Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > InterCars GTR series

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 11.6.2007   #1
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default Round 2 tiskovka div 2

Quali: Docela se povedla 5.misto

Sprint: V prvni zatacce jsem ztratil asi 5 pozic. Pote jsem svadel lite souboje s Hlavackem (silencem). Fakt pekne souboje, nekdy jsem byl asi az moc neustupny, ale vse snad bylo v ramci slusneho chovani. Diky nehodam pred nami jsem dokrouzil na 7.miste

Race1: V prvni zatacce jsem ztratil asi 5 pozic, protoze tam byla trochu tlacenice. Cely zavod se auto chovalo dost neklidne, hlavne na vyjzdu se serpentin, asi tim smerem foukal vitr. Tam jsem vzdycky ztratil to, co se mi nahodou podarilo nahnat na zbyvajici casti okruhu. Nakonec 9.misto

Race2: V prvni zatacce jsem ztratil vsechny pozice, ajko jiz tradicne jsem T1 opoustel jako posledni - nechapu. A pritom si myslim jak jsem opatrnej. Vydal sjem se stihat jezdce predemnou. V tomto zavode se auto chovalo asi nejlepe za cely vecer. V serpentinach jsem si byl opravdu jisty a na zbytku okruhu krome posledni zatacky jsem tlacil na pilu jak jen to slo. V jednu chvili jsem se dostal az na 7. pozici pred Hornaka a prehnane sebevedomi me vytrestalo v T1 kdyz jsem se nechtene dostal do Papugova pytle, ktery me vynesl az na asfalt a ztratil 2 pozice. 9.misto

Ukaznenost jezdcu byla o poznani lepsi nez v prvnim zavode. Az na jeden okamzik, kdy se tam nekdo vracel v poslednim splitu do plneho provozu. Jen nahodou se nic nestalo. Kouknu na replay a napisu kdo to byl.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu

Last edited by Agarash; 11.6.2007 at 23:42.
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 11.6.2007   #2
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

Muj vecer byl v duchu jednou si dole jednou nahore

Kvali: celkem dobry 7. misto

Sprint: postupne sem se propracoval az na 4. misto naprosta spokojenost

Long 1: docela sem vydelal na dobrym startu a postupne se probojoval az na druhe misto ale v zaveru se na me dotahnul Lukas Leco a nekompromisne do me strcil a ja korigovanim oddelal pneu a tak sem mu uz nestacil tajze nakonec 3.misto parada

Long 2: celej zavod sem se trapil a vubec netusim pricinu ale byl sem rad ze se udrzim na trati nechapu takze nakonec 17. misto

PS: byl to divnej vecer
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 11.6.2007   #3
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Quote:
Originally Posted by Vazli View Post
PS: byl to divnej vecer
+1
PS: tot vse
rostreet is offline   Reply With Quote
Old 11.6.2007   #4
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

heh, nastejno zalozeno


MOje dojmy jsou ruzne...


Quali: Moc se mi nevedlo, pozdeji jsem zjistil, ze jedu na LONG setu, asi to bylo tim, cas silne za HL... asi 4. od konce

Sprint: Vubec nepamatuju ale nekde okolo stredu/spis za

Race1:
Predem se musim omluvit R.Exnerovi(rostreetovi) za crash v T3, auto mi ustrelilo a svezl jsem se na tebe, moc se omlouvam, mel jsem jet vic opatrneji...
Prokousaval jsem se polem az na 6. pozici, kolo pred cilem jsem po krasnem souboji predehnal Juraje Hornaka (Jupitera) , takze 5. flek...

Race2: Tragedie co se meho umu tyka, stydim se sam za sebe, v 5. kole jsem vnitrni stranou chtel predjet Jardu Pohla (Jarda82) ale auto jaksi nedrzelo stopu tak jak jsem ocekaval a svezl jsem se po nem az do barier, kde ho to vyhodilo do vysky a nemohl pokracovat dal... Jsem si naprosto vedom, ze jsem precenil svuj vuz a sam sebe, ocekavam protest, ktery budu naplno respektovat !

Celkove 8. pricka, mohla byt i 7., nebyt tukance opet do Juraje v cilovce. Klidne se tehle pricky vzam a daruju ji Jardovi, opravdu toho lituju...


Dnes to byl paradni vecer plny souboju, ktere trvaly cely zavod, nebyt onech 2 noob attacku tak naprosta spokojenost, takhle sklopene usi a strach, ze dostanu kamenem prez drzku...


Takze jeste jednou sry a nevidenou na okruhu hulicu... Jamaika !

__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 11.6.2007 at 23:40.
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 11.6.2007   #5
jirku
Newbie

 
Join Date: 21.1.2006
Location: Jablonec Nad Nisou
Posts: 5
Default

Tak se potvrdilo to , co jsem si myslel p?ed závodem....
Neumím nastavit setup.... V kvalifikaci a ve sprintu jsem ješt? docela konkurence schopnej.Ale jít do longu s nastavením "hlavn? a? neuva?ím gumy" - to je r4 vp?edu a r3 vzadu .... zktrátka to je velmi velmi špatné...

Inu což jdu studovat online manuál a t?eba to bude p?íšt? lepší.... )
edit : už chápu jaký d?ležitý význam má tým .... )

Last edited by jirku; 11.6.2007 at 23:58.
jirku is offline   Reply With Quote
Old 11.6.2007   #6
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

no celkove> smula...

sprint> uz nevim...
long1> no par peknejch souboju, par neprijemnejch kontaktu s fxr, pak nesoustredenost a spousta chyb, nakonec zahrabano v kacirku asi v pulce zavodu, end...
long2> start z konce (dobrovolne) peknej zavod, pekny souboje, akorat cerna kanka na konci, kde me 2x atti poslal do travy v predposledni zatacce tim, ze v pulce zatacky zabrzdil... jednou asi 5 kol pred koncem, pak v poslednim kole... proste kdyz jsem se priblizil tak, ze bych ho na cilovce moh predjet... ale nemuzu nic...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #7
Jarda82
Newbie

 
Jarda82's Avatar
 
Join Date: 28.6.2006
Posts: 42
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Race2: Tragedie co se meho umu tyka, stydim se sam za sebe, v 5. kole jsem vnitrni stranou chtel predjet Jardu Pohla (Jarda82) ale auto jaksi ....
....Celkove 8. pricka, mohla byt i 7., nebyt tukance opet do Juraje v cilovce. Klidne se tehle pricky vzam a daruju ji Jardovi, opravdu toho lituju...
No prvotní naštvání už ze mn? vyprchalo a tak s klidnou hlavou. Spanglere byla to od tebe blbost, ale chápu, že jsi to neud?lal schváln?. Protest ale podám což doufám chápeš. Jinak tvé p?ípadné potrestání bych nechal na sportovních komisa?ích. Tolik k incidentu.

Dále bych se chct?l omluvit Chaosovi a p?edevší Dr.Coolovi, že jsem naprosto debiln? z?stal viset v šikan? z d?vodu necht?ného odpojení pedál?(mou nešikovností a v zápalu jízdy) a tím jsem t?mto dvoum zna?n? zkomplikoval projetí tímto místem.

Jinak z mé strany byl tenhle závod velký propadák.
V quali beznad?jn? poslední, nebyl jsem schopnej zajet kloudný kolo.

Ve sprintu jsem se dokázal z posledního místa na startu protla?it na kone?nou jedenáctou p?í?ku, avšak vícemén? z d?vodu zaváhání ostatních.

V prvním longu již zmi?ovaný incident s pedály a odstoupení.

V druhém longu jsem startoval s p?edposlední pozice a b?hem ?ty? kol jsem se dostal na deváte místo a jelo se mi fajn až do kolize s Spanglerem, potom bída a utrpení kone?ný osmnáctý místo.

No nic tak snad p?íšt? to bude lepší

Last edited by Jarda82; 12.6.2007 at 00:03.
Jarda82 is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #8
Gorgo
Member

 
Gorgo's Avatar
 
Join Date: 9.7.2006
Location: Hospozín (okr.Kladno)
Posts: 103
Default

Quote:
Originally Posted by Agarash View Post
... az na jeden okamzik, kdy se tam nekdo vracel v poslednim splitu do plneho provozu. Jen nahodou se nic nestalo. Kouknu na replay a napisu kdo to byl.
To jsem možná byl já... srry za to, ale jak praví cedulka na zp?tném zrdcátku: Objects in mirror might be closer than they appear


Kvali: 3 od konce.. Ehm... nu což, p?ece jen divize2 = lepší ?asy

Sprint: Nápad jet na HotLap setupu se zdál být perfektní, dokud se nevyskytly dva drifty za sebou... zadní kole?ka se p?eh?ívala a z FZR se stával metr po metru neovladateln?jší kajak... ani cca 5 výlet? na prochladlý trávník gumám moc nepomohlo snížit teplotu, takže dojezd na posledním míst? ...

Long1: T1 projetá bez chyby, za jejím výjezdem za?ínám p?edjížd?t n?které závodníky s nižší rychlostí, ovšem jeden z nich mi vybo?il do cesty s rozsvícenýmy koncovýmy sv?tly.. ehm.. brzda! .. levoto?ivá zatá?ka s po?adovým ?íslem 2 nebyla ovšem projeta p?im??en?, nýbrž tak, že následná pravoto?ivá m? poslala p?ímo do gum lemujících tra?. Ztráta kontroly a následná kolize s projížd?jícím Jardou Pohlem, kterému se tímto omlouvám, znamenala poslední p?í?ku. N?kte?í výletníci mimo tra? znamenali stupínek vzh?ru, ovšem mé následné výlety mimo tra? m? o tyto p?í?ky zase p?ipravily. Ve finále P?edposlední p?í?ka...

Long2: Start z druhé pozice. Tfuj Tfuj, a? to vyjde.. T1 - v suchu. držím druhé místo.. za mnou se za?íná d?lat na pár kol díra. Postupem ?asu se za?íná p?ibližovat Rysa s Attim a za nimi Chaos. Rysa s Attim m? p?edzávodili díky proklouznutí pravé zadní mišelínky. Sice troši?ku p?ih?at?jší než by m?la být, ale zatím po?ád neklouže a sedí. Stále držím krok s attim, který z mého pohledu troši?ku povystr?il mého týmového kolegu z trati.
Chaos na m? zezadu za?íná drze dotírat a já a? nerad mu svou pozici na bedn? p?epouštím. vydržela mu sice jen jedno kolo, protože v po?átku dalšího kola lehce p?eto?il své XRR a na výjezdu z první zatá?ky jsem byl o chlup rychlejší.... Bednu ale držím jen jedno kolo, protože mé mírné zaváhání a výlet polovinou auta mimo asfalt chaos okamžit? trestá.
Pak jen monotónní kroužení na ?tvrté pozici až do šachovnicového praporu.

Mé zatím nejlepší umíst?ní.

P.S. Jamaiku néééé
__________________
Logicalracingteam Youtube
ICQ: 198 922 710 Mail: gorgocz@seznam.cz

C2D 6850 , 4GB RAM , 8800GTX, 1 TB HDDs, Vista, DFP
Peugeot 406 2.0 HDI 66kW "00...
20.7.08 - Day I'll never forget. R.I.P. Bro !
Gorgo is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #9
Novas
Regular Member

 
Novas's Avatar
 
Join Date: 7.4.2005
Location: Jablonec nad Nisou
Posts: 718
Default

quali:
2. misto!! to se mi jeste nepovedlo... uz prvni split jsem mel lepsi nez kdykoliv pri hotlapeni, tak jsem zbytek trati dojel na jistotu... parada... kazi to akorat incident hned ze zacatku, jeste pred prvnim ostrym kolem, kde jsem diky memu velmi neopatrnemu predjizdeni mel kontakt s Radkem Jirku. sry, moje chyba... neco jsem steloval a nesoustredil se... doufam ze jsem nezpusobil zadne velke potize...

sprint:
prvni 3 kola - EXTAZE! lepsi souboje jsem nezazil! no a na konci tretiho jsem to zacal zase byt ja takze prvotni chyba zpusobila krome ztraty mnoha pozic i ztratu koncentrace... no proste ja

long1:
tady jsem to hodne prokaucoval s obutim bal jsem se ze r3 vpredu a r2 vzadu nevydrzi, tak jsem dal o stupen tvrdsi... nezahraly se ani na provozni teplotu

long2:
poucen z predchoziho, obul jsem r3 vpredu a r2 vzadu a bylo to hned o necem jinem... jenze.. stejnak... chyby, hodiny, kacery... nakonec 10. misto... proc nehraju neco co umim?? jo jeste bych malem zapomnel - chci se omluvit Rysovi, za ten kontakt... jeste jsem nevidel replay a porad tajne doufam ze jsem za to nemohl... promin, nevidel jsem te a myslel jsem ze jsi az za mnou...

celkove oproti predchozimu veceru PARADA! organizace zmaknuta, kazen temer dokonala... diky vsem za zavod, diky adminovi za adminovani!!
Novas is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #10
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

Musím se podívat na replay, protože ani jeden závod se neobešel bez toho aby m? n?kdo sejmul..........
masterful is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #11
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by Jarda82 View Post
No prvotní naštvání už ze mn? vyprchalo a tak s klidnou hlavou. Spanglere byla to od tebe blbost, ale chápu, že jsi to neud?lal schváln?. Protest ale podám což doufám chápeš. Jinak tvé p?ípadné potrestání bych nechal na sportovních komisa?ích. Tolik k incidentu.
JJ, plne respektuju, naprosto te chapu...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #12
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

ma nekdo replaye?
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Old 12.6.2007   #13
Jack_T
Newbie

 
Jack_T's Avatar
 
Join Date: 5.12.2006
Location: Kolinsko
Posts: 36
Default

mohu nabídnout jen 2hy long, tak n?jak jsem po?ítal s R ze serveru
Code:
http://rapidshare.com/files/36636049/ic_2.mpr

Last edited by Jack_T; 12.6.2007 at 21:06.
Jack_T is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2007   #14
Zefram
Newbie

 
Join Date: 3.6.2006
Location: Praha
Posts: 39
Default

Co se mohlo pokazit, to se taky pokazilo. Radsi se zdrzim komentaru a akorat se omluvim dvema lidem.

Gorgovi za to otoceni ve sprintu v 1. kole v T1. Videl jsem velky kulovy (a to mam kvuli temhle situacim FOV 90°), takze tomu slo jen tezko zamezit - ja jsem mozna mohl jet jeste o pul metru vic ve vnitrku zatacky, Gorgo to mozna mohl zavrit trochu min..

Jedna z nejvetsich blbosti, co jsem kdy v LFS udelal, ale prisla v 1. longu na konci 3. kola. Na cilove rovince jsem se navesil tesne za Dr. Coola a nenapadlo me, ze by mohl mit namireno do boxu. Jenze on mel. Vysledkem byl naraz, ktery poslal Dr. Coola do pitlane rychlosti vetsi nez povolenou a to jeste zadkem napred, za coz tedy ke vsemu dostal penalizaci. Za to se vazne moc omlouvam, nemel jsem tam vpravo co pohledavat Kdyz uz nic jineho, tak to alespon dokazuje, ze na hlasky typu Pit In nelze vubec spolehat. Proste nejde kouknout na chat vzdycky, kdyz se tam neco objevi (IMHO hlasky psane neviditelnou cervenou barvou je skoda vypoustet, protoze ty si clovek precte leda tak v zaznamu).
Zefram is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2007   #15
masterful
Regular Member

 
masterful's Avatar
 
Join Date: 17.10.2005
Location: Most
Posts: 596
Default

No tak odvolávám co jsem ?ekl kokl jsem na záznamy a je to vše ok. Prost? jsem m?l sm?lu. Tak snad p?íšt?............
masterful is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2007   #16
Gorgo
Member

 
Gorgo's Avatar
 
Join Date: 9.7.2006
Location: Hospozín (okr.Kladno)
Posts: 103
Default

Quote:
Originally Posted by Zefram View Post
....
Gorgovi za to otoceni ve sprintu v 1. kole v T1. Videl jsem velky kulovy (a to mam kvuli temhle situacim FOV 90°), takze tomu slo jen tezko zamezit - ja jsem mozna mohl jet jeste o pul metru vic ve vnitrku zatacky, Gorgo to mozna mohl zavrit trochu min.. ...
Tohle s tím jsi nemohl nic delat... ja to tam prost? zav?el... navic to bylo v zapalu boje s vidinou co možná nejlepšího výsledku... takže to ne?eš...
prost?:
__________________
Logicalracingteam Youtube
ICQ: 198 922 710 Mail: gorgocz@seznam.cz

C2D 6850 , 4GB RAM , 8800GTX, 1 TB HDDs, Vista, DFP
Peugeot 406 2.0 HDI 66kW "00...
20.7.08 - Day I'll never forget. R.I.P. Bro !
Gorgo is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2007   #17
puga
Newbie

 
puga's Avatar
 
Join Date: 16.9.2005
Posts: 66
Default pekne preteky

som hlavne velmi spokojny so subojom s Vazlim. v prvom preteku som si to vychutnaval
__________________
po?íta? ŠROT
puga is offline   Reply With Quote
Old 13.6.2007   #18
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

Quote:
Originally Posted by puga View Post
som hlavne velmi spokojny so subojom s Vazlim. v prvom preteku som si to vychutnaval
tjn to byl luxusni souboj
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:48.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.