Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Jiné > Závody a motorismus všeobecn?

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 20.6.2008   #81
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

No tak report z Brna asi nebude, tak sem dam aspon moje a Radkovy fotky
moje
Radkovy

Mozna jeste par pocitu a dojmu, mozna i rad.
Vsechno to zacalo az pred hlavnim vchodem, kdyz k nam dolehaly burazejici motory WTCC z warmupu. Mezitim, kdyz jsem cekali az se objevi devcata z chevroletu, jsme nadsene poslouchal jakekoliv naznaky piskani gum a cekali na prvni heelntoey (na ty jsme se ale dockali az u stadionu a byly to takovy mrzaci a dost pravdepodobne i elektronicky. Pokud ale byly opravdovy, tak by me zajimalo, jak se heelntoe nazyva u Zanardiho). Nekdy kolem devate jsme obdrzeli listky, ktere nam venoval Kid. Timto bych mu chtel vyslovit podekovani . Diky nemu jsme si i vykecali paddock zdarma...vlastne tri paddocky.
Po vstupu z nas spadlo velike ocekavani, protoze vse co jsme zatim jenom slyseli nabylo vizualni podoby.
Prvni chvili jsem byl silene zmateny a neuveritelne stastny, ze se mi konecne podarilo prijit na tak uzasnou akci jako wtcc. Nastesti jsem mel sebou zkusene kolegy, kteri skoro presne vedeli kam jit. Dorazili jsme tedy na Cecko. Povest Stadionu nesklamala. Uz pri caymanech bylo na co koukat. Na druhou stranu nic extra to nebylo. Cekal jsem od toho mnohem vic. Za celou dobu jsem naznak vyboceni boxera mimo osu jizdy spatril jenom parkrat.
Po odjeti Porshaku jsme si zacali uzivat celeho toho cirkusu kolem. Tzn. ruznych soutezi ve vymenovani kol u "sportovniho" auta, brani si cehokoliv co bylo zadarmo a nekdy i to co asi zadarmo nebylo.
Po tehle euforii prisla dalsi, kdyz jsme obdrzeli listky do paddocku.
Jestli nekdy pujdete na podobne zavody, tak tam nechodte bez vstupu do paddocku. Daleko vice vas to vtahne do zavodni atmosphery.
Cely paddock je rozdeleny na nekolik svetu.
Jeden pro smrtelniky jako jsme byli mi, kteri chteji videt jake to doopravdy je a jak vsechno vypada.
Dale se v paddocku vyskytuje banda smetanky, ktera si zaplati VIP listky a pak na zavod cuci z jedne z kavaren prostrednictvym dvaceti palcove obrazovky o kazdeho stolu.
A pak ten opravdovy motorsportovy svet, ktery mezi tou šaškárnou okolo neni oddeleny zadnou barierou a preci je tak odlisny a nedotceny. Mechanici, zavodnici, inzeniry, podavaci redbul?, proste vsichni jsou tak uvolneni a mezi zavodama si spolu sednou a daji si kavicku s cigarkem. Proste pohoda.
Zjisteni, ze jadro je stale zdrave, me velice potesilo, narozdil od toho kolotoce kolem, kde se kazdej snazi nabalit na slavu nekoho jineho a kazda hosteska si mysli jaka je to mistryne sveta.
Velike prekvapeni pro me bylo, ze spousta lidi primo treba z BMW teamu neumi anglicky. To jsme opravdu nepochopil, jaktoze se to jeste nenaucili kdyz jezdi po celem svete.
Zjistil jsem to kdyz jsem se ptal, jestli si muzeme sednou do FBM (ptali jsme se asi 3x), dale jsme prosili o nejaky suvenyry. Nakonec jsme si odnesli pneumatiky a jednu bocnici predniho kazi?e z formule masters.
Dale to nebylo o mene zabavnejsi, ale zkratim to.
Na 1. start wtcc jsme se koukali z vyjezdu z pitlane.
Na 2. zavod jsme se koukali spolu s EGT ze stadionu.
Nasledovalo par dalsich vet?ení se do mist, kde jsme nemeli co delat.
No a pak nasledovala vycerpavajici cesta domu.

EDIT: jeste se trochu pochlubim.
prvni tri fotky jsou suvenyry z wtcc. Kdyby nekdo nerozpoznal Zanardiho podpis na Sparco rukavicich tak...
suvenyry
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl

Last edited by JENDAN; 21.6.2008 at 00:08.
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2008   #82
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Tož ta pípa je p?knej suvenýrek, kdepak jsi na ni na trati narazil?
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600



Last edited by zipper; 21.6.2008 at 01:09.
zipper is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2008   #83
JENDAN
LFS Guru

 
JENDAN's Avatar
 
Join Date: 29.9.2007
Location: Praha
Posts: 1 749
Default

Quote:
Originally Posted by zipper View Post
Tož ta pípa je p?knej suvenýrek, kdepak jsi na ni na trati narazil?
Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
EDIT: jeste se trochu pochlubim.
prvni tri fotky jsou suvenyry z wtcc. Kdyby nekdo nerozpoznal Zanardiho podpis na Sparco rukavicich tak...
suvenyry
to by ses taky mohl zeptat, kde jsem sebral muzzyho, miriho, spanglera, chaose a windmouse
__________________
N?kte?í lidé tvrdí, že milují Severní smy?ku, bu? lžou, nebo tam nejeli dostate?n? rychle.

16 Jan Širl
JENDAN is offline   Reply With Quote
Old 21.6.2008   #84
Muzzy
Member

 
Muzzy's Avatar
 
Join Date: 14.8.2006
Location: Praha
Posts: 111
Default

Quote:
Originally Posted by JENDAN View Post
to by ses taky mohl zeptat, kde jsem sebral muzzyho, miriho, spanglera, chaose a windmouse
ja sem se valel v kacirku u predposledni zatacky pred cilovkou a JENDAN me milosrdne vyhrabal a dokonce i dotahl do prahy do hospody

/jinak teda sorry za OT/
Muzzy is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #85
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

sory trosku za OT ale neviete ako to tam na tom okruhu chodi a ci sa tam da nejako dostat aj normalnym smrtelnikom? diki moc za odpovede
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 23.6.2008   #86
jet
LFS Guru

 
jet's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: hk
Posts: 2 643
Default

asi mas na mysli toto? http://www.automotodrombrno.cz/go/main.asp?catid=277
jet is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2008   #87
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Arrow Šne?í ?lánek o víkendu na WTCC

Ve šne?ím týmu zapracoval spisovatel Baby a napsal obsáhlý report z víkendu na WTCC, který opep?ily šne?í fotky vybrané LeGolemem.

Naleznete ho na stránkách EGT - zde: http://egt.legolem.com/index.php?opt...d=54&Itemid=38
__________________
ESCARGOT Racing Team

Last edited by ToFire; 24.6.2008 at 10:42.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2008   #88
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Pekne napsany report a fotky taky zajimave.
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2008   #89
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
sory trosku za OT ale neviete ako to tam na tom okruhu chodi a ci sa tam da nejako dostat aj normalnym smrtelnikom? diki moc za odpovede
Pro? by jsi nemohl já jsem t?eba taky jen oby?ejný ?lov?k, kup si vstupneku s p?ístupem do padocku a máš velkou šanci ulovit podpisy a suvenýry.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2008   #90
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Quote:
Originally Posted by sonyk View Post
Pro? by jsi nemohl já jsem t?eba taky jen oby?ejný ?lov?k, kup si vstupneku s p?ístupem do padocku a máš velkou šanci ulovit podpisy a suvenýry.
neviem ci sme sa pochopili, ja by som si chcel na tom okruhu zajazdit
btw: nechapem toto: "do padocku" - asi to slovo nemam v slovnej zasobe

jet: diki presne to som myslel
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2008   #91
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
neviem ci sme sa pochopili, ja by som si chcel na tom okruhu zajazdit
btw: nechapem toto: "do padocku" - asi to slovo nemam v slovnej zasobe
paddock = parkoviste zavodnich stroju ...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 24.6.2008   #92
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
neviem ci sme sa pochopili, ja by som si chcel na tom okruhu zajazdit
btw: nechapem toto: "do padocku" - asi to slovo nemam v slovnej zasobe

jet: diki presne to som myslel
omlouvam se pochopil sem spatne v tom pripade jak pise jet. jizdy verejnosti
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:54.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.