Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > KxR Racing Days 2011/2012

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 5.2.2012   #1
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default Race 4

Race 4 tiskovka
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2012   #2
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Q: Zajel jsem skoro svoje maximum,ale stacilo to jen na 7. místo
R1: Od startu tvrdé souboje s K?ížem M. a to po celou dob závodu,nervy na dranc,dojezd 6 flek.
R2: Start ze 3. místa,super,za zády op?t K?íže M.,op?t souboje,pak se mi povedlo poodjet a bojovat s Dufkem o první pozici,ale jak se ?íká,když se dva perou,t?etí se sm?je,p?edjel m? i K?íž a dotáhl se Drda,t?žké souboje o 3. místo,bohužel m? na výjezdu ze zatá?ky lehce ?uknul,dojel m? Jurák a p?i souboji s ním mi první trojce poodjela a už jsem je nedokázal dotáhnout,dojezd na krásném 4. míst?,jen škoda,mohl být boj o bednu.
Dnešek byl super,ale už na to asi nemám nervy :-D
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2012   #3
salik1992
Member

 
salik1992's Avatar
 
Join Date: 30.4.2011
Location: Brno
Posts: 278
Default

Q: Zajel jsem sv?j PB s XFJ -> 18. místo.

S: V první zatá?ce jsem byl oto?en. Pak jsem se hnal dop?edu, ale ve vlásence ve druhém sektoru m? F. Vojtáš p?ehlídl a abych zabránil kontaktu, volil jsem trávu. Dojezd 23.

L: Ze za?átku se da?ilo. Pak m? uprost?ed zatá?ky vypadl force feedback a já skon?il v hodinách. Pak jsem se zase za?al dotahovat, ale p?i p?edjížd?ní Maryšky jsem byl vytla?en a skon?il v ka?írku. Poslední t?i kola pak nádherný souboj s Flamem. Klobouk dol?, co ty si s tím UFJ dokázal. Celkem 21.
salik1992 is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2012   #4
Jirka24
Newbie

 
Jirka24's Avatar
 
Join Date: 25.9.2008
Posts: 42
Thumbs up Replaye

Chlapi, ho?te sem n?kdo prosím vás replaye, aspo? z toho 8kolovyho závodu. Chcu ud?lat rychlovýsledky bez zapo?tení trest?. Díky.
__________________
Ag Jirka Cz
Asphalt Guys Cz
www.asphaltguys.cz
Jirka24 is offline   Reply With Quote
Old 5.2.2012   #5
Logical
Member

 
Logical's Avatar
 
Join Date: 7.8.2010
Location: Praha
Posts: 219
Default

replaye: http://dl.dropbox.com/u/31067450/ky_kxr.zip

Uz pred zavodem jsem vedel, ze to bude pro ufr tezky, ale ze me na rovince bez namahy predjedou ctyri xfr najednou, to bylo na me opravdu moc. Uz aby tu bylo Fern Bay.
__________________
twitter.com/jCharv
SteamID: jcharv
Logical is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2012   #6
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Dnes opět pouze 2. závod kvůli Super GT, takže nic moc najeto. Díky moc Klouczechovi za set

Na začátku jsem měl kolizi s Maryškou, takže propad na konec; nejspíš moje chyba, neměl jsem přesah atd. atd., taky se omlouvám Bondovi (P. Štengl), že jsem ho tímto celkem odepsal.

Pak, jak říkal salik1992, pěknej souboj, ale UFR na XFR na top speedu nemá. Super souboj
__________________
Flame
Flame is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2012   #7
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Kvlada vysla podle planu a ikdyz se cas moc nepovedl tak 2. misto

R1: start za Lubikem na vnitrku coz sem vyuzil, dostal se na 1.misto a pak uz sem se jenom potil a drzel Lubika za sebou, ke konci sem trosku cuknul a mel trochu klid, dojezd na 1. miste, supa

R2: start z 8., po prvnim kole sem byl najednou 4. a pak zacal nekonecnej boj s Barancikem, super souboje, prehazovani pozic az nakonec sem tam zajel trosku tvrdejs a dostal se pod nej, promin ale jinak to uz neslo branils jak pes , navic sem cekal ze to stihnu ale vyneslo me to dal nez sem chtel. Pak nekonecny krouzeni za Krizem a prvnim Dufkem, nemoh sem je zaboha stahnout az par kol pred koncem se mi podarilo dotahnout na Krize ktery jeste i chyboval a dostal jsem se pred nej. Pak pokus stahnout Dufka,coz se mi povedlo az kolo pred koncem a to uz nestacilo na predjeti, v cili 2.

Celkove spokojenost, dobrej zavod s dobrejma soubojema.
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2012   #8
Petersbond
Member

 
Petersbond's Avatar
 
Join Date: 14.11.2009
Location: near Plze?
Posts: 275
Default

Q - utahanej jak kot?, ale cht?l jsem jet, KY jsou moje nejlepší trat?
10 místo

R1 - na oválu 2 kola mi to spadlo na lištu, velká omluva všem a hlavn? L. Vivialovi za sest?elení, ale mohl jsi pokra?ovat né?? Zkoušel jsem s tou krabi?kou dojet kolo do pitu, ale po oprav? byla spojka stále v pr...., takže konec nad?jí

R2 - start z posledního místa (27), snad dám aspo? UFR
za?al jsem se prokousávat dop?edu, ale ve druhém kole šel Flame naštorc, já do n?j a ješt? ?elní náraz do zdi , a hned ztráta kontaktu s polem (10s), takže znovu odzadu, nakonec 16. místo,

chyb?la ješt? tak hodina o mohl jsem být i líp
Petersbond is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2012   #9
martin.jrk
Newbie

 
Join Date: 2.1.2009
Location: Zlín
Posts: 30
Default

Q: Úpln? ne?ekan? 5. místo. Zajel jsem skoro svoje PB takže spokojenost.

Sprint: Hned po startu jsem získal 2 místa. Pak souboje Lubikem (Dvo?ák.L) a s Leco.L, potom znovu s Lubikem kdy to bylo hodn? t?sný, tak jsem už radši dokroužil. 3.místo ,není možný.

Long: Jen díky kolizi na oválu jsem se dostal na 5 místo . Pak snaha dojet ?ty?i p?edemnou a ujet Jirkovi(Reich.J):-). Nakonec se m? to díky souboj?m ?ty?ech vep?edu poda?ilo. Dostal jsem se, jen díky ?ukanci p?edemnou, p?ed Tomáše(Baran?ík.T),ale hned v další zatá?ce jsme si zase prohodili pozice:-) a v další jsem šel pozd? na brzdy a vyjel do ka?írku. Propadl jsem se asi o 2-3 pozice. Pak až do konce souboje s Lubikem, Jirkou (p?vodn? cht?l jet za tebou aby jsi m?l prostor :-D a ujeli Lubikovi, ale pak se za?al Lubik p?ibližovat tak jsem cht?l na oválu n?jak navzájem využívat slipstreamu a n?jak to nevyšlo :-D)a Suffrym (Tichý.M). V posledních kolech už bylo auto hrozn? nedotá?ivé (pneu a pochroumaná geometrie), takže 9 místo.

Ale zatím nejlepší závod jaký jsem jel.
martin.jrk is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2012   #10
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 5.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Rozbitej jak cikánský hra?ky jsem se rozhodl jet.

Q: Ne?ekal jsem, že na tom budou UFR tak bídn?.
R1: Po startu jsem dostal pár krásných š?ouchanc? do zadku a šel málem na budku. Díky F. Vojtášovi a M. P?indovi.
Následoval souboj s Lalou a Ji?ím Reichem, kde jsem neusp?l a do konce závodu se pral M. Kimlou o každý met. Sorry za pár incident?, který vznikly mou vinou.
R2: Musel jsem restartovat volant, akorát se mi z rozsahu 400 stalo 180, takže skv?lý zážitek z jízdy.
Start zase masakr, ale m?l jsem celkem št?stí. Pak jsme s Lalou dávali bumpdrafting, který nepomáhal. Dop?edu ( 2. desítka ) jsem se dostal hlavn? kv?li kolizi na oválu ve druhém kole. Ve ?tvrtým kole m? p?edjeli 4 XFJ na oválu jako nic . Sorry L. Dvo?ákovi za nedob?d?ní.
Pak trvdý souboje s F. Vojtášem, ketrý jsem našt?stí p?ežil, ale ud?lal jsem chybu a propadl se na 14. místo, kde jsem zase bojoval s M. Kimlou až do konce závodu.

Celkov? to byl dost náro?ný race s tvrdýma soubojema. Musel jsem se hodn? uklid?ovat na rovince, když m? za?aly p?edjížd?t XFJ.
N?jaký body snad budou.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2012   #11
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Rodo: však už spolu n?jakou dobu soupe?íme a víš že v defenziv? držím jak pes ,ale v poho,plechy ne?eším a o další pozice jsme nep?išel a v souboji s tebou o 3. místo by m? stejn? d?ív kleplo,24 kol bych s takovýma nervama asi nedal :-D
Jurák:zapom?l jsme ti pogratulovat,ješt? nemám zažitý vaše jména tak ani kolikrát nevím kdo je kdo :-D
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2012   #12
xxmartin
Newbie

 
Join Date: 5.6.2010
Posts: 38
Default

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Sorry za pár incident?, který vznikly mou vinou.
Nevím teda že by jsi zp?sobil n?jaký incident:-), v t?ch soubojích a n?kolikrát vym?n?ných pozicích to bylo bez kontaktu snad, až na ten jeden ?ukanec po sjezdu z oválu. Ten ale pro nikoho nic neznamenal a pokra?ovali jsme vedle sebe.

V tom longu jsem t? já jednou ?uknul p?i nájezdu na ovál, ale našt?stí si to ustál:-) To jsem pak ubral plyn aby ses vrátil p?ede m?. Ke koncil jsem se už nemohl do?kat cíle:-) Už jsem n?jak klouzal v zatá?kách a m?l problémy zajet pod 1.56. O kolo víc a mohlo to být jinak :-)
xxmartin is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2012   #13
Puma
Member

 
Puma's Avatar
 
Join Date: 16.7.2009
Posts: 465
Default

V den závodu jsem zapnul po dlouhé dob? LFS
Q: Nic moc, ale Q mi nikdy nešli
S:Po startu jsem se probil dop?edu, ke konci krásné souboje s Ji?íkem a s Lálou.
L:Luxusní start, první kola jsem se propracoval až na 7. místo, v 7. kole souboj s Jirkou, podlehl jsem a dotáhla m? skupinka, rval jsem se a to se mi vymstilo, v 7. zatá?ce se vedle m? nacpal J. Dob?anský který nezvládl ?ízení a poslal m? do hodin. Poslední, stíha?ka na Flame ale ve 20. kole bouda a spec.

Opravdu nechápu J. Dob?anského (Kopec) že cht?l v této zatá?ce p?edjížd?t, pokazil tím závod nejen sob?, ale i m?..
__________________

|ALTP8 Baby GTR- 14.|1. CZ LFS Liga 2010- 53.|
Puma is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2012   #14
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Q: Moc se nedarilo, v predposlednim kole jsem se dokonce fackoval za zpackany super kolo. V poslednim moznym kole jsem to ale konecne poradne trefil a PB jsem si neprekonal jen proto, ze jsem ho predtim zajel s pomoci dragu. Presto az 21. pozice

S: V pomaly pasazi jsem dostal nekolik kopancu, ale ustal jsem to. A pak zacly souboje. V jednu chvili s Klouckem, ale hlavne s Pumou a Jirkou. Na ovalu to kolem me dycky litalo zleva, zprava a kdyby mohli, vemou me i spodem a horem. O to vic jsem to musel hrnout v zatackach. Vsecho ale cisty, super. Nakonec 15. flek, coz bylo hodne prijemny prekvapeni.

L: Uz od zacatku jsem delal drobny chyby a tady i se i ta nejmensi chyba hned vymsti, a tak jsem ztracel jedno misto za druhym. HonzaNB zaslouzi omluvu, pze jsem ho nesikovne postrcil a prisel tak o jedno misto.
V 5. kole jsem se snazil az moc, zavadil jsem o Salika a odrazilo me to mimo trat tak nesikovne, ze jsem se okamzite propad na konec a ztratil uplne kontakt s celym polem a tim padem sanci na aspon uchazejici vysledek. Nemel jsem vubec naladu krouzit na chvostu a sbirat pripadny odpadliky, tak jsem se hodil do pozorovani.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote
Old 6.2.2012   #15
kremilekcz
Member

 
kremilekcz's Avatar
 
Join Date: 30.12.2008
Location: Most
Posts: 134
Default Kyoto Ring – Natinonal

tak par slov

Q: nejel jsem 14 dni ale trat jsem trochu znal i tak 25 místo nic moc

Sprint: t1 blazinec jako vzdy asi nejvic to tam chytal od vsem klouzech se divim ze to ustal a jinak to slo

Long: chvilku dole pak nahore a pak dole pekny zavody s Dobranským sic na plechy ale pohoda

pro Tomanec.J .... az budes nadavat koukni se jak to tam bylo Charvat tam vjel na brzdy na posledni chvili a pak po dobrzeni to dostal od tebe zezadu a až si ho tam vyndal pak si to dostal ode mne protoze ja už to tam rovnal a pak te dorazil klimla .. Mas k tomu co dodat ?

Pro dr.cooola nahraj si ten skin na lfsworld
__________________


http://www.301.cz nejlepsí simulátor od Force Dynamic

S2 od Apr 2008
Volant: Logitech G25

kremilekcz is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2012   #16
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

q: Byl jsem docela prekvapanj, jak vyrovnana kvlada byla. Sice jsem se k PB zdaleka nepriblizil, ale i PB by mi stacilo tak nekam na 8mé misto. Takhle jsem startoval z 12té pozice.
S: start povedeny. Hned jsem ziskal dve pozice. Pak trochu stouchana (rekl bych v ramci pravidel). Podarilo se mi ziskat dalsi dve pozice a jeste k tomu se trochu utrhnout. V zaveru mocne dotahoval Tichy O., ale uz to nestih. Uf, se stestim osmy, takze pole do dalsiho zavodu.
L: Start z prvniho neni vubec vyhoda na tomhle okruhu, tak jsem se obaval ze do prvni zatacku se hrozne propadnu. Nastesti jsem si pohlidal vnitrek a do prvni zatacky jsme byl porad prvni. Ve 4-5 kole se prede me na chvili dostal Tomas, ale hned jsem mu to vratil. Navic musel bojovat a tim jsem si udelal mensi naskok. Pak se mi darilo zajizdet pekny casy a nikdo se ke mne na dostrel nedostal. Az 3 kola pred koncem jsem koukal do zrcatek, jak Rodo bojuje s Krizem a malem jsem se nevesel do zatacky. Tim se dostal i Rodo na kontakt, ale uz nic nestih. Dve kola jsem si to pohlidal a byl konec. Jet se jeste tak o dve kola vice, tak verim ze me da.

Tohle tedy bylo moje prvni "velke" vitezstvi v cupu. Tesil me muj vykon v druhem zavode a vysledek jeste vice

mimo zavod: Navrhuji vyrazeni Tomance z cupu. Uznavam, ze kdyz nekdo dostane ranu 2x po sobe, ze je to neprijemny, ale vadi mi zpusob vyjadrovani na serveru, navic v zavode!!!

Last edited by mufisto; 7.2.2012 at 00:06.
mufisto is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2012   #17
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by mufisto View Post
mimo zavod: Navrhuji vyrazeni Tomance z cupu. Uznavam, ze kdyz nekdo dostane ranu 2x po sobe, ze je to neprijemny, ale vadi mi zpusob vyjadrovani na serveru, navic v zavode!!!

to uz sme resili a shodli jsme se na tom samém, takovýdle vystupování sem nepat?í, má se to napsat slušn? a ne v závod?
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2012   #18
Rodo
Regular Member

 
Rodo's Avatar
 
Join Date: 6.1.2010
Location: Most
Posts: 530
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Rodo: však už spolu n?jakou dobu soupe?íme a víš že v defenziv? držím jak pes ,ale v poho,plechy ne?eším a o další pozice jsme nep?išel a v souboji s tebou o 3. místo by m? stejn? d?ív kleplo,24 kol bych s takovýma nervama asi nedal :-D
tak tak , bylo to super, uz i tim ze vim ze se vedle tebe nemusim bat a muzu bojovat i do zatacek a vim ze tam pudem opatrne ale presto tvrde, a je uz tady spousta takovejch jezdcu, oproti tomu jsou i taci vedle kterejch se bojim ject i po rovince , ja sem asi takovej zlatej stred , ale bojuju s tim
Rodo is offline   Reply With Quote
Old 7.2.2012   #19
Tomas Ag CZ
Regular Member

 
Tomas Ag CZ's Avatar
 
Join Date: 8.3.2008
Location: St?íbro CZ
Posts: 567
Default

Quote:
Originally Posted by Rodo View Post
tak tak , bylo to super, uz i tim ze vim ze se vedle tebe nemusim bat a muzu bojovat i do zatacek a vim ze tam pudem opatrne ale presto tvrde, a je uz tady spousta takovejch jezdcu, oproti tomu jsou i taci vedle kterejch se bojim ject i po rovince , ja sem asi takovej zlatej stred , ale bojuju s tim
Jsem rád,že jsi to tak napsal,když ?lov?k ví co m?že ?ekat od druhýho,hned se jezdí lip,a hlavn? se pak m?žeš kochat záznamem a t?šit se na daší závod,už jsem to zažil s Lálou ve m?st?,když jsme vedle sebe ?ezali zatá?ky a každej tvrdil jak to nejde,na takový momenty vzpomínám rád,jinak si myslím že jsi o dost víš než zlatej st?ed
__________________
Asphalt guys
asphaltguys@asphaltguys.cz
S2 licence od 03.2009
Asphalt guys facebook
Volant:Logitech G27
PC:Zákl. Deska MSI ZH77A-G43,CPU Intel Core i5-3470K 3.4 GHz,16 GB DDR3 Ram,Graf. karta MSI GeForce GTX 560Ti Twin Frozer II OC 1 GB DDR5 Ram 256 bit,zvuk. karta ext. Nativ Instrument Komplet Audio 6,monitor BenQ G2220 22" Full HD,systém Win 7 professional 64 bit

Last edited by Tomas Ag CZ; 7.2.2012 at 15:47.
Tomas Ag CZ is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 11:56.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.