Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > ANTIK Poháry

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 27.9.2009   #1
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default Antik GT cup - Tlacovka - 1. kolo

...
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2009   #2
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Dnes to boli pekne zavody, dve triedy na servery tomu dodali spravnu stavu.

1R: Druhe misto od zaciatku do konca. Prvych 20 kol sa mi slo pekne, stale som si drzal ghosta vdaka jeho malym zavahaniam nadohlad, potom klasika 2 zbytocne pomerne velke chyby + zhodenie lfs windowsom, nakoniec som bol rad, ze som to druhe miesto udrazal.

2R: Velka chyba hned na zaciatku. A dalsie chyby pocas preteku ma vyradili z nejakych naozajstnych subojov a viacmenej som to iba odkruzil, v ciely 6 miesto.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/
Pútnik is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2009   #3
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

R1: Vícemén? start - cíl. Jediné co by stálo za zmínku, bylo p?edjížd?ní o kolo, které mi ob?as zatracen? zava?ilo a p?ipravilo m? o hroznou f?ru ?asu. Ale Pútnik za mnou to m?l asi ješt? horší, takže nakonec jsem vyhrál asi o 17 vte?in, i když jsem špatn? odhadnul palivo a jedno kolo na konci musel projet na p?l plynu. Docela m? zarazila p?ítomnost n?koho z chvostu GT1 (?ervené auto, nevzpomenu si na jméno), který se o?ividn? u?il jezdit... No zava?il mi dost, n?kolikrát mi nazna?il že pouští, ale v zatá?ce mi tam vlítnul. Kdybych s n??im takovym nepo?ítal (zkušenosti z moe se sakra hodí), bylo by to total. No v podstat? bych ?ekl, že za?ínat s lfs v ligových závodech nebude úpln? nejlepší ?ešení.

R2: Mnohem zábavn?jší, muselo se kone?n? normáln? p?edjížd?t. Ze za?átku se mi hned poda?ilo set?ást Pútnika, kterého jsme o?ekával jako hlavního konkurenta. Pak jsem se chytil skupinky Megin - Masterful - Ondrejko. Bylo to super, ale bohužel jak jsem se do toho za?al míchat, jeden po druhém za?li odpadat. Ale byly to moc p?kné fér souboje bez jediného doteku, t?ch pár kol v téhle skupin? rozhodn? stálo za to. Dál už to pak bylo stíhání Vaška vp?edu. Toho jsem n?kdy za p?lkou p?edjel, ale auta o kolo zpátky m? klidu nedop?ála, takže skoro pokaždé když jsem si vyjel náskok, bleskov? jsem ho ztratil. Ale nakoenc v cíli v pohod? 1., takže ok.

Záv?rem bych jen reagoval na názor n?koho po závod?, že to byla hr?za a že se t?ídy musí rozd?lit. No jako n?co hr?za byla, ale pro v?tšinu lidí to byl první závod tohodle druhu. Ale podle m? to te? bude už jen lepší, každý nabral n?jaké ty zkušenosti a rozhodn? bych to nerozd?loval. To? vše.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2009   #4
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Parádní závody

Race 1: Celkem v klídku a pohodi?ce odejtý a odkroužený, s GT2 m? to moc bavilo, výsledkem toho bylo 3. místo v této t?íd?, takže spokojenost.

Race 2: Letmý start byl pro m? docela šílený, protože v zatá?ce na cílovku to n?kdo nepochopiteln? zadupnul a vše se tam vymlátilo, takže ztráta jako hrom a ješt? jsme ani neza?ali. Užil jsem si moc hezký souboj na ost?í nože s..... Na jméno si nevzpomenu... ale z tohoto souboje jsem vyšel jako poražený, protože jsem uva?il gumy. 4 kola jsem chladil a zase za?al hotlapit. V cíli moc p?kné 4. místo v GT2, takže spokojenost opravdu velká.

Nejvíce jsem se bál poušt?ní GT1, nebylo to nejleh?í, ale vždy se to dalo n?jak zvládnout. Bylo to hezké zpest?ení oby?ejného hotlapení, takže jsem se opravdu nenudil.

V p?íštím závod? by se mohli fotit i GT2, takhle to vypadá, že jsou n?co mí?.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 27.9.2009   #5
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Pretek 1: Perfektne som si užíval jazdu za tímovým šéfom, chví?ami som mal pocit že ho ?asom predbehnem, potom okolo 11. kola na rovinke sa odpojil volant (takže dnešná inštalácia najnovších Logitech ovláda?ov 5.08 nepomohla), takže nikým neovládané auto sa rútilo po cie?ovej rovinke... musel som spectate.

Pretek 2: Na konci safety car kola som musel zabrzdi?, za mnou niekto v GT2 to zvládol, ale za ním som videl že to lieta - nemám pocit, že to bola moja chyba, ale nevidel som replay. Musíme dáva? bacha a necháva? si medzery, ako v skuto?nosti. Pretek naš?astie už bez problému, takže siedme miesto, celkom spokojnos?.

GT1 a GT2 spolu je super, kone?ne si aj ja vyskúšam predbiehanie. :-) Mne sa zdalo, že sa snažili spolupracova?, sám to poznám a niekedy to nie je ?ahké, nemám žiadne námietky, dobré to bolo.

Uvidíme nabudúce s inými autami, FXR poznám z nich ?aleko najlepšie.
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #6
Peppo
Newbie

 
Peppo's Avatar
 
Join Date: 13.6.2008
Location: Levice-Slovakia
Posts: 88
Default

Spojenie tried na servery GT1 a GT2 uplna blamaž.Ak by som nedaval pozor a nespomalil lebo sa predbiehalo na nie velmi vhodnych miestach tak by bola s toho kolizia s GT1 triedou.Tym padom strata na svojho supera v GT2 a on vam uhana,?iže v GT2 som bol spomalovany s GT triedou.Navrhoval by som to oddelit od seba nakolko su manevre niekedy velmi nebezpe?ne a na hrane slušnosti. Škoda že v GT2 bolo tak malo u?astnikov ,neviem ?i sa vôbec oplati trenova? na dalšie preteky ked je nas malo a tym padom aj malo adrenalinu a subojov ,len jazdite kola....
__________________
OMR-OLD MAN RACING , http://www.omr.tym.sk ,
Peppo is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #7
vsn
Newbie

 
Join Date: 18.5.2008
Posts: 44
Default

R1: vcelku fajn celej zavod ... akorat pak kolize s ondrejkem kterou jsem nezvladl ... nevim jak moc jsem si za to mohl sam nebo ne ... nevadi, dojel jsem sedmej )


R2: spousta chyb ... bohuzel na to doplatil nekdo z GT2 timto se mu omlouvam a pred tim jeste jedna velka kolize ... pak uz to bylo jenom o krouzeni az na poslednich pet kol ktery jsem se moc snazil a vyplatilo se mi predjet jednoho - nejzabavnejsi souboj ... v predposlednim kole jsem ho predjel


pravda je, ze trida GT2 se obcas pletla ale nic hroznyho ... na muj prvni zavod jsem spokojen

priste to bude tezsi si myslim udrzet koncentraci


jeste jeden dotaz ... start za SC ... asi jsem byl jedinej kdo si pred green flag nechal roztocit turbo takze se to asi nemuze co?

realname " L.Škramlík "
vsn is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #8
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

Taak konecne som sa zobudil.
Zavod 1: Ked som zistil ,ze poniektori nevedia udrzat FXR na ceste som sa zlakol a bal ,prepadol som sa na druhe miesto v GT2 niekde 4-8s za veduceho triedy turba (dobre to znie ako v skole ) ,po dlhych kolach prenasledovania a dohanania ,som ho niekde pred koncom predbehol ,cize prvy zavod som skoncil prvy.
Zavod 2: Tu som zistil ,ze poniektori nevedia co je vlastne v pravidlach o modrej vlajke Len som to zistil az neskoro ,ked som videl ako sa poniektore GT1 "TLACIA" bezpredmetne dopredu. Vdaka jednemu nemenovanemu ,co ma musel v zakrute predbehnut a ohrozit ,kde som vdaka mojej dobrej povahe radsej uhol a vyhol kolizii ,som vyletel mimo trat , stratil prve miesto v triede stratil vela vela sekund. Ked som sa dostal na trat tak strata na prveho 11s co je dost. Dalej nastala stihacia jazda a povedal by som brutal hotlapovanie ,kde som daval velmi nizke 1.40 a povedal som si ,ze 1.39 pre gt2 by mohol padnu ,tak som isiel nato.
Podarilo sa mi to az posledne kolo ,kde som si vlastne zistil ,ze som turba dobehol Nakoniec 1.39.7x pekny cas a druhy

Normalne sa tesim na zadokolky ,kde ten co nezvladol stvorkolku sa asi bude tocit na rovinke
Mimochodom preco v pravidlach nic neni o modrej vlajke ? to doslo len mailom ,ze? ten ajtak nikto necita
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #9
Ryko
Member

 
Ryko's Avatar
 
Join Date: 4.6.2007
Posts: 148
Default

Uf, to je asi jedine co mozem povedat na vcerajsok, 3 mesiace ani jedno kolo na trati sa pravdepodobne podpsiali pod moj asi najhorsi vykon a aj zazitok z online zavodenia v LFS. Trenoval som aj s kvalifikaciou asi 2 hodky + hodina pred pretekmi a myslel som, ze to bude na GT2 stvorkolku stacit ale mylil som sa.
Kazdopadne sa chcem ospravedlnit, ak som niekomu skomplikoval zavod mojimi manevrami do doby, pokial som si nepovedal, ze to nema zmysel a nedal som spectate.
Na buduce, ak vobec nejake z mojej strany bude, to dufam bude lepsie... je otazne, ci ma GT2 trieda vobec zmysel, prihlasenych nas bolo 13, ale na start nastupilo len 7 aut, co je na poriadne zavodenie ozaj velmi malo... ale to uz je na inu temu, a nie na tlacovku k prvemu kolu.
Ryko is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #10
vsn
Newbie

 
Join Date: 18.5.2008
Posts: 44
Default

tak ti tridy spojime do GT1
vsn is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #11
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Race 1: V uvode som postracal postupne miesta a ocitok som sa na 7. mieste. Za to vdacim hlavne smole pri pokusoch o predbehnutie superov, ked som po neuspesnom pokuse stratil naopak poziciu ja. Jazdil som vo vlaciku za Koverom a postupne zviedol vela sobojov. Uz som myslel, ze to lepsie ani nebude, ale nakoniec som sa dokazal jednak zrychlit a hlavne jazdit konzistentne a vybojovat 3. miesto.

Race 2: Uz 1. pretek bol rusny a to som nevedel co ma caka v 2. (len tusil ) Opat som obsolvoval velmi vela subojov s Koppom, Ghostom, Vovesnym, Hajekom, Skramlikom. Skoda kontaktu s Skramlikom v rychej sikane po zadnej rovinke. Pozeral som replay, ale memyslim si ze som niesol za to vinu. Mozes si pozriet rovnaky suboj na rovnakom mieste s Ghostom o par kol neskorsie. Tam sme sa vliezli obaja.
Dlho som sa natahoval s Vovesnym, ale nakoniec 2x po sebe chyboval v T1 a vdaka tomu som sa dostal definitivne na 4. miesto. To som ale netusil ze Hajek asi spravil chybu a ja budem mat sancu sa v poslednych par kolach dostat pred neho. Nas niekolko kolovy suboj bol tvrdy, ale v ramci pravidiel. Nakoniec sa mi podarilo pred Hajeka dostat ku koncu posledneho kola a 3. miesto som uz nepustil z ruk.

Z mojho jazdeckeho pohladu to boli super preteky plne subojov - ako 1. tak i 2. pretek. U mna modra skoro bez problemov.

Z admin pohladu som si ztial vsimol par veci:


Brieska - preco si mal este k restriktoru 60kg balast? (asi si o tom ani nevedel... ale zakazane to nie je, Ghost by mohol nieco take pouzivat tiez )

Skiny - na niekolkych aut som nevidel povinne prvky...

Kokavec - co som cital a co som stihol letmo kuknut, tak ty si kapitola sama o sebe (sory za silne slova ale je to tak)... nevyzeralo to, ze si prisiel na preteky pripraveny a bol si nebezpecny pre ostatnych ludi, uvidime co s tym...

ostatne - zaznamy, stats atd... priebezne (nieco uz dnes)


Quote:
Originally Posted by Branislav View Post
Mimochodom preco v pravidlach nic neni o modrej vlajke ? to doslo len mailom ,ze? ten ajtak nikto necita
Ale je to v propoziciach... doplnene updatom pred pretekmi (v piatok) + na fore + v mailoch...
Quote:
Originally Posted by vsn View Post
jeste jeden dotaz ... start za SC ... asi jsem byl jedinej kdo si pred green flag nechal roztocit turbo takze se to asi nemuze co?
nie je to nikde zakazane
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #12
vsn
Newbie

 
Join Date: 18.5.2008
Posts: 44
Default

megin, posles prosim replay? ... mail jsem ti posilal v PM ... diky
vsn is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #13
Miloscz
Newbie

 
Miloscz's Avatar
 
Join Date: 15.5.2008
Location: Pelh?imov
Posts: 37
Default

Parádní závody a spojení t?ídy GT1 a GT2 mi nevadilo, jen by to cht?lo od n?kterých jezdc? t?ídy GT2 více ohledulnosti. Ve druhém závod? m? p?kn? prohán?l pan Škramlík no a nakonec se mu povedlo m? udolat v posledním kole . Ur?it? se t?ším na další ú?ast v Antiku.











KillerRaceTeam
Miloscz is offline   Reply With Quote
Old 28.9.2009   #14
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Quote:
Originally Posted by Masato View Post
jen by to cht?lo od n?kterých jezdc? t?ídy GT2 více ohledulnosti.
Taky by to cht?lo od jezdc? t?ídy GT1, aby se nehnali dop?edu za každou cenu a nejezdily jako cvoci, co práv? utekli z Bohnic
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2009   #15
Peppo
Newbie

 
Peppo's Avatar
 
Join Date: 13.6.2008
Location: Levice-Slovakia
Posts: 88
Default


Z admin pohladu som si ztial vsimol par veci:


Brieska - preco si mal este k restriktoru 60kg balast? (asi si o tom ani nevedel... ale zakazane to nie je, Ghost by mohol nieco take pouzivat tiez )

KUA a zase KUA ,to som si vobec nevsimol a mozem sa zaprisahat ze ani v sete som si to nevsimol ,to preto som mal take casy a nevedel som ako iny maju o sekundu k dobru ,dufam za na buduce si to vsimnem,ja blbec....
__________________
OMR-OLD MAN RACING , http://www.omr.tym.sk ,
Peppo is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2009   #16
turbosk
Newbie

 
turbosk's Avatar
 
Join Date: 28.4.2008
Location: Brezno
Posts: 20
Smile

Zavod 1: Štart bol dobrý a usadil som sa na prvom mieste. Po dlhych kolach "vedúceho" GT2 triedy som stratil ve?a ?asu pri "uhýbaní" GT1 a tak som pred koncom prišiel o pozíciu. Ciel 2. miesto - nad o?akávanie.

Zavod 2: Za?iatok - pred cielovkou kolízia jazdcov za SC, ale vyhol som sa - potom som išiel som pomaly ?alej. Po štartovnej ?iare som pridal a hold chyba hne? v prvej zákrute. Vyšiel som na tra?, ale pri výjazde som obmedzil som Fast Jardu - ve?mi sa ospravedl?ujem - nevidel som ?a. Bol som druhý v GT2 a "tla?il" som na Branislava bez valného úspechu. Tak som si šiel udržiavacie tempo, až prišli predbieha?ky GT2-GT1.
Ke? som zbadal ako Branislav jazdí po tráve sa mi ho podarilo predbehnú?. Branislav mal po "výlete" z trate stratu dos? ve?kú, tak som išiel udržiavaciu jazdu. Pri predbiehaní GT1-kou som zas na trávi?ku vyšiel ja, ale vedúce postavenie som si udržal až do cie?a.

Závod je zaujímavý - miechanina tried je dobré oživenie, aj ke? som bol proti tomu - omluva Megin .
turbosk is offline   Reply With Quote
Old 29.9.2009   #17
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by turbosk View Post
Závod je zaujímavý - miechanina tried je dobré oživenie, aj ke? som bol proti tomu - omluva Megin .
Netreba sa ospravedlnovat, kazdy ma pravo na svoj nazor... len je vo finale na nas (adminov) ako sa rozhodneme. Vzhladom na pocet prihlasenych sme ani nemali inu moznost ako spojit triedy na jeden server, inak by sme cup musleli zrusit.

Ja som isiel raz zahranicnu ligu s kombinaciou GTR/TBO na jednom serveri a tam to bolo fakt dost neprijemne (tie predbiehacky o kolo) a tak som si myslel, ze tu to nebude az take zle. Myslim, ze sa to napokon celkom dalo, verim, ze sa to casom este vylepsi vramci ohladuplnosti vzajomnej.

GT2-karov potesim, vasa trieda bude ozivena dalsimi jazdcami, prijali sme este dajake prihlasky (dve), kedze aj napriek ospravedlneniam sa niektori ani neozvali a server bol dost prazdny. To som ale ja osobne ocakaval.

Startovu listinu ale precistime az po druhom preteku (vramci pravidla 2x neucast bez ospravedlnenia a 'smitec' )
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Old 5.10.2009   #18
vsn
Newbie

 
Join Date: 18.5.2008
Posts: 44
Default

do kdy se musi odjet kvalifikace na druhy kolo? ... díky
vsn is offline   Reply With Quote
Old 5.10.2009   #19
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Quote:
Originally Posted by vsn View Post
do kdy se musi odjet kvalifikace na druhy kolo? ... díky
Kvalifikaciu spustime az v utorok vecer a uzavrie sa v piatok 23.59. Pred tym budete informovany aj mailom.

Edit: zmena terminu spustenia kvalifikacie - tucnym
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 5.10.2009 at 12:25. Reason: zmena terminu spustenia kvalifikacie
Megin is offline   Reply With Quote
Old 9.10.2009   #20
vsn
Newbie

 
Join Date: 18.5.2008
Posts: 44
Default

ahoj, dneska p?i tréningu mi um?el volant G25 ... mrknete prosím do postu jestli se s tím da neco delat ... zrovna když jsem se do toho dostaval

- http://forum.czechlfs.net/showthread.php?t=2520


díky
vsn is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:23.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.