Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Buggyra Zero Mileage GTCUP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 4.12.2006   #1
Galahet
Member

 
Galahet's Avatar
 
Join Date: 3.7.2006
Location: Brno a Krom??íž
Posts: 317
Default Tiskovka CarDo Racing Octavia Cup - round 2 div 4

Já se nato ************************************************** *************
Kvalda dobrý nakonec 6tý flek

1.závod v T1 op?t n?jaké ty š?ouchance a šup byl jsem 3tí... pak m? postupn? dojížd?li a v?d?l jsem že nemá smysl je blokovat tak jsem je poušt?l, ale když m? dojel Bor?vka ud?lal jsem nevynucenou chybu, urazil p?ední pravý kolo a šup do box? nakonec 11tý... docela jsem to bral

2. závod... docela slušn? jsem nahán?l Taira a pak jsem jel n?kolik kol 6tý... ?íkám si paráda jen v klidu na jistotu, jenže oni m? zase dojeli a já ud?lal chybu a bylo to... jízdní vlastnosti byli v kelu a já cht?l do box?, jenže jsem m?l nastaveno m?n?ní kola automaticky, tak jsem volal NEXT, který už nejezdil, aby mi to vypnul, bohužel než došel auto bylo na *** a tak jsem si ?ekl že to risknu, box dobrý vyjel jsem jako 9tý, bohužel trest projetí, byli t?i kola do konce, ?íkám si jo dobrý mám náskok to zvládnu a když projíždím okolo vstupu tak jsem v argumenta?ní p?est?elce s Nextem nato zapomn?l a musel to nechat na další kolo, jenže když už jsem byl skoro na konci box? prolet?l kolem Bor?vka a bác konec závod? a já tím pádem diskvalifikován... navíc než jsem si uv?domil, že musím držet hubu jsem mu zato stihnul "pod?kovat" zacož se zp?tn? omlouvám jak jemu tak všem ostatním a p?ípadný trest p?ijímám...

EDIT: Pro Sonyka (Bor?vku) vím že jsi zato nemohl... m? to prost? v tu chvíly neuv??iteln? naštvalo kolik v?cí se za poslední 4 nebo 5 kol p****o a m? chyb?li tak dva metry abych projel a mohl to kolo dokon?it... A ješt? k prvnímu závodu tam jsem m?l na tebe také "št?stí" pustil jsem z p?vodn? 3tího místa tuším 4 borce, pá? by m? stejn? asi p?edjeli a necht?l jsem je brzdit a když jsi se blížil ty ud?lal jsem chybu a byloto... op?t jsi zato nemohl vždy a jen stejn? nakonec mohu nadávat jen sob?
__________________
Motorstorm - Czech Live for Speed Racing Team

S2 Licence od 31.7.2006

Last edited by Galahet; 5.12.2006 at 09:25.
Galahet is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2006   #2
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Kvalifikace:pohoda žádnej kvalt, v tréninku se da?ilo, takže pohlídat si ?as do 10. místa bylo z toho 6. takže spokojenost

Superpole:narozdíl od 1.závodu sem to nepokazil a dostal se na 3.místo což slibovalo dobré souboje s L.Komarkem , který je pro m? nejv?tší cíl v Cardo cupu.

1.Závod - no hned v první zatá?ce m? a tušim i další sest?elil p.Zanach a díky hodinám sem dostal dalších pár ran, které sena aut? našt?stí neprojevili, a propadl se na 11.místo tušim.Tak sem hned nasadil ostré tempo a p?ed T2 p?edjel 2 lidi a bojoval dál o pozice s p.Trávní?kem a N?mcem.Bohužel kluci mi nenchali ani trošku prostoru a na Komárka sem v super soubojích nárazník na nárazník ztrácel a bylo z toho v cíli "jen" 5. místo a ztráta na prvniho Komárka.

2.Závod - start super p?edjel sem n?mce v T2 a poujel. pak se za mnou všici š?ouchali a já v klidu ujížd?l až m?j náskok narostl na 16 s na Komárka, který se prodral na 2.místo. V klidu sem si dojel pro první místo a aspo? udržel malou bodovou ztrátu na Komárka.



Záv?rem se ješt? jednou omlouvam Trávní?kovi a N?mcovi za ty š?ouchance v 1. závodu ale n?šlo to jinak, bu? bremba v pr.... nebo lag ale aspon a bohudík že to nebyly velký rány a vše se obešlo bez problém?.D?kuji za uvol?ování cesty na modrou vlajku.

A pro p.Ml?och - nemáš za? , ja nem?žu za to že t? to po mojim dokon?ení závodu diskvalifikovalo.4ekat p?ed cílem až si zajedeš pro trest nehodlám.a ani to nejde.edit: omluva pohoda:-)

Díky všem za závody díky adminovi a doufám že pojedu i p?íští tejden.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2006   #3
Zanach
Newbie

 
Join Date: 11.3.2005
Location: Brno
Posts: 6
Default

V prni rade se musim znovu strasne omluvit za prvni zatacku v prvnim zavode, k tomu neni co dodat.

Ve druhem uz to bylo ok, zezadu jsem se pomalu propracoval na 5. misto za Kurta Kombajna, se kterym jsme se velice pekne nekolik kol nahaneli, nechtel a nechtel me pustit, az par kol pred cilem prisla pro me dnes osudna prvni zatacka, Kurtova nehoda a moje nasledna bouda, protoze jsem se mu nestacil vyhnout. Nejak jsem nemel chut se plazit do boxu a opravovat, takze konec zavodu :-( Pristi zavod budu chybet, ale uz se tesim na dalsi souboje ve Fern Bay. Kazdopadne diky vsem za zavody a Tairovi za skvele zvladnutou administraci.
__________________
lemra racing team.

Zanach, J. Zanaska

Opteron 144@2500, giga pameti, x800xl, MOMO
Zanach is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2006   #4
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 16.1.2006
Posts: 555
Default

no tak prvni zavod OK, hned v T1 jedna sem se protahl ulickou z bourajicich aut, nakonec v cili 6. misto. Ale trochu me po puli zavodu nastvalo jak si na me pocihal Sonyk a pak me zvejknul pri najezdu do posledni prudke zatacky pred cilovou rovninkou a sebral mi patou pozici, ale souboj se mi velice libil a paradni stouchani patri k tomu, skoda, ze se mi ho pak uz nepodarilo dotahnout, ale jen pockej jestli sejdeme ve westhillu

druhej zavod sem se vyautoval vice mene sam asi v 1/3 prvniho kola, pak dalsi stouchanec, boxy a stouchanec a nemel sem dale nervy pokracovat..
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2006   #5
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by NEXT View Post
jak si na me pocihal Sonyk a pak me zvejknul pri najezdu do posledni prudke zatacky pred cilovou rovninkou a sebral mi patou pozici, ale souboj se mi velice libil a paradni stouchani patri k tomu, skoda, ze se mi ho pak uz nepodarilo dotahnout, ale jen pockej jestli sejdeme ve westhillu
mysliš ten nájezd na cíl?nechával sem tam místo a v?del o tobe a držel sem se vlevo a doufal ze me to nevytahne na svodidla.ty stouchance uz sem se omlouval no chtel sem videt co kupejes na veceri v kauflandu :-)
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2006   #6
Gorgo
Member

 
Gorgo's Avatar
 
Join Date: 9.7.2006
Location: Hospozín (okr.Kladno)
Posts: 103
Default

Shrnutí Druhého závodu s FXO na SO5r z mého pohledu ...

Kvalifikace - 4. místo... v následné superpole dojíždím druhý.... (spokojenost)

Race1: Start z druhého místa
Lap 1 - v T1 se tak tak vyhýbám srážce a za mnou již vzníká mela.
Lap 2-7 - dorážím na prvního L.Komarka (marn?)
Lap 8 - Na mé druhé místo za?íná doléhat Ond?ej Zeman. P?i nájezdu do cílové rovinky m? o druhé místo p?ipravuje...
Lap 11 - Ond?ej Zeman se snaží zprava p?edjet o kolo zp?t jedoucího Dana Matta, m? se da?í vnit?ní stopou (zleva) je oba p?edjet a p?ebrat si zp?t druhé místo...
Lap 12 - Ondra Zeman prý nebude jezdit za mou smradlavou oktávkou a po kole a kousek m? p?edjíždí na brzdy
Lap 16 - Zastihl m? extrémní asi 4 sekundový výpadek internetu, který bohudík neznamenal konec zavodu, ale jen "propad" na šesté místo.. Po projetí splitu však ukazatel pozice zase ukazuje ?íslo 3.
Lap 20 - M. Ml?och m? pouští p?ed sebe
Šachovnicová vlajka oznámila konec závodu a pro m? první bednu v lize
------------------------------------------------------------------------
Race2: Start ze 4 pozice
Postihl m? technický problém a signalizace ?azení p?estala hned po T1 fungovat (neznámo pro?)
Lap 1 - po první zatá?ce na t?etí pozici...
dostávám vedle V.N?mce na vnit?ní stranu zatá?ky.. bohužel jsem ho asi p?íliš zav?el a on po lehkém ?ukanci vlétá p?ímo do bariéry...
---- Velice se omlouvám, že jsem hned neposlal omluvnou zprávu, n?jak jsem t? ve zp?tném zrdcátku p?ehlédnul a tvou zprávu "d?kuji" jsem z d?vodu zablokovaných zpráv vid?l až p?i replayi... stejn? jako tu kolizi ----
Lap 2 - 10 - kroužím na druhém míst?
Lap 10 T1 - trošku jsem p?epísknul zatá?ku a následný smyk m? poslal p?ímo na obrubník -> prevý p?ední tlumi? na 95% zni?en
Lap 18 T1 - ta samá chyba jako v 10. kole - tlumi? na mad?ru (stále držím druhou pozici)
Lap 18 (vi buh kolikata zatacka) - Dotáhl se na m? L. Komárek a já bez jakéhokoliv vzdoru p?epouštím svou druhou pozici...
Lap 21 - zna?n? unaven z ?ízení p?ed sebe pouštím o kolo zp?t jedoucího Kurta Kombajna ...
Do cíle dojíždím op?t jako t?etí. po prozkoumání replaye však z tohoto t?etího místa moc radost nemám...
-------------------------------------------------------------------

Cht?l bych pod?kovat Tairovi za dobré Adminování a ješt? jednou se omluvit V. N?mcovi za tu kolizi v prvním kole... doufám, že omluvu p?ijme...
__________________
Logicalracingteam Youtube
ICQ: 198 922 710 Mail: gorgocz@seznam.cz

C2D 6850 , 4GB RAM , 8800GTX, 1 TB HDDs, Vista, DFP
Peugeot 406 2.0 HDI 66kW "00...
20.7.08 - Day I'll never forget. R.I.P. Bro !

Last edited by Gorgo; 4.12.2006 at 23:57. Reason: Jeden p?eklep OK.. ale Dv? chyby najít b?hem 5ti minut... no.. ehm...
Gorgo is offline   Reply With Quote
Old 4.12.2006   #7
xedox
Member

 
xedox's Avatar
 
Join Date: 18.12.2004
Location: P?íbram
Posts: 342
Default

Me mesto a tenhle kajak nesedi......qvalda bida coz jsem cekal......1 race: po startu se vyznamenal Zanach,ktery zpusobil hromadnou kolizy ve ktere jsem to odnesl asi nejvic ,pac prilitl Dan a hodil me na obrubnik a mel jsem po zaveseni predniho kola :-(
2 race: po startu jsem se poprotahoval az nekam na 9 post a nejednou /asi vytekly olej na trati / jsem letel na svodidla a byl konec
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"
XEDOX engineering
oct TDI 168 PS 450 Nm
MONTCAR autosport
JAWA 250 - 592

xedox is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #8
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

kvali: poslednim kolem 2.flek, parada(i kdyz chvili jsem byl na prasky, pac mi v tabulce porad svitil(asi 20 sekund) cas kola predchoziho, ale nakonec si tabulka dala rict)
superpole: muzete mi nekdo vyvetlit, jak jsem to mohl takhle zmrsit?10. s casem, ktery by me nemusel zavidet ani bobik po obrne
race1: DNF asi po 4 az 5 kolech sem to zabalil, zaparkoval, dal si dvojitou startku a na monitoru v boxech sledoval ostatni.
race2: darovane 10. misto, ale aspon chvili sem se tam tahal s nekteryma, zejmena s donem.

totalni ztrata koncentrace je neco, co se v meste netoleruje.

chci podekovat neznamemu darci za set, ktery jsem nakonec ani poradne nevyuzil.

taky dekuji adminovi(tairo mas u me pusu)
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #9
Tommy V.
LFS Guru

 
Tommy V.'s Avatar
 
Join Date: 26.5.2006
Location: Valmez
Posts: 1 976
Default

Statistiky:
Kvalifikace
Superpole
1.závod
2.závod
Tommy V. is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #10
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 16.1.2006
Posts: 555
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
mysliš ten nájezd na cíl?nechával sem tam místo a v?del o tobe a držel sem se vlevo a doufal ze me to nevytahne na svodidla.ty stouchance uz sem se omlouval no chtel sem videt co kupejes na veceri v kauflandu :-)
vsak ja ty stouchance beru, bez toho to neni ono Jo myslim Ja si te porad hlidal, ale pak sem to nejak projel asi pomaleji a ty rychleji a uz sem te nestacil vykryt a byl si tam, pod tim tunelem si byl uz vicemene predemnou, tak sem trochu ubral abysme se nerozflakali oba, ale ubral sem asi vic nez zdravo a uz sem te pak nedohnal.. a pak se o to uz ani nesnazil. Ale parada
jinak nakupuju v tesku za stravenky z prace a jinak v globusu
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 5.12.2006   #11
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

vzdycky si mi tam nedal sanci na vnitkru tak sem to zkusil vnejskem a ty si to tam nejak zlamil a vyslo to no!myslim ze by sme se pod mostem nesrazili daval sem si bacha
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 10.12.2006   #12
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 16.1.2006
Posts: 555
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
vzdycky si mi tam nedal sanci na vnitkru tak sem to zkusil vnejskem a ty si to tam nejak zlamil a vyslo to no!myslim ze by sme se pod mostem nesrazili daval sem si bacha
jojo, vnitrek sem si hlidal, resp. idealni stopu, takhle sem se vyzival v zavode na hofylandu pri crossu ve fernbayi No a pak sem to do ty zatacky pribrzdil vic protoze si mi zmizel v zrcatku, tak sem si rekl, ze si to probrzdil a ze na me pujdes pak vnitrkem ale ono prdlajs
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Old 10.12.2006   #13
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by NEXT View Post
jojo, vnitrek sem si hlidal, resp. idealni stopu, takhle sem se vyzival v zavode na hofylandu pri crossu ve fernbayi No a pak sem to do ty zatacky pribrzdil vic protoze si mi zmizel v zrcatku, tak sem si rekl, ze si to probrzdil a ze na me pujdes pak vnitrkem ale ono prdlajs
jako byl sem zoufalej jel si tak peknou defenzivu a ucinou ze uz sem malem brecel ze te nedam.protoze muj cil v cardo je predjet celkove sosaka.no a on jel prvni ja za tebou 7 tusim.uz sem nevedel kde a kudy ale nakonec to nejak nahodne vyslo tim vnejskem
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 10.12.2006   #14
NEXT
Regular Member

 
NEXT's Avatar
 
Join Date: 16.1.2006
Posts: 555
Default

Quote:
Originally Posted by Gorgo View Post
Race2: Start ze 4 pozice
Lap 1 - po první zatá?ce na t?etí pozici...
dostávám vedle V.N?mce na vnit?ní stranu zatá?ky.. bohužel jsem ho asi p?íliš zav?el a on po lehkém ?ukanci vlétá p?ímo do bariéry...
jeeee ted sem si toho vsimnul, no jo, (sh)it happens Takovej nevinnej stouchanec a trat ktera neodpousti temer zadnou chybu, ale uz sem to rozchodil, jezdime prece pro zabavu

2 sonyk:
__________________
Motorstorm Racing
Logitech DFP, I Live for Speed since 10/2004, S2 Licenced since 28.2.2006
NEXT is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 15:55.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.