Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 2.7.2006   #1
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default fuck da 411

pripojme se k protestu proti novemu silnicnimu zakonu, ktrery bude jen buzerovat a obtezovat prakticky vsechny ridice v cr.
doporucuju prostudovat tyto clanky:
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006062601
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006070202
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006062902
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006062503
a nakonec klobouware
http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006061102
jet is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #2
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

jj D-F jsem psal, jestli nemá ty protestní tisky v lepší kvalit?, taky hodlám dát "klobouka" za sklo.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #3
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Gabelhirsch
jj D-F jsem psal, jestli nemá ty protestní tisky v lepší kvalit?, taky hodlám dát "klobouka" za sklo.
ti ho muzu riznout foliopismem na plotru, to bude myslim dostatecne kvalitni
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #4
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Co proti tomu zákonu máte? V sobotu jsem vyjel na silnice jako obvykle a jaký bylo moje p?ekvapení, že všichni najednou jeli jako beránci... Kone?n? jsem se p?estal cítit jako blbec, kterej jedinej jezdí v obci 50. Holt na ?eskýho ?lov?k nic jinýho neplatí než hrozba vysokýho postihu. Kdo jezdí podle p?edpis?, nemá se ?eho bát. Nechápu, kde se berou ty kecy, že ten zákon potrestá zase jenom ty poctivý chudáky, co jezdí slušn?. Samoz?ejm? se najdou lidi, co budou po?ád jezdit jako hovada, ale aspo? je tu v?tší šance, že když už je jednou chytnou, tak si n?jakej ten pátek nezajezdí.

EDIT: Ne?íkám, že ten novej zákon je dokonalej, ostatn? kterej z nových zákon? je... Ale minimáln? psychologickej efekt to má (teda mimo pražák?), te? jde jen o to, jak dlouho to vydrží. To už pak bude záležet na pánech v uniform?, jak se s tím svým novým bi?em popasujou.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25

Last edited by Woodbine; 2.7.2006 at 21:41.
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #5
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

hlavne me dostalo, ze jsem ve zpravach slysel neco o amnestii...
jak ze je to dlouho co to plati??
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #6
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

dnes jsem nainstaloval ten papir za okno a jel vyfotit jednu stavbu a po ceste jsem spachal docela dost prestupku..
nedal jsem prednost chodci. k prechodu prisel nakej kluk, siroko daleko zadny auto, takze jsem nezastavoval a jel dal.. klucina si pockal o 5s dele a ja usetril trochu paliva a zivotniho prostredi.. (prednost chodcu ma vyznam jen v hustem provozu, kdy chodec nema sanci prejit, coz ale v zakonu neni nijak "osetreno") nevim kolik bych platil nebo by mi sebrali bodu a nechce se mi to zjistovat, protoze na to seru, mam mozek a ten obcas umim i pouzit, abych vyhodnotil, zda je zrovna zakon treba dodrzet. bohuzel to musim delat, protoze zakon, jaky nam predkladaji ti panove shora, stoji za h0vno.
dalsi prestupek, omezeni rychlosti 30kph na vyjezdu z hk, z duvodu stavby v blizkosti silnice.. omezeni samozrejme bez specifikace casu nebo dni, proste 4ever. jel jsem asi 50kph a pripadal jsem si jako brzda provozu.. to by byla panecku pokuta.. o 20kph a co bodiky.. nu..
dalsi "kiks" nedodrzeni 90kph na silnici 2.tridy.. no co vam budu povidat, jel jsem 110kph a nikoho jsem ani nedojel...
pak po ceste dalsi "stavba", omezeni na 40kph a to je tak asi vse.. silnice nikde rozkopana nebyla, nic co by nasvedcovalo probihajici praci na silnici.. proste jak kdyby tam nekdo zapomel ceduli.. zpomalil jsem na 60kph a jeste mi to pripadalo malo...

kdo chce psa bit, hul si vzdycky najde. a az tobe, woodbine, seberou body treba za spatny parkovani, tak pochopis proc mrdat tenhle zakon...a za takovy kraviny ti muzou sebrat i papiry.. a ted si predstav ze se zivis soferovanim, to je proste konec.
ja mam treba velky stesti ze mam kde parkovat, spousta napr. prazaku musi parkovat v zakazu, protoze proste nemaji kde jinde.. pak prijde svestka, nasazi blocky, boticky, vydela si tak na zradlo a kousek ochcafky f tedeicku a tahne domu.. pricemz bezpecnosti na silnicich nepribyde ani neubyde..

Last edited by jet; 2.7.2006 at 22:11.
jet is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #7
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Nejsem si jistej, ale za špatný parkování se body neberou, teda krom parkování na invalidech, který je ošet?ený celkem hust?. Ale co, jednou tam nemáš co d?lat, tak tam prost? nelez nebo pla? a bre?. Mimochodem t?eba v Japonsku si nesmíš po?ídit auto, pokud neprokážeš, že s ním máš kde parkovat. Tomu ?íkám ?ešení. A jak chceš asi lidi p?im?t k tomu, aby jezdili slušn? a ne jak prasata? Tím, že jim každej den p?ed zprávama budeš poušt?t pana hustoklobouka se slovy "jezd?te slušn?, je to dobré, áááno..."?
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #8
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

Porušení povinnosti vyplývající ze zákazové nebo p?íkazové zna?ky (krom? výše uvedených p?ípad? p?ekro?ení nejvyšší dovolené rychlosti stanovené dopravní zna?kou, porušení zákazu p?edjížd?ní stanoveného dopravní zna?kou a zákazových zna?ek B 28 ? zákaz zastavení a B 29 - zákaz stání) za 1 bod
http://www.novapravidla.cz/bodovy_sy...ch_ohodnoceni/

k tomu reseni, nevim, nejsem zakonodarce ani nejsem natolik zkuseny ridic, ale vim jiste ze maximalni represe resenim neni.. precti si par clanku na d-fensovi a treba te neco osviti

a jeste k tem sazbam, to taky vymejslel nakej uchyl..
imho
"?ízení vozidla, které užívá jinou registra?ní zna?ku, než která byla vozidlu p?id?lena" (za 4 body)
ohrozuje bezpecnost na silnici mnohem mene nez
"ohrožení jiného ?idi?e p?i p?ejížd?ní s vozidlem z jednoho jízdního pruhu do druhého" (za 3 body)

Last edited by jet; 2.7.2006 at 22:28.
jet is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #9
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

No tak ten jeden bodík m? d?sn? žere. A že pražáci za 14 dní p?ijdou o ?idi?ák? No a, dob?e jim tak. Existujou i jiný zp?soby, jak se dostat tam, kam chci.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #10
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos
hlavne me dostalo, ze jsem ve zpravach slysel neco o amnestii...
jak ze je to dlouho co to plati??
paroubek klidne hodi prez palubu zakon schvaleny jeho vladou, pokud se ukaze, ze vetsina obcanu je proti nemu a jeste se bude bit v prsa, jak odstranil tu vec, co obcane nechteli. Az mu jednou v pruzkumech vyjde, ze vetsina obcanu jsou homosexualove, tak se pri pristim prohlaseni prizna k tomu, ze je hulibrk a jeho manzelka se za svobodna jmenovala Karel.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #11
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
No tak ten jeden bodík m? d?sn? žere. A že pražáci za 14 dní p?ijdou o ?idi?ák? No a, dob?e jim tak. Existujou i jiný zp?soby, jak se dostat tam, kam chci.
o ridicak prijdui za chvili i ja, az parkrat nevyhodnotim spravne, jestli ty dve duchodkyne u prechodu si jen povidaji, nebo chteji prejit. Respektive kdyz to vyhodnotim jinak, nez policista, cihajici 200 metru za prechodem.
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #12
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
No tak ten jeden bodík m? d?sn? žere. A že pražáci za 14 dní p?ijdou o ?idi?ák? No a, dob?e jim tak.
a toto myslis vazne?
jet is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #13
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

neda mi to sem nic nenapsat....
co te nutilo k tomu, ze jsi jel rychleji, nez byla maximalni povolena rychlost? ja vim, ze nekdy je dana nesmyslne nizko, ale nevidim duvod ji nedodrzovat. a kdyz za mnou nekdo bude troubit jak trubka, tak at troubi. doporucuju se kouknout na tuhle tabulku -> http://www.ibesip.cz/cs/Rychlost/Dra...aveni-vozidla/
nahoda je totiz blbec a nikdy nevis co se ti pred autem stane
SIR is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #14
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

vis ze taky pomala jizda muze vest k unave ridice a nasledne k nehode? proste proc bych mel jet nesmyslne pomalu a ztracet tak svuj cas blbosti jinych?
predstav si ze nekam spechas a mas se ridit vsema uchylnostma, ktery nejaky gay bez pouziti mozku vyblil na silnici.. ja bych se z toho asi posral.
jet is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #15
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by jet
a toto myslis vazne?
Je špatný parkování p?estupek? Je. Ví všichni o tom, že je za to bod? Ví (pokud ne, je to jejich chyba). Takže pokud n?kdo p?ijde o papíry kv?li blbýmu parkování, je prost? looser a m?že si nadávat leda tak sob?. Ale jestli ten jeden bod je správn? nebo ne, to už je otázka jiná.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #16
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine
Je špatný parkování p?estupek? Je. Ví všichni o tom, že je za to bod? Ví (pokud ne, je to jejich chyba). Takže pokud n?kdo p?ijde o papíry kv?li blbýmu parkování, je prost? looser a m?že si nadávat leda tak sob?. Ale jestli ten jeden bod je správn? nebo ne, to už je otázka jiná.
ok, nechod doma na zachod, jestli tam pujdes, useknu ti hnaty.. co az na tebe prijde sracka? udelas to do kouta? pujdes na zachod? hmm.. vedels co te ceka, pracky sem...
jet is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #17
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

Quote:
Originally Posted by jet
vis ze taky pomala jizda muze vest k unave ridice a nasledne k nehode? proste proc bych mel jet nesmyslne pomalu a ztracet tak svuj cas blbosti jinych?
predstav si ze nekam spechas a mas se ridit vsema uchylnostma, ktery nejaky gay bez pouziti mozku vyblil na silnici.. ja bych se z toho asi posral.
pomala jizda = jizda 50km/h? 50km/h uz je podle me solidni rychlost. a kdyz pojedes v obci 60, misto 50, brzdna draha je delsi o 9m! a kdyz ti nekdo/neco hupsne pod kola tak je to sakra znat.
ja i ty mame najezdeno na silnici leda velky prd a prave proto se snazim dodrzovat predpisy, pac sem na silnici vlastne uplna lama(rostreet vic nacouval nez ja najezdil )
SIR is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #18
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

nemluvim ted moc o padesatce, ta se da jeste jakz takz zkousnout, ale o tech stupidnich omezeni treba 30kph kde pro to neni jedinej rozumnej duvod.. to uz cloveka trochu frustruje kdyz ho predjizdi kolar
a btw mam najeto strasne moc jako spolujezdec, s tatou, takze jsem byl "u toho".
jet is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #19
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Mám dojem, že jste ješt? nevid?li po?ádný boura?ky na vlasní o?i, když n?komu visí noha jen na zbytku k?že atd.. Já jel dneska na biku a 4/5 ?idi?? m? docela p?kn? objížd?li a dávali blinkr. Kéž by to vydrželo.
Jestli mám v?tší šanci, že m? díky strachu z trestu n?kdo nesejme, tak pro? ne. Blbý je, že takový ty nejv?tší halzlíci maj v?tšinou kámoše u policajt?, takže o papíry stejn? nep?ijdou.

Kdo má zkušenosti s ježd?ním na západ?, tak mi potvrdí, že co se d?je na silnicích tady není normální - je otázka, jestli ten nový zákon je ve všech ohledech ok, ale n?jakou zm?nu to cht?lo.
Pablo is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2006   #20
rostreet
Moderator

 
rostreet's Avatar
 
Join Date: 24.10.2005
Location: Prague,L.B.City
Posts: 731
Default

Quote:
Originally Posted by jet
btw mam najeto strasne moc jako spolujezdec, s tatou, takze jsem byl "u toho".
lol


btw me spis prijde ze nejvetsi pruser je ten,ze "mestaci " maji ted dost pravomoci....znam par techto policistu ktery nemaji ani stredni skolu(nic proti vyuceni) a jsou to zakomplexovany machirci,ktery si svuj pocit menecenosti vylivaj na normalnich lidech

Last edited by rostreet; 2.7.2006 at 23:06.
rostreet is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 20:52.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.