Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Archiv > Týmová bitva 2007

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 12.11.2007   #1
Bigman
Member

 
Bigman's Avatar
 
Join Date: 6.6.2007
Posts: 200
Default Týmová bitva BF1@WE - tiskovka

Na destruction derby mi pripada Flatout lepsia volba
v skratke no comment
__________________
InSeRT>BIGMAN

Independent Slovak eRacing Team | www.in-sert.php5.sk

Bigman is offline   Reply With Quote
Old 12.11.2007   #2
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q:1, kupodivu... Ale ten vítr svi?a.

S1: vítr op?t tragédie, bál jsem se jet. Po startu m? p?edjel Felix, ale po pár kolech ud?lal chybu, takže jsem p?evzal vedení. Za mnou jel Kid, ale ten taky chyboval, takže jsem se ocitil sám vp?edu o 15 vte?in. A to byl dost velký náskok na to, abych si v posledním kole mohl dovolit jedny hodiny. Takže 1.

S2: po startu z 7. místa to vypadalo ok, ale v T1 se t?sn? p?ede mnou srazil Kid s Jimikem a já byl bez šance na reakci... Auto na kaši, nucený pit, velká ztráta. Pak jsem se n?jak dostal na 5. flek a v posledním kole dal nejrychlejší kolo.

L: Start 5, rychle jsem se zázra?n? dostal na 3. místo a za?al dotahovat Jimika. Byl jsem po?ád dost daleko za ním, když najednou na rovince za 2. splitem zabrzdil strašn? brzy a já to do n?j napálil. Bylo to tak rychlý že sám nevim jak se to mohlo stát... Omlouvam se. ?ekal jsem než se vyhrabe z písku, ?ímž jsem dal Felixovi vp?edu obrovský náskok. Ale to mi ani nevadilo, sice jsem se oproti v?erejšku v jízd? s F1 zlepšil, ale rozdíl je asi takovej že jsem posko?il z levelu 0 na level 1. A pak se to za?lo totáln? s*át. Jednou se to v zatá?ce chovalo tak, podruhý onak... Ten vítr se v?bec nedal p?edvídat. Výsledkem toho byly 2 výlety mimo tra?, p?i?emž poškození p?i druhém bylo fatální, takže jsem musel skon?it. Sypu si popel na hlavu, všechno je to moje chyba. Netrénoval jsem skoro v?bec na FIJA ani na dnešní bitvu. Totáln? m? zasko?il vítr. Kdyby se jelo bez n?j, na 99,9% by to bylo z mojí strany v pohod?. F1 a vítr nikdy víc.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote
Old 12.11.2007   #3
SIR
Regular Member

 
SIR's Avatar
 
Join Date: 22.7.2004
Location: LB City
Posts: 813
Default

reknu to jednoduse, puvodne jsem nemel vubec jet, ale i tak jsem nastoupil s minimalnim treninkem oproti ostatnim, kteri jeli uz vcera.
kvali - neodjel jsem ani kolo
sprint1 - tusim, ze 7. takze uspech, ze jsem dojel
sprint2 - stejny jako sprint1, jen jsem byl asi 6.
long - slo to do doby, nez nam vypli proud asi na 1s a zase nahodili

PS: sprint2 jsem dojel bez tlumicu
PS2: pro zajimavost mam screen -> http://pabush.ic.cz/screeny/tb_bf1_crash_onboard.jpg
SIR is offline   Reply With Quote
Old 12.11.2007   #4
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Q: 3., nasadil jsem R2 a slo to v pohode

R1: I pres dva vylety jsem dojel druhy.
R2: Jak uz napsal Ghost, dostal jsem to z boku, auto na srot, nez jsem se doplazil do boxu, tak jsem byl predposledni. Tak nejak jsem to chtel dokrouzit, kdyz jsem v predposlednim kole videl Saliho, jak lezi na "strese". Chtel jsem ho otocit, ale ve vysledku to nebyl dobry napad: ja kolama vzhuru, Sali sice na kolech, ale za barierou.

Long: Na startu jsem zustal chvilku stat, abych se vyhnul pripadny hromadny bouracce. Vyplatilo se, po prvnim kole 8., za chvilku uz ani nevim jak 4. Potom prede mnou dva udelali chybu. Nekolik kol jsem krouzil druhy za Felixem, ten to pak taky roztocil, takze do pitu jsem jel prvni. Naskok jsem mel luxusni, 16s, ale jak blbec jsem nevzal dost paliva. Vsiml jsem si toho 7 kol pred koncem. Jel jsem pak jak snek, Jeste v poslednim kole to vypadalo nadejne, ale nakonec me pred druhym splitem Felix dal... ale asi by me dal i tak, protoze na cilovku jsem najizdel s 0,1 paliva a rychlosti 150. I tak je druhy misto dobry, i kdyz....,

edit: Aspon vim, jak se citil Damon Hill v Madarsku 1997, kdyz s Arrowsem prisel taky v poslednim kole o vitezstvi....
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank

Last edited by Kid222; 12.11.2007 at 23:21.
Kid222 is offline   Reply With Quote
Old 12.11.2007   #5
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

mno takze:

Kvali co slo to slo asi 9 misto tusim

1. sprint: skolacek jak svina studeny pneu a sfouknul me vitr a moje klouzani po trave zavarilo minimalne trem dalsim jezdcum. bohuzel na pneu na formuli toho v trave moc neudbrzdim kort kdyz se tocim dokolecka dokola. takze sry. pakuz jen posteni na modrou snad v klidu a psoledni z tech co dokoncili asi 12

Druhej sprint, jedu pomalu v klidu uhejbam najednou ghost na boku predemnou bum pak bum ze zadu a sem v pisku 4 kola se hrabu ven a v cili zase psoledni z tech co dojeli.

Do longu sem poprosil o start z posledniho. Ten sep odaril a pohyboval sem se celi zavod az do 36 kola v top 5 kdym e predjel sali dojel sem na kransem 6 miste cili supa

dik az race BF1 je pekna mrcha
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 12.11.2007   #6
Tairo
Administrator

 
Join Date: 26.9.2004
Location: Plzen
Posts: 1 668
Default

ac jsem nastoupil do zavodu bez treningu, tak v prvnim sprintu se mi vedlo podezrele dobre. A taky ze dobrou pozici v prvnim sprintu jsem si vybral stesti pro zbytek zavodniho vecera. Parkrat jsem se sklouznul mimo asfalt, nastesti bez nasledku pro ostatni, az to prislo - ve druhem sprintu bigman vyjel trosku mimo trat v T3, zpomalil na 240km/h a protoze jsem takhle nizkou rychlost v tomhle useku od nikoho necekal a byl jsem za nim dost blizko, tak jsem stihnul slapnout na brzdu az ve chvili, kdy nas delily centimetry a na zabraneni havarie bylo pozde. Timto se mu omlouvam.

Pred startem do longu jsem v poslednim zlomku vteriny zmenil "ready" status a skocil do garaze, protoze jsem spatne spocital benzin a dosel by mi cca ve truhe tretine. Takze dolit jeste trosku benzinu a jel se hlavni zavod, ve kterem jsem naprosto ztracel prehled, kdo je prede mnou, kdo za mnou, takze jsem se snazil jet tak, abych dojel.

Jinak musim rict, ze az na vyse popsany incident jsem se cely zavod dobre bavil, i kdyz se nasel sem tam nekdo, koho bych vytroubil, mit ve formuli klakson (priste si vezmu s sebou alespon frkacku ).
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . .Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o. . . . . . .
Jabber:
tairo(zavinac)jabber.actual.cz

Last edited by Tairo; 12.11.2007 at 23:43.
Tairo is offline   Reply With Quote
Old 13.11.2007   #7
Agarash
Moderator

 
Agarash's Avatar
 
Join Date: 25.7.2004
Location: Pelh?imov
Posts: 1 996
Default

Nejhorsi zavodni vikend se protahl az do pondelka. Dnes me na rozdil od vcerejska zardila technika. Nejdriv se prohloubily lagy pri nacitani skinu do pameti a nakonec asi 3x disconnect. Proste fiasko. Doufam, ze jsem si v lfs uz smulu vybral a ted uz to bude jen lepsi.
__________________
I used to live for speed. Now iRace. www.nfinityesports.eu
Agarash is offline   Reply With Quote
Old 13.11.2007   #8
jirka.svs
Member

 
Join Date: 4.11.2007
Location: Ústí n.L. Czech
Posts: 484
Default

Do dnešní "TB" jsem nastupoval stejn? nervozní jako v?era na "FR" (možná víc)
Monopost BF1 je skute?n? náro?ný stroj a zvládnutí chce trochu zru?nosti.
Nejsem zdaleka tak rychlý jako "ufouni" ale se svými výsledky absolutní spokojenost. M?j cíl dojet všechny závody se splnil, myslím, že jsem nikomu
nezp?sobil problémy, až na Chaose, kterému jsem "zava?il" v druhém race hned v 1.kole za druhým splitem v šikan? (vy?ešeno hned po závod? - ok).
Vítr dnes ud?lal své !!! Asi všem.
1.race - katastrofa, výlety mimo tra?, hodn?, ale 8.místo (spokojenost)
2.race - da?ilo se mi, trošku jsem si zvykl na vítr, 3.místo (suprrr, BEDNA)
Long - taky výlety mimo tra?(ale málo) a hodiny, 7.místo (paráda)

GRATULACE VŠEM

Last edited by jirka.svs.; 14.11.2007 at 17:21.
jirka.svs is offline   Reply With Quote
Old 13.11.2007   #9
max.3
Newbie

 
max.3's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Posts: 40
Default

Ahoj.

Tak m? se dnešní závodní ve?er moc líbil.

1.sprint - Diskvalifikace nepochopil sem že za p?ekro?ení rychlosti v boxech nesta?í jen vykonat trest projetím ale i zastavením.

2.sprint - Nikam sem se nehnal po zdárném jakž takž vyhnutí všem kolizím p?ede mnou /a že jich bylo/ krásné 4.místo

Long - Snažil sem se op?t nikam nehnat hned po startu a vyplatilo se. N?kolika kolizím p?ede mnou už sem se sice nesta?il úpln? vyhnout ale byl to jen tuk v male rychlosti tak auto z?stalo celé. Dotáhl sem se na Runningmana a s tím jsme svedly nádherné souboje. /DIKY/ Nakonec se mi poda?ilo moc nechybovat a skon?il sem na na bedn? 3-tí.

Díky všem za p?kné závody.

PS: škoda t?ch velkých kolizí.
__________________
max.3 is offline   Reply With Quote
Old 13.11.2007   #10
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Tak vecer jsem trenoval asi do 19.00, a to vse jelo. Pak jsem kvuli LFSRelax nainstalil .net a když sem pustil LFS tak se mi nespojilo s hlavnim servrem. Zjiš?oval jsem co a jak a to už bylo 20:05 a za?al jsem panika?it. Na ICQ byl Woodbine a tak jsem zjiš?oval jestli se mu to spojí. Spojilo. Tak jsem odinstalil .net, preinstalil LFS, prekopal firewallu, antivir, .... a furt nic. Internet totiž jel, ale ani LFS, pak ani TS nic. Nakonec jsem zavolal providerovi a buch - jeli na nouzove lince a tak jedine co slo byly maily a web. Sice byl zrovna na stožáru a v dešti a v?tru to spravoval, ale než se jim to povedlo, stihl bych akorát tak stupn? výt?z?. Trenování na HO..O! ... ale alespo? sem si vy?istil kompl.
ToFire is offline   Reply With Quote
Old 13.11.2007   #11
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

V prvom rade musim podakovat Attimu za set na long.
Nesli sme Fija race a tak som zacal jazdit westhill s BFkom len v pondelok. Vzhladom na bezpecnost svoju aj ostatnych som zapol trakciu v sete od Attiho na max. Sice vyjazdy zo zakrut boli zalostne pomale ako aj starty, ale to vsetko vyrovnala relativna stabilita (na pocet odjazdenych kilometrov)

Vzhladom na uvedene skutocnosti som s vysledkami spokojny. Skoda len prveho sprintu ked vela ludi malo problemy. Ja som este 5 kol pred koncom vdaka pomalej a bezpecnej jazde sa drzal okolo 6. miesta. Mal som okolo 8 sekund naskok na grupu zamnou. Moc som zacal sledovat rozostupy a mapku, co sa mi stalo osudnym a zopar hodinami a vyletmi mimo trat som sa pripravil o pekne umiestnenie.

BTW: Statistiky uploadnute: http://www.in-sert.php5.sk/teambattle/
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:49.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.