Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > ALTP

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 25.10.2009   #1
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default Tiskovka EGT WTCC 2009 3. závod

piste
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2009   #2
Gepas
LFS Guru

 
Gepas's Avatar
 
Join Date: 24.5.2008
Location: Olomoucko
Posts: 2 052
Default

prvni zavod
http://www.edisk.cz/stahni/81405/FE3...pr_7.87MB.html

druhy zavod
http://www.edisk.cz/stahni/82578/FE3...mpr_8.3MB.html
__________________
Angel Power Racing
1.92 prispevku na den, celkem slusnej spammer ne?
"Gepase nenasereš... Gepas je kli?as" << v?tšinou
S2 licence od 25.12.07
Radovan Geppert
30.10.1992
Czech


Last edited by Gepas; 25.10.2009 at 22:21.
Gepas is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2009   #3
TeeDee
Newbie
 
TeeDee's Avatar
 
Join Date: 3.7.2008
Posts: 56
Default

Piste pls, jsem napnutej, co se delo
TeeDee is offline   Reply With Quote
Old 25.10.2009   #4
xtz.cze
Member

 
xtz.cze's Avatar
 
Join Date: 26.9.2008
Location: Odry
Posts: 137
Default

Kvali-No stacil jsem zajet jen dve ostre kola a pak me to vykoplo

Race1-Start z 10 mista.Ze zacatku trochu nervozita,sem tam nejaka chyba,ale drzel jsem 10 pozici,v poslednim kole kolize predemnou,myslim ze to byl Bavorak a Pim a ja se dostal na 8.misto,proste super.Konecne mi technika vydrzela az do konce
Race2-Po prohozeni pozic jsem startoval z 1.mista,pro mne neco uplne novehoPo startu me predjel jen Zefran,co je mi teda zahadou,kde byl zbytek zadokolek s raketovim startem.Nu coz,se Zefranem jsem trosku poodjeli zbytku pole,a po par kolech se mi podarilo jej predjet,ale to uz moje pneu zacalo stavkovat.Jeste tri kola pred koncem jsem drzel vysnenou 1pricku.Ale kde se vzal,tu se vzal Klousczech a zacal tlacit az jsem po malem vyjeti v poklidu prenechal prvni pozici a to same na tom samem miste sem to pustil i Radkovi.V poslednim kole i Zefram zavelel k utoku,ale nastesti trosku probrzdil a ja svoji 3 pozici uhajil az do konce.Zaverem-konecne vydrzelo pripojeni,a hned ten vykon vypadal jinak-a to je ta spravna motivace na pristi zavod
xtz.cze is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2009   #5
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

U LFS sem nesed?l od prvního závodu na BL , protoze sem nebyl schopnej vyresit problemy s pc. Trenovat sem tedy zacal az v nedeli odpoledne a to asi 20kol.

Kvali: 2x nové Pb v prvním stintu a dlouho sem držel druhé místo. Jenže inferno je holt inferno:-D takže start ze 3. pozice. Všude kolem jen XRT plný zelenejch mužík?

Race1: Start v klidu nikam se necpat a držet se co nejdýl v p?edu. Jenže po drobných chybkách m? dal radek a po n?m Lala s Bavorakem. Nakonec to bylo ale dob?e a s Lalou sem nadhern? ?ist? soupe?il asi 10 kol až do cíle. Nebylo kde ho bezpe?n? p?edjet a když jsem n?jak mohl zkusit útok prost? sem vym?kl. Bylo vid?t že nemám takovou jistotu v brzdách. V cíli krásné ne?ekané 5. místo

Race 2. Na startu m? p?edjelo n?kolik XRT a pak už nikdo. Do konce závodu sem tvrd? ?ist? a hlavn? suprov? závodil s Franckem. Jenže jeho XRT mi prost? na výjezdech nedalo šanci. V cíli o 8 setin pomalejší a tedy na 7. míst? což je taky spokojenost.

EDIT: a samozrejme podekovaji JVK Grifone za praci v Safety caru


Tyhle závody sem si opravdu užil, adrenalin nejv?tší, když za mnou jeli esa tipu Lala, Radek, Bavorak a d9. a pak když m? v druhém závod? visel za prdelí Gepas hodn? sem se potil. Fakt super race. t?ším se do m?sta a doufám že technika vydrží a umožní mi start. P?íšt? vám to ufouni tak snadno nedam.

Chci se pak omluvit za drobné š?ouchy, Pochválit nová?ky a pod?kovat všem co m? v kvali suprov? poušt?li.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 26.10.2009 at 07:56.
sonyk is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2009   #6
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

No tak co dodat. XRT bez treninku nejde.

Domu jsem sice prisel o hodku driv, abych se alepson trochu rozjezdil. Ale ejhle SC nejak vypadlo Nastesti jsem nemusel presvedcovat JVK Grifona (asi nevedel co za buzeraci ho ceka a SC bylo. Bohuzel behem dohadovani se, jsem dal maximalne 2 kola v kuse. Takze nevedice, co udelaji gumy, po vice jak 2 kolech, jsem vyrazil do zavodu. Vira ve Vitra a jeho set byla tedy nezmerna, diky... byl dobrej. Presneji receno, jsem se zmohl na jedinou upravu, povolit brzdy, abcyh neupekl predni kola hned pred prvni zatackou Coz se ukazalo jako problem pro chudaky jezdce za mnou, kdy neverice, oci trestice, proc brzdim o 100m drive Pri nehode 2 RB4 jsem se posunul vpred, ale ne na dlouho. Predni kola byla ok, ale zadek zacinal nejak cervenat. Presto jsem si uzil chvilku betonovani jedne RB4 ale nakonec jsem ubral a snazil se za ni vozit. Gumy ale drzely cim dal mene a na nejaky odpor Foldusovi uz nebylo sil. Dojel jsem, nebyl jsem posledni. Uslo to.

Druhej zavd. Preskocil jsem par FXOcek na startu a bal se namacknout na vnitrek do T1, abych nekoho nesejmul. Byla to zase chyba. Ti zamnou se tam pustili jako vlacek a nebylo kudy do sikany. Tak jsem ji vzal rovne. Tam ale uz bylo nejke FXO napul otocene a ja ho dotocil ... Takze chvilku vyckavani, az se z toho soku srovna a zase chvost pole. Peceni zadnich gum jsem poresil drobnou upravou na setu mezi zavodem. Takze zadek byl super. Jen to nezatacelo, takze do 1/2 zatacky jsem najizdel (kouzal) rovne a ja si pripadal, ze pletu vanocky namisto krouceni volantem. Po par kolech prava predni zhnedla i uprostered a pak jsem to nejak dusevne vzdal a zacal blbnout ... ale ani to neslo.

Takze ... snad priste, bude cas na trenink a bude to lepsi.
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 26.10.2009 at 08:42.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2009   #7
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Tak já byl po p?kný párty takže bolest hlavy nechyb?la. Ale trénink jsem si dal p?edevším kv?li setu, kterej ho?el, ale držel!

Q: Byl jsem n?jak dost pomalej, ale to bylo asi t?ma 80kg. 5. místo asi.
R1: Jel jsem v klidu za Radkem a ten tak v p?lce ud?lal chybi?ku, takže se z toho vylouplo 2. místo. Polmovi gratuluji.
R2: Taky jsem jel opatrn? a celkov? všichni jeli fakt slušn? ve vlá?ku = moc p?kný. Tak jsem ?ekal na chyby a trp?livost se vyplatila. 1. závod, kde usp?lo FXO, takže gratulace. 1.
Inferno jede a vede. Good Race, lepší pro m? být ani nemohl. Bohužel te? p?ichází mnohem horší trat?....
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2009   #8
Keen
Member

 
Join Date: 13.2.2009
Posts: 110
Default

me docela stvaly ty odletajici zachytne pneu v sikane za t1, to neumite projet sikanu bez toho? neni vam lito tech za vami?
jinak se mi to moc libilo
Keen is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2009   #9
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q - asi v polovici som bol nejaky osmy a uz mi ostavalo iba jedno ostre kolo a potom som uz spalil pneu...tak som na to slapol a omylom som dal cas 1:34:56 co znamenalo pole position a uz ma do konca nikto neprekonal...mozno to bude zniet blbo ale s umiestnenim v kvali som spokojny nebol...lebo som vedel ze mam za sebou styroch lepsich ludi a to bude znamenat ze ma budu len tlacit a to ja nemam rad
R1: ako som predpokladal...prve miesto som si neudrzal a hned na cielovke ma predbehol polma (lebo ja som nejako nevedel ten letmy start nevedel som kedy mozes zoslapnut na plny plyn a samozrejme ze som zoslapol az neskoro)
chvilu som sa polmu drzal ale to tak jedno kolo a potom na mna tlacil klouczech a radek....uz ani neviem kto z nich isiel za mnou...a urobil som v poslednej zakrute sprostu chybu...chytil som obrubnik vyflakal sa..poskodil zavesy a padol na nejake osme miesto...potom som spadol este viac na nejake patnaste a uz som mal uplne poskodene auto...vyskriabal som sa na nejake 12.-te a v poslednom kole na mostku vydim pomale auto...tak som ho daval (bol to Imp) no jak som vosiel do tej lavej tak to do mna nepochopitelne napral otocil som sa...predbehli ma dalsie dve auta...a este aj Imp...toho som este v poslednom sektore dal ale bol som fakt sklamany ako som si to dokaslal...takze hrozne 13.-te miesto v prvom zavode

R2: hned na starte ma predbehol d9 ktoreho som sa drzal lebo ho niekto pred nim brzdil a po par kolach sa v zakrute za mostkom (inde som asi ani nepredbiehal) nejako potukali a ja som ich oboch dal a uspesne im usiel...dlho som jazdil sam ale aspon bez vacsich chyb a v nejakom predposlednom kole som dobehol jackcyho ktory bol cely zavod brzdeny gepasom a v poslednom kole v zakrute za mostkom som ho dal na brzdy lebo som vedel ze brzdi skor a ze ma vela kg tak som sa mu tam napral a gepasa sa mi uz nepodarilo dobehnut takze v druhom zavode 9.-te miesto...nie ze by som bol s vysledkom druheho zavodu spokojny ale jazdil som uplne v pohode bez tremy a tym padom aj bez chyb a aspon som stupol o styri miesta namiesto klesnutia o 12


este sa ospravedlnujem vsetkym za obcas rozbite pneu a obcas za nejake kontakty...sa mi zda ze s d9 som tam mal nejake tukance jemne

Last edited by bavorak; 26.10.2009 at 15:15.
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2009   #10
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Slusnejsi cas jsem dokazal zajet az v jednom z poslednich kol a diky bohu za to, jinak bych se musel stydet 1:34.8X stacilo na 6. startovni pozici a tak nejak jsem to i cekal.

R2: Start v pohode, drzel jsem pozici. V T1 5. kola jsem jen tak zkusmo zautocil na Sonyka na brzdach, aniz bych cekal uspech. Kupodivu to vyslo. Jen chvili na to jsem dostal po cuni rozstrelenyma pneu, a i kdyz mi F10 neukazovalo skodu, rizeni se mi podle FF zdalo trochu hnute. Netroufnul jsem si jet na plno a i tak delal chyby. Az do konce zavodu me pak Sonyk krasne nahanel. Zkousel to na vicero mistech, evidentne byl rychlejsi a misto jsem si pohlidal asi jen diky tomu, ze nebyl dost odvazny. Casy staly za starou belu, ale i tak jsme dojizdeli Radka. Pri kazdem ostrem brzdeni se mu kourilo od pneu, takze mel nejspis pomuchlane auto. Jezdit aspon o par desetin na kolo rychleji, tak ho treba dojedu a neco zkusim, ale mel jsem plna zrcatka Sonykova FXO a to me celkem "rozptylovalo" Dojel jsem na peknem 4. miste.

R2: Hned na startu jsem presprintoval Sonyka, ale uz za 1. splitem jsem se musel zuby nehty branit Radkovi. Nekolik kol po sobe jsme bojovali vzdy od T1 az za sikanu. O jednu pricku jsem se posunul v 6. kole, kdyz Francek chyboval za sikanou. Zdrzel Infernaky, takze jsem mel cas dojet Zeframa. Jenze sotva jsem dostal prilezitost na nej zacit utocit, uz jsem mel pekelniky za zadkem a parkrat me po nem poplacali Moc dlouho uz pak souboje netrvaly, protoze mi selhal net a odstoupil jsem tak z posledniho podioveho mista.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2009   #11
ImP
Newbie

 
ImP's Avatar
 
Join Date: 20.7.2009
Location: Brno
Posts: 6
Default

Nuze ja bych cht?l hlavn? pod?kovat po?adatelum, že m? vzali mezi sebe.

A k zavodum bych dodal, že jsem si p?kn? zazávodil a na to, že todle byl m?j první závod sem docela spokojenej.

R1:M?l sem suprovou kvalifikaci na moje pom?ry supr. Držel sem si pozici a mohl se spolehnout na Set(dík Radkovi). Zažil jsem naprosto suprový souboje a jel sem fakt na plno a držel si devátou pozici až do posledního kola, kde JackCY vyjel z trati p?ed mostem a já ho cht?l z prava p?edjet, jenže jeho to vymrštilo od svodidel p?ímo m? do cesty Já šel do hodin a spálil gumy pá? sem z?stal na plynu Zmatenej sem nev?d?l jestli se p?idat sem vyjel k zatá?e za mostem. Za mnou poma?kanej bavorák, kterýho jsem cht?l pustit, jenže sem mu trefil zadek a on šel do hodin (Moc se ti omlouvam) A to sem furt nev?d?l jestli odstoupit nebo to dojet. Takže se omlouvám i t?m co m museli složit? objížd?t.

R2 Zaspal sem na startu a všeci m? p?edjeli Jak sem se prodíral do p?edu, tak sem d?lal ohromný chyby a brzdili m? kluci s RB4kama, ktery sem postupn? lámal. Noa pak n?kdo rozst?elil gumy v šikan? a já šel o5 do hodin(Tentokrát sem nez?stal na plynu) a n?jak to odkroužil. Zajel sem si i p?kn?j ?as 1:35:85 což sem m?l radost
__________________
“Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic."
ImP is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2009   #12
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Lala View Post
Q: Slusnejsi cas jsem dokazal zajet az v jednom z poslednich kol a diky bohu za to, jinak bych se musel stydet 1:34.8X stacilo na 6. startovni pozici a tak nejak jsem to i cekal.

R2: Start v pohode, drzel jsem pozici. V T1 5. kola jsem jen tak zkusmo zautocil na Sonyka na brzdach, aniz bych cekal uspech. Kupodivu to vyslo. Jen chvili na to jsem dostal po cuni rozstrelenyma pneu, a i kdyz mi F10 neukazovalo skodu, rizeni se mi podle FF zdalo trochu hnute. Netroufnul jsem si jet na plno a i tak delal chyby. Az do konce zavodu me pak Sonyk krasne nahanel. Zkousel to na vicero mistech, evidentne byl rychlejsi a misto jsem si pohlidal asi jen diky tomu, ze nebyl dost odvazny. Casy staly za starou belu, ale i tak jsme dojizdeli Radka. Pri kazdem ostrem brzdeni se mu kourilo od pneu, takze mel nejspis pomuchlane auto. Jezdit aspon o par desetin na kolo rychleji, tak ho treba dojedu a neco zkusim, ale mel jsem plna zrcatka Sonykova FXO a to me celkem "rozptylovalo" Dojel jsem na peknem 4. miste.

R2: Hned na startu jsem presprintoval Sonyka, ale uz za 1. splitem jsem se musel zuby nehty branit Radkovi. Nekolik kol po sobe jsme bojovali vzdy od T1 az za sikanu. O jednu pricku jsem se posunul v 6. kole, kdyz Francek chyboval za sikanou. Zdrzel Infernaky, takze jsem mel cas dojet Zeframa. Jenze sotva jsem dostal prilezitost na nej zacit utocit, uz jsem mel pekelniky za zadkem a parkrat me po nem poplacali Moc dlouho uz pak souboje netrvaly, protoze mi selhal net a odstoupil jsem tak z posledniho podioveho mista.
JJ byl sem mekkej ale na tyhle trati to jinak neslo :-D S Franckem sme na most najizdeli bok po boku a oba sme radsi brzdili. Libilo se mi jak nam oboum doslo ze to chce ubrat a pak sme se v klidu rvali dal. Bejt vic zatacek na brzdy troufnu s rict ze bych tebe i Francka dal :-D
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2009   #13
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Tak to tady taky zhodnotím

Q: I když jsem si zlepšil PB z lo?ska o více než vte?inu tak to na lepší než 16 místo nesta?ilo

R1: Snažil jsem se nahán?t gepase a trochu jsem si to za ním už tradi?n? p?ipekl a dal m? agent kterého jsem marn? stíhal. Nakonec jsem probrzdil jako absolutní amatér a za?ate?ník T1 takže jsem se výrazn? propadl a p?edjel m? D9. Ten jel asi r?žovou stopu nebo? m? tahal p?es ty pangejty hlava nehlava na?ež m? asi po t?etím pr?jezdu šikany na cílovku povolilo uchycení volantu a tak jsem už pak jenom honil volant po stole

R2: Snad od za?átku dokonce jsem špuntoval Agenta, který m? dával p?kn? zabrat, ale ?ist? zabrat díky s tebou je to vždy fajn závod?ní. Jinak omlouvám se ti za tu jednu zatá?ku p?ed sjezdem na most tam jsme se trochu potrkali Nem?l jsem to v plánu to tam tak k?ižovat, ale šáhl jsem si na trávu a smýkl se m? zadek, ješt? jednou sorry

Na záv?r bych t?l ?íct že to jak n?kte?í jezdily tu šikanu po startu tak to byl humus... Pamatuji si t?i kola za oba závody, kdy jsem se nemusel vyhýbat gum? na trati... pro p?íští ro?ník asi budu lobovat za n?jaké betonové bariéry Jinak závod se m? moc nepovedl stejn? jako loni prost? tahle tra? m? n?jak nejde, nebo spíš všem n?jak moc jde takže už se t?ším na další závod kde to bude snad lepší
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.

Last edited by Vitr; 26.10.2009 at 22:20.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2009   #14
00Ja
Regular Member

 
00Ja's Avatar
 
Join Date: 29.7.2004
Location: Plzen, CZ
Posts: 867
Default

Kvali: hned po pokusu o pripojeni na server jsem dostal ledovou sprchu. Ty hrozny casy, ktery jsem jezdil v offline, byly bez restriktoru- takze s nim se daly cekat casy jeste horsi. A stalo se

1. zavod: byl ve znameni snahy dohnat a predjet nekoho prede mnou, vetsinou neuspesne, pac jsem delal spoustu drobnych chyb. pamatuju si Keena, Vitra a na konci gepase, kteryho jsem proste moc chtel dat, ale nemel jsem ho prectenyho, mel jsem vepredu uz slusne upeceno a kdyz v posledni pasazi posledniho kola zablokovalo cestu par polovraku, vybodnul jsem se na stihani

2. zavod: celej zavod jsem jel v "zavetri" a uzival jse si to. Chvili jsem zkoumal, kde by to asi tak slo, kde to nema cenu atd. Pak jsem to zkousel, zleva, zprava, slusne, drze, ale kdepak, Vitr vi jak ma nechat presne tolik mista, aby nedoslo ke kolizi a zaroven aby nebylo mozny se pres nej dostat. Bylo to nadherny, taky dekuju. O nejakym klickovani vubec nevim, asi ses na sebe moc kritickej Ja te taky trochu otukaval, ale to patri k veci, takhle v rozumnej mire.

Oba zavody me bavily, prestoze jsem byl vzadu a tesim se na dalsi.
__________________
S2 licence, Logitech DFP.
00Ja is offline   Reply With Quote
Old 26.10.2009   #15
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

q: Jako normáln? jsem jel prvních 15 minut kvali na race setu. ?as n?kde lehce pod 1:35, takže nic moc. V druhé polovin? kvali jsem nasadil HL set na kterým jsem po pár pokusech dal PB 1:34,65, bohužel stejnej ?as jak Sonyk, ale já ho zajel pozd?ji. M?l jsem pak najeto i na 1. místo, ale nevyšel poslední split. Na konci 4. místo.

race1: Hned v rychlé pasáži jsem m?l problémy tak jsem propustil Klou?ka. Následoval Sonyk, kterej nekladl žádnej odpor. Pak jsem dojel Klou?ka, kterej se zasekl za bavorákem, poda?ilo se m? ho p?edjet a následn? i bavoráka. Polma byl relativn? nadosah, ale jel dob?e. M?l jsem náskok asi 2 sekundy p?ed Klou?kem, ale za?ala jse m? probrždovat pravá p?ední, takže m? Klou?ek zase zdolal. V cíli teda 3. místo.

race2: Start bez problému. Klou?ek m? op?t dejchal na záda. Pak jsem p?kn? tla?il na Lalu, ale ten se nádhern? držel. Musel jsem se soust?edit i na defenzivu, protože další Inferno po?ád za nárazníkem. Lala se n?jak protáhl p?es další XRT, což se povedlo za chvíli i m? a Klou?kovi. Lala zas bojoval jak drak, ale pak mu selhalo p?ipojení, velká škoda. Následoval v??ný souboj Inferno vs. Inferno, ud?lal jsem op?t chybu, která m? stála ?as i místo. Pokoušel jsem se to dohnat, ale 2 sekundy jsou moc. V p?edposledním kole jsem ješt? p?edjel Xtz. V cíli 2. místo.

Celkov? trochu zklamání. P?ed tímto kolem jsem si dal za úkol dohnat ztrátu 4 bod? na Klou?ka, ale ta se jenom prohloubyla na propastných 12 bod?. Snad p?íšt? ....
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)

Last edited by Radek CZ; 26.10.2009 at 23:49.
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.10.2009   #16
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

12 bodu neni propast :-D Jirka.svs by mohl povidat.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2009   #17
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
12 bodu neni propast :-D Jirka.svs by mohl povidat.
To mi povídej jist? máš na mysli ALTP 7
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2009   #18
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by jirka.svs View Post
To mi povídej jist? máš na mysli ALTP 7
samozrejme. Jedna nezavinena nehoda a titul byl pryc
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2009   #19
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

?ekn?me že Klou?ek ujede ostatním tak že jsi muže dovolit i nehodu. Trochu jiný pom?ry tady.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 30.10.2009   #20
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Radek CZ View Post
?ekn?me že Klou?ek ujede ostatním tak že jsi muže dovolit i nehodu. Trochu jiný pom?ry tady.
myslim že ne Radku

EDIT:

Je to tu kratky a stat se muze cokoliv.

Se muzes podivat jak to bylo minule a myslim ze Jirka a Teedee patrej mezi ty lepsi jezdce a i tak to pri 24 zavodech nemel nikdo jiste

http://www.sonyk.ic.cz/WTCC.pdf

EDIT2: tim nechci Klou?ka nijak schazovat . Rozjeté to má p?kn?. ALe jak ?íkám dostane babu od n?koho bude rád když dojede na bodech v prvnim závod? a pak bude rád když urve co nejvíc bod? v druhém a ten druhý ho m?že snadno stáhnout a p?edjet. Doufam že to bude boj až do konce jako v ALTP
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.



Last edited by sonyk; 30.10.2009 at 16:28.
sonyk is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 02:13.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.