Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Soubory > Média

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 15.9.2009   #1801
[F&F]Troy
Member

 
[F&F]Troy's Avatar
 
Join Date: 9.2.2009
Location: Praha
Posts: 147
Default

Zdar kluci, p?edem prosím o klid a zvažte p?ípadné komentá?e...

P?edem se vším souhlasím, jsem magor,blázen, kokot atd....

One of my classic working days

http://www.youtube.com/watch?v=zzEoD..._embedded#t=11
[F&F]Troy is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2009   #1802
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

se budes asi divit az ti pri tom predjizdeni ve meste nekdo zleva vyjede z vedlejsi nebo vybehne dite za micem... pak good luck vsem zucastnenym...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2009   #1803
[F&F]Troy
Member

 
[F&F]Troy's Avatar
 
Join Date: 9.2.2009
Location: Praha
Posts: 147
Default

Quote:
Originally Posted by Chaos View Post
se budes asi divit az ti pri tom predjizdeni ve meste nekdo zleva vyjede z vedlejsi nebo vybehne dite za micem... pak good luck vsem zucastnenym...
Tak to je práv? v?c která se mi nikdy nestane.......Na tohle si dávám fakt nejv?tší bacha. Tohle nebezpe?í si hodn? uv?domuju a na Jižní Spojce si p?ece jen d?ti nehrajou :-)

V?bec na všech místech kde jsou chodci bych takhle nikdy nejel :-)

Aspo? dík za první fakt dobrou p?ipomínku, p?ece jen n?jakem mozek tam mám a dokonce ho i používám, i když to tak ob?as nevypadá :-)))

Last edited by [F&F]Troy; 15.9.2009 at 16:24.
[F&F]Troy is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2009   #1804
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Quote:
Originally Posted by [F&F]Troy View Post
Tak to je práv? v?c která se mi nikdy nestane.......
Kez bys mel pravdu... bohuzel toto vetsinou ti lide rikaji a pak by vse nejradeji vratili
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2009   #1805
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Quote:
Originally Posted by [F&F]Troy View Post
Tak to je práv? v?c která se mi nikdy nestane.......Na tohle si dávám fakt nejv?tší bacha.
A to je bohužel práv? TA V?TA, kterou si ?íkali všichni ti postižení, nebo mrtví ...
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2009   #1806
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Quote:
Originally Posted by [F&F]Troy View Post
One of my classic working days
Ahoj, ni? v zlom, ale ?o presne som mal na tom videu vidie?? :-)

Ja som dnes kukol onboard z promo DVD Honzu Št?pánka, paráda, a pripomenulo mi to aj to bohovské tu linkované "?lov??e, asi pojedem rovn?". :-D
Substance242 is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2009   #1807
zipper
LFS Guru

 
zipper's Avatar
 
Join Date: 10.9.2005
Location: Brno
Posts: 1 601
Default

Nedávno jsem vid?l takové vtipné bezmozky, co si hust? vytunili felicii a jejich vrcholem bylo dupnout na brzdu, na plyn, na brzdu, na plyn a když se jim protá?eli kola, byli kingové. Nejvíc jsem se bavil, když jsem slyšel tu ránu za 10 minut V jednosm?rce se jim povedlo trefit auto zaparkované vedle silnice. Sm?la byla, že to byl mercedes. A ješt? v?tší sm?la, že p?ed ním byl strom. Majitele zmá?knutého mercedesu mi bylo líto, bezmozk?m jsem se up?ímn? smál To p?edjížd?ní ve m?st? jak ?íkal Chaos, to by sis mohl odpustit - 1:00 až n?kam kamsi, tam rozhodn? chodci být m?žou... Tv?j boj, v Brn? jsem snad v bezpe?í
__________________
Powerful Motorsport Team
Opera for better browsing
metal4ever, BLDC, last.fm
Core2Duo T7500 2,2GHz, 2GB RAM, ATI mobility radeon HD2600


zipper is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2009   #1808
Zdenek CZE
Senior Member

 
Zdenek CZE's Avatar
 
Join Date: 26.8.2008
Location: Plze?
Posts: 1 497
Default

Quote:
Originally Posted by jirka.svs View Post
...všichni ti postižení, nebo mrtví ...
Bohužel ve v?tšin? p?ípad? takhle skon?í ti nevinní a bezmozk?m se více mén? nic nestane. A nemusím chodit daleko. Cca p?ed dv?ma m?síci se nedaleko od nás stala nehoda. Jeden mladík jel se svojí milovanou a napadlo ho,že jí ukáže jaký je ?idi? a ve 120 zatáhnul ru?ku do zatá?ky. On to p?ežil, ale ta holka je bohužel mrtvá. Ale to už pat?í jinam...
Zdenek CZE is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2009   #1809
[F&F]Troy
Member

 
[F&F]Troy's Avatar
 
Join Date: 9.2.2009
Location: Praha
Posts: 147
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Kez bys mel pravdu... bohuzel toto vetsinou ti lide rikaji a pak by vse nejradeji vratili
To máš svatou pravdu......
[F&F]Troy is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2009   #1810
[F&F]Troy
Member

 
[F&F]Troy's Avatar
 
Join Date: 9.2.2009
Location: Praha
Posts: 147
Default

CHaos byl první, kterej napsal opravdu n?co co m?lo smysl, a já mu dal za pravdu. (A to ne?íkám pro to abych mu vlez do zadku, protože to tu založil, to bych napsal komukoliv z Vás). - bez uražky Chaoo

to video je 4x zrychlený.....

tady je ta jízda smrti jen než jsem odbo?il na Jižní spojku, což je prakticky dálnice, kde lidi nejsou!!!

http://www.youtube.com/watch?v=g6SHWnbf678


Dál už nic ne?ikám, protože Vám za prvé nic nevysv?tlim a za druhé ani nemám ?as na tyhle diskuze, který nikam nikdy nevedou. Hawk
[F&F]Troy is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2009   #1811
[F&F]Troy
Member

 
[F&F]Troy's Avatar
 
Join Date: 9.2.2009
Location: Praha
Posts: 147
Default

Jo a taky se kluci koukn?te jak na to Chaos upozornil,takhle se to d?la :-) To od všech ostatních sem tady slyšel jen že jsem debil..
[F&F]Troy is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2009   #1812
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Quote:
Originally Posted by [F&F]Troy View Post
Jo a taky se kluci koukn?te jak na to Chaos upozornil,takhle se to d?la :-) To od všech ostatních sem tady slyšel jen že jsem debil..
Pretože si hovädo, ktorému nemá cenu ni? vysvet?ova?. Takých ako ty zavrie? preventívne niekde od ?udí.
Ke? si predstavím, že niekto ako ty m?a alebo moju rodinu niekde zostrelí... Prisahám bohu, že potom by som si to s tebou vysvetlil už jedine ru?ne stru?ne.

Je to tak a nehovor mi prosím ?a sprostosti ako že vieš, že ti tam nikto nevbehne.

Len jedno by ma zaujímalo. Dôvod.
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2009   #1813
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Kdykoliv se muze nekdo muze objevit. Kdykoliv muz nastat necekana situace.
Uz se mi stalo, ze zenska strcila kocarek bez rozhlidnuti s ditetem do silnice. Samozrejme mimo prechod. A na vlhkejch kostkach se pekne brzdi. Auto co bylo prede mnou, zastavilo tesne pred kocarkem. Samozrejme, ze zenska nadavala ridici do .... a .... .

Kravinu muze udelat kdokoliv. Casto to ale byva posledni kravina.

Nejezdim ciste podle predpisu ale kdyz mam chut blbnout, tak jen tam kde nemuzu nikoho ohrozit a dobre vidim co je za zatackou.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2009   #1814
[F&F]Troy
Member

 
[F&F]Troy's Avatar
 
Join Date: 9.2.2009
Location: Praha
Posts: 147
Default

Quote:
Originally Posted by Woyta View Post
Kdykoliv se muze nekdo muze objevit. Kdykoliv muz nastat necekana situace.
Uz se mi stalo, ze zenska strcila kocarek bez rozhlidnuti s ditetem do silnice. Samozrejme mimo prechod. A na vlhkejch kostkach se pekne brzdi. Auto co bylo prede mnou, zastavilo tesne pred kocarkem. Samozrejme, ze zenska nadavala ridici do .... a .... .

Kravinu muze udelat kdokoliv. Casto to ale byva posledni kravina.

Nejezdim ciste podle predpisu ale kdyz mam chut blbnout, tak jen tam kde nemuzu nikoho ohrozit a dobre vidim co je za zatackou.

tak ukaž že jsi frajer ... Sejdem se a svezeš m? na to bych byl fakt strašn? zv?davej..... nemyslim rychle....úpln? oby? normál jízda...

M?žem u toho o tom trochu pokecat a myslim že zm?níš názor.


A když nezm?níš názor, tak mi klidn? piš horem dolem co jsem za debila atd a já budu držet hubu.

Nechápu tenhle p?ístup, že n?komu koho v?bec neznáš, napíšeš že je ***

To já bych si nikdy nedovolil.


P.S.romin, možná jsi mi ty p?esn? ne?íkal že jsem .... Ted už fakt nevim a hledat to nehodlam...

To jsem mluvil k tomu JAkub_MT

Last edited by [F&F]Troy; 15.9.2009 at 21:49.
[F&F]Troy is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2009   #1815
Spangler
LFS Guru

 
Spangler's Avatar
 
Join Date: 30.1.2006
Location: Kutná Hora, Praha
Posts: 3 251
Default

Mel bych dotaz: Proc radeji nevezmes auto a nezajedes si nejakou amaterskou rally (Milovice, ...), kde se muzes vyblbnout bez relativniho nebezpeci, ktere ti hrozi na silnici? Imho idealni reseni pro lidi, kteri radi spechaji.

Vsimni si taky prosim, ze zbytecne hrotis situaci a davas podnet lidem, aby ti opet na to neco napsali

konkretne myslim toto:

Quote:
tak ukaž že jsi frajer ... Sejdem se a svezeš m? na to bych byl fakt strašn? zv?davej.....
Abych nebyl za svateho, tak taky nejezdim vzdy podle pravidel, ale kdyz uz rychle, tak vzdy tam, kde riziko je nejmensi - rozhodne nemam v planu jezdit stylem NFS Underground jako ty. Jezdit jako prase v beznem provozu neni frajerina, neni to ani obdivuhodne, prakticky to zvladne kazdy lepsi ridic.

Aneb jak rika kolega z prace -> Jezdim tak, aby si ostatni nerikali, ze jsem pyca.

Zkus si na tohle vzpomenout az nekdy zase pojedes...
__________________
ACTUAL LINUX e-Racing Team
http://lfs.actual.cz

Last edited by Spangler; 15.9.2009 at 22:25.
Spangler is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2009   #1816
Dano V
Member

 
Dano V's Avatar
 
Join Date: 2.9.2008
Posts: 171
Default

dost mi tam zavadzala opierka hlavy ( : a urob nie?o s tou kamerou -maš to ve?mi svetlé, zle som videl na cestu dost to oslepuje
Dano V is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2009   #1817
Jakub_mt
Regular Member

 
Jakub_mt's Avatar
 
Join Date: 23.1.2007
Posts: 696
Default

Quote:
Originally Posted by Dano V View Post
dost mi tam zavadzala opierka hlavy ( : a urob nie?o s tou kamerou -maš to ve?mi svetlé, zle som videl na cestu dost to oslepuje
To tvorcu videa netrápi, jemu ide len o to aby sme sa tu nad ním roz?u?ovali. To mu asi robí dobre. Keby to robil pre rados? z rýchlej jazdy, nemal by za potrebu to natá?a? a hádza? sem. Takže sa chce iba predvies? a pokocha? ako nás roz?úlil. Ale najlepšie je to ignorova?, problém je, že na ceste to nie je také jednoduché .
__________________
S2 od 2. 1. 2008
Quote:
Originally Posted by Tukko (lfsforum.net)
Ramps, cool! Tell me what mushrooms you've been eating, I'd love to get some of those
Jakub_mt is offline   Reply With Quote
Old 15.9.2009   #1818
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Ahoj, ni? v zlom, ale ?o presne som mal na tom videu vidie?? :-)
To sem si taky rikal :-)
Nicmene nebudu tady rozvijet diskuzi vo nicem,pac takovejch hovad je..
rozhodne se neni cim chlubit kamo
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2009   #1819
Woyta
LFS Guru

 
Woyta's Avatar
 
Join Date: 17.5.2005
Location: Ho?ice
Posts: 2 813
Default

Quote:
Originally Posted by [F&F]Troy View Post
...
Uklidni se, zapal si cigarko, precti si jeste jednou a ukaz mi kde te v mem prispevku nazivam debilem.

Psal jsem o me ne zrovna prijemne zkusenosti z bezneho provozu a o tom, ze je lepsi pocitat se vsim moznym. Protoze kdokoli, ja, ty , ten blbec na motorce a dalsi muze udelat nejakou kravinu ktery muze byt tou posledni v zivote.

Staci prehlidnout rychle jedouci motorku. A ze to je vlemi snadne. Schvalne si vem propisku. Postav se k silnici. Pockej az pojede motorka. Natahni ruku pred sebe s tuzkou kolmo vzhuru, Tak aby se tuzka prekryvala s motorkou. Schvalne na jakou vzdalenost motorku uvidis.

Moje bezna jizda? V obci zalezi kterou casti projizdim. Pres namesti 30 (kostky, spousta chodcu ktery tam lezou bez rozmyslu do silnice). U skol podobne. Jinak se po meste loudam 50kmh. Na vyjmecnych mistach 55-60kmh. Mimo obec podle stavu silnice ale bezne tak do 100kmh. Vic jen kdyz predjizdim. Proc spechat. Abych byl na kruhaci pred HK o 3 auta vepredu? Na HK jsou casto kolony. Takze se uvelebim v sedacce a jedu na spotrebu. Nedela mi problem jet za kamionem. Nemusim ho za kazdou cenu predjet jako spousta dalsich ridicu.

Jsem zvedavej, kdy zacnes rikat, ze tak jezdim kvuli autu ktere nema vykon a musi tak byt logicky strasne nudne.
__________________
Intel E7200 OC 3,8ghz a stoupá, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative Sound Blaster Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Linksys WMP54G.EU, Logitech MX518, Logitech Driving Force PRO, Logitech VX Revolution, Ati Remote Wonder, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodni dilo: Laing DDC + XSPC Top, EK Supreme Acetal, EK 8800GZ FC, Alphacool Extreme II, Swiftech MCR320-QP, EK Multioption RES 250

Woyta is offline   Reply With Quote
Old 16.9.2009   #1820
[F&F]Troy
Member

 
[F&F]Troy's Avatar
 
Join Date: 9.2.2009
Location: Praha
Posts: 147
Default

Quote:
Originally Posted by Spangler View Post
Mel bych dotaz: Proc radeji nevezmes auto a nezajedes si nejakou amaterskou rally (Milovice, ...), kde se muzes vyblbnout bez relativniho nebezpeci, ktere ti hrozi na silnici? Imho idealni reseni pro lidi, kteri radi spechaji.

Vsimni si taky prosim, ze zbytecne hrotis situaci a davas podnet lidem, aby ti opet na to neco napsali



Abych nebyl za svateho, tak taky nejezdim vzdy podle pravidel, ale kdyz uz rychle, tak vzdy tam, kde riziko je nejmensi - rozhodne nemam v planu jezdit stylem NFS Underground jako ty. Jezdit jako prase v beznem provozu neni frajerina, neni to ani obdivuhodne, prakticky to zvladne kazdy lepsi ridic.

Aneb jak rika kolega z prace -> Jezdim tak, aby si ostatni nerikali, ze jsem pyca.

Zkus si na tohle vzpomenout az nekdy zase pojedes...
Jo ty voe....

Sorry ale zajímavá je jedna v?c.... Projezdil jsem k?ížem krážem celou evropu. A nikdy se mi nestalo, že bych n?kde n?co podobného musel d?lat.
Všude všichni normáln? respektujou pravidlo jsi rychlejší a daj ti prostor, Já osobn? s tím taky nemám žádnej problem, prost? když to jde tak uhnu a ne?ešim že je tam 80 a on jede 100... A u nás t? blokujou a d?laj x dalších sra?ek. Ale jasné já jsem ta ****.

Víš mám fakt docela dost práce a na r?zných místech v Praze. Proto kolikrát celkem sp?chám..... Bych t? cht?l vid?t po p?l roce......bys už možná mluvil trochu jinak, než takhle.

Když jsem videl tvoje vymazlený videa, tak te o?ividn? nic netla?í....

A amatérská rally. Nic bych si nep?ál víc v život?, než si takhle n?kde zazávodit. Bohužel nemám tatínka ani maminka, který by mi dávali prachy a na vše si musim vyd?lat..... NA to fakt nemám...

Last edited by [F&F]Troy; 16.9.2009 at 01:59.
[F&F]Troy is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 01:18.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.