Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 21.3.2011   #121
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Stream super.. diky.
Jeste bych si ho chtel sosnout na doma .. na dobrou noc.. ale nefim jak?
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #122
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Slusne receno - plave tam jak ***** v bahne

Akorat jedna vytka, kdyz uz to komentujete tak to trochu sledujte uz od kvaldy , vrazdila me kolikrat hlaska po Klouczkovo nepovedenym starte kde se ocitl az na chvostu ... pritom dostal trest spol se mnou, lubikem a nekym jeste,startoval tedy konce, cili start byl naopak dobry


Jinak vse ok , mate talent
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #123
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Rodo: no s Francekom to bolo podobne, jeho vypadnutie si vsimli asi tak po 10-20 minutach
Ale inak super, bola prijemna atmosfera, na chate sme aj trosku pokecali a musim povedat, ze to bolo pre mna zaujimavejsie ako nejaka F1
Hlavne zaver bol napinavy ked zacali praskat gumy. Hlavne som sa potom dost pobavil ked to Klouczech s jednou prazdnou gumou poslal do dalsieho kola
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #124
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
Slusne receno - plave tam jak ***** v bahne

Akorat jedna vytka, kdyz uz to komentujete tak to trochu sledujte uz od kvaldy , vrazdila me kolikrat hlaska po Klouczkovo nepovedenym starte kde se ocitl az na chvostu ... pritom dostal trest spol se mnou, lubikem a nekym jeste,startoval tedy konce, cili start byl naopak dobry


Jinak vse ok , mate talent
No samoz?ejm? že jsme to sledovali už od kvaldy,ale Jarda s Flamem odešli a bohužel TV director výsledky kvaldy nezobrazuje tak že ja jsem pak v?d?l prd:-))) a nejde sledovat vše na trati
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #125
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by GothaR View Post
Hlavne som sa potom dost pobavil ked to Klouczech s jednou prazdnou gumou poslal do dalsieho kola
To som tiež potom v streame vyvalil o?i, záver preteku ako pod?a premakaného skriptu. :-)

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
4.soft na stream snímá video p?es direct x,proto video nelze pustit pokud neb?ží v DX
Direct X je široký pojem a obsahuje rôzne výstupy aj vstupy, preto som spomínal ten EVR renderer, _možno_ že ten by išiel (Direct 3D), inak všetko OK, rozumiem.

A ešte: stalo sa niekomu, že dostal trest za rýchlos? v boxoch, ke? bol ale na obmedzova?i a rýchlos? neprekro?il?
__________________
Peter Machala, Killer Race Team

Last edited by Substance242; 21.3.2011 at 11:07.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #126
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Tak jsem poslouchal pri praci a Dobry, uz nemusim sosat I kdyz bych rad i obraz

Trosku se me nelibilo navazeni do CHS. Betonari to jsou Pmamatuji souboje s Jarinem na 20 kol

Ale nikdy me nebranili na modrou. Vzdy (i vcera) pustej tam, kde to je bezpecne a jsou si jisti, ze nezpusobi nehodu. A pokud si vzpomenu na pamatnou Pedropanovou modrou, tak si myslim, ze jim neni co vytykat a navazet se do nich.

Predjizdi je lepsi jezdec, najel na ne kolo a ma auto vsude pod kontrolou. Modra neni uhni hned z trati, ale pozor, za tebou je nekdo rychlejsi, tak tam kde to bude bezpecne, uber a nech ho predjet = nejed defensivu. No a to kde to je bezpecne, si voli ten co se pere s tim autem a je okolo zpet. Ten rychlejsi je bud tak dobrej, ze ho bez ohrozeni predjede kdekoliv a kdykoliv, nebo tu 1-2s pocka na bezpecne misto. (coz tady v neni v kazde zatacce a sikane)

No a co se tyka jejich proslulych hlasek "Papundekle... Neco jste zase posral, doktore..." to je pokud vim ceska filmova klasika I kdyz bejt jima, tak po shlednuti streamu, bych asi neco o papundeklu a doktoru na formum napsal, kdyz uz i komentator je k tomu vyzve

Toliko rejpy, rejp A jinak opravdu diky, pokud to vecer sosonu, dam si to znova, tentokrate i s obrazem, jako vecernicek na dobrou noc
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #127
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Tak dobrá zpráva je,že se mi poda?ilo vy?ešit problém se zpožd?ným zvukem,p?íšt? už nebudeme mumlat p?es sebe :-))
Substance: vyzkouším a budu informovat,asi by bylo hez?í pustit n?jaký klip místo koukání na sestavování roštu,ale není to moje priorita,protože by to znamenalo,že po konci kvali vypnout stream(i když to d?lám stejn? abych uložil záznam :-D) a pak pustit klip a pak zase vypnout a pustit lfs,uvidíme :-))
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #128
HonzaNB
Member

 
HonzaNB's Avatar
 
Join Date: 19.12.2009
Location: Nový Bor
Posts: 473
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
A ešte: stalo sa niekomu, že dostal trest za rýchlos? v boxoch, ke? bol ale na obmedzova?i a rýchlos? neprekro?il?
Asi jde o to kde ten omezovac vypnes. Jednou jsem vyjizdel na Blackwood a vypnul jsem ho tesne na care (asi 1/2 vozu) a jeste jsem stihnul prekrocit rychlost
HonzaNB is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #129
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Asi jde o to kde ten omezovac vypnes. Jednou jsem vyjizdel na Blackwood a vypnul jsem ho tesne na care (asi 1/2 vozu) a jeste jsem stihnul prekrocit rychlost
Pod?a replayu som ho dostal ešte predtým ako som obmedzova? vypol, je fakt že som pozorne sledoval mapku ?i je niekto na rovine, ale nemyslím že by som to stla?il skôr, zvláštne. Stop som mal na konci môjho 22. kola.
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #130
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
A ešte: stalo sa niekomu, že dostal trest za rýchlos? v boxoch, ke? bol ale na obmedzova?i a rýchlos? neprekro?il?
Podarilo, kdyz omezovac zapnu pozde, Auto brzdi motorem... a chvilku to zabere, nez dobrzi... pokud nehamstnu na brzdu. Takze jsem se neucil pribrzdit pred carou, dat omezovac a pak trosku pridat ...

Pardon, vyjezd... no jo, kdyz jsem nedockavej a chci jet ...
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #131
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Tak dobrá zpráva je,že se mi poda?ilo vy?ešit problém se zpožd?ným zvukem,p?íšt? už nebudeme mumlat p?es sebe :-))
Substance: vyzkouším a budu informovat,asi by bylo hez?í pustit n?jaký klip místo koukání na sestavování roštu,ale není to moje priorita,protože by to znamenalo,že po konci kvali vypnout stream(i když to d?lám stejn? abych uložil záznam :-D) a pak pustit klip a pak zase vypnout a pustit lfs,uvidíme :-))
To nemusis, uplne tam stacila hudba a nemusi to by ani hudba z toho intra Proste nieco sa tam deje, vsetci cakaju a divaci mozu pocas prestavky pocuvat hudbu a surfovat na internete bez toho, aby zmeskali start
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #132
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

marnse se to snazim sosnout.
kdyz zadam toto:
http://www.livestream.com/newchannel...bd8f07&time=15

tak pry to neni validni video URI. Tusite nekdo? diky
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 21.3.2011   #133
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by BabyOnWheels View Post
marnse se to snazim sosnout.
kdyz zadam toto:
http://www.livestream.com/newchannel...bd8f07&time=15

tak pry to neni validni video URI. Tusite nekdo? diky
já tomu moc nerozumím,ale zkus stáhnout n?jakej soft na tahání videí z webu
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2011   #134
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

cus, budou vysledky nekde ?
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2011   #135
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Mam prosbu. Kdyz zkonci zavod nebo testovani nebo cokoliv, kde si nekdo z tech, komu jsem propujcil admin heslo, zmeni nejaky parametry, zmente to zas zpatky. Ted treba zustalo po zavode heslo pro zavod a nikdo z organizatoru to nevratil na 'mrt5'.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 22.3.2011   #136
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Tusim ze Radek chtel zmenit team nebo neco a ze APR tedy Gepas a Zdenda jsou spolu? je to tak? diky Radku napis jakej a s kym
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 23.3.2011   #137
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Tusim ze Radek chtel zmenit team nebo neco a ze APR tedy Gepas a Zdenda jsou spolu? je to tak? diky Radku napis jakej a s kym
Just friends:
- R. Müller
- P. Doležal
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 23.3.2011   #138
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Just friends:
- R. Müller
- P. Doležal
Just friends... ono tam bylo i n?co víc?
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 23.3.2011   #139
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
Just friends:
- R. Müller
- P. Doležal
?íkal jsem, že máš dát p?ece Independent Gays
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 23.3.2011   #140
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Pridal jsem na web altp do jezdcu týmy mrknete jestli je to tak spravne dik
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:39.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.