Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Live For Speed > Pro za?áte?níky

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 18.8.2007   #21
BJ-Hawk2
Newbie

 
BJ-Hawk2's Avatar
 
Join Date: 16.5.2007
Location: Most, North Czech or North Bohemia
Posts: 88
Default

Kupte si G25, kde máte spojku.
__________________
STAV V LFS: Vymýšlení nového teamu

Rubrika Hledám

Hledám schopného jezdce se zájmem o LFS, který umí vytvá?et a starat se o WWW stránky a o Server v S2, za ?lena do týmu [Sun] Sunteam. Jediná podmínka um?t ?esky nebo slovensky. Zájemci hlaste se na SZ.
BJ-Hawk2 is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2007   #22
sonyk
LFS Guru

 
sonyk's Avatar
 
Join Date: 16.3.2005
Location: Obcov
Posts: 4 425
Default

a ty volant mas?

jinak jezdim s pomocnikama pac zezecatku pro me bylo moc veci najednou a bez spojky sem nejak ten plyn neresil.ale az budu mit vic casu(az bude mit pritulka zkousky) tak vypnu pri razeni podrazeni a zkusim jezdit.nemyslim si ze budu pomalejsi, ale bojim se o motor ze budu ze zacatku dost vytacet uvidime
__________________
ESCARGOT Racing Team ?len skup. "W2SX"používám nastavení voz? a se?ízení motocyklu od XEDOX engineering

ALSC XRR - 33./SROC - 65./HITSKT - 45./MMHHC XFR - 24./CARDO - 59./ICGTR FXR - 32./PCOŠOC - 90.
ALTP1 - 7./ALTP2 - 9./ALTP3 - 11./ALTP4 - 5./ALTP5 - 6./ALTP6 - 7./ALTP7 WTCC - 4./ALTP8 XFR - TBA/FOX CUP - 8./EGT PGTR CUP FXR - 5./EGT WTCC 2009 FXO - 9.


sonyk is offline   Reply With Quote
Old 18.8.2007   #23
BJ-Hawk2
Newbie

 
BJ-Hawk2's Avatar
 
Join Date: 16.5.2007
Location: Most, North Czech or North Bohemia
Posts: 88
Default

Volant nemám (zatím)
__________________
STAV V LFS: Vymýšlení nového teamu

Rubrika Hledám

Hledám schopného jezdce se zájmem o LFS, který umí vytvá?et a starat se o WWW stránky a o Server v S2, za ?lena do týmu [Sun] Sunteam. Jediná podmínka um?t ?esky nebo slovensky. Zájemci hlaste se na SZ.
BJ-Hawk2 is offline   Reply With Quote
Old 19.8.2007   #24
Woodbine
Senior Member

 
Woodbine's Avatar
 
Join Date: 15.5.2005
Location: Plze?
Posts: 1 360
Default

Quote:
Originally Posted by Ond?ej Esterka View Post
Já osobn? teda když brzdím do zatá?ky, tak nepod?azuju, jakmile dobrzdím, tak rychle za sebou pod?azuju s trochou plynu. Možná to není úpln? nejziskov?jší ?ešení z hlediska ?asu. No, cht?lo by to spojku...
Nejsem žádnej odborník ani závodník, ale v reálu by ti asi chcípnul motor a pak vyskákaly kole?ka z p?evodovky... Pod?azuj postupn?, p?i brzd?ní si tak pom?žeš i motorem.
__________________
Kopal jsem za EGT a byl jsem Escargot Rally Team manager. Už ani nepoužívám nastavení voz? od XEDOX engineering.
Hrál jsem na: Asus P4P800SE | Intel P4 2.8@3.4 | 1 GB DDR | ATI X800GTO | Logitech G25
Woodbine is offline   Reply With Quote
Old 19.8.2007   #25
ŠakaL
Member

 
ŠakaL's Avatar
 
Join Date: 5.2.2007
Location: Praha
Posts: 380
Default

To Esterka : No v realu by si timhle zpusobem stracel a to hodne. a co se tyce toho proslapu,tak sam nevim do tedka sem to mel vypli ale dnes sem to skousel zapnout u FZR ..A myslim ze to nehraje velkou roli..mozna ze u tohohle auta to o malinko rychlejc zbrzdi..(jakoze se neblokujou kola tolik jako bez proslapu) ale to zas zalezi taky na brzdach. Dulezity je si zvyknout jezdit s proslapem nebo ne.. a zas tolik nespekulovat
ŠakaL is offline   Reply With Quote
Old 19.8.2007   #26
Vazli
Regular Member

 
Vazli's Avatar
 
Join Date: 21.3.2006
Location: Pelh?imov
Posts: 601
Default

presne tak je to hodne o zvyku ja si uz dlouho proslapavam sam a ze bych tim nak ztracel se mi nezda spis naopak si pomuzu aby se mi neblokovaly kola
__________________
www.vyvonenakara.cz
Vazli is offline   Reply With Quote
Reply

Thread Tools
Display Modes

Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 23:45.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.