Czech Live For Speed Zone  

Go Back   Czech Live For Speed Zone > Závody > Další závody a ligy

Reply
 
Thread Tools Display Modes
Old 30.6.2012   #121
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default Kyoto 500 - Závod



Ješt? p?ed startem závodu letošho ro?níku slavné Kyoto 500 bylo p?ekonáno hned n?kolik sv?tovýchrekord?. Kvalifikace se zú?astnilo nejvíce jezdc? (45), pr?m?rný ?as kola 30. jezdce byl neuv??itelných 36,9950 sekund a také byl letos poprvé ?as pole position p?ekonán druhý den, v tzv. Bump Day (p?esto platí pole position z prvního dne).

Nikdo p?edtím nevyhrál závod z pole position. Vedoucí závodník v polovin? závodu rovn?ž nikdy nevyhrál. Závodník vedoucí 10 kol p?ed cílem dokázal vyhrát celkem ve dvou závodech.

Sledujte živý p?enos závodu od 18:50. O napínavý komentá? se budou starat Chris Wilkinson, Michael Passingham (takový malý comeback) a Thilo Falkenberg. Phil Diaz se postará o technické náležitosti p?enosu.

Stránka s živým p?enosem (v?. trackeru)
Pouze živý p?enos (bez trackeru)
Tracker
LFS Remote
Server na spdoRacing.com
Pr?vodce startovním roštem + mapka
Mapa trat?
Výsledky kvalifikace


?asový harmonogram

18:48: Formace startovního roštu
19:01: Start 2 pace lap?
19:05: Odmávnutí zelené vlajky (start závodu na 268 kol)

Po?así: obla?no, ráno; slabý vítr


Závod se samoz?ejm? bude zapo?ítávat do celkového hodnocení série LFSCART.

Za 268 kol se dozvíme, kdo bude již pátým vít?žem Kyoto 500!
__________________
Flame

Last edited by Flame; 30.6.2012 at 16:01.
Flame is offline   Reply With Quote
Old 30.6.2012   #122
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

pekne flame
ale puntolu by som vylucil na dozivotie ,to co robi je fakt na zalikovanie
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 30.6.2012   #123
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Achjo, takže zase ho*no letos

Šílený závod... 4h a 1 minuta.... Strašný, náro?ný, dlouhý a lagovalo to... A výsledek pro m? taky nic moc...

Každopádn? super závod na druhou stranu. Dokon?il jsem a to je hlavní. Stejn? jako v 2010 - se strátou dvou kol, ale tentokrát jako 11. (Hm, kdo si m?že ?íct, že dokon?il Kyoto 500 a dokonce 2x? )

Kolo jsem ztratil p?i nehod?, kdy m? n?jakej blb narval p?i plný rychlosti na cílovce. Má št?stí, že jsem ješt? nevid?l replay a nebudu ho tady jmenovat

Potom jedno DT.... Za n?jakej incident, b?chví kde - co... a další kolo dolu...

Každopádn? si dovolím asi malý proslov k dekojesterovi, protože takhle to dál nejde. Lagy jsou jedna v?c, ale koho tam pustí je v?c druhá... Podle toho to taky tak vypadá...

Ad Puntola - Je fakt, že když jsme tam bojovali na hran? pušt?ní do lead lapu (Jeli jsme s vedoucími závodníky a p?ípad? žluté vlajky a bytí p?ed nimi jsme smazali ztrátu jednoho kola..), tak to, co p?edvád?l bylo vážn? neskute?ný, blokovat 4 vedoucí auta m?že jedin? blb....

Tento závod je hodn? o št?stí.... Teda, jen o št?stí. Když mi nad autem visel Sedwicka a já ho vlastn? podle, když jsem se vyhejbal všem vrak?m, kdy mi n?kdo skoro p?istál na hlav?.... Bohužel, št?stí tady je pot?eba a kolikrát ani nepom?že, když jezdec se chová sportovn? a jede jako profík a t?eba p?i nehodách šlápne na brzdu (Teda vždy když spomaluje), ale co je to plátné, když dostane ?afku zezadu, jako byl m?j p?ípad.

Každopádn? gratulace Flamovi. I jeho výsledek byl, co se posledního kola tý?e, dílem št?stí, ale i to k tomu pat?í . Gratulace! Kone?n? po dlouhé dob? skv?lý výsledek pro naší komunitu. Že by Bra?o m?l nástupce?

Last edited by Fast Jarda; 1.7.2012 at 00:05.
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2012   #124
Branislav
Senior Member

 
Branislav's Avatar
 
Join Date: 27.8.2006
Posts: 1 316
Default

komu sa to poradilo dva krat? par ludi by som vedel No a ano je to o stasti ,ale aj o umeni vyhnut sa zrazke (vdaka attimu to mam na vysokej urovni ti co poznaju funspin tak vedia )
A vklude prenecham zezlo niekomu inemu , kedze neako ma to prestalo bavit ist stale dokola a mna bavi zatacat a brzdit do oboch smeroch
Ako ja este uvidim ,ci sa vobec prihlasim na buduci rok ,kedze viem ,ze cas a hlavne priprava na takyto (shit) event nebude cas.
A ano nechapem preco tam deko pripustil lamy ,ako viem tak puntola aj o;keefe alebo ako sa pise ,mali tusim aj zakaz ,ale neviem co sa stalo. Dalej ,neni problem spravit kvalifikaciu ,tam niesu druhe auta. A tie test sessiony ,hmm to bol vtip. Ale som rad ,ze som tento rocnik nesiel ,kedze dokoncila len polovica a neako dlho sa islo pod SC to by vyslo mozno aj bez pitstopu . No nic ,uvidime ake pocity hodi flame ,kedze sa mu zadarilo trocha
__________________
SDI|| Team Leader
"Racing, competing, it's in my blood. It's part of me, it's part of my life; I have been doing it all my life and it stands out before everything else." Ayrton Senna
Kill Kocurik
Branislav is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2012   #125
Fast Jarda
Senior Member

 
Fast Jarda's Avatar
 
Join Date: 18.12.2008
Location: Horoušánky u Prahy
Posts: 1 225
Default

Jen doplním, že takhle dlouho se snad ješt? nikdy nejelo a asi už v 180. kole psal Deko, že jsme trhli rekord a po?tu safety car? Letos jich bylo snad 27 ....
Fast Jarda is offline   Reply With Quote
Old 1.7.2012   #126
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Ja som pozeral stream niekde okolo 230. kola ale moc zavodenia som nevidel... fakt ze cely cas sa islo za SC a nevinil by som vzdy z toho iba chyby zavodnikov ale jemne lagy tiez dost "pomohli". Hlavne na ovale pri takych tesnych subojoch to musi byt dost neprijemne...
Tak ci tak gratulujem obom nasim reprezentantom...podla toho co pisete, je to fakt uspech ze ste to vobec doviezli do ciela...hlavne Flame na bedne...fakt pekne
bavorak is offline   Reply With Quote
Old 2.7.2012   #127
Flame
Senior Member

 
Flame's Avatar
 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 1 140
Default

Díky za gratulace

Letos jsem se na p?tistovku dost t?šil a i když bylo o dost více žlutých vlajek než kdy d?ív, jsem rád, že jsem dojel v celku a to, že jsem skon?il na bedn?, je pro m? sv?lý bonus.

Jako první pozitivum bylo už jen to, že se Jarda nakonec do závodu dostal, zásluhou nep?ítomnosti Rolandse Kamparse.

V závod? m? zvláš? p?ekvapila první 4 kola, která se odjela pod zelenou vlajkou. Myslel, jsem, že to zas až tak špatné nebude, ale mýil jsem se, následovala jedna žlutá vlajka za druhou a také první odstoupivší. Tím opravdu prvním byl Steven Martin, kterého mi bylo celkem líto, jelikož skon?il p?ed?asn? i v letošní Kyoto 250. Poté odstoupilo dalších n?kolik jezdc?, tentokrát zásluhou špatného p?ipojení k internetu.

Pohyboval jsem se kolem top 10, jednou dokonce i na 2. míst?, ale po pár kolech jsem byl zp?t ve druhé desítce. Jarda mezitím už ztrácel 1 kolo, tak jsme se spole?nými silami snažili, aby dostal kolo zp?t.

Druhá polovina závodu už byla relativn? klidn?jší, bylo mén? žlutých vlajek, a tak jsem se snažil dostat co nejvíce dop?edu. P?i posledním restartu jsem se udržel v balí?ku 3 aut kolem 6. místa. V posledním kole se vp?edu za?alo taktizovat, z ?ehož naše skupinka t?žila a dostali jsme se na dost?el vedoucím jezdc?m. V T3 jsem zvolil vn?jší stopu a následn? se chytl za Chrise Forda. Našt?stí pro m? Nathan Lamonthe zap?í?inil kolizi na cílové rovince a já se jen prosmýkl kolem a dokon?il 4hodinový závod na 3. míst?.

Závod dojela p?esn? polovina pole, což také o n??em sv?d?í. Je škoda, že se n?kte?í na trati neumí chovat tak, jak se na dlouhý závod sluší a pat?i.

Každopádn? díky Jardovi za pomoc a psychickou podporu a snad se uvidíme p?íští rok
__________________
Flame

Last edited by Flame; 2.7.2012 at 00:34.
Flame is offline   Reply With Quote
Reply


Posting Rules
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
Smilies are On
[IMG] code is On
HTML code is Off
Forum Jump


All times are GMT +2. The time now is 13:17.


Powered by vBulletin
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.