,ze by tohle melo bejt jen na vuli admina,jestli se ten rost bude stavet znova,nebo ne.
Dalsi vec je,ze nekteri lidi dodnes nepochopili,na co jsou lag starty.Rozhodne si myslim,ze lag start by se mel brat jako takove zahrivaci kolo.Treba s omezovacem rychlosti (pokud ho vozy maji) a pokud ne,max na druhy prevodovy stupen a zadne predjizdeni.

P.S. Toto je muj osobni nazor,tak ne,ze mi vsichni budou chtit dat do

P.S.S. Sakra,jsem se nejak rozepsal
__________________
M3R Faraon_cz member of M3-Racing - Czech Live for Speed Racing Team

MB:GIGABYTE GA-EP35-DS4 CPU:Intel® Core™2 Duo Processor E8400 GPU:Bliss 8800 GT 512MB GS RAM:2x2GB DDR2 800MHz PC6400 A-DATA Extreme Edition + 2 X 1GB DDR2 800 240Pin Registered DIMM ECC Memory HDD:WD Caviar 500 GB, 3 Gb/s, 16 MB Cache, 7200 RPM LCD:22“ Samsung 2232BW Wheel:Logitech G25 Racing Wheel OS: Windows 7
Faraon_cz is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #113
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
jelikos v pravidlech nebo propozicich neni nikde receno nic o ulitem startu v lag startu melo se to opakovat tak dlouho nez se to povede.Opravte me pokud je nekde neco o ulitejch startech a kecam tu hovadiny.
V tom p?ípad? by jsme možná jeli ostrej až n?kdy te?... já nevím co kdo d?lal a pro? to d?lal, ale já t?eba (a bylo nás více) jsme normáln? jeli, hlášky jsem nevnímal, pá? by m? to jen rušilo a najednou restart?! A to je spravedlivé? Že jedu, snažím se co to dá, vyhnu se kolizím a dostanu se na dobrej flek a pak restart... Navíc LAG start je od toho, aby se všem nahrály pot?ebná data... tzn, klidn? m?žeš startovat se zpožd?ním a JÁ to tak úmysln? d?lám a všiml jsem si, že i jiní... Prost? podle m? jako ú?astníka toho všeho, projevil ADMIN více než dobrou v?li, že potom všem to se?adil ješt? jednou... jo že zase ud?lali n?kte?í krpu no sm?la... stejn? jak píšeš že v propozicích není nic o ulitém startu, tak ze stejného d?vodu práv? t?eba nem?l d?lat ani to jedno nové ?azení... Prost? ADMIN má dle mého názoru ur?ité množství možností a co není zakázáno ani povoleno je šedá zóna kde má nespochybnitelné slovo ADMIN... ONO to možná lidi jednou pochopí že opravdu závod se nevyhrává v T1 nebo prvním kole... já se toho po prvním ve?eru držím a i když jezdím zeza?átku mén? razantn? a nejdu do riskantních akcí tak i p?esto poté bez v?tším potíží dojíždím v první desítce a mít více natrénováno tak se dotáhnu ješt? výš. A už kon?ím nebo to tu m?žeme rozebírat do alel?ja

EDIT: sry nevšimnul jsem si t?chto t?í post?, takže to m?že vypadat, že se jen opakuji...
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006

Last edited by Galahet; 27.6.2007 at 15:05.
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #114
bomba
Newbie

 
Join Date: 6.11.2006
Posts: 11
Default

Quote:
Originally Posted by Faraon_cz View Post
Ano,jsme jenom lidi,to mas pravdu,predcasny start se muze stat komukoli,ale nesouhlasim s tim,ze by se mel stavet rost a provadet lag start tak dlouho,pokud se to nepovede.Nezlob se na me,ale tady na foru ctu plno kecu o tom,jak chcete mit ty zavody realne.Tak prosim,a pokud si jeste nekdo nezvyknul na to,ze muze mit predcasny start,tak je to jen a jen jeho chyba.
tady si nekdo nevsiml ze druhy lag start SILNE lagoval tudiz nektere vykopunuti do specta nebyly primou vinou hracu!
__________________
alfa | Murín Ond?ej cz
bomba is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #115
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by bomba View Post
tady si nekdo nevsiml ze druhy lag start SILNE lagoval tudiz nektere vykopunuti do specta nebyly primou vinou hracu!
Pomohlo by, kdyby kdokoli z D3 uploadnul replay z onoho lag startu. Myslim, ze dost lidi by zajimalo, co se opravdu stalo.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #116
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Tommy me je jasny ze bude stat pri adminovi.Jako 20s je dost malo protoze se cekalo co se bude dit.A kazdej nereaguje stejne.Osobne bych cekal co se bude dit a co rekne admin.Ty dve minuty by nikoho uz nezabili.

Dobre nemusel se stavet rost znova ale mohl napsat pripojte se a jedem ostrej.mohl pockat byl to jen lag start takze se to mohlo v klidu vyresit a nemuselo se tam psat behem ostreho startu atd.Nemohl by nikdo nic rict a na startu by byly vsichni.

Jinak kdyz teda byl rost postavnej poprvi tak proste mel bejt i podruhy, nebo melo nekde bejt receno(napsano) bude jen jedna oprava staveni rostu kvuli ulitejm startum.nebo admin mel napsat : ted uz se to stavet nebude pojedete posledni.mel pocakt az se pripoji a pak dat ostrej.Fakt fair jednani jak svine.Kolikrat sem zazil ze to pri lagu nekoho kicklo a cekalo se na nej az se pripoji tak proc se nemohlo pockat ted.

jinak Faraone ja tu nikde o realu nic nepisu.Pro me to porad bude hra, ale nastve me, ze se nekdo snazi jet celou sezonu fair play.je sticha, nchatuje, vsac prijde na server jezdi tak jak se ma(samo chyba se obcas stane) a kdyz udela on chybu na startu nejedna se tak jak by se melo.

Proste to Admin podcenil a pokazil, za tim si stojim.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #117
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

sem necekal ze se budu takhle bavit jeste 2 dny po zavode...bude nekde nekdy oficialni stanovisko organizatoru?
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #118
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Galahet View Post
V tom p?ípad? by jsme možná jeli ostrej až n?kdy te?... já nevím co kdo d?lal a pro? to d?lal, ale já t?eba (a bylo nás více) jsme normáln? jeli, hlášky jsem nevnímal, pá? by m? to jen rušilo a najednou restart?! A to je spravedlivé? Že jedu, snažím se co to dá, vyhnu se kolizím a dostanu se na dobrej flek a pak restart... Navíc LAG start je od toho, aby se všem nahrály pot?ebná data... tzn, klidn? m?žeš startovat se zpožd?ním a JÁ to tak úmysln? d?lám a všiml jsem si, že i jiní... Prost? podle m? jako ú?astníka toho všeho, projevil ADMIN více než dobrou v?li, že potom všem to se?adil ješt? jednou... jo že zase ud?lali n?kte?í krpu no sm?la... stejn? jak píšeš že v propozicích není nic o ulitém startu, tak ze stejného d?vodu práv? t?eba nem?l d?lat ani to jedno nové ?azení... Prost? ADMIN má dle mého názoru ur?ité množství možností a co není zakázáno ani povoleno je šedá zóna kde má nespochybnitelné slovo ADMIN... ONO to možná lidi jednou pochopí že opravdu závod se nevyhrává v T1 nebo prvním kole... já se toho po prvním ve?eru držím a i když jezdím zeza?átku mén? razantn? a nejdu do riskantních akcí tak i p?esto poté bez v?tším potíží dojíždím v první desítce a mít více natrénováno tak se dotáhnu ješt? výš. A už kon?ím nebo to tu m?žeme rozebírat do alel?ja

EDIT: sry nevšimnul jsem si t?chto t?í post?, takže to m?že vypadat, že se jen opakuji...
Tady nejde o to co bylo v ostrem startu ten se restartovat nemel ale mel Admin nechat provinilce pripojit a rict jim pojedete posledni kdyz je to jinak nez pred tim.Viz post vejs.Jasne bylo to na vuli admina ale nic nenapsal a reagoval uplne jinak nez predtim co z je nepsotaveni rostu a restart do ostryho startu.coz je dost matouci

edit: myslim ze v druhem lag startu byly spec vina hracu v tom je obhajovat nechci ani v tom co se pak delo pri ostrym ale de o to ze admin jednal matoucim zpusobem

edit2: btw v altp sem start resetoval nekolikrat kvuli velkej nehodam a nikdo nerek ani ?
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 27.6.2007 at 15:21.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #119
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/..._217.57KB.html

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/..._125.27KB.html

http://www.edisk.cz/stahnout-soubor/..._324.03KB.html

Tohle jsou t?i lag starty (nebo nepovedeé starty, jak chcete) real ostrej byl až 4tý v po?adí...
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 27.6.2007   #120
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Tommy me je jasny ze bude stat pri adminovi.
ano budu, ale ne z nejakeho kamaradickovstvi, ale protoze jsem presvedcem, ze je plne v pravu. obcas by vam neskodil na vec trosku nezaujaty pohled.

ono je pekne, ze napisete, ze zavod je fraska, ale proc? protoze porad nekdo keca pri razeni? protoze nekdo neumi dat pozor na kick pri lagstartu? protoze je nekdo kicknut a vybanovan za nadavky adminovi? protoze ze polovina lidi odpoji na protest?...


a opet se musim omluvit xedoxovi..
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:21.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.