Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Všeobecná diskuze

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 24.12.2010   #41
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Vitr View Post
já jsem se neptal kdo mu to zakazoval nebo nezakazoval já se ptal kdo stím stupidním nápadem p?išel a kdo ho vtom podporoval ?!
To má být výslech tati?

?ekn?me, že všeobecná atmosféra na serveru TS i v LFS k tomu n?jak dosp?la. Nikdo s tím konkrétn? nep?išel, prsot? to tak vyplynulo.

Pro další otázky se obra?te na mého advokáta

Dál se k tomu vyjad?ovat nehodlám.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2010   #42
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Quote:
Originally Posted by Zdenek CZE View Post
A d?lali by to ostatní, kdyby Puma neza?al? To, že si dávali bany, mluvili když nem?li je v?c jiná, než když to n?kdo oto?í do protism?ru s cílem n?koho poškodit.


Nic si z toho ned?lej. Ud?lal jsi to dob?e, protože tohle opravdu nebylo normální a to že to n?komu vadí, že jsi to vytáhl je jen ?eská povaha.
Konecne poradnej nazor. Konecne nekdo vi o cem to je.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2010   #43
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

A o co vám jde? Aby se Puma omluvil, nebo ho chcete ve?ejn? pohoršit? Kdybych to nejel a kouknu sem na pár post?, tak si myslím, že všichni pravidla dodržovali, organizace byla skv?lá, závody byly super, ale Puma si to v jednom kole rozmyslel a oto?il to do protism?ru. Ale úrove? toho v?erejšího byla tak malá, že jsem se tomu ani nedivil po tom, co jsem vid?l, jak si týmoví kolegové nadávají a banují se navzájem a organizáto?i to totáln? nezvládají.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2010   #44
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Na TS mu to nikdo nezakazoval.

M? jen udivuje, že se díváte jen na toho jednoho, né na ostatní, co tam d?lali. Ták a te? m? sežerte.
Tak nám ?ekni, jakej byl problém. Tvrdíš tu, že za tím byly jiný okolnosti, ale jak to my, kte?í jsme tam nebyli, máme v?d?t?
Jinak si stojím za tím, že to je neomluvitelný a trochu jsem taky m?l podez?ení na n?jakou TS akci, protože vím, jak to tam bylo vyhecovaný p?i GTAL. ?íkáš, že to tak nebylo, v tom p?ípad? OK a ml?ím. Ale jestli jste tam všichni byli, tak jste ho aspo? mohli zastavit.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2010   #45
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
To má být výslech tati?

?ekn?me, že všeobecná atmosféra na serveru TS i v LFS k tomu n?jak dosp?la. Nikdo s tím konkrétn? nep?išel, prsot? to tak vyplynulo.

Pro další otázky se obra?te na mého advokáta

Dál se k tomu vyjad?ovat nehodlám.
Takže jste p?ekecali dvanáctiletého kluka k tomu, aby za vás ud?lal špinavou práci - gratuluji a tleskám

Aspo? jsme se n?co dozv?d?li o vaší úrovni.... a o tom jak se umíte postavit za n?koho koho jste do toho dotla?ili - tzn. ani tohle neumíte!
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2010   #46
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Vítr: Já nic takovýho ne?ekl, nebo snad ano?

Kid: Jak psal Flame, morálka tam byla na nule a v tý sitaci co tam byla (Naprostej chaos, morálka na nule, admini navzájem vybanovaní....). Prost? já se jen tomu nedivím.

A jak psal Flame, vo co vám v?bec jde? Však na Pumu jste si ukázali, ?ekli jakej je idiot... Tak musíte být spokojení ne? Pokud do toho hejna blbc? chcete zahrnout i m?, tak prosím.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2010   #47
Vitr
LFS Guru

 
Vitr's Avatar
 
Join Date: 15.4.2006
Location: P?erov
Posts: 1 507
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Vítr: Já nic takovýho ne?ekl, nebo snad ano?

Kid: Jak psal Flame, morálka tam byla na nule a v tý sitaci co tam byla (Naprostej chaos, morálka na nule, admini navzájem vybanovaní....). Prost? já se jen tomu nedivím.

A jak psal Flame, vo co vám v?bec jde? Však na Pumu jste si ukázali, ?ekli jakej je idiot... Tak musíte být spokojení ne? Pokud do toho hejna blbc? chcete zahrnout i m?, tak prosím.
myslíš si že neumím ?íst mezi ?ádky. Pro? si myslíš že jsem se tak vyptával no? A? nemám vyjád?ení samotného Pumy tak si to živ? dokážu p?edstavit jak to na TS vypadalo a pokud nechcete být nakonec za úplné hajzli kte?í ho k tomu dostrkali a ješt? si vyt?eli sním zadek na fóru, tak vám doporu?uji ?íct pravdu co se ten ve?er d?lo na TS a kdo všechno v tom byl namo?ený! Rozhodn? to dlužíte minimáln? Pumovi!
__________________
...ano, dovedu. Dovedu si p?edstavit tém?? cokoliv, protože ješt? v?tší než lidská blbost je lidská hamižnost. Rozpíná se rychleji než vesmír a její síla se konstantn? rovná nekone?nu.
Vitr is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2010   #48
Blood
Member

 
Blood's Avatar
 
Join Date: 12.7.2009
Location: M?ník
Posts: 270
Default

Hoši klid, ud?lal kravinu, tohle se fakt ned?lá, m?l se radši odpojit a m?l by klid. T?eba si to do p?íšt? bude pamatovat.

PS: b?žte radši zdobit strome?ek
a balit darky (by Cha)
__________________
| http://bloodweb.ic.cz | Kawasaki KMX 125 rider | up the IRONS!


Last edited by Chaos; 24.12.2010 at 14:58.
Blood is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2010   #49
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Quote:
Originally Posted by Fast Jarda View Post
Vítr: Já nic takovýho ne?ekl, nebo snad ano?

Kid: Jak psal Flame, morálka tam byla na nule a v tý sitaci co tam byla (Naprostej chaos, morálka na nule, admini navzájem vybanovaní....). Prost? já se jen tomu nedivím.

A jak psal Flame, vo co vám v?bec jde? Však na Pumu jste si ukázali, ?ekli jakej je idiot... Tak musíte být spokojení ne? Pokud do toho hejna blbc? chcete zahrnout i m?, tak prosím.
Tak ale vážn?, když vás to tolik prudilo, pro? jste to jeli? Kdyby mi n?kdo nadával do arab? apod., ?ehož tam bylo od startu replaye neurekom, tak se odpojím a maximáln? je pošlu do pr.... na fóru.
Psalo se tu, že organizace od Kingse stojí za prd, to nem?žu z vlastní zkušenosti posoudit, ale šli jste do toho s tím rizikem, pro? z toho potom d?lat demoli?ní derby, když vidíte, jakou to má úrove? a jací tam jsou lidi? Takhle jste se akorát stáhli na jejich úrove?, to je mi líto.. bohužel vyhrabat se z tohohle asi zabere trochu víc snahy, než jenom oto?it auto do protism?ru.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2010   #50
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

To, že to má takovou úrove?, jsme se dozv?d?li až v?era.
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2010   #51
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

My do toho šli s tím, že to bude fajne závod. Podívej se po?ádn? na replay, nevím jak ostatní, ale já po?ád závodil ?estn?. Zablokoval jsem si chat a jel s t?mi, co ješt? závodili a cht?li si zajezdit. Já tam nic špatnýho ned?lal.

Závody od Kings? tak špatný nejsou, jenom tohle nezvládli, pon?va? tam lidi d?lali bordel a zmatek po Q se jim neda?ilo vy?ešit.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2010   #52
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

No ?estn? už jsme závodili asi jen 4,já,Jarda,Jirka a Flame a proti nám stál zbytek.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2010   #53
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

nech je to akokolvek organizacne nezvladnuty zavod tak podla mna nikto nema najmensie pravo sa chovat takto...public zavody su organizaciou na nulovej urovni a tiez je zle robit prasarny...a nie este takychto rozmerov...
ked su ludia rozumni tak ziadny dozor nad sebou nepotrebuju...dohodnu sa a konaju v sulade so zdravym rozumom...
ja osobne nenavidim uz len ked sa pri treningu na zavod zacne blbnut a ja chcem seriozne trenovat ale nemozem lebo vsetci blbnu

a to ze puma bol podporovany k tomu konaniu na TSku...hanba vsetkym co mu to schvalovali...viete ze je to maly chalan a ze toto ho vyhecuje ked mu starsi povedia aby nieco take urobil...potom ma pocit ze zapadne do kolektivu...

a k tomu ze to tu Tomas AG dal je podla mna velmi dobry krok...lebo kazdy nadava na crasherov ale nikdy sa to konkretne neriesi tento problem... ja som sa tiez snazil raz na ofiko fore nieco take riesit ale tema bola zamknuta a meno daneho cloveka odstranene "naming shaming" lebo ocividne je vzdy jednoduchsie veci ututlat ako ich riesit
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2010   #54
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

Tomas (Puma) urcite neni idiot o to tu nikomu asi neslo a ani to tu snad nikdo nerika. Mam jeho vyjadreni a sem z toho zhnusen.

Puma udelal chybu to co udelal. Za to ponese nasledky.

Diky teto diskuzi si ale on sam muze udelat predstavu o tom jaky jsou veskutecnosti jeho "pratele". Presne jak napsal Vitr : "a pokud nechcete být nakonec za úplné hajzli kte?í ho k tomu dostrkali a ješt? si vyt?eli sním zadek na fóru, tak vám doporu?uji ?íct pravdu co se ten ve?er d?lo na TS a kdo všechno v tom byl namo?ený! Rozhodn? to dlužíte minimáln? Pumovi! "

A doufam ze si tohle vlakno precte co nejvic crasheru aby vedeli ze jim to jen tak neprojde.

Tim posledni co jsem k tomu na tema Puma napsal.
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 24.12.2010   #55
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Púvodn? jsem se necht?l vyjad?ovat, ale p?esto n?co napíšu.

Na TS jsme v tom okamžiku byli já, Flame, Jarda a samozd?ejm? Puma. Když došlo ke kolizi mezi Holmesem a Pumem, Pumovy se to nelíbilo, což chápu v ten moment objektivn? posoudit incident umí málokdo. Puma to za?al na TS ?ešil, tak jsme mu zd?lili at to ?eší po závod? a ne te?. Já se snažil Holmse zastat, že ho trochu znám a neud?lal nic schváln?. Chci tím jen ?íct že n?jaká snaha uklidnit situaci tam ur?it? byla. Pokud si dál pamatuju podm?t jet v protism?ru p?išel od Pumy, nebyl to nápad nikoho jinýho. Dál už jsme si s toho d?lali jenom srandu. Jak už psal Jarda nikdo se ho dál nepokoušel zastavit, to je fakt. No a skon?ilo to jak skon?ilo. Nikdo nem?l v umyslu ud?lat z n?j ud?lat blbce.

Na druhou stranu bych se cht?l Pumy malinko zastat, že má fakt v?k ve, kterým nemá snad nikdo všechno v hlav? srovnaný a aspon se s toho pou?í.

Každej at si tedy ud?lejte názor na zainteresovanost ostatních lidí na TS sám, ale stejn? to není jak protest na chování na trati, kterej se dá dohledat. Cht?l bych tedy poprosit aby se to dál neprobíralo, nemá to cenu, byla by to jenom slovo proti slovu.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Old 25.12.2010   #56
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Clovek se pripoji po vanocich a hned ma darecky od jeziska.

JJ kdyz jsem videl lidi v zavode, tak me bylo jasne, ze se sesli na TS
Do organizovanych zavodu to nepatri, ac jsou fun, ale kazdy nekdy blbneme, ne? + pocitam, ze tomu predchazela nejaka masaz nekde jinde Ac treba byla brana jako sranda nad rozcilovanim po incidentiku.

Myslim, ze Puma uz bude vedet, ze blbnout muze omezene a rozhodne ne v organizovanem zavode, a ti druzi, ze si maji delat srandu primerene...

Rozhodne se me ale nelibi kamenovani Pumy, protoze klukoviny delame vsichni, a nebyli jsme tam. (Zaznam z LFS je jen 1/2..., mozna ta mene podstatna)

Coz ale nemeni nic na tom, ze jako clen EGT by mel sekat latinu a Cervenacek je jeho druhe spatne ja.

PS: Ono zase se sejit nekdy na serveru a delat blbosti treba v rallycrosu... neni vubec stapne Takze muzem dat o vanocich nejake zavodni, nezavazne - zabavne potluceni se na blate, zivot je taky zabava.
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 25.12.2010 at 08:45.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 25.12.2010   #57
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Baby: Záznamu není jen p?lka,já se po sest?elení jiným jezdcem hodil do spec a po chvíli byl závod ukon?en,dále už nic nepokra?ovalo.
Už v?bec mi nejde o kamenování Toma(Pumy) a myslím že on to ví po naší diskuzi,souhlasím pln? s Bavorákem v tom,že je snadné p?ed malým klukem prohodit pár volovin a samo že se klu?ina chytne,všichni jsme byli klu?inové a známe to.
Jen doufám že to v EGT chápete a nedáte Pumovi trest nejvyšší a? ud?lal to co nem?l.
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 25.12.2010   #58
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Baby: Záznamu není jen p?lka,já se po sest?elení jiným jezdcem hodil do spec a po chvíli byl závod ukon?en,dále už nic nepokra?ovalo.
Pulkou myslim zaznam TS, ne delku zavodu
__________________
BabyOnWheels
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote
Old 25.12.2010   #59
Nicam
Newbie

 
Nicam's Avatar
 
Join Date: 14.9.2010
Posts: 72
Default

M? docela mrzí, že m?j ?lánek na hlavní stránce o úmyslném crashi se minul ú?inkem ....
__________________
Nicam 900W | my monitor | Ani sebelepší setup vozu se nep?izp?sobí vašemu skillu, funguje to pouze naopak.
Nicam is offline   Reply With Quote
Old 25.12.2010   #60
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Nicam View Post
M? docela mrzí, že m?j ?lánek na hlavní stránce o úmyslném crashi se minul ú?inkem ....
Já myslel že už od za?átku jsi ?ítal s tím že není možný aby tenhle ?lánek oslovil každýho.
Quote:
Originally Posted by Nicam View Post
Kdyby alespo? jeden jediný ?lov?k z t?ch, kterých se to týká, zap?emýšlel a stal se normálním, tak má tento ?lánek smysl.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 14:10.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.